Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má

Goto down 
4 posters

Oznámkujte episodu jako ve škole.
 1
 2
 3
 4
 5
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptyMon Dec 17, 2012 3:19 pm

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Palaki, poprvé vidíte kmen Matto. Anna, byla vyloučena na minulé kmenové radě. Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. musíš mi ji dát Jane ...
V dnešní soutěži čtyři členové každého kmene budou držet velkou síť a zbylí tři členové budou házet do sítě protivníka kokosy. Jakmile jeden tým síť opustí, druhý kmen vyhrává imunitu a nečekáho kmenová rada. K tomu hrajeme o odměnu .. plachta ...když příjdou bouřky, budete šťastní, že tuto věc máte..

Stojí to za to ? Palaki, jeden musí seďet, kdo to bude? Victorie si sedne.. Dám vám minutku a pak začneme .

 

Kdo drží síť:

Matto: Rick, Connor, Luke, Zoe
Palaki: Adam, Pavel, Ryan a Chris

 

Ti co hází:


Matto: Jess,Charlote, Liam
Palaki: Jane,Natasha, Ela

 

Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni? Start!
Matto si dalo pár silných lidí k síti a pár silných na házení ..
Naopak Palaki všechny silné k síti .. kdo ví jestli se jim to vyplatí .. Jane se strefuje za Palaki .. Liam se strefuje taky .. Charlot za Matto taky se strefuje .. Natasha nedohodila ... Ela za Palaki a nic .. Jess za Matto a strefuje se ..

10 minut

Matto nemá problém .. Palaki se skoro vůbec netrefuje .. Liam znovu hází do šítě .. a Palaki začínají mít problém .. Adam, Pavel, Ryan a Chris mají problém .. Charlote se strefuje ... Adam pouští a ostatní hned za ním
Matto, gratuluji .. Plachtu a imunitu. Palaki, špatné zprávy, další vyloučenou osobou bude jeden z vašeho kmene. Jděte zpět do tábora .. uvidíme se večer.

 

 

Kmen Matto


Rick, Liam
Rick: Promiň, že jsem nehlasoval s Vámi....Chtěl jsem vyloučit nejslabší článek... Očividně jsem se,ale pletl, když jsme teď vyhráli.
Liam: Doufám, že pořád držíme při sobě ?
Rick: Určitě, mužeš se mnou počítát.

 

Rick(!): Nevim co si mám myslet... Liamovu nabídku jsem samozřejmě přijal... Nemám moc na výběr, uvidíme budu muset něco vymyslet

 

Liam(!) Jestli Rickovi důvěřuji ? Samozřejmě, přišel za mnou a přiznal se .. což ocenuji .. teď jde o to, jestli to příjmou i ostatní, ale teď to neřešme, když jsme vyhráli ...

 

 

 

Kmen Palaki:



Pavel,Ryan, Chris,Victoria, Natasha

Ryan: Doufám že všichni držíme při sobě .. je nás pět .. oni jenom tři .. Hlasujeme pro Elu ok ?
Victorie: Nebylo by lepší vyhodit Jane ?
Ryan: Já myslím že je to jedno .. jedna odejde dnes a druhá příště .. Takže Ela ok ?
Pavel: Myslím, že bysme se měli rozhodnout podle výkonu v soutěži.
Ryan: Tak vyhodíme Elu ok ?? Byla o něco slabší než Jane .. Víc to rozebírat nechci ..

 

 

Pavel, Jane, Adam, Ela

Pavel: Dozvěděl jsem se, že chtěj hlasovat pro Elu, tak co vymyslíme? Půjdem na remízu a nebo někoho přemluvíme?
Adam: Myslím že by si měl někoho zkusit přemluvit ... Když ti věří .. zkus třeba Chrise, vypadá na fajn chlápka
Pavel: Pokusím se to nějak zařídit.

 

Pavel, Chris

Pavel: Chrisi chci znát tvůj názor ohledně hlasování. Vím, že máme alianci s Ryanem, Victorií a Natashou, ale holky jsou v soutěžích slabé a v zájmu obou je udržet silnej kmen. Co myslíš ty?
Chris: Přemýšlel jsem o tom a něco na tom bude .. pro koho hlasujete ?
Pavel: Zatím se rozhodujeme mezi Victorií a Natashou, která je podle tebe pro kmen užitečnější?
Chris: Podle mě .. Je slabší Victorie, ale obě jsou dost loajální .. víš ne ..

 

 

Pavel, Jane, Adam, Ela

Pavel: Dohodnul jsem to s Chrisem, aby hlasoval pro s náma. Večer snad půjde domů Victorie a naše aliance získá většinu.
Jane: dobře že si ho přesvědčil. Co na to říkal?
Pavel: Že nad tím bude přemýšlet ...

 

 

 

Jane:(!) Jinak ... Hledala sem par hodin imunitu a vyplatilo se. Nasla sem imunitu pod kamenem u studny. Ted si vlastne uvedomiji, ze ji kdokoliv z nas mohl najit. Jsem opravdu nadsena.

 

Adam,Ryan, Chris, Victorie, Natasha



Ryan: Adame .. nechceš hlasovat pro Elu ? Nebo se ti chce do remízi ?
Victorie: Nebud hloupí .. ti dva odejdou před tebou .
Adam: ok souhlasím ..

 

Adam a Chris

Chris: Pavel přišel za mnou a řekl at hlasuji pro Victorii . jestli já půjdu k nim a ty k nim .. je to zase plychta ..
Adam: Takže máme moc v rukou ..
Chris: Přesně ..
Adam: Máš někoho kdo by tě chránil?
Chris: Ne .. partáci ?
Adam: Souhlas
Chris: Ok ... ted musíme rozhodnout .. kdo půjde domů ...




Kmenová rada Palaki :

Jeff: Vitám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheň představuje život.
Jeff: Elo ... jaký je pocit být v Survivoru, podle mě , nejlepší TV show v celých dějinách a doufejme .. že dlouho bude ..
Ela: Nejlepší show to je a je to báječný pocit Jeffe .. když jsem tě poprvé viděla, chtěla jsem po tobě skočit ..
Jeff: Vrať me se k soutěži .. všechny silné jste dali k síti a ti nejslabší házeli kokosem a 60% se nestrefily .. Ryane, co si myslíš ty ?
Ryan: Nás to opravdu nenapadlo, že to bude tak těžký ten kokos a to je přitom každý den máme na pláži a držíme je .. co se dá dělat .. Matto na to přišlo a to bylo to hlavní ..
Jeff: Pavle, bavíte se hodně o skryté imunitě? Myslíš si že je to prospěšná věc nebo bys ji raději nechal hodit do oceánu ? Pavel: Myslím, že je to celkem důležitý faktor hry, se kterým se musí počítat. Každopádně já jsem s nikým o skryté imunitě nemluvil a zatím netuším kdo ji má.
Jeff: Jane, snažíš se udržet kmen silný, nebo chceš udělat co nejlíp pro sebe ?
Jane: samozřejmě se snažím zvažovat více věcí a ne se jen zaměřovat na to kdo je jak užitečný v soutěžích a v kmeni.
Jeff: Chrisy .. proč to bývá tak, že nejprospěšnější lidé odhcází jako první ..
Chris: Je to proto, že lidé vytváří čím dříve aliance, at nevypadnou jako první .. proto

Jeff:Ok je čas hlasovat . Natasho, jdeš první

 

Kmen Matto šel hlasovat

Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. Ok.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


Spoiler:



Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít

Jedna aliance má navrh .. ale to neznamená, že se nic nestane. Vemte si věci a jděte do tábora..



Rozhovor s vyřazením:

Spoiler:

 

 


Hlasování:

Spoiler:


Naposledy upravil Admin dne Thu Dec 27, 2012 6:13 am, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptyThu Dec 20, 2012 2:36 pm

uz se tesim na tu epizodu a doufam, ze vyjde muj plan
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptyThu Dec 20, 2012 2:47 pm

Zitra to tu bude ^^ neboj
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptyThu Dec 20, 2012 2:48 pm

super, uz se tesim
Návrat nahoru Goto down
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Jane    Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptyFri Dec 21, 2012 2:43 am

taky už se těším.
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptySun Dec 23, 2012 2:44 pm

Hotovo ...
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptySun Dec 23, 2012 2:52 pm

Dost dobra episoda a navic jsem v alianci ktera ma prevahu, jen me trochu znepokojuje jak si jsou blizci adam a chris, ale zatim snad neni duvod tohle resit a snad priste vyhrajem. Episode davam za 1.
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptySun Dec 23, 2012 3:03 pm

jojo super epizoda
Návrat nahoru Goto down
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: jencek23   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptySun Dec 23, 2012 3:31 pm

za to čekání to nakonec stálo.
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptySun Dec 23, 2012 3:33 pm

Trochu mě to trvalo ... chystal se na vánoce .. potom škola .. hold .. někdy to není tak lehké
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: jencek23   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má EmptySun Dec 23, 2012 4:32 pm

hlavne ze je to ok.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má   Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 13 - Finále
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
» Survivor Maldives - 7 - Já jsem king !
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: