Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny

Goto down 
3 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole
1
Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_left100%Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_right
 100% [ 1 ]
2
Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_left0%Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_right
 0% [ 0 ]
3
Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_left0%Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_left0%Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_right
 0% [ 0 ]
5
Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_left0%Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 1
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny    Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  EmptySat Apr 20, 2013 9:03 am

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Ženy , poprvé vidíte kmen Mužů . Rob, byl vyloučen na kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky...
V dnešní soutěži o imunitu budou oba kmeny tlačit velké schody. Jakmile schody dotlačíte, jeden člověk pomocí sekery přesekne lana a tím uvolní skládačky, které dva členové poskládají .. Taky hrajeme o odměnu .. pohodlí, deky, dvě lehátka, polštáře .. Stojí to za to ? Dám vám minutku na rozmyšlenou a začneme ..




Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni? Start!

Oba kmeny začínají tlačit první ze třech schodů .. Oba kmeny jsou dost vyrovnané a oba mají první schody hotové ... Zbývají ještě dvoje schody ! Kmen žen trochu zaostává .. Muži mají další schody a jdou pro poslední .. Ženy to mají taky a utikají pro poslední .. Podobná soutěž co měla Kristina ve své řadě .. Muži mají třetí schody a Ben přesekává lana .. Ženy mají taky a Kristina začíná přesekávat lana .. Ben to má hotový a muži začínají skládat skládačku ... Kristina si pospíšila a má to a ženy teď skládají .. Muži mají problémi, vůbec jim to nejde .. Ženy dělají velké pokroky .. Ženy to mají ! Ženy vyhrávají imunitu !!
Bethel, gratuluji ... dnes nejdete domů a ktomu máte velkou odměnu .. Muži, dnes se znovu uvidíme na kmenové radě, vemte si věci a jděte do tábora ..






Tuahn:


Adam(!):Co se týče této hry, tak netrpím proto že by mi byla bůhvíjaká zima nebo bych měl bůhví jaký hlad.Trpím proto že tu musím 24 hodin denně žít s takovými blby. Jediní sympatičtí jsou podle mě Savage,Michael a Randy. Jinak nevěřím absolutně nikomu.





Adam,Randy:
Adam:Víš že jsi jediný člověk kterému věřím na 100%?¨
Randy: Víš že nejsi jediný kterému nevěřím na 100% ?
Adam: Věřit mi nemusíš na 100%,ale já tobě nyní věřím a doufám že mě nezklameš.Mám na tebe prosbu....
Randy: O co jde ?
Adam: O Lewise.Hrozně rád bych se ho dnes večer zbavil.Je to blb kterej nedá jednu a jednu dohromady,vůbec ho nemůžu vystát.
Randy: Víš co ... tak proč ne .. Lewis jde dnes domů .
Adam: Super.Jsem rád že jsme se dohodli.Máme pořád ještě pět hlasů?
Randy: Jop ...



Randy, Akira, Savage, Michael a Alan
Randy: Kdyby se vás Adam ptal, tak hlasujeme pro Akiru ..
Michael: Koho si řekl že budeme hlasovat ?
Randy: Chce vyloučit Lewise ..
Michael: A pro koho chceš hlasovat ?
Randy: Vyhodil bych Bena nebo Luise
Michael: Ben je ale nejsilnější v našem kmeni ..
Randy: Takže Lewis nebo Luis ..




Adam a Akira

Adam:Akiro potřebuju nutně vědět pro koho hlasujete a kdo všechno..
Akira: Hlasujeme pro Lewise, jak si nám řekl .. o co jde ?
Adam: Tak to se omlouvám za obtěžování ...chtěl jsem jen.
Akira: O co sakra jde ?
Adam: Myslím že by jsi měl vědět že Lewis chce hlasovat pro tebe.Já pro tebe rozhodně hlasovat nebudu.
Akira: Moc si toho vážím ...





Lewis a Adam
Lewis: Potřebujeme aby si s náma hlasoval pro Akiru .. je to zrádce, nedá se mu věřit ..
Adam : Hlasovat pro Akiru?
Lewis: Přesně a jseš ve finálové trojce .. slibuji .
Adam : Podle mě je hloupé nabízet ještě v kmenové fázi finálovou trojku,nevíme jak to bude po sloučení se ženskejma. Ale jinak co se mě týče tak já mu nevěřím ani ,,věř mi,, a mohl by chlapy podrazit... ty bys to neudělal..
Lewis: Není to hloupé, když víš že můžeš jít domů a nabídneš někomu svoje slovo a finálovou trojku za to, že tu bude ... souhlasíš ? My hlasujeme pro Akiru ..
Adam: Akira jde domů kámo...



Lewis, Akira a Alan
Lewis: Chci se zeptat , co říkáte na finálovou trojku ?
Alan: Poslouchám ..
Lewis: Podle mě jste na 100% na kraji aliance, takže dnes hlasujeme s ostatníma pro Adama, který chodí za všema a dělá tu zmatek a k tomu není nejsilnější .. On bude hlasovat pro Akiru jak jsem mu řekl a nás pět pro něho.. Myslím to na 100% vážně ..




Akira a Alan
Akira: Co chceš dělat ?
Alan: Já nevím ... dá se mu věřit ?
Akira: Myslím že jo ..
Alan: Jestli se rozhodneme špatně, tak to může být pro nás konec ..
Akira: Druhé hlasování a už tak těžké ..




Lewis(!) Dal jsem pár lidem do hlavy nápad a já musím doufat že to výjde ..



Adam(!): No to je úžasné .Skrytá imunita. Nemůžu uvěřit vlastním očím i když vlastně v této hře věřím jen jim(smích)
Je mi úžasně, parádní pocit. Nikomu ji neukážu, našel jsem ji zahrabanou ve sněhu u studny ..



Kmenová rada




Jeff: Michaele, co se stalo ? Skoro jste si nevybudovaly nějaký náskok v tlačení těch velkých schodů .. co se děje ?? Jde o to že jste muži ..
Michael: Nevím co se s námi děje, jestli na nás působí paranoia nebo prostě nejsem tak silní jak si všichni myslí ..
Jeff: Adame, můžeš někomu v tomto kmeni věřit ?
Adam: Jeffe upřímně ,na 100% nikomu ale na 50% ano.
Jeff: Adame, myslíš že je šance že bys mohl jít dnes domů ?
Adam: 30%
Jeff: Savagy, pořád máte s Michaelem velký terč na zádech nebo to že jste navrátilci už odeznělo ?
Savage: Myslím že nemáme tak velký terč jako první dny, ale je možné, že zase dostaneme nějaký ten hlas ..
Jeff: Luisy, hrajes podle sebe dobrou hru ?
Luis: Abych pravdu řekl Jeffe, nejsem s ní vůbec spokojený, jsme v menšině ..
Jeff: Tvoje aliance ?
Luis: Přesně a proto nemohu pořádně hrát .. což je smutný a takhle jsem si to nepředstavoval ..
Jeff: Jak moc by ti bylo, kdyby si dnes odešel domů ?
Luis: Byl bych naštvaný .. strašně moc .. nejhorši na tom je, že jsem nic nepředvedl ..
Jeff: Bene, co by tě mohlo dnes poslat domů ?
Ben: Jsem velká hrozba a k tomu nejsem v alianci, která má převahu ..
Jeff: OK, nebudeme to odkládat .. Jde se hlasovat. Bene , jdeš první



Kmen Mužů šel hlasovat

Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít.
Máte zajimavou strategii, právě jste vyloučily někoho, kdo byl nejsilnější z vašeho kmene ..



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:



Naposledy upravil Dias258cz dne Mon May 13, 2013 12:31 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny    Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  EmptySat Apr 20, 2013 9:18 am

Druhá kmenová rada a já hlasoval už podruhé úplně mimo kmen. Mad
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny    Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  EmptySat Apr 20, 2013 10:00 am

Chudák Luis, zatim si to teda zkazil sám ... Snad něco vymyslí, nebo dostane odma pár facek Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny    Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
» Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný
» Survivor Alaska - 14 - Je to hezká holka.
»  Survivor Alaska - 15 - Nechám na památku.
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: