Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
Strašně !
Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Bar_left50%Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Bar_right
 50% [ 1 ]
Ano
Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Bar_left50%Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Bar_right
 50% [ 1 ]
Ne
Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Bar_left0%Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Bar_right
 0% [ 0 ]
Vůbec T_T
Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Bar_left0%Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !    Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  EmptySun Oct 21, 2012 8:04 am

Fang po kmenové radě:

Russel,Utku,Will,Melissa,Laura,Dan a Cirie
Russel: Terry můžeme si promluvit ..
Terry: chápu ,že jste mi řekly jinačí jméno .. Být vámi , tak to udělám stejně ..
Will: Nechtěli jsme aby ses  k nám obrátil zády ...
Terry: Příště jde teda Emily ?
Cirie : jo ..
Terry: ok ..




Terry a  Emily

Terry: Musíme najít imunitu ..
Emily: Musíme .... Jinak končíme.



Soutěž
Jeff: Pojďte sem trosečníci !
Jeff: Tolik usměvů jsem dlouho neviděl .. Vítejte na trosečnické aukci .  Všichni dostanete peněženku s pěti sty dolary . Pomocí těch peněz budete moc přihazovat na věci . Přihazovat se bude po 50 dolarech. Nemůžete se dělit o peníze ani vydražené věci . Začneme ..
Od ostatních zaznělo ... jo ..

První věci .
Russel: Pade
Will: Sto
Jeff: Will dává sto ..
Russel: 150
Will: 200
Jeff: Přetahovaná mezi Russem a Willem
Utku: Proč to jednomu nedáte za pade .. když jste v alianci ..
Russel: Je to tvoje ...
Will: Promin Russi , mě to nedošlo ..
Jeff: Poprvé, podruhé , prodáno Willovi . Jen si to přepočítám . Chceš vědět co sis koupil ?
Will: Jo..
Jeff: Sendwiče s burákovým máslem ...
Will: Jo !


Druhá věc ..
Russel: 50 .. Nechejte mi to . mám hlad ..
Jeff: Poprvé, podruhé , prodáno Russelovi. Za tohle si dal padesát dolarů . Velká porce nachos Russel: Joo , nachos ...
Utku: Sakra! Já chci taky ..


Třetí věc ..
Jeff: Proč si nechávate věci . Není to neomezené ...
Utku: To je pravda ... Sto Jeffe ..
Cirie: 150
Utku:200
Cirie: 300
Utku: Kašlu na to..
Dan: 500 ..
Jeff: WoW .. Prodáno Danovi ..  Než se zvedneš, můžeš si nechat tohle nebo .. to můžeš vymenit ..
Dan: Vyměnim ..
Jeff: OK , pojd sem .. Za tohle si dal 500 .. chobotnice .. ale jelikož si to vymenil tak máš .. Hot dog a misku hranolků ..
Dan: SUPER !


Čtvrtá položka ..
Utku: 200
Jeff: Poprvé, podruhé , prodáno Utkovi ..
Utku: Prosím at je to dobré ...
Jeff: Kus pizzi a pivo ..
Utku: Můj sen se mi splnil ..


Pátá položka ..
5 donotů ..
Cirie: 100
Melissa: 150
Cirie: 200
Melissa: 250
Cirie: 300
Melissa: 350
Cirie: 500 . kašlu na to ..

Jeff: Prodáno Cirie .. Pojd si pro to ..


Šestá položka ..
Melissa: 200
Jeff: Poprvé, podruhé , prodáno Melisse
Kousek čokoládového dortu ..
Melissa: Mám tě ráda Jeffe !


Sedmá položka...
Nápověda ke skryté imunitě ..
Terry: 500 !!!
Jeff: WoW , skoro jsem to ani nedořekl .. Pojd si pro ni...
Terry: Díky Jeffe ..


Osmá položka
Emily: 200
Laura: 250
Emily 300
Jeff: Poprvé, podruhé , prodáno Emily ... Jablečný koláč .. Bud si necháš tenhle kousek nebo každý dostane kousek stejný jako máš ty , ale ty nic ...
Emily : Budu toho litovat ... dám každému kousek ... třeba mi to dá den navíc ve hře ..
Jeff: ok .. pojdte si pro kousek ..

Jeff: Aukce je u konce.. Až to dojíte , vyrazte do tábora ..



Soutěž o imunitu
Jste připraveni na dnešní soutěž ?
Jasně !
První si vezmu imunitu . Dnes to bude trochu jinačí . Rozdělíme vás do dvou skupin , která skupina prohraje . Jde večer na kmenovou radu . Druhá si od ní nachvíly odpočine ..
Teď k soutěži , až to odstartuju , jeden člen z každého týmu skočí do vody doplave k členěnému tunelu . Proleze jím a vydá se k plošině , kde vezme pytel se skládačkou . Vráti se zpět a půjde další . Až budete mít všechny čtyři pytlíky se skládačkou . Pustíte se do ní .. Tým který vyhraje . Zůstane v táboře a druhý tým půjde na kmenovou radu ..
Vylosujeme si kapitány a začneme ..
Dan a Utku
Jeff: Dane , začínáš a jelikož je vás devět . Jedna osoba nebude soutěži ale půjde na kmenovou radu s prohraným týmem ..
Dan: Terry
Utku: Russ
Dan: Will
Utku: Melissa
Dan: Cirie
Utku: Laura



Utku,Russ,Melissa,Laura, Dan,Terry,Will, Cirie

Jeff: Emily , nebyla si vybrána , půjdeš na kmenovou radu . Sedni si a můžeš se dívat ..
Jeff: Tak jdeme na to . Hrajeme o odměnu . Připravte se , ted !
Jeff: Russel a Will vyrážejí jako první ..Do vody a skrz překážku .. Russel a WIll letí přes překážku .  Will a Russ mají první pytlík a vracijou se .. Ten pytel je těžký když se namočí ..
Oba jsou zpátky a vyráží :
Utku a Terry  .. jde o hodně .. makejte ! Utku s náskokem .. Terry dohání .. Oba letí překážkami jako by to už dělali ! Oba mají pytel se skládačkou .. Utku nemá problém .
Utku se vrací s menším náskokem a Melissa jde ... Terry se vrací a vyráží Cirie ..
Melissa s Náskokem .. Cirie .. musíš bojovat ! Melissa má pytel a vrací se .. Cirie je na plošině a vrací se .. Melissa je zpět a vyráží pro poslední Laura .. Cirie se vratila a vyráží Daniel ..
Laura má pytel a vrací se .. Daniel je na plošině .. Laura je zpět .. Začněte skládat ! Daniel se skvěle dohnal čas .. Jde o skládačku !! Cirie se toho chopila s Terrym .. Melissa a Laura se snaží poskládat .. Cirie to jde skvěle .. Will a Terry se zapojují .. Dan pomáhá , jenže už je pozdě ! Laura a Melissa náskok využily ... Utku , Russ , Melisso a Lauro .. gratuuji . máte volný večer ... Terry , Dane , Wille , Cirie a Emily .. Uvidíme se večer ..




Russel,Will,Cirie,Dan,Laura,Utku a Melissa
Russel: Pro koho budete hlasovat ?
Cirie: Rád bych vyhodila Terryho ..
Dan: Já naopak Emily ..
Cirie: ok , vylučme Emily ..


Cirie, Russ , Utku , Laura, Melissa a Cirie ..
Cirie: Terry ... Emily .. ok ?
Terry: Ok ..


Terry(!) Já a Emily , kdyby jsme přemluvily Dana .. Protože s ním dobře vycházím .. Zkusím ho přemluvit ...


Terry: Dane .. pro koho chcceš hlasovat ?
Dan: Nejspíš pro Emily ..
Terry: Hlasuj pro  Cirie .. Prosím ..
Dan: .. Ok . Ale nic neslibuji ..
Terry: Klidně ti dám nápovědu potom ..
Dan: to zní dobře ..
Terry: Díky ..



Kmenová rada Fang

Přivedem členy poroty .. John , Megan a Charlie vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Aby byla porota v obraze .. Rozdělily jsme je na dvě skupina , která prohrála , jde na kmenovou radu ..
Jeff: Takže .. Emily , naštvalo tě ,že tě nikdo nevybral ?
Emily: Ano, myslím si , že jsem lepší hráčka ve fyzičce než Cirie ..
Jeff: Cirie , je to podle tebe pravda?
Cirie: Tak trochu ano , ale když je lepší hráčka než já .. Měla by jít domů ..
Jeff: Terry , jak bude volit ?
Terry: Chci dodržet slovo ..
Jeff: Dane ? Co ty ?
Dan: Něco podobného ..
Jeff: Wille , Terry dostal na aukci skrytou imunitu .. teda .. nápovědu ..
Will: Jo , určitě z toho jde strach ..
Jeff: Ok , je čas hlasovat . Emily , jdeš první ..


Kmen Fang šel hlasovat .

Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.
Spoiler:
.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy


První hlas:
Spoiler:


Přines mi pochodeň . Kmen promluvil. Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít .
Jeff: Terry musíš bojovat . Vemte si věci a jděte do tábora . Dobrou noc


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:02 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !    Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !  EmptySun Oct 21, 2012 1:57 pm

Tak... pokud správně počítám, zůstává ve hře celé Raro + po jednom člověku z Aitu, Hiki i Puka... a nevypadá to pro ně moc dobře xD všiml jsem si že prostor teď mají především navrátilci, nováčci jsou jen takoví přihrávači... nejvíc si momentálně všímám Dana a Utkua, a musím říct, že Will přestal být hodně vidět... což je škoda Smile

Dílu dám 8/10. Favoritidál hlavně Cirie a Russell, za nima Utku a pak trochu Terry, Dan a Will... ženské se můžou jít zahrabat xD
Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 12 - Musíš bojovat !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
» Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!
»  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside
» Survivor: Tuamot - 4 - Podraz
» Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: