Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Strašně!
 Ano
 Ne
 Vůbec !
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože ! Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !   Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože ! EmptyFri Nov 02, 2012 11:41 am


Kmen Airai:

Lucy a Steph:
Lucy: Co se sakra stalo ?
Steph: Alan a Evelin hlasovaly proti nám .
Lucy: To pěkně podělali


Alan: Doufám , že Steph a Lucy půjdou před námi . Když jsme hlasovaly aby kmen byl silnější .
Erik: Příště jde Lucy a pak Steph , není problém .
Utku: Hlavně at je kmen silnější .



Kmen Malakal:

Andrea: Koho podle vás dnes vyhodily ?
Phil: Evelin ? Alana ? Hannu ?
Malcolm: Jestly se nestal nějaký blindside .


Paul: Dnes musíme vyhrát
Phil: Spíš vy musíte vyhrát , jinak jeden z vás jde domů .
Malcolm: (smích) Musíme držet při sobě , teď se nehádejme kdo je s kým , musíme vyhrát . Náš kmen
Paul: Tak jsem to myslel , ale Phillip zase začal bláznit .
Phil: Až začnu bláznit . Tak to poznáš ! Jestli prohrajeme tak si kleknešn a kolena a budeš mě prosit , ať vyhodíme LJho a né tebe .
Andrea: Musíme se uklidnit a připravit na soutěž .



LJ(!): Moje situace ve hře je právě teď hodně ošklivá... Malcolmovi jsem naznačil, že hodlám držet s favoritama. Nevím, jestli tomu budou věřit - snad ano. No a co se týče mých strategických kroků do dalších dní - nenapadá mě, co lepšího bych mohl udělat, než jen sedět u ohně a nic nedělat. Aby to nevypadalo, že snad kuju nějaký pikle...



Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Mlakal, podívejte se na nový kmen Airai . Hanna byla vyloučena na kmenové radě .
Jste připravení na dnešní soutěž o imunitu ? Začneme postupně . První si vezmu imunitu . Díky . Imunita je opět k mání .
V dnešní soutěži budou oba kmeny plavat. Každý kmen určí pět plavců a dva kteří budou skládat . Po jednom plavci poběží do vody až k bojkám , první člověk popluje k té nejbližší bojce , další k té druhé a tak dále . Jakmile k ní doplavete , potopíte se a odepnete sáček se skládačkou .Vrátíte se a až budete mít všech pět pytlů se skládačkou , na řadě jsou dva skládači , kteří ty pytle otevřou a poskládájí puzzle . Kmen který první poskládá skládačku , vyhrává imunitu a je v bezpečí na dnešní kmenové radě a k tomu hrajete o odměnu . Kmen který vyhraje, získá navíc nealko pití . 7up , chtěly by jste ochutnat ?
Všichni řekly : Anoo ! a Jeff každému kmeni dal jednu sklínku  . Jde o hodně , nechám vám minutku na rozmyšlenou .

Plavci:
Airai: Alan , Utku , Erik , Evelin , Lucy
Malakal: Malcolm, Kate , Paul , Lj a Betty

Skládači:
Airai: Brenda a Steph
Malakal: Phil a Andrea


Jeff: Jdeme na to . O imunitu a odměnu ! Trosečníci připraveni ? Teď !

Alan a Malcolm vybíhájí jako první . Oba se drží u sebe . Oba jsou u bojky a potápí se . Malcolm to má .. Alan neodháknul první pytel se skládačkou . Malcolm se vrací . Alan se potápí .. a vrací se taky . Malcolm s menším náskokem . Malcolm je zpět a vybíhá Betty . Alan je na startu a vybíhá Lucy .. Lucy padá .. (smích)... Betty zvyšuje náskok . Betty je u bojky . Lucy teprve na půl cesty . Lucy plavání moc nejde .. Betty se vrací . Lucy je u bojky a potápí se . Vrací se s ní . Betty je v cíly a vyráží Kate .
Lucy se vrací a na řadu jde Erik . Kate je u bojky , Erik nahnal trošku času . Kate se vrací . Na řadě je LJ , který rychle vběhnul do vody . Erik se vrací a je na řadě Evelin.
Lj je u bojky , není lehké plavat tak daleko , pak se potopit a vrátit se zpět . Lj se potápí ale neodhákl . Zkouší to podruhé a vrací se . Evelin je u bojky a potápí se . Oba dva se vrací . LJ se vrací a pro poslední pytlík vybíhá Paul .  Paul je jako stroj , už je v půce cesty , poslední bojka je pěkně daleko . Evelin se vrací a pro poslední jde Utku . Paul je u bojky a potápí se . Paul se vrací . Utku je u bojky a potápí se . Paul je zpátky s poslední kouskem  . Začněte skládat . Utku se vrací . Phil rozvazuje a Andrea skládá . Dobrá taktika . Utk use vrátil . Začněte skládat . Andrea a Phillip odvádí dobrou práci . Všechny kousky mají venku , teď skládájí oba . Brenda a Steph první vyhazují všechny kousky . Andrea a Phil dělají parádání práci . Zbývá jim poslední kousek . Malakal . Vyhrává imunitu !
Utku: Pane bože !
Alan: Hodil kouskem skládačky ..

Jeff: Malakal . Pojdte si pro Imunitu a pár koušků 7up , který vám určitě vrátí zpět chuťové buňky . Užijte si den .
Alane , hodil si na konci kouskem skládačky a Utk utaky vybouchl , co se děje ?
Utku: Je strašné prohrávat Jeffe  ...
Alan: K tomu jsme dost silní , až na dnešní výkon Lucy , která jde dnes domů .. Narovinu .
Jeff: Rozhodnete se v táboře kdo půjde domů , třeba půjde někdo jiný . Vemte si věci a uvidíme se večer .


Kmen Airai:
Erik: Příště musíme vyhrát lidi .
Utku: Dneska jsem měl chuť na ten 7up .

Lucy:(!) Dneska to pro mě vypadá špatně , dokonce po soutěži můj spojenec Alan hodil přes palubu .

Alan: Doufám že je to dnes Lucy ...
Brenda: Je nejslabší , přyč s ní .
Evelin: Hotovo ...


Kmenová rada Airai :
Jeff: Alane , na konci soutěže si řekl , že Lucy je dnes na radě . Pořád si to myslíš ?
Alan: Myslíme si to všichni Jeffe , je nejslabší a já už chci vyhrát . Tu odměnu jsme chtěli všichni ... strašně moc .
Jeff: Lucy , zranuje tohle tvé city  ?
Lucy:  Trochu jo ( pláč )
Steph: Neplakej .
Jeff: Brendo , to že Lucy je slabá , znamená , že nebude hrozbou a to neznamená , že není loajální , což jsou dvě velké faktory v této řhe .
Brendo: O tom jsme přemýšleli Jeffe , opravdu to jsou velké faktory .
Jeff: Utku , jak moc ti to trhá ... nervy , když prohraješ .. ?
Utku: Štve mě to strašně moc . Potřebujeme vyhrát .
Jeff: Ok je čas hlasovat , Lucy , jseš na řadě .


Kmen Airai šel hlasovat

Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.
Jeff: Ok.Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Doufejme , že jste našly nejsilnější sestavu a konečně příště vyhrajete . Vemte si věci . Dobrou noc.


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !   Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože ! EmptySat Nov 03, 2012 12:43 pm

Škoda Lucy, měl jsem jí rád Sad Zatím se to teda pro favority vyvíjí víc než dobře v obou kmenech... Doufám že příště zas prohraje Airai, popakuje se Steph... a pak by klidně mohlo bejt sloučení - já bych se vůbec nezlobil... Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !   Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože ! EmptySat Nov 03, 2012 12:48 pm

Jo ... já už vím kdy bude sloučení xD To mám promyšlený .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože ! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !   Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože ! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě
» Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky
» Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: