Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 5 - Legendární, největší blindside za celý život Survivora

Goto down 
2 posters

Líbila se vám Epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 5 - Legendární, největší blindside za celý život Survivora Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 5 - Legendární, největší blindside za celý život Survivora   Survivor Alaska - 5 - Legendární, největší blindside za celý život Survivora EmptyMon May 13, 2013 2:39 pm

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Muži , poprvé vidíte kmen Žen . Lucy, byla vyloučena na minulé kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky...
V dnešní soutěži budou čtyři členové z každého kmene střídavě házet kameny na keramické dlaždice. Pokaždé když rozbijete dlaždici,uvolníte tím svazek dílků dřevěné skládačky. Až získáte všechny díly skládačky, zbytek začne skládat puzzle. Okraje každého dílu skládačky musí barevně odpovídat vedlejšímu dílu. To znamená , že černá se musí dotýkat černé, fialová fialové, oranžová oranžové. Když to nebude vycházet,máte to špatně . První kmen, který správně sestaví puzzle, získává odměnu.



Hází:
Muži: Savage, Alan, Akira a Adam
Ženy: Kristina, Jane, Kath, Krista


Skládají:
Muži: Michael, Lewis, Luis a Randy
Ženy: Luren, Olivia, Holly a Anna


Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni? Start!

Savage hází a minul. Kristina to zkouší a má první. Tři ženám ještě zbývá. Alan hází a nic. Jane taky nic. Akira nebyl ani blízko. Kath to zkouší a taky nic. Adam hází a nic. Krista hází a má druhý pro ženy. Savage jde znovu a ničí první. Kristina jde znovu a znovu rozbijí. Ženám chybí poslední. Alan to zkouší a taky rozbijí. 3 ku 2ma. Jane a nic. Akira nic. Kath nic. Adam rozbijí. Vyrovnáno, 3:3. Krista nic. Kristina jde znovu a strefuje se. 3x po sobě. To je hatrick. Teď to záleží na Luren, Olivii, Holly a Anně. Ženy odvádějí dobrou práci. Alan rozbijí poslední pro muže, ale ženy to skoro mají a ... mají to dobře. Ženy vyhrávají imunitu!!

Ženy, gratuluji, pojdte si pro imunitu, večer nikdo nepůjde domů a k tomu odměna.. fazole, tohle vám dá energii. Muži, u vás to je jiné. Sejdeme se večer na kmenové radě.






Tuahn:



Lewis, Luis a Adam

Lewis: Měly by jsme si promluvit jako chlapy .. Vím že si nemáme věřit ale všichni tři víme, že nepatříme do většinové aliance. Vládne tu Randy, Akira, Alan a dva navrátilci .. Všichni tři jsme mimo .. Proto se chci omluvit Adamovi .. Myslím to 100% vážně .. Dnes budu celý den hledat skrytou imunitu a musíme zjistit pro koho hlasují ..
Luis: Taky s vámi chci spolupracovat .. jsme nejchytřejší v této hře a mělo by to tak zůstat ..
Adam:Lewisi, díky za omluvu.Vážím si toho můžeme být dobrými spojenci.
Lewis: Hlavně musíme najít omluvu, jinak jde jeden z nás domů a jestli prohrajeme, tak jde domů další ..
Adam: Tohle nás může zachránit-skrytá imunita.Pokud by jste hledali dál tak marně ,mám ji já.Zjistíme koho z nás chcou vyřadit ,ten ji zahraje a my si vyloučíme koho chceme.
Lewis: Tak to je skvělé .. Adame, myslím že tobě věří nejvíc .. měl by si zkusit promluvit s někým, komu věříš z nich ze všech nejvíc ..
Adam: Jdu na to.
Luis: OK, hodně štěstí ..





Adam , Savage a Michael

Adam: Koho se dnes chcete zbavit?Myslím to upřímně,chci pro jednou taky hlasovat s váma.
Michael: Budeme hlasovat pro Luise ..
Adam: Ano to chápu, daleko větší hrozba než Lewis. Řeknu vám budu rád až budou pryč...oba dva..
Michael: Přesně to jsme si myslely ..
Adam: Tak domluveno.Dnes to bude Luis.Mám vás oba rád.




Alan, Akira, Savage, Michael a Randy

Michael: Kdo to dnes bude ?
Alan: Nejspíš Luis
Michael: Adam za náma přišel a prý hlasuje pro Luise. Takže já se Savagem budeme s ním hlasovat pro Luise, to jsou tři hlasy a vy tři pro Lewise a kdyby někdo z nich zahrál imunitu. Ten druhý jde domů. Lehké.
Randy: OK, to zní jako dobrý plán. Ale když zahrají imunitu. Lewis dostane 3 hlasy které se nebudou počítat. A Adam přeběhne, tak jde jeden z nás domů. Takže vyber me raději jednoho.
Savage: Tak jaké máte návrhy.


Randy(!) Zatím jsem ze svojím kmeném spokojený, ale může se stát cokoliv.



Luis, Adam a Lewis
Adam: Luis
Luis: Do hajzlu .. co máte v plánu ?
Lewis: Jestli Adam za tebe zahraje imunitu, tak jsme v pohodě a zítra je nový den ..
Adam: To udělám.Nyní se musíme rozhodnout koho z nich vyloučíme.Navrhuji Randyho. On to tu všecko ovládá.
Luis: Moc si toho vážím lidi .. Souhlasím, Randy jde domů ..
Lewis: Jestli se nestrefíme, může to být problém, třeba ti nevěřily Adame a chtějí hlasovat pro mě ..
Adam: To je vždycky riziko. Toho se právě bojím.Udělal jsem co jsem mohl aby mi uvěřili,vybalil jsem na vás špínu typu kterou by na mě typovaly,protože až do nynějška jsme byli nepřátelé a ještě jsem je uchlácholil jak moc je mám rád.Ale souhlasím s tím že je možné že mi přesto lhali.Mám nápad ověříme si to,Lewisi zeptej se Akiry a Alana jestli by Luise nevyhodili protože jste pohádali kvůli tomu a tomu a že už nejste kamarádi a něco jim nabídni.Pak si teprve budeme jistí,protože pokud ti odmítnou budou volit určitě tebe.
Lewis: Jdu na to ...
Po několika minutách
Lewis: Řekli že neví pro koho budou hlasovat ..
Adam: To je zajímavé.Savage a Michael to vědí ale Akira a Alan ne.V tom je bouda ,vsadím se že mi Savage s Michaelem lhali a chtějí vyloučit tebe. Možná taky proto že jsi byl nejslabší v dnešní soutěži.
Lewis: Nebo mi to něchtěli jen říct .. rozhodni se Adame až tam .. Doufám že souhlasíš Luisy ?
Luis: Nemám na výběr .. bylo mi potěšení s vámi hrát a snad to výjde



Luis(!) Nevím jestli mohu Adamovi věřit. Ale nic jiného nám třem nezbývá, tak snad za mě zahraje imunitu a dopadne to jak má.



Lewis a Luis
Lewis: Chci ti říct, že hlasuji pro Akiru. Má tak velké Ego a pořád mu chci dát lekci, za to jak se na nás vykašlal. Tak moc ho chci pryč že nevíš jak.. Nebo podrazit Adama. To by bylo legendární. Představ si to. Zahraje za tebe imunitu a půjde domů.
Luis: Rozhodni se jak chceš.



Luis(!) Nevím jestli mám být věřný Lewisovi, nebo Adamovi. Adam za mě zahrává imunitu, tak si myslím, že bych měl zůstat s ním. Ale vyhodit Adama by bylo opravdu legendární, největší blindside za celý život Survivora. Lewisovo Ego mě může stát hlavu.




Kmenová rada

Jeff: Adame, myslíš že můžeš jít dnes domů ?
Adam: Může to dnes večer klidně padnout na mě ale doufám že se to nestane. Pokud jo tak se asi zblázním. Prostě a jednoduše nechci být vyloučený a chci aby to dnes klaplo podle mých představ.
Jeff: Jenže když nejsi ve většinové alianci jak si říkal, tak musíš vědět, že to podle tvých představ asi nebude.
Adam: Mám u sebe tajnou zbran ,Jeffe.
Jeff: A to je ?
Adam:Tajné.
Jeff: OK, Randy, to tě musí děsit že někdo má tajnou zbraň.
Randy: To jo a sakra moc.
Jeff: Michaely, co by to mohlo podle tebe být ?
Michael: Skrytá imunita nebo někdo přešel na jejich stranu.
Jeff: Savagy, co je podle tebe jiné ve hře, oproti sedmé série.
Savage: Právě tyto skryté imunity. Hrál jsem proti jednomu z největších zloduchů a šel jsem domů.
Jeff: Určitě myslíš Fairplaye že ?
Savage: Přesně.
Jeff: Luisy. Kdo je tady pro tebe nejbližší.
Luis: Lewis, jsme spolu od začátku.
Jeff: Co by mohlo Lewise zničit ?
Luis: Jeho Ego
Lewis (smích)
Jeff: OK, nebudeme to odkládat .. Jde se hlasovat. Akiro , jdeš první



Kmen Mužů šel hlasovat

Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít.
Máte zajimavou strategii, právě jste vyloučily někoho, kdo byl nejsilnější z vašeho kmene ..



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat May 18, 2013 4:35 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 5 - Legendární, největší blindside za celý život Survivora Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 5 - Legendární, největší blindside za celý život Survivora   Survivor Alaska - 5 - Legendární, největší blindside za celý život Survivora EmptyFri May 17, 2013 8:08 am

To byl opravdu legendární blinside. Omlouvám se za neaktivitu ,škola.Jinak třeba se v aljašce stane ještě lepší podraz než třeba v mikronésii nebo v Samoe.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
 
Survivor Alaska - 5 - Legendární, největší blindside za celý život Survivora
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
» Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny
» Survivor Alaska - 14 - Je to hezká holka.
»  Survivor Alaska - 15 - Nechám na památku.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: