Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady

Goto down 
2 posters

Líbila se vám epizoda ?
Ano
Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady Bar_left100%Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady Bar_right
 100% [ 2 ]
Ne
Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady Bar_left0%Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady   Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady EmptySun Jun 02, 2013 5:19 am

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Kmen Bethel , poprvé vidíte kmen Tuahn . Anna, byla vyloučen na minulé kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Musím se zeptat. Alane, velká odezva, muži se radovali a ženy nečekaly že půjde domů žena.
Alan: Pořád to je muži proti ženám Jeffe a já jsem rád, že ve sloučení bude více mužů.


Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky... Imunita je opět k mání.
V dnešní soutěži skočí vždy jeden hráč z každého týmu na klouzačku a slouzne se až do vody. Pak osvobodíte jeden balík skládačky a poplavete zpět. Jakmile získáte všech šest balíků, zbývající člen poskládá skládačku. První kmen, který vyvěsí svou vlajku, vyhrává imunitu. Prohrávající půjdou na kmenovou radu a někoho vyloučí. Dám vám minutku a začneme.


Jeff: Holly bude sedět za Bethel. Dobrá, Luis a Randy budou řešit hádanku. Ostatní se budou klouzat do studené vody. Luren a Michael jdou na to. Michael si narazil zadek. Obě jsou ve vodě. Obě se vrací zpět. Michael vybíhá jako první a vybíhá Olivia. Bethel má dobrý náskok. Lewis jde na to. Olivia se vrací, ale Lewis dohnal- Kristina a Savage jdou na to. Savage se nebojí. Kristina je zpátky. Savage musí dohnat čas. Adam jde do hry. Savage se vrací a jde Kath. Adam se vrátil a vybíhá pro poslední Krista. Za Bethel jde Alan. Krista se vrací s posledním. Alan též. Dohnal trochu času.
Teď Randy a Luis se musí snažit. Je to staré dobré logo Survivoru této řady. Luis to zkouší, ale poslední mu nepasuje. Něco tam má špatně. Randy je blízko, ale nevycházímu to. Oba to zkouší znovu. Luisovi to nevychází. Randy to má a vytahuje vlajku! Bethel vyhrává imunitu!
Kmen Bethel, gratuluji, pojdte si pro imunitu, večer nikdo nepůjde domů. Kmen Tuahn? Dnes se uvidíme na kmenové radě.



Bethel:
Alan, Michael, Savage a Randy
Alan: Doufám že to kluci zvládnou.
Michael: Třeba našly skrytou imunitu.
Randy: Možná by jsme měly jít hledat též ..


Michael(!) Najednou všichni z kmene, jak ženy tak muži šly do lesa a všechno prohlédávaly. Dívám se u studny - nic. Dívám se u vlajky - nic. Kopu všude a nic. Myslel jsem si že už to bude někdo mít. Pak s Holly jsme u jedné kamené zdi za studnou a začneme ji prohledávat. Vytáhnu kámen a za ním - no zkuste hádat. Rychle to zkovám do trenek a jdu jinam. Holly tam ztávila dalších několik minut. Takže tohle je imunita. Poprvé ji vidím tak zblízka (smích) Tohle mi může zaručit, že dojdu dál.




Tuahn:

Adam,Luis a Lewis

Adam:Tak jakou strategii použijem dnes? Jeden nápad bych měl.
Lewis: Sem s tím. Je to 4 proti 3 a k tomu mám imunitu.
Adam:Zkusíme poštvat ženy proti sobě.Kristina a Jane určitě drží spolu a Luren a Kath taky .Zkusíme jejich čtveřici rozdělit na 2 půlky ,každá s půlek bude hlasovat jinak a naše 3 hlasy postačí aby odešla 1 z nich.
Lewis: Nevím jestli to zabere, ale Luren je chytrá a k tomu sakra hezká holka. Něco jak Parvati, proto je nebezpečná. Podle máš jedinou možnost promluvit s navrátilci.
Adam: Promluvím si s Kristinou a Jane a když tak ještě máme možnost použít tvou skrytou imunitu.
A kdyby pokud tě napadá něco lepšího klidně mi to řekni,nemusíš se jen vézt.Promysli si to taky.



Adam,Kristina a Jane

Adam:Tak co jak by se vám líbila možnost zbavit se největší hráčky tady.Nehledě na to že o vás řekla že jste obě blbky kterým nejde věřit a řekla že vás chce vyloučit.
Kristina: Na to se ji pak zeptám, jestli to je pravda, nebo teď řekni, že to není pravda a začni od znova, proč bych ji měla dnes napsat ?
Adam: No dobře,není pravda co o vás řekla ,ale i tak je to největší strategická hráčka tady a tím pádem největší hrozba.Zbaví se vás jakmile vás nebude potřebovat ,takže by jste to měli zvážit.Bude to pro vás lepší,pomůžeme vám na ostatních mužích v tom druhém kmeni nám vůbec nezáleží.
Kristina: Ale musíš uznat, že na mém místě by jste mi nevěřily, jak mám vědět že nedrží chlapy po spolu ? Jak ?
Adam: Povyprávím ti svůj životní příběh.Na začátku se náš kmen rozdělil na dvě aliance a do většiny se dostali oni. A pokud můžu podotknout něco k promíchání kmenů,z pohledu mužů se rozdělili dle aliancí.
Kristina: Ale tohle může říct každý. Proč bych měla vyhodit někoho, komu mohu alespoň trochu věřit a vám já nevěřím. O to zde jde. Je mi líto, ale dnes jde domů jeden z vás.
Adam: Udělej si to jak chceš .Jestli jí opravdu věříš,věř jí.Až tě podrazí tak nechod brečet za mnou.

Adam(!): Taková škoda. Neměla důvod nám nevěřit,poněvadž jsem mluvil pravdu. Husa hloupá.


Adam, Luis a Lewis
Adam: Neuvěřili mi.
Luis: Takže dnes musíme zahrát imunitu a vyhodit Kristu, jakmile Krista odejde, Luren bude bez velkého spojence.
Lewis: Teď jde o to, pro koho hlasují.
Adam: Pochybuju že nám řeknou ,pro koho hlasují
Lewis: Takže dnes zahraji imunitu za sebe a budeme doufat že tam napíšou mě.
Adam: Šance že se strefíme je jedna ku třem.Já si myslím spíš že napíšou mě protože jsem nejslabší.
Lewis: Taky si myslím, že mě napíšou nejméně, ale nebudu to riskovat.
Adam: Dobrá Lewisi souhlasím.Pro jistotu si dnes připravím řeč vyřazeného,ale ještě by měl říct Luis co si o tom myslí.
Luis: Není to moje imunite, je na vás jak to bude. Zatím jsem s nikým nemluvil, tak nevím jestli nevyberou mě, protože ví, že by za mě imunitu nezahrály.
Adam:Tak jo tedy.My hlasujeme pro Kristu a já si připravím řeč vyřazeného.A toby měl i Luis! Můžou hlasovat i pro něho.
Lewis: Teď jsem dostal nápad. Dám Adamovi imunitu a uděláš to, jako že si ji vykopal pod vlajkou kmene. Třeba tě jedna ze žen uvidí a nebudou pro tebe hlasovat a budou hlasovat bud pro mě nebo pro Luise. Což se nám zvýší na 50:50
Adam : tak tak skvělý nápad by moje mozkové závity nikdy nedostali.Uděláme to tak.
Lewis: OK, zde ji máš. Půjdeme si s Luisem sednout k holkám k ohni.

Adam(!): Jsem v prekerní situaci .Můj geniální plán selhal a já musím spoléhat na Lewise.Pevně se modlím aby to dobře dopadlo.



Luren, Kristina, Krista, Jane, Luis, Lewis a Adam
Kristina: Co tam máš Adame ?
Adam: Tajnou imunitu. Našel pod kmenovou vlajkou.
Lewis: Ježiš to je blbec, proč si jim to řekl ?! S tebou hrát to je strašné a víš co, dnes hlasuji s Luisem pro tebe. Už tě mám plný zuby ! Většího id*ota jsem neviděl.
Adam: Klidně to udělej,já jí dnes večer zahraju a domů nepůjdu!
Luis: Tohle se mi jenom zdá..


Lewis,Luis a Adam
Lewis: Poslední rozhovor a pak se celý den neuvidíme, aby to bylo nenápadné, dnes imunitu zahraji za Luise. Protože oni ví, že Já a Adam se nemáme rádi, tak nás tu třeba schválně nechají a puf, plán výjde a Krista jde domů.
Adam: Jdeme na to,dobře jsme to sehráli.


Kristina, Luren, Krista a Jane
Kristina: Co máte v plánu?
Luren: Nevím.. alespoň jsme zjistily že má imunitu.
Krista: Lewis a Adam nikdy nebudou spolu. Už se mají plné zuby. Takže bych hlasovala pro Luise.


Luren(!) Něco se mi na tom nezdá, až snadno nám řekl že tam má imunitu. Možná by jsme pro něho měly nakonec i hlasovat.




Kmenová rada
Jeff: Adame, naposled odešla žena. Takže to už není ženy proti mužům?
Adam: S Annou ženy nedržely a navíc se bály že by je mohla podrazit.No a neudělala to a přesto šla domů,hlupačka(smích)
Jeff: Kristo, co se stalo, že odešla Anna.
Krista: Nevěřily jsme ji a o to tady v Survivoru jde.
Jeff: Kristino, jaké je to v táboře ?
Kristina: Docela dobré, jsme čtyři a oni tři, jenže Adam našel dnes imunitu, tak nám to trochu zkomplikoval.
Jeff: Adame, dnes jsi byl přistižen, že jsi našel imunitu před celým kmenem. Takže si v bezpečí a taky muži mohou srovnat hru.
Adam: Ty máš nápady, Jeffe.
Jeff: Co tím myslíš? To co jsem řekl si myslí všichni.
Adam: Jen poukazuji na to že by sis taky měl někdy vyzkoušet roli hráče,určitě by jsi vyhrál a ano já si taky myslím že jsem díky ní dnes v bezpečí ,poněvadž se ji chystám zahrát.
Jeff: Díky za nabídku, ale role moderátora mi svědčí.
Jeff: Takže Luren, zasahuje kvůli imunite nejistota?
Luren: Ovšem a jediné co dělat je hlasovat pro někoho jiného a nebo naopak pro toho kdo má imunitu.
Jeff: Ok je čas hlasovat, Luren, jdi první.



Kmen šel hlasovat

Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít.
Neuvěřitelně jsou muži pořád zde. Možná by se vám Anna tentokrát hodila. Chyby začátečníka. Vemte si věci a jděte do tábora. Dobrou noc.


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady   Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady EmptySun Jun 02, 2013 5:36 am

Skvělý,jsem rád že to to vyšlo.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady   Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady EmptyTue Jun 04, 2013 3:36 pm

Teď jsem si uvědomil že Luise už po druhé zachránila imunita Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady   Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 7 - Jeff se nemůže dočkat další kmenové rady
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Alaska - 3 - Dobrou noc a sladké sny
» Survivor Alaska - 14 - Je to hezká holka.
»  Survivor Alaska - 15 - Nechám na památku.
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.
»  Survivor Alaska - 16 - Finále

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: