Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

  Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.

Goto down 
2 posters

Oznámkujte epizodu !
 1
 2
 3
 4
 5
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  Empty
PříspěvekPředmět: Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.     Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  EmptySun Jun 30, 2013 1:41 pm

Russel Swan


 Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  Russell-swan-photos





Navrátilci





Milionu se chytil veterán Russel Swan. Jeho první rodeo začalo v Samoe, kde kvůli veliké dehydrataci musel opustit hru. Druhý pokus započal v Survivor Filipíny, kde odešel jako čtvrtý hráč, první navrátilec. Jeho role vůdce se s ním táhle i v Survivor Tuamotu. S ním se do hry vrátil Terry (Survivor Panama), Corinne (Survivor Gabon) a Cirie (Survivor Panama). Jeff se vyjádřil k samotnému vítězi:

Jeff: Moc lidí nebylo spokojeno, že do hry se vrátil Russel Swan, když ve Filipínách nic nepředved, ale já nevím proč, ale rozhodl jsem se, jak jsem se rozhodnul a vsadil jsem na správného koně. 


Russel: Je to báječný pocit, hlavně po tom, co jsem už nechtěl hrát. Jeff a CBS bylo tak hodné, že mě přemluvily, aby jsem šel zpět do hry. Byl jsem pořád vůdce, neumím nejspíš hrát jinak, než být vůdce. Ve hře jsem podrazil jednu osobu. To byla Melissa na konci hry a byl to ten nejhorší okamžik ve hře.



-----------------------

Cirie





Cirie, která se vrátila do hry po čtvrté. První, kdo se do hry vrátil v takový počet je jeden z nejlepších hráčů - Boston Rob. Cirie začala hrát hru opatrně, když se o něco pokusila, tak měla na mále a málem si balila kufry. V pozdější hře se spojila s hráčem Willem, který myslel stejně jako Cirie. 

Jeff: Bylo těžké, zhasínat pochodeň Cirie, když se tolikrát obětovala, aby zde mohla být s námi. 


Cirie: Bylo to těžké odejít domů, zvláť, když hrajete po čtvrté. Myslela jsem, že to dopadne jak u Boston Roba. Myslím, že každý by neměl dostat šanci víc krát jak čtyři. To už by měl vyhrát každý a já prostě nemám nejspíš tuhle hru vyhrát. 



-----------------------

Terry



Terry, který byl ve stejné situaci jako v Panamě. Po sloučení, nikdy neměl klid. Když nevyhrál imunitu, musel použít skrytý symbol a aby se udržel ještě déle ve hře, musel potopit jediného člověka, který se ho snažil zachránit(Dan)

Jeff: Podle mě Terry se už na tu situaci zvyknul (Smích). Byla zábava sledovat, jak jim pořád unikal z lopaty, jak obětoval člověka, jak použil skrytý symbol. Dával této sezoně to správné koření.


Terry: Se svojí hrou jsem byl dost spokojený, myslím, že jsem hrál dobře jak fyzicky, tak strategicky. Pořád jsem byl krok před nimi, ale jakmile nešlo couvnout, šel jsem domů. Nevím, jestli bych hrál ještě jednou, ale .. člověk nikdy neví.



----------------------

Corinne



Corinne, která vypadla jako třetí osoba této série. Jeff má tuhle hráčku moc hrát, protože dostala pozvání do HvsV a přijala. 

Jeff: Corinne se prostě nedařilo. Její kmen nedokázal vyhrát imunitu. Což je smutné, prostě Matsing č.2.


Corinne: Jsem ráda, že jsem dostala šancy, ale takhle brzy odejíd. Bylo strašné. Uvidím, jak se bude dařit v HvsV. 



---------------------

Hvězdy série




Musíme říct, že se v Survivoru objevilo několik velkých nových hvězd. První je rozhodně hráč, který nebyl nejsilnější, ale hrál perfektní strategickou hru. Will. Musíme uznat, že ve svém kmeni, měl vše hned po palcem. Ve sloučení, zbyl jako poslední ze svého kmene, což ho dostalo do roli outsidera. Nakonec našel mezeru v alianci Russela a Cirie, kteří došly daleko. Odešel ve finálové čtverce, protože nedokázal zvrátit loajalitu holek k Russelovi. Další velkou hvězdou se stal silný chlapík s názvem Utku. Už tohle jméno, fanoušky hry přilákalo. Nehrál strategicky, ale naopak fyzicky. Hodně hráčů, ho nazývá James II. Nakonci získal hráče sezony a 100 000 dolarů, díky jeho vtipné stránce. Dostaly jsme skvělou hráčku, která musela opustit hru, kvůli zranění - Kate. Většinu času se stává populární chlap, ale tahle žena se dostala do srdcí fanoušků a byly zničeni, když musela odejít domů v slzách. Tihle tři dostaly pozvání do následující série Fans vs Favorites a všichni tři pozvání přijaly. 



Hodnocení série se příklání ke kladné stránce, takže naše hodnocení série je

80/100. 

 
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.     Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  EmptySun Jun 30, 2013 1:51 pm

Russel nebyl největší hvězdou série, ale našel si mladé ovečky, které měl na vodítku. 

Terry opět byl v nejhorší pozici, ve které mohl být. I přes dohodu mezi Terrym a Russem, nakonec šel Terry domů a kdo ví, třeba ho ještě někde uvidíme.

Cirie - favoritka. Je škoda že nevyhrála. Podle slov asi hrát znovu nebude, což je škoda. 

Corinne - mrcha, kterou mám rád a zradil bych i pro ní svoji vlast. 


Will - asi největší hvězda série. Hrál chytře, fyzicky nebyl nejhorší, ale spíš tak 4/10.  Rozhodně budu fandit ve FvsF

Kate - můj miláček. Jediná, se kterou bych se vyspal, ikdyby se Corinne měla dívat. 

Utku - Srandovní stránka této série. Chytrý není. Alias James II.  -  Hráč sezony bych spíš dal Willovi, ale Will byl ve sloučení nudný, arogantní a zmizlo jeho kouzlo outsidera. 


Dávám 80/100
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

 Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.     Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  EmptyMon Jul 15, 2013 8:01 am

Hodíš sem i články o ostatních zbylých sériích?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

 Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.     Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  EmptyMon Jul 15, 2013 8:14 am

JJ neboj Wink Pracuji na HvsV epizodě.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





 Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.     Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Známe vítěze 1. série Kdo přežije: Tuamotu.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Informace o soutěžících . Známe už 10 fanoušků !
» 26 série je venku !!!
» První Série
» Kde chcete aby se natáčela další série ? + anketa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Články-
Přejdi na: