Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž

Goto down 
3 posters

Dejte známku epizodě jako ve škole!
 5
 4
 3
 2
 1
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptyFri Dec 14, 2012 4:47 pm

Kmen Kapiko

LJ, Jane

LJ: Jane, promiň že jsem ti neřekl pravdu o tom pro koho se hlasuje... ale chápeš asi že jsem ti nemohl úplně věřit - chovala ses dost podivně... achjo, proč nejsme jako Malcolm a Denise? Ti neměli po sloučení mezi sebou žádnej problém s důvěrou...
Jane: Kdyby si nelhal, tak jsme mohly míti převahu. Toka řekly, že budou hlasovat pro Tebe LJ .. Proto jsem tady .. moc se mi do remízi nechce ..
LJ: Tak to mě samozřejmě taky ne, ale co nám zbejvá? Pro mě to je asi jediná šance, vem si že tobě taky teď už Toka ai nebudou tolik věřit... je to dost složitý. A že jsem ti lhal, to promiň, je mi to líto, ale nebyl jsem si jistý jestli ti v tu chvíli můžu věřit - sama víš jak to bylo... spíš teď přemýšlím, jak se vyhnout remíze - nemaj mezi sebou Toka někoho, kdo by kdyžtak přeběhl? Je tam někdo mimo hlavní alianci, nevíš? Někdo kdo to o sobě ví a není s tím úplně spokojenej?
Jane: Nejsem si jistý, jestly by někdo vyměnil šestou pozici za sedmou .. Ian a Maria nebyly v hlavní alianci .. tam býti tebou začala .. Začni kouzlit jak můžeš LJ ..
LJ: Zkusím promluvit s Ianem, vypadá jako chytrej chlap...


Toka
RC: Jeden venku .. musíme držet silní .. je to 5:5 Finálová pětka je krásné číslo .. nemyslíte ?
Alex: Souhlasím s váma .. nemají skryté imunity, nemají se kam skovat ..



LJ, Ian

LJ: Iane, mohli bysme na slovíčko? Podívej, slyšel jsem od Jane že co se týká situace v Toka, nepatříš úplně do hlavní aliance - je to tak? No a divil bych se, kdybys s tím byl spokojený... zdáš se mi jako člověk co má všech pět pohromadě a myslím že ti musí bejt jasný, že s tamtima lidma nemáš šanci vyhrát. Abys chápal, co ti navrhuju: v Kalasi je hlavní trojice, totiž Troy, Tom a Barbara, no a pak jsme tu já a Jane. Což, pokud by tohle byla final 5, by pro nás asi nebylo úplně výhodný. Pokud by ses k nám ale rozhodl přidat, měli bysme 6 lidí a ve final 6 by to bylo 50:50 a jsem si jistý, že kdo by zbyl ve final 7 z lidí z Toka, pomohl by nám získat převahu nad Troyovou skupinou... takže to co ti tu teď vlastně navrhuju je final 4 minimálně - co ty na to?
Ian: V něčem máš pravdu. Souhlasím s tebou.. Pro koho hlasujete a ... nic neslibuji ale ..
LJ: O tom pro koho se bude hlasovat jsme ještě pořádně nemluvili... koho by ses rád zbavil ty sám? Mě přijde že tomu u vás velí RC, ale člověk nikdy neví, může to bejt jinak...
Ian: RC, Alex a Patrick .. hlavní trojka .. volil bych RC ... je to navrátilec
LJ: Ok, budeme hlasovat pro RC. Povím o tom ostatním...








Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Vezmu si zpět imunity . Díky .. dnes je k mání jenom jedna. V dnešní soutěž o imunitu budete s rozpaženými rucemi užívat pouze vršky dlaní ,
abyste drželi dvě tyčky proti horní liště. Když dáte ruce níž, stačí i jen o malou trošku, tak tyčky spadnou . Tyčky spadnou , jste venku ze stoutěže . Poslední , kdo zůstane, vyraje imunitu a má zajištěno bezpečí na kmenové radě .

Tahle soutěž začala . Jde o koncentraci . Nesmíte se nechát unést ..
Sekunda a Jane končí .. Co se stalo Jane ?
Jane: Já opravdu nevím Jeffe ( smích )
Jsem rád že se směješ, když nemáš imunitu .. Takže zbývá 9 lidí .. Tomovi se to nepovedlo a po minutě končí .. Není to sranda jak si lidé u televizních obrazovek myslí ..
Barbara: Tohle není pro mě ...
Jeff: WoW ... všichni usměvy na tvářích .. jsem v šoku ..
RC: Jsme se nakazily nějakým virem (smích)
Jeff: Já to ještě nechytnul ..
RC: Jenom na hráče to působí
Jeff: Dobře vědět .. Alex se nehýbe .. a hned padá
Alex: Za to můžeš ty Jeffe ...
Jeff: Promin .. příště nebudu mluvit ..
RC: Jeff ničí tuhle soutěž ..
Jeff: Že já podepsal dalších 10 sérii( -->?? ) ...
PO 10 minutách
Jeff: Už ruce začínají bolet .. RC končí .. hned za ní LJ .. a hned za ním Patrick .. uklidněte se .. Poslední dva .. Ian proti Troyovi.. Troy se začíná třepat ... Ian končí ... z ničeho nic ..
Ian: Co se k**va stalo ??
Jeff: Troy, vyhrává Imunitu ! Pojd si pro ni .. Troy je dnes v bezpečí . Co jde o zbytek, někdo z vás půjde domů. Máte čas zjistit kdo to bude. Vemte si věci. .







Kmen KaPiKo



LJ, Jane, Kalasi

LJ: Mluvil jsem s Ianem a myslím, že je šance že by hlasoval náma... dohodli jsme se že se bude hlasovat pro RC, souhlasíte s tím lidi? Nebo to pro jistotu změníme a nás pět napíše někoho jinýho?
Troy: Pro jistotu by jsme měli dát hlasy někomu jinému .. Alex či Patrick ? Nebo podrazíme Iana? Bude sranda .. kdo souhlasí ?
LJ: ok, to bysme ostatně taky mohli... i když, možná bych s tím pár kol počkal, Ian by se mohl ještě hodit, pokud doopravdy přeběhne k nám... člověk nikdy neví... a vem si, co když dojde na remízu? Co když s náma nebude chtít hlasovat hned napoprvý, ale až na podruhý, když se bude hlasování opakovat? Když dáme hlasy jemu tak nám to bude k ničemu...
Tom: LJ má pravdu ..
Troy: Takže ... Alex ? Nebo Marii ?
Jane: Marie patří k Ianovi .. co když mu vyhodíme spojence .. ?
LJ: To není špatný nápad... takže domluveno? Znovu hlasujem pro Marii?




Toka
RC: Hlasujeme pro LJho ?
Alex: Souhlasím .. je to navrátilec a dobrý stratég .. souhlasíš Iane ..
Ian: Jasně že jo ...


Ian a Maria
Ian: Nabídli mi, at hlasuji pro RC .. že mi zajistí Lj finálovou trojku ..
Maria: A ty mu věříš ? No tak ...Přece mě v tom nenecháš ..
Ian: Asi máš pravdu ..



Kmenová rada KaPito :

Jeff: Přivedeme prvního člena poroty .. Walter vyloučený na minulé kmenové radě.
Jeff: Troy, naposledy to bylo dost bláznivé .. Ty a Lj jste zahrály dvě imunity a nestrefily jste se .. Lituješ toho ?
Troy: Opravdu mě to dsot mrzí, že jsme nezískaly většinu, ale Walter šel za druhým kmenem a kolobouk dolů, že ho vyrazily .
Jeff: RC, Walter šel na vaši stranu. Dnes by se vám mohl hodit nebo ne ?
RC: Určitě ano ... je to zase plychta. Pět proti Pěti .. mohly jsme ho zde ještě den nechat, ale moc jsme mu nevěřily Jeffe a je to jak to je .. a nebo není .. ( smích u všech )
Jeff: Takže, stojíme si takhle .. Toka proti Kalasi a Pito .. souhlas Alexi?
Alex: Naprosto ..
Jeff: Jane, když jste zůstaly samy s LJím .. šla si do Toky a říkala že jste se sblížily, tak jak to doopravdy je ?
Jane: Musela jsem to říct .. jako jsou to fajn lidi, to nepopírám .. ale LJ mě zachránil několikrát a tohle jsem mu dlužna ..
Jeff: Patricku, jseš velká fyzická hrozba .. bojíš se že bys mohl dostat hlasy ?
Patrick: Pššš Jeffe .. dělám si srandu .. ovšem si to myslím
Jeff: OK je čas hlasovat. Tome, jdeš první ..




Kmen KaPiKo šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy.


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Tohle byla dost bláznivá kmenová rada.. vemte si věci a jděte do tábora.. dobrou noc


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptyFri Dec 14, 2012 4:54 pm

Nevím jestli jsem rád, že RC je v menšině .. ale za to v Kalasi jsou více sympatičtí lidé + Pito

Favoriti: LJ, Troy, RC, Tom, Ian
Kdo může skočit do ohně: Jane
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptyFri Dec 14, 2012 5:02 pm

Hodně dobrej díl Smile zklamal mě Ian, ale kdo ví třeba se mu to vyplatí
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptyFri Dec 14, 2012 5:31 pm

JOOOO! Very Happy Sem moc spokojenej, snad se nestane někde nějaká chyba ještě... vidím problém akorát v RCině imunitě, jinak nwm no... a jako škoda že je v menšině, to je, ale tak jsem radši než kdybych v ní byl já Very Happy

PS: Proč nemáš rád Jane? xD mě je sympatická!
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptyFri Dec 14, 2012 5:32 pm

Raděj bych Samuela .. v soutěžích předvadla .. nic vlastně ... k tomu po sloučení se na tebe vybodla .. až u hlasování se rozhodla, ale i tak ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptyFri Dec 14, 2012 6:54 pm

jn... ale z ženskejch je nejvýraznější Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptySat Dec 15, 2012 6:19 am

Až po RC ... Tím Samuel jsi mě naštval xDDD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptySat Dec 15, 2012 7:41 am

tak to si moh čekat že si nechám Jane xD jo, neměl si nás posílat na tolik kmenovek, Sam tu moh klíďo ještě bejt Razz
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptySat Dec 15, 2012 8:02 am

Já vím, ale nebudu nadržovat hráči, jenom kvůli tomu, že se mi líbí ...
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž EmptySat Dec 15, 2012 8:36 am

jasný, dyť já to chápu
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž   Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 8 - Jeff ničí tuhle soutěž
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 10 - Musel to slyšet i Jeff
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: