Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 26 série je venku !!!

Goto down 
3 posters

Těšíte se na tuto sérii?
 Strašně!
 Ano
 Ne
 Vůbec
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

26 série je venku !!!  Empty
PříspěvekPředmět: 26 série je venku !!!    26 série je venku !!!  EmptyFri Jan 11, 2013 12:15 pm

26 série je venku !!!  2610


Komu fandíte ?

Favorité: Malcolm, Andrea, Phil, Corinne, Brenda a Erik
Fanoušci: Zajímavě vypadá .. Hope Driskill, Matt Bischoff, Michael Snow, Shamar Thomas, Sherri Biethman


Cast rozhodně za moc nestojí, hlavně u Favoritů, ale Jeff řekl, že je to lepší série než Philipines, což je co říci ne ?
Co je zajimavé, že barvy kmenů jsou stejné jako v první verzi FvsF


Rozebraný Cast .
http://xfinity.comcast.net/blogs/tv/2013/01/11/survivor-caramoan-fans-vs-favorites-cast-revealed/

Podjme diskutovat kdo chce ... a ps: žádné spoilery lidí, kteří se dostanou d finále či poroty ( Ano, existují, pravda? Nevíme )
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

26 série je venku !!!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26 série je venku !!!    26 série je venku !!!  EmptyFri Jan 11, 2013 12:49 pm

Nevim cast favoritů se mi vůbec nelíbí, kromě malcolma a Ericka jsou to všichni šašci, co nepředvedli nic zajímavýho... Ještě možná Phil s tim byla alespoň sranda...

Moje teorie je taková, že jak nejsou moc velcí strategové, tak bude zábava koukat, jak se snaží něco vymyslet
Návrat nahoru Goto down
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

26 série je venku !!!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26 série je venku !!!    26 série je venku !!!  EmptyFri Jan 11, 2013 1:15 pm

podle me cast favoritu je celkem zajmavej a nevadi mi az na Andreu, Francescu a Dawn...Erik je podle me dost marnej stratég, ale budiž
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

26 série je venku !!!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26 série je venku !!!    26 série je venku !!!  EmptyFri Jan 11, 2013 1:26 pm

to jo, ale třeba trochu dospěl od poslední účasti Smile Taky proti castu v podstatě nic nemám, ale rozhodně ho mohli udělat lepší, i když z posledních serii nevim nevim... Za mě tam chybí Troyzan
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

26 série je venku !!!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26 série je venku !!!    26 série je venku !!!  EmptyFri Jan 11, 2013 1:31 pm

Jop taky jsem se těšil na Troyzana a pak byl naraděn Malcolmem no .... Nejhorší je Francesqua .. uvidíte že to bude udělané tak, že fanoušci budou favoritům tleskat xD A teď přichází .... Francesqua ... a všichni začnou tleskat moc a moc .. -.-
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

26 série je venku !!!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26 série je venku !!!    26 série je venku !!!  EmptyFri Jan 11, 2013 1:36 pm

Tak jestly budou tleskat Francesce, tak já se budu smát :-)
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

26 série je venku !!!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26 série je venku !!!    26 série je venku !!!  EmptyFri Jan 11, 2013 1:41 pm

A já Brečet
Jeff: A tady nám přichází Francesqwa z RI .. No tak .. zatleskejte ji .. prožila neuvěřitelnou jednu kmenovou radu .. to je o jednu víc než vy ...


Kdo chce přečíst spoiler o její učasti v sérii, tak at si to přečte ... ale můžete si zničit zážitek ... ( jestli ty spoilery jsou pravda )


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





26 série je venku !!!  Empty
PříspěvekPředmět: Re: 26 série je venku !!!    26 série je venku !!!  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
26 série je venku !!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» První Série
» Kde chcete aby se natáčela další série ? + anketa
»  Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Koš-
Přejdi na: