Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda?
 Strašně!
 Ano
 Ne
 Vůbec!
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.    Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.  EmptyMon Dec 03, 2012 3:20 pm

Kmen Pito:

LJ(!): Tak, a zbyli jsme s Jane sami... bohudík i bohužel, jak se to vezme. Teď je ovšem otázka, co bude dál...

Jane(!): Nejraději bych chtěla ke žlutým, vypadají dost silně. Myslím si .. že to bude na způsob Filipín



Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Toka a Kalasi. Poprvé vidíte nový kmen Pito. Samuel byl vyloučen na poslední kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ? První si vezmu zpět imunity. Díky, Díky . Dnes je k mání jedna imunita. Což znamená .. LJ, Jane .. zahoďte šátky.
Každý si jeden vylosujte a rozbalte.
Ok .. LJ jde ke Kalasi a Jane k Toka. Pokecáte v táboře s novými členy kmenů. Teď k soutěži. Tři členové z každého kmene budou držet provazy velkou síť. Čtyři členové opačného týmu se budou snažit do sitě hodit kokos. Kmen který svoji síť udrží déle. Vyhrává imunitu a k tomu odměnu . Káva, čaj, cukr, je tu pár koláčů. Vím že je o co hrát. Dám vám minutku a začneme.

Ti co drží síť:
Kalasi: Troy, Walter, LJ
Toka: Alex, Patrick, RC

Ti co házejí:
Kalasi: Tom, Clara, Dana a Barbara
Toka: Jane,Maria, Ian a Carol



Trosečníci připraveni? Teď !

Tom za Kalasi a Jane za Toka .. Jane se trefuje a Tom taky ..
Jane chce udělat dojem na nový tým. Maria ani nedohodila, Clara taky ne .. Ty kokosy jsou těžké! Budete muset máknout.
Ian za Toka a Dana za Kalasi. Ian se strefuje. Dana slabě.
Carol a Barbara.. obě děvčata se strefují...
po 10 minutách.
Sítě jsou dost plné .. stačí jeden kokos a vyhrajete.
Tom se strefuje .. Jane minula .. Clara se nestrefila .. Ian se strefuje . Barbara se strefuje.. Carol se strefuje a Troy pouští, hned za ním Walter i LJ .. Toka vyhrává imunitu a odměnu!
Toka, gratuluji. Pojdte si pro imunitu a odměnu. Kalasi, večer kmenová rada a někdo bude vyloučen ze hry. Máte odpoledne aby jste se domluvily kdo půjde domů. Vemte si věci . Uvidíme se na radě.




Kmen Toka:

RC, Jane
RC: Chci se tě zeptat, už tě někdo z kontaktoval?
Jane: Zatím ne .. moc se mi to nelíbí ..
RC: Tak ti něco nabídnu .. Já, Alex, Carol a Patrick .. můžeš být pátá .. co říkáš ?
Jane: Souhlasím ...
RC: OK .. hotovo.



Kmen Kalasi:

LJ(!): Tak, dneska jsme s Jane definitivně opustili tábor Pito a já najednou patřím k červeným a ona je u žlutých. No, myslím, že si zvyknu, tedy pokud mi na to dají dostatek času... díkybohu se mi aspoň podařilo před odchodem ještě najít ve stromové poště nápovědu k další imunitě! Tak jsem se dal na honem ještě do hektického hledání, a nevěřili byste - mám jí! Už ZASE!!!



LJ, Troyzan

LJ: Hele, Troyi, jen jsem ti chtěl říct, že jsem moc rád skončil ve kmeni zrovna s tebou... zdá se, že máš všechny vcelku pod kontrolou, ale stejně, nehodil by se ti spojenec? Já jich pár určitě potřebuju... samozřejmě, pokud mě vyhodíte, divit se nebudu, ale řekl bych že pokud nechcete dál prohrávat s Toka, měl by jít spíš někdo slabší, já mám co nabídnout, pokud jde o soutěže. Ale třeba o Claře bych to teda neřekl...

Troy: Hele .. řeknu ti jak to zde je .. Já, Barbara a Tom .. mi tři a Walter,Dana a Clara jsou ebztak spolu .. chtěl jsem k tobě přijít , jako navrátilec k navrátilcovi .. Ani jeden z nás by neměl jít domů před sloučením .. Takže .. Hlasujeme pro Claru .. Doufám .. že se připojíš ke správné straně .. chci abys mi věřil a doufám .. že ty budeš věřit i mě

LJ: Jak říkám, rád budu hlasovat pro Claru... je stará a slabá. A s váme třema budu spolupracovat moc rád...


Troy, Barbara, Tom
Troy: LJ je na naší straně .. zbavíme se jednoho z těch tří .. nejlepší je hlasovat pro Claru .. je slabá ..



Clara,LJ

Clara: LJ .. nevím jestli ti to někdo řekl ale já, walter a Dana jsme spolu .. v alianci .. a Troy, Barbara a Tom jsou zase spolu .. vím že nejsme silní ... ale za to jsme loajalní
Volíme pro Troye

LJ: Ok, no, už jsem něco zaslechl... promyslím si to, vidím, že jste fajn lidi. A nevím jestli můžu tamtěm třem věřit...



Celý kmen Kalasi kromě LJho ..
Troy: Udržíme kmen pohromadě a vyhodíme někoho který mezi nás neptaří ?
Walter: Souhlasím ..
Clara: Za mnou LJ přišel a řekl jestli nebudu hlasovat pro tebe .. ale souhlasím s tebou ...
Barbara: Rozhodnuto ...


Troy(!) dnes se musím rozhodnout a jen já udělám to rozhodnutý .. Budeme volit LJho .. který mezi námi je nový nebo vyloučíme slabí článek .. LJ má dobrý vztah s Jane .. což se mi musí vymstít .. musím o tom popřemýšlet.



LJ:(!) Vypadá to, že v Kalasi je situace pro mě osobně docela příznivá - je to tři na tři a já mám rozhodnout. Teď jen kterou zvolit stranu...



Kmenová rada Kalasi :


Jeff: Ti kteří neučinily, za váma jsou pochodně, každý si jednu vemte a přiložte k ohni. Jak víte, oheň symbolizuje život.
Jeff: LJ .. jaké je to být novým členem nového kmene ?
LJ: Je to hodně zvláštní a ne úplně příjemné, protože tihle lidi se mezi sebou měli čas poslední 2 týdny poznat, a člověk se tak o tovíc musí snažit zapadnout...
Jeff: Troyi .. co říkáš na LJho ?
Troy: Je to větší síla než Jane .. myslím, že jsme ve výběru vyhrály..
Jeff: Tome, souhlasíš s Troyem nebo máš jinačí názor?
Tom: Naprosto souhlasím s Troem. Jenom škoda že jsme nedokázali vyhrát imunitu a odměnu .. sladkost by se hodila .
Jeff: Takže Claro.. první vaše kmenová rada .. jak hodláš hlasovat ?
Clara: Chci udržet kmen silný .. ale za tři, dvě kmenové rady je sloučený a to je čas se zbavit velkých hrozeb.
Jeff: Barbaro.. souhlasíš s Clarou že je na čase se zbavovat velkých hrozeb?
Barbara: Nesouhlasím .. musíme ty tři kola ještě vyhrát .. takže dnes musí odejít někdo slabí..
Jeff: Dano, myslíš si že jste silnější než druhý kmen?
Dano: Ano, myslím .. dnes se nám nedařilo .. to neznamená, že zitra nevyhrajeme.
Jeff: LJ .. ty a Troy jste oba navrátilci .. bude to problém když jste oba v jednom kmeni nebo to naopak může prospět oboum ?
LJ: To je otázka, na kterou myslím neznám odpověď. Teprv se ukáže, jak to je, ale věřím, že já a Troy budeme schopní spolu vycházet...
Jeff: OK je čas hlasovat. Tome, jseš na řadě.






Kmen Kalasi šel hlasovat
Spoiler:

Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
OK. Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Kmen není tak jednotný jak se zdá. Vemte si věci. Dobrou



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.    Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.  EmptyMon Dec 03, 2012 4:04 pm

Jupí Smile jen nwm co to Troy mele, že jsem hrozby kvůli vztahu s Jane... mám JEDNOHO spojence, kruciš!! To je fakt děsný nebezpečí Very Happy Jinak líbí se mi začínající spojenectví mezi Jane a RC, snad se holka uchytí... a já snad taky. Walter a Dana ven!!!
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.    Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.  EmptyMon Dec 03, 2012 4:18 pm

Tak kdyby to bylo 5:5 a měl si vztah s Jane .. mohly by jste jít tam nebo tam ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.    Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: