Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků.

Goto down 
2 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole!
 5
 4
 3
 2
 1
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků.   Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. EmptyTue Jan 08, 2013 3:32 pm

LJ, Troy, Barbara

LJ: Lidi, proboha, co se stalo? Včera večer jste mi ale totálně vyrazili dech... vůbec to nechápu, proč? Proč Jane? Tohle mi nedává ani ten nejmenší smysl...
Troy: Chci ti vysvětlit ten večer .. vím že mi třeba nebudeš důvěřovat, ale myslím tohle z hlouby srdce .. Jane byla hrozba .. nikoho neštvala a Když jsem měl rozodující hlas, rozhodl jsem se podle tohoto.. Doufám že to pochopíš .. takhle díky ní máš hlas u poroty ..
LJ: Když to bereš takhle, dobrá... ale doufám že oba chápete, že RC a její lidi jsou hrozba? My tři a Tom teď prostě musíme držet při sobě, je nás jen o jednoho víc! Pokud teď selžeme - jsme v háji, a to všichni...
Troy: Jistě .. neměl jsem v plánu s nimi být napořád .. Doufám že souhlasíš Barbaro ..
Barbara: Ale najednou ... já LJmu a Tomovi pomáhat nebudu, chtěly jste mě vyloučit, tak klidně půjdu do remízi ...
LJ: Vyloučit tě? Jak jsi na něco takovýho přišla?
Barbara: Lidi z Toka mi to řekly a nedělej že to není pravda .. znám tvoji hru. Nikdo mě tu nemá rád, jenom když mě potřebují .. Mě neoblbneš LJ ..
LJ: Že znáš mojí hru? No tak pak předpokládám víš, jak loajální umím být. Celou dobu co jsme tady dělám všechno pro to, abysme to společně dotáhli až do konce! Pokud si chceš někomu stěžovat, je to Tom. Kdyby on nezačal jančit, a hlavně kdybyste se nezačali hádat, nemuselo k ničemu z tohohle dojít. A abys věděla, vyhodit jsem tě nechtěl ani náhodou, naopak - pokoušel jsem se přivést Toma zpátky k rozumu! Troy mi to dosvědčí, bavili jsme se o tom a ještě jsem ho prosil, aby s Tomem taky promluvil! Troyi?
Barbara: OK .. jestli jsem udělala chybu, omlouvám se.. to uvidíme doma v televizi .. a jestli mi lžeš i teď do očí .. tak si tě na Reunion show podám ... Rozumíš ..
LJ: Kdepak, věř mi, prosím... celej tenhle bordel je jen Tomova vina... tak mě tak napadá... pokud to teďka zvládneme a udržíme se, měli bychom jít do finále právě my tři... Tom je zmetek, kvůli kterýmu máme všechny tyhle trable! Z naší aliance si finále zaslouží ze všech nejmíň. Co na to říkáte?
Barbara: tak dobře ..




Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Vezmu si zpět imunitu . Díky. V dnešní soutěži o imunitu
se pokusíte zadržet dech na co nejdelší dobu. Poslední člověk, který zůstane pod vodou, vyhrává imunitu. Dám vám minitku, aby jste vymyslely taktiku a začneme..


Trosečníci připraveni ? Teď!
Všichni pod vodou .. Barbara vyplouvá po necelé minutě ..
Po pěti minutách zatím vypadají všichni v pohodě .. Alex vyplouvá a hned za ním Patrick .. RC se vůbec nehýbe .. to stejný ani Tom . LJ a Troy končí .. RC a Tom tam jsou dlouho ... RC začíná se hýbat ... vyplouvá ven ..
Jeff: Tom vyhrává Imunitu ! Pojd si pro ni .. Tome je dnes v bezpečí. Ze zbytku půjde někdo domů. Máte čas zjistit kdo to bude, uvidíme se večer. Gratuluji ..
Tom: Dost si toho vážím ..





Kmen KaPiKo


LJ, Tom
LJ: Tome, bavil jsem se s Troyem a Barbarou... jsou ochotní držet dál s náma - dokonce i Barbara, ale dalo to práci, překecat jí! Ví o tom, jak jsme se jí chystali zbavit! Prosímtě, nesmíš se s ní zase pohádat! Vím, že to bude těžké - ale prostě k tomu nesmí dojít! Jinak jsme všichni v hajzlu...
Tom: Co ji vyhodit a bude klid .. a žádné hádky v alianci nebudou .. Já ty Troy finálová trojka ..
LJ: Teď? Na to je setsakra blbá doba... nejdřív bych rozdělil lidi z Toka, pak může jít Barbara... ale teď vážně ne, Tome, to bysme to celý pěkně podělali...
Tom: Věděl jsem že to řekneš a vím jak ti odpověďet .. co když se spojí s těma lidma ... 4:3 a jsme někde .. proto by jsme měli jít za Toka a říct, pro koho hlasujeme a příjáme tu dohodu a mám ještě lepší nápad ... Já, ty, Patrick a Alex ... Co říkáš ? 2:2 a ve final 4ce bude zábava ... Jestli nás Bára podrazí .. tak si to nikdo neodpustíme LJ ..
LJ: Já nevím, to je taky dost riskantní... už dvakrát jsme je vypekli a nevím, proč by nám teď měli věřit... navíc proč by se Patrick a Alex zbavovali RC? A jestli nás podrazí Bára, budu sice naštvanej a pravděpodobně v pytli, ale pokud tohle uděláme a podrazí nás oni - budeme vypadat jako idioti... nevěřím jim - už jen proto, že oni nemají ani ten nejmenší důvod věřit nám...
Tom: Jak chces ... je to na tobe Lj a proc by se ji nezbavily, kdyz jim zajistime final ctyri
LJ: : Vždyť říkám, nemají důvod nám ani trochu věřit... jestli si to představuješ tak, že ve final 6 půjde RC a až po ní Troy... k tomu ty dva nikdy nepřemluvíš, věř mi... hodně bych se divil... držme se původního plánu...
LJ: Radši risknu to než cokoliv jiného...
Tom: Ok, pro koho chces hlasovat ? Navrhuji Alexe
LJ: Dobře, dáme Alexe...




Tom, Patrick a Alex
Tom: Mi tři + ještě jeden final 4 ?
Alex: Klidně .. klidně budeme volit koho chceš, at máme final 4 zajištěnou ..
Tom: OK .. zkusím někoho přemluvit .. zkuste zapracovat na LJm.. zkoušel jsem to, ale nechtěl ..
ALex: Ok .. mi to zkusíme


Tom(!) Jde o to ... že nevěřím, že bych Troye nebo jakéhokoliv navrátilce porazil ve finále, proto nechci zůstat z Troyem .. Alex a Patrick byly neviditelní a nehrály zrovna brilantní hru .. Jediného, koho bych chtěl ve final 4 je LJ .. je to fajn kluk a fandil jsem mu ve Fans vs Favorites, ale nechce se zavázat .. proto zkusím Barbaru, kterou nemá nikdo rád a ty dva kluky podle mě ve finále porazím ..


Patrick a Alex a LJ
Alex: Znovu se ptáme, ty, já a Patrick + Tom či Troy finálová čtverka LJ ? A neříkej ano a pak stejně nebudeš hlasovat s námi .. Když řekneš Ne .. nic se nedějě .. jde o to nelhat .. takže ?
LJ: I kdybych řekl ano, neříkejte, že byste tomu věřili? Sorry kluci, myslím že na to abych měnil strany už je teď příliš pozdě...


Alex a Tom
Alex: LJ nechce ..
Tom: OK .. tak se sejdeme u studny ...



Alex, Tom, Patrick a Barbara
Alex: Takhle .. Barbaro .. mi čtyři se chceme domluvit na finálové čtverce ..
Barbara: Co to do tebe vjelo Tome ?? To nechceš jít dal s LJm a Troyem
Tom: Barbaro .. budme upřímní .. já chci meloun a ty taky .. řekni mi jestli máme šanci vyhrát s Troyem ... Nemáme a LJ se nechce zavázat .. myslí si že to není dobrý nápad ..
Patrick: Proto přišel za náma a doufám že s tím budete souhlasit ..
Barbara: Přísahejte ..
Alex: přísaham
Patrick: Přísahám ..
Tom: Taky .. A myslím že je čas vyloučit pár navrátilců .. co myslíte ?
Alex: Souhlasím s váma .. Takže RC nebo Troy ..
Barbara: Co když ale vyloučíme Troye a pak budou s RC ..
Alex: Nebudeme, přísaháme ..
Patrick: Nebo chcete aby šla první RC ?
Tom: Bylo by to fajn .. nezlobte se .. měly by jsme si věřit .. vy nemáte v podstatě co ztratit .. my ano ..
Alex: OK .. tak dnes napíšeme RC .. je to nejtěžší hlasování .. ale tak to musí být ..
Tom: A aby jsme i mi něco objetovali, dám klidně jednomu z vás imunitu .. Platí ? Myslím to vážně .
Alex: Dej ji Patrickovi .. ten si ji neužil kolik já ..




Alex a Patrick ..
Alex: Chvíly o tom přemýšlšejme .. co když Tom a Barbara budou halsovat pro RC a ti ostatní dva zase pro něko jiného, že to nechcou říct těm dvoum, protože by si myslely, že je zradily.. Takže 2 hlasy dostane RC, a dva beztak někdo z nás dvou a kdyby jsme šly s Rc .. a dáme 3 hlasy někomu .. tak jde domů ..
Patrick: Jsi docela chytrý Alexi .. ale co když i ti dva budou hlasovat pro RC .. takže .. by jsme šly domů a nevěřily by nám vůbec ..
Alex: Právě .. musíme to rozhodnout .. jestli se rozhodneme to říct RC, tak by jsme měly vyloučit LJho nebo Troye, oba jsou velké hrozby ..a nebo taky Toma, když ti předá imunitu.. Musíme si to rozmyslet jestli ji to říct nebo jít s final 4 ..






Kmenová rada KaPito :

Jeff: Přivedeme členy poroty .. Walter, Maria, Ian a Jane vyloučena na poslední kmenové radě.
Jeff: Teď se všichni podívejte na porotu .. ani jeden .. opakuji .. ani jeden nečekal, že by ten večer mohl jít domů .. Alexi, myslíš že bys mohl jít domů?
Alex: Je to dost možný
Jeff: A kdyby si vypadnul, byl bys překvapen
Alex: Ani ne, ale byl bych samozřejmě naštvaný, že jsem si nevedl lépe ..
Jeff: RC ... přemýšlíte o tom, jestli by ve hře nemohla být imunita?
RC: Ano Jeffe .. na to myslí každý podle mě každý den a jde z toho trochu strach ..
Jeff: Barbaro, chodí za tebou lidé a ptají se jestli nechceš uzavřít alianci ?
Barbara: Ovšem a některé dost zajímavé ..
Jeff: Patricku, všichni tři navrátilci pořád ve hře .
Patrick: To jo .. neymslíme, že by měly odejít, když hrály jednou .. Jednou mi můžeme být navrátilci a nelíbilo by se nám, že by jsme byly terče .. Ale dnes se to může změnit ..
Jeff: LJ .. myslíš si že by si mohl jít dnes domů ty ?
LJ: Kdyby ses mě zeptal minule, Jeffe, dost možná bych byl schopný říct i to ne - jenže teď, když odešla Jane, můj parťák číslo jedna, necítím se už ani zdaleka tak v bezpečí...
Jeff: LJ .. jakou roli hrají aliance ?
LJ: Aliance hrají samozřejmě velkou roli. V té mojí je posledních pár dní pořádné dusno, ale věřím, že už to je za námi. Svým spojencům věřím a doufám, že mě nezklamou - ostatně, je to i v jejich zájmu...
Jeff: OK je čas hlasovat
Tom: Jeffe .. jelikož jsem něco slíbil, chci aby mi určití lidé věřily.. Chci předat imunitu Patrickovi ..
Jeff: Jistě .. Tohle nám to trochu skomplikovalo..
Troy: Co to děláš ..
Tom: Promiň ..
OK je čas hlasovat .. Barbaro, teď můžeš jít...



Kmen KaPiKo šel hlasovat
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy.


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Další dost bláznivý kmenová rada a jedno je jasné. 3 Toka a 3 Kalasi...



Rozhovor s vyřazeným:

Spoiler:



Spoiler:


Naposledy upravil Admin dne Tue Jan 08, 2013 5:16 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků.   Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. EmptyTue Jan 08, 2013 4:52 pm

do konce života?? Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků.   Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. EmptyTue Jan 08, 2013 4:56 pm

Díky ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků.   Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. EmptyTue Jan 08, 2013 6:35 pm

to je kretén.... KRETÉN!!! Very Happy

no jo, ale co teď?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků.   Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 11 - Budeme se do konce života kopat do zadků.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 9 - Tak ho klidně vyhodím ..

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: