Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky

Goto down 
3 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
Strašně !
Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Bar_left67%Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Bar_right
 67% [ 2 ]
Ano
Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Bar_left33%Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Bar_right
 33% [ 1 ]
Ne
Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Bar_right
 0% [ 0 ]
Vůbec !
Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 3
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky    Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  EmptySat Oct 27, 2012 1:03 pm

Kmen Favoritů: ( po kmenové radě )

Will: Santa Claus přichází ..  Máme rybičky ..
Andrea: Nekecej !
Brenda: Fakt nějaké chytil ..
Will: Není to až tak těžký ..
Malcolm: Před bojem se nadlábneme .. Skvělá práce ..
Phillip: Juu !



Kmen fanoušků :

LJ(!): Tak nakonec to včera schytal Felix... osobně bych radši ven Hannu, stejně je tu jen na okrasu... musí jít jako další...

LJ, Paul, Alan, Betty, Evelin

LJ: Tak co, která z těch dvou je na řadě?
Evelin: Těžko říct ..
Alan: Nejspíš bych čekal , až po soutěži ..
Paul: souhlasím s ALanem ..


Lucy a Hanna
Lucy: Talhe hra je občas naprd ..
Hanna: Máš pravdu .. s takovýma idiotama žít v kmeni .. Všichni dobří lidé odešly .. Se nedivím že prohráváme ..



Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Favorité, podívejte se na nový kmen Fanoušků.  Felix byl vyloučen na kmenové radě .
Po dvanácti dnech soupeření je čas, abyste se lépe poznali . Odhoďte šátky. Promícháme kmeny . Vylosujeme dva kapitány . Je tu Sedm bílích kamerů , jeden barevný . Prosím nedívejte se . Všichni natáhněte ruce před sebe . Tři , dva , jedna . Ukažte ! Malcolm a Hanna .
Dva kapitáni ,pojďte sem . Malcolm je kapitánem nového Malakalu . Hanna je kapitánka nového Airai . Můžete vybrat muže nebo ženu , ale musíte vybrat někoho z druhého kmene .
Takže ty vybířáš favorita .  
Hanna: Utku
Jeff: Naše první volba je Utku .. Pozdrav se s novou soukmenovkyní  .
Malcolme vybíráš fanouška .
Malcolm: Paul ?
Jeff: Paul se připojuje k Malcolmovi . Nejdřív jdou siláci . Utku , vybíraš fanouška
Utku: Evelin .
Jeff: Evelin se připojuje k Utkovi a Hanně . Paul vybírá favorita .
Paul: Kate ..
Jeff: Kate jde k Paulovi a Malcolmovi . Evelin ..
Evelin: Erik ..
Jeff: Erik jde k Evelin , Utkovi a Hanně .  Kate ..
Kate: LJ .
Jeff: LJ jde k Malakal  . Eriku ?
Erik: Alan ,
Jeff: Alan jde k Airai . LJ ?
LJ: Andrea  
Jeff: Andrea jde k Malakal . Alane ?
Alan : Brenda
Jeff: Brenda jde k Airai . Andreo ?
Andrea: Betty
Jeff: Betty jde k Malakal . Lucy .. jdeš k Airai . Betty ?
Betty: Wille ..
Jeff: Will jde k Malakal . Brendo ?
Brenda: Steph ..
Jeff: To znamená že Phill jde k Malakal

Spoiler:

Jeff: Malakal , tady máte buffy .. Airai , tady jsou vaše .. Vemte si je . Už to není souboj Fanoušků a Favoritů . Teď jste Malakal a Airai .
Připraveni na dnešní Soutěž s novými kmeny ? Všichni jenom kývly hlavou na Jeffa .
Jeff: Půjdeme postupně . První si vezmu zpět Imunitu . Díky . Imunita je opět k mání .
V dnešní soutěži budete bude první pár svázan , poběží do džungle k síti , kde vezme čtyři pádla . Další čtyři pomocí pádel dopluje k bojkám, tam se potopíte , odepnete truhlu a doplavete ke břehu . Poslední pár otevře truhlu a z dílů složí skládanku . Kmen který vyhraje získá imunitu a k tomu .. steaky , zelenina .. trochu na seznámení .  Jde o hodně .

Běžci:
Malakal: LJ , Will
Airai: Hanna a Lucy

Plavci:
Malakal: Malcolm , Kate , Paul , Phil
Airai: Utku, Erik , Alan , Evelin

Skládači:
Malakal: Andrea , Betty
Airai: Steph , Brenda


Jeff: O imunitu a odměnu . Připraveni ? Teď ! LJ a Will proti Hanně a Lucy . LJ a Will pěkně vystartovaly . Kdo vyběhne první s džungle ? Will a LJ . Hned za nimi je Hanna a Lucy . Will upadl .. Malcolm , Kate , Paul a Phil už anstupují do člunu . Utku , Erik , Alan a Evelin nastupují . Je velký vítr .. těžko se pádluje . Malakal je u skládačky .  Malakal se vrací s bednou .  Airai se potápí pro bednu .. Malakal má menší náskok . Oba kmeny se vrací . Malakal ve předu . LJ , Wille , pojdte jim pomoc s bednou ..Truhla váží snad tunu .. Airai je skoro na břehu . Airai , pojdte jim pomoc s truhlou .. Utku .. pořádný chlap s truhlou nemá ani velký problém .. Malakal začíná skládat . Aira dohání a vyhazují z bedny kousky skládačky . Andrea a Betty stavějí .. měly náskok který je pryč . Steph a Brenda odvádí skvělou prácí . Airai zvětšuje náskok . Malakal nespomaluje . Airai další kousek . Malakal taky další . Oboum zbývá poslední .. Aira ! Vyhrává imunitu a steaky !

Aira . Pojdte si pro imunitu a velkou odměnu . Malakal .. uvidíme se večer na kmenové radě .



V táboře Malakal :
Malcolm  , Kate , Andrea , Will  , Phil
Malcolm: Jenom ted spolu promluvíme .. Řekneme ostatním fanouškům že volíme ... kdo si chce hrát na obětního beránka ?
Will: Klidně já .. Hlavně mě nevyhodte ok ? (smích)
Malcolm: Řekneme jim , že hlasujeme pro tebe , ale vyhodíme jednoho z nich .. co na to říkáte Phil: Souhlasím ..
Kate: Bude to zábava ... Ukážeme jim jak se  hra hraje ..
Malcolm: Ok , Wille , bud pořád v táboře a nikdo s ním nemluvte ..


Malcolm:  Já , Ty , Kate , Phil , Andrea hlasujeme pro Willa , souhlas ?
Andrea: Potřebujeme se ho zbavit ..
Kate: Je velká hrozba a ktomu manupuluje s lidmi .. ..
LJ: Určitě, jdu do toho s váma... a Paul s Betty s tím podle mě taky nebudou mít problém...


LJ, Paul, Betty
LJ: Musíme se rozhodnout, co udělat... Favoriti se chtí zbavit Willa... půjdem do toho s nima? Můžeme jim věřit, co myslíte?
Paul: Will není nejslabší ale ani ne nejsilnější ..
Betty: Rozhodnutí je na vás kluci .. Nikdo s ním nepromluvil .. aspon si to myslím .. Neviděla jsem nikoho , kdo by sním promluvil ..
LJ: Ok, myslím že s ním o tom ještě promluvím... zkusím ho dostat na naši stranu. Vyloučíme Phila .



LJ(!): Favoriti si jdou navzájem po krku... nebo se mi to aspoň snaží nakecat... nevím, zda jim věřit, ale zdá se mi to celé nějaké podezřelé...



LJ a Will
LJ : Wille, pojď sem... favoriti se tě chtějí zbavit... přidej se k nám, společně je porazíme... máme v rukou imunitu... mluvil jsem o tom s Paulem a Betty, shodli jsme se že jí použijem... co říkáš?
Will: Vždyď jsem s nimi mluvil .. Haha .. ti parchanti .. Už i v kmenu favoritů jsem byl v menšině .. Koho chcete teda volit ?


Will(!) Mohl bych jít do finálové čtverky s nimi .. Kdbych jim řekl pravdu , pro koho hlasují . Musím to promyslet . Protože jestli půjde Phil . Budeme mít převahu ..


Will: LJ .. favorité si z vás dělají srandu .. Chcou hlasovat pro Betty ... měla to být léčka . Zahraješ za ní imunitu a vyhodíme Andreu .. Phil není hrozba .. Proč vyhodit někoho , kdo každého štve a k tomu není hrozba ..
LJ :  Ok, věřím ti, dík za varování... souhlasím, vyřadíme Andreu


Malcolm  , Kate , Andrea ,  Phil
Kate: Jak to dopadlo ?
Malcolm: Budou hlasovat pro Willa ..
Andrea: Nezapomínejte .. Will byl proti nám ..
Kate: A v první sezoně házel lidi přes palubu ..
Malcolm: Vyhodíme ho ? Blindside ?
Kate: Klidně .. nebo .. zůstaneme u vyřazení Betty .. tak nám zůstane většina ..


V táboře Airai si všichni užívají


Kmenová rada Fanoušků .
Jeff: Malakal .. Malcolme , co si myslíš o fanoušcích ?
Malcolm: Zasluhují respekt . Většina je silných a uvidíme , jestli i dobří hráči .
Jeff: Paule , co si myslíš o Favoritech
Paule: Jsou to dobří hráči , proto jsou zde znovu a je těžký s nimi hrát .
Jeff: Wille , je to pořád Fanoušci proti Favoritům ?
Will: To se dozvíme dnes večer .
Jeff: Dneska jste vedly , pak skládačka a bum .. Vítězství pryč ..Co se stalo Betty ?
Betty: Mě skládačky nejdou Jeffe . Jsem dobrá sportovkyně , ale to nikoho nezajímá ..



Kmen Malakal šel hlasovat


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.
Spoiler:
Jeff: Ok .. zahráváš ji za Betty . Tohle je skrytý symbol imunity . Hlasy proti Betty se nebudou počítat
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Kmen Malakal šel znovu hlasovat :

Dojdu spočítat hlasy . Přečtu hlasy .

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Pátou  vyloučenou osobou ze Survivor Fans vs Favorites
Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Taková rada je cenná věc . Vemte si věci a vratte se do tábora .


Hlasování
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:07 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky    Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  EmptySat Oct 27, 2012 1:22 pm

Ok hotovo .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky    Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  EmptySat Oct 27, 2012 1:25 pm

Ok... Very Happy jinak jako, nedals mi na výběr po kom šáhnout při rozebírání hráčů... to bylo podlý Very Happy a doufám, že mi zase třeba dáš na chvíli pokoj s radama, během 5 epizod jsem byl na 4 a už je to trochu unavující Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky    Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  EmptySat Oct 27, 2012 1:27 pm

Za to já nemohu .. Teda .. trochu ano xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky    Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  EmptySat Oct 27, 2012 1:40 pm

jakože jak vlastně vybíráš kdo zrovna vyhraje a kdo ne? losem?
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky    Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  EmptySat Oct 27, 2012 1:43 pm

Když si nejsem jistý , kdo by vyhral ( Podle síly , rychlosti atd ) tak losem a když jsem si jistý , kdo by vyhrál v této soutěži tak vyhrají oni ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky    Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  EmptySat Oct 27, 2012 3:41 pm

ok
Návrat nahoru Goto down
SalisCz




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 29. 04. 12

Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky    Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  EmptySun Oct 28, 2012 9:04 am

Parádní kmenovka ! Bude další díl ? Nebo jak to zde chodí ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky    Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .
»  Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit
» Survivor: Fans v2s Favorites - 15 - Murphyho zákon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: