Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Tuamot - 4 - Podraz

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tahle epizoda ?
Ano
Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Bar_left100%Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Bar_right
 100% [ 2 ]
Ne
Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Bar_left0%Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 4 - Podraz    Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  EmptySun Oct 14, 2012 11:06 am

Kmen Raro v táboře:
Russel:(!)  Včera jsem našel imunitu a jsem tak šťastný . Nevím jestli to někomu řekni nebo kdy to použiji , ale vím , že já domů nejdu . Mám k tomu skvělou alianci . Konečně Survivor a já jsme kamarádi .



Kmen Puka v táboře: (po kmenové radě )
Will: Málem jsem dostal infarkt ..
Grace: Taky jsem nevěděla , jestli jsme pořád spolu
Will: Jsem rád , že to tak dopadlo .
Will:(!) Včera večer odešla Corinne a byla dost naštvaná . Myslím si , že se bude slučovat nebo se bude soutěžit  a zbyde jen jeden.



Kmen Hiki v táboře:
Kate: Kdo myslíte že vypadl ?
Cirie: Nemám tušení , jsem zvědavá jako ty .
Sam: Bez tak Grace , v soutěži to nebyla žádná sláva .
Kate: Ty máš co říkat ..
Sam: To bolelo Kate !



Kmen Aitu v táboře:

Charlie i Emily hledají Imunitu .
Emily:(!) Hledáme s Charliem několik hodin imunitu a nemůžeme ji najít .
Emily: Řekneme to Terryho ?
Charlie: Souhlas . Terry můžeš na sekundu ?
Terry: Co se děje ?
Emily: Máme nápovědu k imunitě ale nemůžeme ji najít
Terry(!): To mi řekly až teď ? Teď už jim tak moc nevěřím ..


(!) - mluví sám do kamery



Soutěž:
Jeff: Raro, Hiki, Aitu , podívejte se na nový kmen Puka. Corinne byla vyločena včera v noci.  Připraveni na dnešní Soutěž ? Všichni jenom kývly hlavou na Jeffa . Jeff: Půjdeme postupně . První si vezmu zpět Imunity . Díky . Imunity jsou opět k mání . V dnešní soutěži vždy jeden člověk ponese dva hrnce s rýží na bambusové tyči přes sérii překážek . Hrnce dáte na stojany, vrátíte se a jde další . Jeden z vás půjde dva krát a jakmile budete mít všech šest, pomocí  koule hrnce rozbijete. Chcete vědět o co hrajeme ? Samozřejmě imunita a první kmen který vyhraje steak, zleninu , koření, veškeré nádobí nutné k parádnímu jídlu a dva další kmeny získají hrnec na vaření a nůž . Určitě to stojí za to . Aitu, Hiki a Raro , musíte tři posadit . Kdo to bude ?

Aitu: John , Emily, Megan .

Hiki: Nicole, Sam a Cirie

Raro: Laura, Melissa, Russel




Jdeme na to . První tři kmeny vyhrávají imunitu a odměnu! Poslední kmen jde na radu . Připravit . Teď !
Will jde za Puka . Charlie za Aitu , Kate za Hiki a Utku za Raro .
Will se do toho pěkně opřel . Utku přeběhl Willa ! Utku je opravdu jako nějaký robot .  Charlie a Kate nejsou pozadu .
Utku a Will jsou ve předu . Kate a Charlie trochu pozadu . Charlie má problémy .
Will a Utku se vrací .  Za Willa jde Grace a místo Utka jde Daniel . Grace zpomaluje a Daniel je první a vrací se .
Charlie a Kate se vrací . Místo Kate jde Craig a místo Charlieho jde Terry .
Daniel se vrací a vyráží Utku .  Utku dává do soutěží  všechno . Grace se vrací a znovu jde Will .
Terry a Craig dohánějí nějaký čas a za Terryho jde Charlie a za Craiga jde Kate .
Utku a Will se vrací . Puka poprvé bojuje o první místo !  Puka a Raro utíkají na druhou část soutěže .
Dan rozbijí dva hrnce ! Grace jeden . Charlie se vrací a Kate taky a utíkají na druhou část soutěže .
Dan rozbijí třetí . Grace dva naráz . Puka a Raro vyrované ! Terry rozbijí tři zaráz ! Craig rozbijí dva .
Grace minula . Dan rozbijí pátý ! Grace opět minula . Terry rozbijí čtvrtý ! Craig třetí .
Dan to dokázal ! Raro vyhrává Imunitu a steaky !  Grace rozbijí čtvrtý . Terry pátý ! Craig čtvrtý . Terry ! Aitu vyhrává imunitu a odměnu !!! Grace rozbijí pátý ! Craig taky ! Grace ... minula . Craig to může vyhrát !! Minul .. Grace to dokázala ! Puka vyhrává poprvé Imunitu !!!!
Will: Oh .. díky bohu ..
Grace: Dokázali jsme to ..
Raru , opět gratuluji , užijte si steaky .
Aitu a Puka .. gratuluji , zde máte imunitu a nějaké vybavení .
Hiki , tohle je pro váš novinka . Večer jednoho z vás vyloučíte . Uvidíme se večer .



Kmen Hiki: ( po soutěži )
Kate: Tohle jsme pos*aly ...
Cirie: Nevadí , porazíme je příště .
Craig a Kate

Craig : Podrazíme Cirie ?
Kate: Jo , je to nejlepší hráčka v manipulaci a v táboře vůbec nepomáhá

Cirie, Sam a Kate
Cirie: Vyloučíme Craiga  ?
Kate: Jo , nedá se mu věřit .
Cirie: Same ? hlasuješ s námi ?
Sam: Craige teda ? Ok .

Sam a Kate: Pro koho budeme hlasovat ? Nicole a Craig jsou spolu .
Sam: Raději bych Nicole . Ať je rozdělíme .
Kate : Ale Nicole je v pohodě . Je pravda že si jsou blízcí , ale Craigovi ani Cirie nevěřím . Promysleme to .



Kmen Raru: ( po soutěži )
Utku : Ty steaky jsou vyborné
Russel: Jop , dnes se najíme až nám prasknou břiška . (smích)
Dan: Jo , pořád jsme první , už mě to nebaví ( Smích )


Kmen Puka: ( po soutěži )
Will: Konečně Grace ...
Grace: Bylo na čase , srdce mi bylo tak rychle ..
Will: Uděláme rýži ?
Grace: Jasně .
Will(!): První váhra , ani si nedokážete představit , jak jsem šťastný . Jsem tak šťastný , že se nedokážu ani zasmát . Jenže , teď tu máme ty skryté imunity . Myslím si , že příště se budou měnit kmeny , takže bych měl nějakou najít .



Kmen Aitu:
Megan: Zase druhé místo .
Terry: Lepší než poslední ale
Charlie(!): Megan ... si stěžuje že jsme druzí , tak promiň lady , příště budeme poslední . Měla by odejít . Nechápu jak Corinne mohla být vyloučena dřív než ona .




Kmen Puka v táboře: (po soutěži)
Will a Corinne osamotě

Will: Hlasuj Grace, Grace končí . Musíme nechat ty nejsilnější .
Corinne: Souhlasím ..


Grace a Corinne
Grace: Corinne, pomůžeš mi přelít vodu ?
Corinne: Jasně
Grace: Takže .. Volíme Willa ?
Corinne: Souhlasím
Grace: Ve sloučení bude strašně velká hrozba , jak fyzicky , tak v sociální hře .
Corinne: Přesně .



Corinne(!): Oba dva mi řekly , ať hlasuji pro toho druhého , což mi příjde směšný . Nevím pro koho volit ale já vím , že dnes domů nejdu .



Kmen Aitu v táboře: ( po soutěži )
Terry: Charlie , jdeme zkusit nachytat ryby ?
Emily: Půjdu vám pomoci .
Megan: Mi uděláme zatím rýži
Terry: Ok




Kmen Hiki v táboře: ( po soutěži )
Cirie: Tak tohle bylo těsný . Jako vždycky
Kate , Nicole: Půjdeme si lehnout .
Craig: Jo , dřevo je nachystané , oheň hoří .


Kmen Raro v táboře: ( po soutěži )

Russel:(!) Imunita Imunita Imunita ! Konečně . Ve Filipínách jsem ji nemohl najít a teď šlo o štěstí . Myslím , že tohle mi zajístí finále ..


Nápověda:

č.1 - Imunitu najdete tam , kde vám nic nehrozí .





 Kmenová rada Hiki
Jeff:Vitám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheń představuje život.
Jeff: Cirie . Po páté , když počítám další řadu , co bude tvá poslední jak si řekla
Cirie: Přesně tak . Myslím , že jestli nevyhraji aniž bych tu byla po páté . Není mi to souzeno Jeffe.
Jeff: Kate , předvádíš skvělé výkony v každé soutěži
Kate: Díky Jeffe
Jeff: Kate , jaká byla atmostféra v táboře ?
Kate: Docela klidná abych pravdu řekla .
Jeff: Sam , jsi velký fanoušek téhle hry ?
Sam: Jop , jde to tak vidět ?
Jeff: Trochu , trochu mi připomínáš Johna ze South Pacific .
Sam: Hrál dobrou hru ..
Jeff: Craigu , jak budeš hlasovat ? Chceš nechat kmen silný nebo spíš svoji alianci ?
Craig: Oboje
Jeff: Oboje ?
Craig: Oboje
Jeff: Ok , je čas hlasovat . Nicole , jdeš první .





Kmen Hiki šel hlasovat .
Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy . Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost
Spoiler:

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu.Přečtu hlasy..




První hlas,

Spoiler:





Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Jeff: Tohle rozhodně nečekala . Vemte si věci a užijte si noc .




Hlasování:
Spoiler:



Moje hodnocení dílů 9/10 ( jako fanouška ) Souhlasíte ? Co si myslíte o hráčích ? Co si myslíte že se stane příště ? Napište do komentářů ! Uděláte mi radost , když se tu bude rozebírat každý dál .


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 12:54 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 4 - Podraz    Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  EmptySun Oct 14, 2012 1:50 pm

Raro - Russell si dál jede Very Happy

Aitu - věci se dál točí kolem Megan, Terry už tolik nevěří své alianci... no jsem zvědav, co to bude znamenat když dojde na promíchání...

Puka - konečně! Very Happy Very Happy

Hiki - Tak Cirie to měla na vlásku. Nicole mě zklamala, čekal jsem že bude flirtovat a tak, něco jako Parv a ona snad neprohodila ani slova... ale furt lepší než kdyby šla Cirie Very Happy

Díl - 9/10, konečně nějaká změna, to se mi líbí. Favoriti: Will, Kate, Sam, Russell a taky ta Cirie, no a jsem zvědav jestli se teď probudí Craig (od kterého jsem čekal že bude hrát líp) a taky jak to bude dál s Megan... Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 4 - Podraz    Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  EmptySun Oct 14, 2012 1:59 pm

cca za 15 min bude 5 díl .
jinak k favoritům : Will ( 100 % ^^ ) , Kate , Russel a Cirie a trošku Terry .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 4 - Podraz    Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  EmptySun Oct 14, 2012 2:09 pm

ok Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 4 - Podraz    Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  EmptySun Oct 14, 2012 2:10 pm

Proč Sam favorit ?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 4 - Podraz    Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  EmptySun Oct 14, 2012 2:27 pm

nwm... protože na rozdíl od jinech občas taky něco řekne Very Happy nějak mě zaujal Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 4 - Podraz    Survivor: Tuamot - 4 - Podraz  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 4 - Podraz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
» Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení
» Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!
»  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: