Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 14 - Finále

Goto down 
2 posters

Jste spokojeni z vítězem či vítězkou ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 14 - Finále  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 14 - Finále    Survivor: Madagascar - 14 - Finále  EmptyFri Jan 18, 2013 5:46 pm

Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Finálová čtverka.. Vezmu si zpět imunitu . Bohužel jsem si ji musel vzít. Imunita je naposledy opět k mání. V dneší soutěži všichni čtyři vylezete na velký sloup a jediným vaším ukolem bude, zůstat tam co nejdéle, než zbylí tři .. pokud to zvládnete, zajistily jste si místo na finálové radě .. je to jasné ? Tak vylezte nahoru a začněte ..


Takže .. tahle hra právě začala .. Dnes jde o hodně .. chcete mít šancy si šáhnout na milion ? Musíte vyhrát tuhle soutěž .. druhé místo vám bude k ničemu ... musíte býti první .. jinak vám dnes zhasnu pochodeň ..

po 30 minutách
Jeff: Jak to jde Alexi ?
Alex: Docela se to dá ..
Jeff: Troyi ?
Troy: Bolí mě už noha ..
Jeff: Troy začíná mít problémy .. Troy slézá dolů a je metr nad zemí .. a končí ... Troy v této soutěži končí ..
Jeff: Poslední tři ..


po 1 hod.
Alex: Aaaa .. já už nemohu
Jeff: Co prosím ?
Alex: Už nemohu Jeffe ...
Jeff: Tak slez dolů ..
Alex: Brbrb
Jeff: Alex nemá zajištěnou finálovou trojku ...


po 2 hodinách
Jeff: Už jste nahoře dvě hodiny ... RC začíná mít problémy ... LJ to stejné .. LJ se snaží vymyslet jak se tam udržet co nejdéle .. LJ leze dolů .. a RC vyhrává imunitu a má zajištěné místo na finálové radě ...
RC .. pojd si pro to .. RC dnes nemůže být vyloučená ale jeden z vás ... dnes odejde domů a stane se posledním .. členem .. poroty .. Vemte si věci . Máte den na to aby jste zjistily kdo to bude.





Kmen KaPiTo:


LJ, Troy
LJ: Takže, když RC získala imunitu - nezbývá nám než se zbavit Alexe...
Troy: Souhlasím ... ale RC má jinačí plán LJ ...
LJ: Tak s tím, že bude plichta, tak trochu počítám... nebo co myslíš?
Troy: Víš LJ ... nechci tahat kameny ...
LJ: Ale tohle je top 4, to už se přece kameny netahají... počkej... chceš říct že se hlasuje pro mě?
Troy: Šel jsem za RC a ano .. hlasují pro tebe ... Zkus ji přesvědčit ...
LJ: Taky že zkusím...




LJ(!): Je přece nesmysl, aby teď vyhazovali mě! Vážně, teď, ve final 4? Chápal bych, kdyby to zkoušeli dřív, ale proč se teď zbavovat člověka, na kterého je porota nejvíc naštvaná? To nedává smysl - ne, určitě se jen snaží Troye oblbnout...




Alex a RC
Alex: Gratuluji ..
RC: Díky ... Takže ... LJ nebo Troy ?
Alex: LJ je podle mě větší hrozba ..
RC: Ok .. Třeba i Troy pro něj bude hlasovat ..
Alex: To jo ...





LJ, RC
LJ: Můžeme si promluvit, RC? Podívej - mluvil jsem s Troyem a dozvěděl jsem se, že se hodláte s Alexem hlasovat pro mě. Je to pravda? Posledních pár dnů jsme k sobě byli vcelku upřímní a nevím, proč bychom zrovna teď měli přestávat... takže mi řekni pravdu, prosím.
RC: Víš LJ ... sám si mi několikrát říkal, že Troy a Alex nemají šancy vyhrát a nehrály žádnou "hru" a tolikrát si mi to opakoval, až jsem zjisttila, že jsi ty ta hrozba . Jsem upřímá jak si chtěl ...
LJ: Takže je to pravda... no dobře, dělej, jak myslíš, pokud jsi fakt přesvědčená, že to je pro tebe to nejlepší... ale nemyslím si, že bych byl o tolik větší hrozba než ti dva - myslíš snad, že pro mě bude hlasovat Barbara? Ian? Že dají radši hlas mě než tobě Patrick, Walter, Maria, Tom? Troy a Alex možná nehráli "hru" v mém slova smyslu, ale určitě se najdou lidi, kteří pro ně budou hlasovat - aspoň tedy pokud jim někdo nevysvětlí, v čem byla jejich hra tak děsná. A věř mi, že pokud budu sedět v porotě, tak o tom nikoho přesvědčovat nebudu...
RC: Tak vyhodíme Troye ok ?
LJ: Já hlasuju pro Alexe a tobě radím to samé. Jestli se dostane do finále, tak vyhraje a nenaděláš s tím nic ani ty, ani já, ani Troy, ani nikdo jiný...
RC: Na tohle nenáletnu .. Alexe nikdo volit nebude .. Takže .. já, Alex a Troy hlasujeme pro tebe ..
LJ: No a to mi řekni proč by Alexe nikdo nevolil? Ale jak myslíš - hlasujte si proti mě. Ale uvidíš, že to byla kardinální chyba...
RC: Si mistr manupulace a dnes večer jdeš proto domů ..




LJ, Troy
LJ: Měls pravdu, chtějí hlasovat pro mě... vážně se mnou nechceš jít do remízy? Uvažuj Troyi - můžou nám přece jen lhát, oběma. Pokud nebudem hlasovat spolu, bude to zkáza pro oba z nás...
Troy: Nic ti neslibuji LJ ... kdybych dnes hlasoval proti tobě .. doufám že se po hře uvidíme a dáme si pivo ..
LJ: Hlavně abys nehlasoval pro mě, já pro Alexe a oni dva pro tebe... ale jo, pokud pro mě budeš hlasovat, pochopím to...






Kmenová rada KaPito :

Jeff: Přivedeme členy poroty .. Walter, Maria, Ian, Jane,Tom a Barbara a Patrick vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: LJ .. s kým máš nejlepší vztah tady v táboře ?
LJ: Určitě s Troyem - prošli jsme toule hrou de fakto spolu a já mu vždycky mohl věřit - tak snad mě nezklame ani dnes večer...
Jeff: RC, ty a Alex proti Troyovi a LJmu .. zkoušeli jste to na někoho, jestli nechce přestoupit ?
RC: Určitě jsme to na Troye zkoušely a doufáme, že bude hlasovat s námmi, protože rozhodně nechce tahat kameny a tak může odejít domů on ..
Jeff: LJ .. Alex a RC hlasují prý pro tebe .. a přemlouvají Troye, aby toho využily ... to tě musí děsit ne ?
LJ: Jak už jsem říkal, Troyovi věřím a doufám, že mě nepotopí. Alex a RC ví, že já proti Troyovi nikdy hlasovat nebudu a tak zkoušejí, jestli je i on stejně tak loajální ke mně - přitom tohle "hlasuje se pro LJe, pojď do toho s náma" může být ve skutečnosti jen jedna velká fraška a ve skutečnosti třeba ti dva hlasují pro Troye...
Jeff: Alexi, mrzelo by tě to, kdybys dnes odešel ?
Alex: Ani o tom nemluv.. odejít jako poslední člen poroty ? Jestli odejdu, tak si hodím mašly v Ponderose..
Jeff: LJ, jak moc budeš naštvaný, když zasedneš jako poslední člen poroty ?
LJ: Hodně, Jeffe. Do téhle hry jsem dal až příliš mnoho, než aby to teď takhle skončilo - budu určitě hodně, ale hodně naštvaný...
Jeff: Troyi, už víš jak budeš hlasovat ?
Troy: Už mám nějakou tu představu a ... jsem na 100% rozhodnutý jak hlasovat
OK je čas hlasovat . Nemůžete hlasovat pro RC. Alexi, jdi první.



Kmen KaPiKo šel hlasovat
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy.


Spoiler:



Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Gratuluji, jste ve finále. Všichni tři navrátilci .. teď má všechno v rukou porota .. Poslední noc na Madagascaru. Vemte si věci a jděte do tábora .





Rozhovor s vyřazeným:

Spoiler:



Spoiler:



Finálová kmenová rada
Jeff: Přivedeme naposled členy poroty .. Walter, Maria, Ian, Jane,Tom a Barbara, Patrick a Alex vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Přelstili jste , přehráli a vydrželi déle než vaších 17 soupeřů a po 39 dlouhách a náročných dnes jste se dostali až sem . Dnes má váš osud v rukou porota 8 lidí , které jste pomáhali vyloučit . Oni rozhodnou , který z vás odsud odejde a bude se moci pyšnit titulem Hvězdného Trosečníka .

Začneme .. Iane, začni ..

Ian: Mám otázku pro LJho .. určitě si pro mě hlasoval ... tak se chci zeptat proč, když jsme si dali slovo, že půjdeme spolu dál ?
LJ: Iane, nechtěl jsem pro tebe hlasovat, ale moje situace byla v tu chvíli dost na hraně. Nechtěl jsem ztratit důvěru své aliance a ta tě chtěla pryč - takže jsem si musel vybrat... omlouvám se, že to tak dopadlo, ale prostě jsem nemohl jinak...
Ian: Troyi ? Přemlouval váš LJ, aby jste hlasovaly pro někoho jiného a né pro mě ?
Troy: Ne ...
Ian: Díky a hodně štěstí ..



Jane: LJ .. chci se jenom zeptat .. věděl si že jdu ten večer domů ?
LJ: Bohužel, Jane, nevěděl jsem to. Kdyby ano, určitě bych se s tím snažil něco udělat a nějakým způsobem tomu zabránit. Tvůj odchod mě hodně mrzel, protože, a to doufám víš, jsem celou dobu chtěl, abys tu dneska seděla vedle mě...
Jane: Troyi... ty a Barbara jste pro mě hlasovaly .. mohu vědět proč ?
Troy: Určitě .. jde o to, že ty a Tom jste přemýšlely nad vyhazovem Barbary, která byla u mě vždy loajální a proto jsem tě musel vyloučit ..
Jane: Díky .. a hodně štěstí ..




Walter: Řekně te mi .. proč si myslíš, že máš právo vyhrát milion dolarů a proč ti ostatní ne ..
LJ: Protože jsem na to, abych tu dnes seděl, musel udělat mnohem víc než tihle dva. Ne vždy to bylo jednoduché - musel jsem udělat několik dost těžkých rozhodnutí. Navíc jsem se musel průběhu hry nesčetněkrát přizpůsobit - nejdřív si zajistit pozici v Pito, pak znova v Kalasi a pak ještě jednou ve sloučení. Zároveň jsem se snažil hrát jako týmový hráč - když jsem někomu dal své slovo, snažil jsem se ho dodržet, dokud to šlo a dokud si to ten člověk zasloužil...
Troy: Protože jsem všechno řídil v mé alianci .. samozřejmě přišly chvíle, kdy jsem někoho z ní musel vyhodit .. viz Jane .. Tom se vyřadil sám a Barbaru vyhodil LJ .. A nelibí se mi, že LJ nás nazval že jsme nic nedělaly, to já rozhodoval, jestli zůstane ve hře nebo ne .. jak ve sloučení, tak v Kalasi . Dokonce teď jsem se mohl LJho zbavit a neudělal jsem to ..
RC: Řídila jsem celý kmen Toka .. od první chvíle, trochu mě znepokojoval Ian .. to že přestoupil, mě moc mrzelo a k tomu .. jsem nikdy .. opakuji nikdy nikomu nelhala .. Což se v této hře cení a naopak LJ .. dal mnoho slibů, které nedodržel ..



Tom: LJ .. zdravím .. vím že jsme si řekly, že si budeme kopat zadky a to jsem taky v ponderose dělal. Tak se chci zeptat, kdyby místo tebe mohl sedět někdo jiný, kdo by to byl a proč ?
LJ: Hm... kdybys ses zeptal, kdo by tu seděl SE mnou, kdyby bylo čistě po mém, věděl bych jak odpovědět... ale svoje místo bych asi nikomu nepřenechal. Na to jsem o ně bojoval až moc dlouho - a až moc tvrdě...
Tom: Troyi ?
Troy: Nejraději bych vedle sebe viděl někoho z původních hráčů Kalasi .. to je ta odpoveď ..
Tom: Díky .. a RC ??
RC: Stejná odpověď jako u Troye .. jenom někoho z Kalasi ...





Alex: Které vyřazení vás nejvíce zasáhlo a které ne a přidej te k tomu nějaký důvod .. díky ..¨
LJ: Nejvíc mě zasáhl určitě odchod Jane, ke které jsem měl velmi blízko a naprosto jí důvěřoval. V ten moment, kdy jsem jí ztratil, jsem nějakou absolutně netušil, jak si ve hře stojím a přišel jsem si dost ztracený... A musím říct, že Barbařin odchod mě nezasáhl snad vůbec. Promiň, Barb, ale nejenže to byla hlavně tvoje vina, že Jane vypadla, ale vlastně jsi tak nějak zničila hru celé své alianci a já doteď nevím a nechápu, proč...
Troy: Vyřazení Toma a co mi nevadilo .. byl Ian ..
RC: Nejspíš vyřazení každého člena z Toky ... a nejmíň když odešla Barbara ...



Patrick: LJ .. nasliboval si moc slov, které si nedodržel a hodně lidí je raněna .. máš k tomu něco nebo jak tohle chceš řešit ?
LJ: Upřímně, nevím o čem to mluvíš... vím pouze o tom, že jsem zradil Iana a za to jsem se mu už omluvil. Kdo jiný by si měl z mé strany připadat zrazený? S tebou a Alexem jsem nikdy žádnou pořádnou dohodu neměl, za odchod Jane nejsem zodpovědný, stejně tak za Tomův... Marii jsem nikdy nic neslíbil, Walterovi taky ne... a pokud jde o Barbaru, té jsem sice slíbil v jeden moment final 3, ale ona zradila první - takže si nemá na co stěžovat...



Barbara: Troyi .. ten den když jsem šla domů .. věděl si jak to dopadne ?
Troy: Ano ... LJ mi říkal, že jestli dojde na remízu, jdeš domů, proto jsem přemlouval někoho z Toka, ale prostě to nevyšlo ..
Barbara: Díky ..



Maria: RC .. ahoj .. Víme že máš imunitu, tak se chci zeptat, proč si ji za někoho z Toky nezahrála ..
RC: Nevěděla jsem pro koho budou hlasovat ani jednou ... proto by to bylo zbytečné a ve finálové pětce, jsem ji nezahrála, protože jsem věděla, že nejdu domů ... ale i tak jsem trochu o tom přemýšlela .
Maria: Hodně štěstí ..


Jeff: Poroto, máte dost informací a je čas naposledy hlasovat. Iane, jdeš první ..


Kmen KaPiKo šel hlasovat
Spoiler:



Jeff: Dojdu pro hlasy .
Jeff: RC, LJ, Troyi a Poroto , díky za skvělou sezonu Survivor .. Jeden z vás právě vyhrál milion dolarů . Uvidíme se v New Yorku při čtení hlasů . Řekl Jeff a odešel ..


V New Yorku
Jeff: Nadšené publikum . Posadťte se . Je fajn vysílat živě z New Yorku . Musím vám pogratulovat .. Rc, LJ a Troyi. Tahle hra je těžší než si dokážete představit .. Ani já to nedocením .. Takže klobou k dolů před vámi . Jsi nervozni Troyi ?
Troy: Docela ano ...
Jeff: Co ty LJ
LJ: Nebudu říkat ne ...
Jeff: RC ?
RC: Jako nikdy Jeffe ..

Jeff: Přečtu naposledy hlasy ..

První hlas,
Spoiler:


Hlasování:

Spoiler:


Nejoblíbenější hráč sezony a vítěz 100 000 Dolarů:
Mezi nejoblíbenějšími jsou ..

Spoiler:

vítězem je.
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat Jun 08, 2013 2:38 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 14 - Finále  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 14 - Finále    Survivor: Madagascar - 14 - Finále  EmptyTue Jan 22, 2013 12:10 pm

Hotovo ...
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 14 - Finále  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 14 - Finále    Survivor: Madagascar - 14 - Finále  EmptyTue Jan 22, 2013 1:51 pm

nejvíc by mě naštvalo, kdyby vyhrál Troy... nemám ho rád xD RC asi ještě překousnu... ale pochopitelně doufám v LJe... go, LJ, go! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 14 - Finále  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 14 - Finále    Survivor: Madagascar - 14 - Finále  EmptyFri Jan 25, 2013 12:58 pm

Vítěz !
Hodnocení série ?
5/5
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 14 - Finále  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 14 - Finále    Survivor: Madagascar - 14 - Finále  EmptySun Jan 27, 2013 11:59 am

ty jo, sem to vlastně ani nečekal Very Happy Ale spokojenost velká, sérii ani nemůžu nedat 5/5 Smile těším se na HvsV!
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 14 - Finále  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 14 - Finále    Survivor: Madagascar - 14 - Finále  EmptyTue May 21, 2013 3:40 pm

Hráč sezony ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 14 - Finále  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 14 - Finále    Survivor: Madagascar - 14 - Finále  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 14 - Finále
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
» Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: