Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel.

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda?
 Strašně!
 Ano
 Ne
 Vůbec!
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel.   Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. EmptySun Nov 25, 2012 5:31 am


Tohle je Madagascar. Nepřístupná, záhadná, nebezpečná. Zde bojují starodávné deštné pralesy svou bitvou o přežití proti jedněm z nejmladších a nejaktivnějších sopek. A právě zde již začalo svou cestou za životním dobrozdružstvím 15 Američanů.

Tom: Všude, kam se podíváš, jsou zavěšené opice. Jsou zde nebezpečná zvířata. Je to jako... je to doopravdy. Nejsou zde žádné ploty jako v zoo.

Ačkoli spolu ještě nemluvili, tak se již formují první dojmy.

Alex: Ta straší dáma půjde jako první (Clara) . Doufám že s ní nebudu v kmeni.

Samuel: Je tu pár modelek. Copak si neuvědomili, že všechny krásné holky vypadnou jako první?

Nuceni spolupracovat, musí se umět přizpůsobit nebo budou vyloučeni.

Ian: Jsem tu od toho abych se pobavil jako Russel nebo Jeff Kent, oba hráli dost dobře, ale já je převýším.

Nakonec zůstane pouze jeden, který si bude moci nárokovat na výhru milionu dolarů. 39 dní, 18 lidí, 1 poslední trosečník.

Jeff: Vítejte v Survivor: Madagascar ...
Jůůů .. WOW ...
Ještě než začneme, připojí se k nám další tři hráči. Tady jsou..
Ve vrtulníku.
Patrick: Troy !
Clara: RC A LJ !!
Maria: Doufám že budu v kmeni s LJm ... hrál bezvadně a když se s ním spojím. Dojdeme daleko ...
Myslím, že všichni co jste tady, znáte Ljho,RC a Troye.
Rc prokázala svou schopnost pomoci kmeni ne jen v soutěžíh, ale i v táboře. Hrála jednou a skončila v porotě.
LJ, ve Fans vs Favorites bojoval proti favoritům dost dlouho. Nebal se podrazit své spojence jenom aby se dostal co nejdál. Nakonec podlehl a skončil v porotě.
Troy, v Survivor One World se ukázal jako týmový hráč, byl nápomocný jak v kmeni tak v soutěžích, ale nakonec ho ženy poslaly do poroty. Tihle tři dohromady nabízí 75 dní zkušeností ze Survivora. To tady má obrovskou hodnotu.

Teď je otázkou, kdo kam půjde. Uděláme to po staru. Budeme losovat šátky. Jsou zabalené, tak je nerozbalujte. Dáma má přednost. Vyber si RC. Lj .. a Troyi, tenhle je pro tebe . Dobře odhalte je.

(Největší přivítání u RC , pak u Troye a nakonecu LJho.)

RC, ty se připojíš k Toka ..
LJ, ty jdeš do kmena Pito
Troyi, ty do kmenu Kalasi.

Teď tu máme jeden twist. Jde o navrátilce. Buď můžete pomoc kmeni tím, že do tábora půjdete pěšký a pomůžete jim tam donést všechny suroviny nebo můžete do tábora letět..
Kdo chce letět, ať jde k vrtulníku.
RC: Já Jeffe... Vemte co je potřebe, já postavím něco na spaní a zkusím založit oheň ..
Jeff: Ok, RC nastup do vrtulníku. Vy ostatní tady máte mapu a jděte do svých táborů.


Kmen Toka:
RC: Jsem zpátky ve hře a jsem za to ráda. Namluvila jsem ostatním, že jedu postavit přístřešek, ale jsem tu kvůli tomu... jak se tomu říká .. skryté imunitě. Stejné to bylo v Tocantins.. Jdu prohledat stromovou poštu ... Mám ji ... (smích) Myslela jsem že tu bude vodítko a né skrytá imunita.. (smích). Jdu si ji skovat a něco postavit ... Jsem tak ráda...

Na cestě do tábora:
Ian: Opravdu se vám chce hrát s navrátilci ? Podle mě by měla jít RC jako první. Svou šanci dostala.
Patrick: Jo .. souhlasím s tebou

Patrick(!) Ian začal nějak rychle taktizovat a chce dostat pryč RC .. nechápu proč. Ve Filipínách ji hodně lidí fandilo a v soutěžích byla silnější než i chlap. Jestli prohrajeme .. chci Iana, aby šel domů.


Kmen Kalasi:
Dana: Podle mě RC udělala chybu že letěla .. teď třeba odejde jako první.
Barbara: Co myslíš Troi?
Troy: Souhlasím s váma.. RC udělala velkou chybu.

Troy(!) Jsem taaaak moc rád že jsem zpátky. Nejel jsem sem jenom kvůli tomu abych skončil v porotě. Hraju hru o milion dolarů a o titul, který chci tak moc. Proto udělám cokoliv..


Kmen Pito:

LJ(!): Musím říct, že je krásné být zpět. Napoprvé mi Survivor nevyšel tak, jak jsem si přál, snad to vyjde teď, uvidíme. Záležet bude taky na tom, jak zapadnu mezi těchhletěch pět nováčků - máme tu Lenu a Esther, takové dvě bárbíny, které nám asi nebudou nic moc platné... pak Sama, ten vypadá, že se chystá hrát tvrdě, na toho si budu dávat bacha... Jane, to je sympatická baba, tu si chci držet u sebe co nejblíž... no a Victora. Ten vypadá důvěryhodně, ale člověk nikdy neví... prostě zajímavá skupinka, vážně věřím, že mezi ně zapadnu...


Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: O tohle jde . Imunita . S imunitou jste v bezpečí . Bez ní jste v potížích. Druhý kmen i třetí vyhraje imunitu . Poslední kmen jde na kmenovou radu, kde bude první člověk vyřazen ze soutěže. Navíc hrajete o odměnu . První kmen vyhraje kompletní sadu k rozdělávání ohně. Druhý a třetí kmen dostane křesedla . Nic moc , ale rozhodně vám to pomůže . Poražený .. nic .. Teď k soutěži.
V dnešní soutěži . Každý kmen se rozdělí na páry. První pár bude svázan, poběží do džungle k síti, kde vezme dvě pádla. Další pár pomocí pádel dopluje k bojkám,tam se potopíte, odepnete truhlu a doplavete ke břehu . Pak poslední pár poskládá skládačku . Dám vám minutku na rozmyšlenou .

Běžci:
Kalasi: Tom, Barbara
Toka: Rc, Ian
Pito: LJ, Esther

Plavci:
Kalasi: Troy, Walter
Toka: Alex, Patrick
Pito: Samuel, Jane

Skládači:
Kalasi: Clara, Dana
Toka: Maria, Carol
Pito: Victor, Lena


Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni na první soutěž ? Start!
Tom a Barbara . RC a Ian a LJ a Esther . Čím dřív tu budete , tím rychleji se dostanou do vody.. Kdo vyběhne jako první ? Rc a Ian a hned za nimi Tom a Barbara. LJ tahá esther.
Alex a Patrick ve vodě za Toka. Troy a Walter hned za nimi. Samuel a Jane jdou pádlovat.. Dnes je silný vítr .. Alex a Patrick mají velký náskok.. Toka mají svojí bednu. Samuel a Jane snižují náskok a skákají do vody. Troy a Walter taky skákají.
Pito mají svoji bednu. To samé i Kalasi.
Toka pojdte jim pomoc s bednou. Bedna váží tunu. Troy a Walter jsou na břehu.
Pito pojdte jim pomoci ! Pořád jste ve hře.
Toka má velký náskok. Maria a Carol za Toka. Za Kalasi Clara a Dana a za Pito Victor a Lena. S imunitou jste v bezpečí! Hlavně musíte být první, nebo druzí, ale v žádném případě poslední!
Toka si vede dobře. Kalasi se ovšem nevzádá a snaží se dohnat. Pito musí zabrat. Pito je hned za Kalasi. Pito teď spomaluje. Kalasi mají další. Carol mají další. Dana taky. Kalasi je první ! Carol to dokázala. Toka vyhrává imunitu a odměnu! Pito, jde na kmenovou radu .
Kalasi, hezká návrat. Pojdte si pro imunitu a velkou odměnu. Toka, né tak velká odměna ale hlavně že máte imunitu. Pito, večer rada a někdo bude první vyloučenou osobou ze hry. Máte odpoledne aby jste se domluvily kdo půjde domů. Vemte si věci . Uvidíme se na radě.


Kmen Toka:
RC,Patrick
Patrick: Mám tě strašné rád a chci s tebou uzavřít spojenectví ... Když jsme šly lesem, tak Ian ... ten s knírkem řekl, že tě tu nechce. Nevěřím mu a myslím, že když někdy v budoucnu prohrajeme, měl by jít první...
RC: Wow ... to jsem nečekala ... díky že jsi mi to řekl ...
Patrick: Ale jestli máme ovládat tenhle kmen. Měli by jsme někoho přibrat...
RC: Carol vypadá na super děvče.. Carol .. můžeš na minutku ..
Carol: Co se děje?
Patrick: Mi tři?
Carol: Souhlasím ...
RC: Ok, neměli by jsme tu tak dlouho stát ..


RC(!) Doufám že Carol nebude jako Abi ... ( Smích ) . Podle mě ... mám sakra dobrou pozici ... Tři lidi na své straně a k tomu skrytou imunitu ...


Kmen Kalasi:
Troy(!) Vím že je zde nějaká imunita . Proto musím prohledat vlajku, stromovou poštu a vše kolem tábora.. A představ te si to ... Mám ji ... jenom tak ležela ve stromové poště .. Doufám, že ji nezahraji jako minule zbytečně.. Teď se musím z někým spojit. Zkusím to s Tomem ..

Troy a Tom..
Troy: Chci se tě na něco zeptat ... oba víme jak tahle hra funguje ... Proto se ti chci na něco zeptat.
Tom: Nikdo za mnou nepřišel, tak nechápu proč ne..
Troy: Domluveno ..

Tom(!) Domluvily jsme se s Troyem, že na chvíly budeme spolupracovat, což je super .. Když na sobě budeme mít terč, tak ho snadno hodím na něj, protože je to navrátilec


Kmen Pito:

LJ, Jane
LJ: Podívej, vypadáš jako bezva holka, věřím ti... myslím že bychom mohli dobře spolupracovat. Co ty na to?
Jane: Souhlasím, ale jestli mě zradíš, dostaneš co proto LJ !


LJ,Sam,Jane,Victor, Lena
LJ: Hlasujeme pro Esther? Hlasoval bych pro Esther... je z nás ze všech nejslabší, nepřináší kmeni - vlastně vůbec nic...
Victor: Když to nejsem já...
Lena: Souhlasím s Victorem .. nic jiného nezbývá.


Jane: Myslíš že je dobrý nápad se zbavit Esther? Nevím , mě dnes přišla nejslabší naopak Lena.. Jsem si jistá, že Lena bude hlasovat pro Esther ... ale jestli budeme hlasovat s ní. Bude remíza, proto by jsme měli jít ještě za někým. Jestli se rozhodneme pro Lenu ...
LJ: Jednou se řeklo že budem hlasovat pro Esther, všichni se na tom shodli... proč to znovu měnit? Akorát na sebe budem poutat pozornost a snad chápeš, že to je to poslední, co bych teď potřeboval...
Jane: Já to chápu, ale chceme udržet kmen silný ... nebo ne? Nechci jít znovu na kmenovou radu. Sám si při běhu musel Esther táhnout ...
LJ: To je pravda... ale stejně podle mě mezi těma dvěma až takový rozdíl není... jedna skončí teď, druhá příště - zůstal bych u Esther...
Jane: Jak chceš, hlavně ať neuděláme chybu.


LJ(!): Bude to znít divně, ale hned druhý den se mi podařilo najít Tajnou imunitu... prostě jsem si řekl že pro jistotu prozkoumám takové ty věci jako je studna, stromová pošta - no a právě tam byla! Težko tomu uvěřit, ale je to tak. Teď jen musím přijít na to, jak s ní co nejlépe naložit...



Kmenová rada Pito :
Jeff:Vitám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheň představuje život.
Jeff: LJ . Stal ses nejoblíbenějším z tvého kmene minulé řady. Jaký je to pocit?
LJ: Je to skvělý pocit, Jeffe. Vím, že jsem z fanouškl hrál nejlépe a jsem rád, že to diváci dokáží ocenit.
Jeff: Samuely, myslíš si, že dnešní prohra bude mít v příštích soutěžích velký význam?
Samuel: Myslím že ano Jeffe, protože ve Filipínách, Tuomatu, který kmen jako první prohrál, tak prohrál další a bojím se, že je to osud i našeho kmene ...
Jeffe: To si dozvíme. Esther, dneska tě musel LJ táhnout .. co se stalo?
Esther: Běhání není nic pro mě.. Chtěla jsem býtu shládačky, ale Lena tam chtěla být .
Lena: To je velká blbost, nic si neřekla.. proč si nic neřekla?
Esther: Protože si jako první řekla že chceš skládat ..
Lena: Ale měla si něco hergot říci.
Esther: Řeknu příště ...
Lena: To už bude možná pozdě ..
Jeff: Co tím myslíš že už bude pozdě Leno?
Lena: Dnes někoho musíme vyloučit a může to být ona ...
Jeff: Esther ... ranilo tě to ?
Esther: Trochu ,... (pláč) Nechápu proč jsou všichni proti mě ..
Jeff: Ještě není konec .. Victore, co si myslíš o Esther ?
Victor: Podle mě je to báječná holka .. Dnes ji běh nešel a není se za co stydět .. ani já nejsem dobrý v běhu.
Jeff: Jane, co si myslíš o navrátilcovi ve vašem kmeni ?
Jane: Zkušenosti .. víc nic říct nemusím.
Jeff: LJ. Hlasuješ tak, že chceš udržet kmen silný nebo spíš se zbavíš hrozeb ?
LJ Myslím, že nejdůležitější teď je zachovat kmen co nejsilnější. Na to zbavit se hrozeb bude čas později...
Jeff:Ok je čas hlasovat . Leno, jdeš první


Kmen Pito šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. Ok.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Přežily jste první radu.. bohužel je vás už jen pět..

Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Admin dne Sun Nov 25, 2012 11:58 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel.   Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. EmptySun Nov 25, 2012 11:43 am

No tak zatím to jde přesně jak si LJ přeje Very Happy čekal jsem že bude víc vidět Sama, abych věděl co od něj čekat, no nevadí... pak by mě ještě zajímalo, proč Victor hlasoval pro Lenu. Vždyť věděl že se kmen shodnul na Esther! Very Happy No, víc nevím co k tomu říct... hlavně ať se z Pita nestane další Matsing! Very Happy to by mě dost nakrklo...
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel.   Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. EmptySun Nov 25, 2012 11:53 am

xD PS to čtení hlasů jsem udělal zajímavější .. nevíš kolik hlasů tam zbývá xD a co říkáš na intro ?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel.   Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. EmptySun Nov 25, 2012 12:04 pm

jj, to s tím hlasováním je moc fajn, to se mi líbí a intro taky, akorát tam vypadám trochu divně jako favorit mezi Troyem a RC Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel.   Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. EmptySun Nov 25, 2012 12:08 pm

Jo to vím ale nevím jak tě tam dát jinak no ... xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel.   Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. EmptySun Nov 25, 2012 12:10 pm

no protože to nejde Very Happy já jen tak
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel.   Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 1 - Promin že jsem tě rozbrečel.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: