Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2

Goto down 
5 posters

Jak se vám líbila první epizoda ?
 Nemohu se dočkat další epizody !!
 Nářez !
 Dobrá
 Čekal jsem víc
 Nuda !
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2   Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 EmptySat Mar 16, 2013 7:06 am

Jeff: Maledivy. Několik ostrovů leží roztroušeno napříč
nejkrásnějším prostředí světa. Vysadíme je v exotickém ráji který je krásný i zrádný. Plný hrozivých živočichů. Je to perfektní lokace pro naše, dosud největší, zúčtování. Vítejte ve 30. sérii Survivor. Za posledních 15 let Survivor procestoval některá z nejpustějších, nejnebezpečnějších a nejexotičtějších míst na světě. Přes 350 lidí otestovalo sebe sama v nejtěžší a nejvíce průkopnické šou v televizi. Nashromáždili jsme 20 z nich, aby si zahráli ještě jednou.

Toto je deset z vašich oblíbených hrdinů.
Proti deseti z nejvíce nechvalně známých zlosynů.
Vrací se jeden z nejlepších soubojů. Survivor: Maledives: Heroes versus Villains

Pavel: Minulá série mi příliš nevišla. Byl sem moc velkej dobrák, ale to se změní.

LJ: Nejprve jsem si myslel, že už je pro mě Survivor uzavřená kapitola... pak jsem ale slyšel o HvsV a řekl si: Chlape, u toho nemůžeš chybět!

Jeff Kent: Minulou sérii jsem prohrál a skončil jako druhý v porotě, ale tentokrát se vypracuji až nahoru ..

Angie: Na to že jsem se nedostala do sloučení je překvapením i pro mě že jsem tady, ale tentokrát mi nestač ani sloučení, tentokrát to chci všechno vyhrát .

Barbara: Myslí si že mě dokážou prohřát a že mě přežijí, ale to je omyl .. To oni půjdou domů jestli mě neposlechnou ..

Stále je to maximální výzva. 20 lidí, kteří musejí spolupracovat, aby bojovali s živly a se sebou samými. Musejí se přizpůsobit nebo budou vyloučeni. Nakonec zůstane jen jeden, který si bude moci dělat nárok na cenu milion dolarů. 39 dní, 20 lidí, jeden vítěz.





Přiletěla Helikoptéra Hrdinů a postupně z nich vystupovaly a postavily se na svoji modrou podložku .. Za okamžik to stejné u Villains .


Jeff: Dobrá, dovolte mi vás oficialně přivítat v Survivor 30: Heroes vs Villains číslo dvě . (Zaznělo potlesk od všech)
15 let, 30 sérií, přes 350 lidí hrálo Survivor, největší dobrodružnou hru v historii televize.

Jeff: Corinne, jaké to je, být považován za jednoho z 10 nejvíce nechvalně známých soutěžících všech dob?
Corinne: Tahle hra je tak zábavná Jeffe, jsem tu už po čtvrté a nemůžu od téhle hry odejít bez toho abych vyhrála ..


Jeff: Liso, moc lidí hrálo tuhle hru a přesto si jedna z nejoblíbenějších hráčl za celých 30 sérii Survivora ..
Lisa: Máš pravdu Jeffe .. myslela jsem si, že už mě tu nikdo nikdy neuvidí, ale je to tak, jsem tu a chci ten milion dolarů ..

Jeff: Rafe je další velký hrdina. Měl si zajištěnou finálovou dvojku a popravdě řečeno i výhru, ale tebe bylo Stephany tak líto, že si dohodu zrušil a nakonec si skončil jako poslední člen poroty ..
Rafe: Jo .. ta minulost mě pořád straší, rozhodně toho nelituji, ale jsem zde a chci vyhrát milion .


Jeff: Stephane, porovnej tyhle dva kmeny .
Stephan: Myslím že to bude dost vyrované, oba kmeny mají slabé i silné hráče, takže se uvidí, který kmen udělá chybu s tím, že vyhodí nesprávnou osobu jen kvůli alianci .
Jeff: A ty patříš kam ?
Stephan: Rozhodně ten silný (smích)


Jeff: Cítí se tady někdo, jakože je v nesprávném kmeni? Oprávněně cítí, že je ve špatném kmeni?
Od zloduchů šlo slyšet - Co jsme udělali?, Co jsme udělali tak špatného?

Jeff: Takže si skoro všichni zloduchové myslí, že by měli být v kmeni hrdinů.
Pete: Já to vím na 100 %
Jeff: Tak si to vyjasnime Pete .. Poštval si kmen proti sobě, Abi proti RC, která ti to má možná za zlé do dnes .. Ve sloučení ses nebal podrazit Rc, která byla z tvého kmene ..

Jeff: Paule, co si myslíš o různích hráčích. Který typ hráčů tu je vidět nejvíce ?
Paul: Rozhodně strategický, když dobře počítám, tak u hrdinů je polovina hráčů strategických a druhá půlka fyzických
Jeff: A co u zloduchů ?
Paul: Tam je více hráčů strategických ..


Jeff: Angie, jaký bude rozdíl mezi vaší řadou a touto ..
Angie: Tady ví všichni jak mají hrát, nikdo tu není nováček a všichni se budou snažít lhát a mít většinovou alianci ..


Jeff: Grante, co si myslíš o skrytých imunitách ?
Grant: Před sloučením tě můžou zachránit, když jsi v menšině, ale ... ale když jsem v hlavní alianci s imunitou, můžou tě ostatní .. zaměřit a můžeš jít domů .. (ticho)


Jeff: Dobrá, takže uvidíme, jak dopadne souboj právě teď. Je čas na vaši první soutěž o imunitu. Takhle to bude. Tam v moři je bojka, 8 lidí tam doplave a potopí se. Uvolní truhlu s kterou doplují na břeh a položí na svojí podložku. Zbylí dva ji otevřou a poskládají obrázek loga této série, která najdete i na podložce. Kmen který poskládá skládačku jako první, vyhrává imunitu a dnes nebude moc být vyloučet. Druhý kmen půjde na kmenovou radu, kde někoho vyloučíte jako první osobu. Dám vám minutku a začneme. Lisa a Angie budou skládat . U zloduchů to jsou Stephan a Abi ..
Připraveni na první soutěž o imunitu ?

Všichni do toho dávají maximum.. Grant jede na plno a potápí se .. Hrdinové mají bednu a už jí táhnou ke břehu .. Sierra je opravdu slabá, plavání není její nejsilnější stránka .. pomáhájí Paul .. Villains taky mají bednu .. je to dost vyrovnané. Hrdinové už převalují skládačku na podložku. Villains taky, je to dost vyrovnané. Oba kmeny to mají na podložce a teď je to souboj skládačů. Stephan a Abi proti Angie a Lise .. Zloduchové mají náskok, opravdu skvěle spolupracují. Angie a Lisa zaostávají .. Abi pokládá poslední kousek skládačky .. ZLODUCHOVÉ vyhrávájí první soutěž o imunitu ! Pojďte si pro to .. Hrdinové, první vyloučenou osobou bude někdo z vás ..



KMEN VILLAINS


LJ(!): No tak to vypadá, že jsem napotřetí konečně ve kmeni, který taky umí vyhrávat. My ještě hrdinům ukážeme, zač je toho loket!

Imunitu našel Stephen

Jeff K. a LJ
Jeff K: Oba dva máme něco společného a dost peněz, proto
mě tak napadlo, že ve finále ty potřebuješ mě a já tebe .. Co ty na to ?
LJ: Souhlasím... my dva bychom měli určitě držet spolu.
Jeff K: Koho by si chtěl přibrat ?
LJ: Napadají mě Corinne nebo Erinn... a ta by mohla držet se Stephenem... to by nás už bylo pět...
Jeff K: Corinne bych bral, ale nevím jestli Erinn a Stephen, oba dva se mi
zdají že by se nás zbavily aby se dostaly co nejdál .. Co si myslíš o
Barbaře ?
LJ: Tak s Barbarou už mám jisté zkušenosti... a nemyslím si, že bychom byli
schopní spolupracovat... ale Kat by se dala podle mě docela snadno
ovládat, jen když na to půjdem chytře...
Jeff K.: Takže Corinne a
Kat, to jsou čtyři, teď ještě dva a je to ... Myslím že Corinne a
Katrine nejsou schopné opustit alianci .. Co toho velkého chlapa Ricka
.. ve sloučení bude mít terč on .. ale oba jsme viděli jak hrál v
Maledivách ..
LJ: No... myslíš, že se mu dá věřit? Pátýho ale potřebujeme a Rick by se docela hodil... zkus s ním promluvit, já zajdu za holkama...


Rick, Abi a Pete
Pete: Chceme se tě zeptat, jestli nehledáš někoho, s kým dojdeš do finálové trojky ..
Rick: Trochu brzo nemyslíte? Rozhodně to, ale beru...
Pete: Ok .. koho by si chtěl dostat k nám .. musí nás být šest
Rick: Chtěl bych Jeffa a Corrine co vy?
Abi: Tak s nima promluv


Jeff K a Rick
Jeff K: Můžeme si na chvilku promluvit .. vím že je zde pěkný bordel, každý se snaží sehnat většinu .. tohle jsem nikdy neviděl .. no nic .. Já, Lj, ty, Corinne a Kat .. To je pět lidí a ještě jednoho seženeme .. nechci s tebou tu moc mluvit, takže souhlasíš ?
Rick: Moc rád se přidám.


Pete, Abi, Erinn, Barbara a Stephan
Pete: Ostatní spolu začali nějak moc mluvit ..
Stephan: Taky to vidím, možná by jsme něco nás pět něco domluvit ..
Erinn: Já naprosto souhlasím
Barbara: Tak domluveno
Pete: Zkusím přemluvit Ricka ..
Abi: OK ..



Lacszlo, Rick
Rick: Zdravim, nejdřív ti asi pogratuluji k vítězství
(smích) Já takový štěstí neměl... No nic, určitě za tebou už někdo byl
jestli nechceš udělat aliance, ale zajímalo by mě jestli nechceš mimo to
udělat ještě jednu dvojčlenou se mnou...
LJ:
Ježiš, díky... a spojenectví by určitě bodlo, zní to fajn... mohli
bysme si krýt záda navzájem, to se bude hodit jak mě, tak tobě...
Rick: Tak supr, určitě to bude užitečný, protože až prohrajem, tak tu bude určitě pěknej zmatek
LJ: Souhlas... tak počítám s tebou



LJ, Corinne
LJ: Corinne, můžeš na chvilku? Heleď, já a Jeff si
myslíme, že si fajn ženská a rádi bychom s tebou spolupracovali... co ty
na to?
Corinne: Ok, já souhlasím ..
LJ: Super! A... máš tu k někomu blízko, nebo tak? Určitě budeme potřebovat přibrat ještě pár dalších lidí...
Corinne: S Kat se nejspíš nejvíc bavím ...
LJ: Kat je fajn... myslíš, že by do toho teda s náma šla? Bylo by to perfektní
Corinne: Jo určitě .. jsme spolu v alianci takže jo .. Takže kdo je s kým ?
LJ: No... zatím bysme to byli my dva, Kat a Jeff... a ten šel promluvit ještě s Rickem... to už by nás bylo pět
Corinne: To zní suprově ..
LJ: Taky si myslím... někdy dáme skupinovou poradu, ale zatím bych to nehrotil, ať nepoutáme pozornost... takže zatím!



Jeff K. a LJ
Jeff K.: Ok, tak už Ricka máme .. Mluvil si s Corinne a Kat ?
LJ:
Yop, mluvil jsem s Corinne a souhlasí, Kat to řekne a já si s ní o tom
taky někdy ještě půjdu promluvit... rýsuje se to fakt dobře!
Jeff K.: Nějak až moc lehce ... začínám být trochu paranoidní, ale máme imunitu, takže to nemusíme hrotit ..
LJ: No, zatím ne... ale já věřím že bude všechno v pohodě...


Jeff K(!): Já, Rick, Kat, Coriine a LJ .. takže je to pět proti pěti, ale rozhodně to teď nebudeme hrotit a zkusím přemluvit někoho po další soutěži ..



KMEN HEROES


Pavel(!) Lisa nám to dneska pěkně podělala...přišel jsem vyhrát a né se koukat na to jak se tu někdo jako ona plácá v soutěžích...udělám cokoli, aby šla domů první.



Imunitu našla Debbie


Pavel, Jane, Grant, Carter, Paul
Pavel: Ahoj lidi, nevím jak vy, ale myslím si, že by nebylo špatný, kdyby sme se spojili a uzavřeli silnou alianci. Všichni sme dobří v soutěžích a pokud nechceme, aby nás pořád villains drtili v soutěžích, tak musíme vyhodit někoho ze slabších hráčů.
Paul: Jasně jsem pro ..
Pavel: Tak pro koho budeme hlasovat? Nejhorší je podle mě Lisa a to jak v soutěžích, tak i v táboře
Paul: Souhlasím, hlavně že nejdu já ..
Pavel: Jasně to si říká asi každej z nás (úsměv). Co vy ostatní? Souhlasíte? Nerad bych vám tu cpal plány, které se vám nelíbí.
Jane: Mluvíš mi z duše...



Pavel, Rafe
Pavel: Rafe víš, že jsi dnes v soutěži nebyl zrovna moc dobrej, ale já nechci, aby jsi šel domů, takže ti prozradím co jsem zjistil...podle toho co vím je to mezi tebou a Lisou.
Rafe: Chtěl jsem se zeptat, jestli by ses nepřidal do naší aliance, je tam Lisa, Debbie, Já, Carter, Angi a Grant ..
Pavel: A koho máte v plánu vyřadit?
Rafe: Lisa chce vyloučit Jane a mi ostatní spíše Sierru ..
Pavel: Abych byl k tobě upřímnej, tak Lisu zrovna moc v lásce nemám, ale nerad bych dělal rozbroje, takže pokud jste se shodli na Sierru, tak jdu do toho s vámi.
Rafe: Já nikoho navrhovat nechci, takže to nechám na Lise, jak rozhodně, nechci si hodit terč na záda.
Pavel: Klidně to alianci navrhnu já. Chci vyhrávat soutěže a Lisa nám v tom nepomůže.



Pavel, Debbie, Rafe, Carter, Angi a Grant
Pavel: Nevím jak vy, ale mě přijde, že Lisa je v soutěžích i v táboře naprosto k ničemu a ještě se to tu snaží řídit, takže bych se vás rád zeptal, jestly byste radši nechtěli hlasovat pro ni. Naše aliance bude mít převahu i bez ní a navíc snad začnem vyhrávat i soutěže. Co vy na to?
Carter: Mě se třeba nelíbí, jaký vztah máte mezi sebou .. Jak v minulé, tak i v této sezoně ..
Pavel: Takový názor na to máte všichni? Tohle je hra o důvěře, takže je snad jasné, že mám dobrý vztah s Jane, když sme byli spojenci v minulé sérii. Myslím si, že by nám mohla být ještě nápomocná, protože mi všechno vykecá...a řekla mi že má imunitu a možná ji využije hned na první radě, aby věděla jak na tom je a nemusela riskovat a jeste mít na zádech terč.
Rafe: Vážně ?
Carter: Tak rozdělme hlasy ... Pavel, Jane a Paul budou hlasovat pro Lisu a já, Angie, Rafe a Grant pro Jane .. Jestli Jane zahraje imunitu, jde domů Lisa, jestli ne tak domů jde Jane ..
Grant: Hlavně at nikdo nemění zbytečně hlas .. at se nestane chyba jako v první HvsV
Pavel: Opravdu si tu nechci nikoho z vás rozeštvat proti sobě, ale já nechci vyhodit Jane. Důvěřuji jí. Navíc Rafe říkal, že se chcete zbavit Sierri, tak proč najednou dělit hlasy mezi Lisu a Jane. Hlasovat pro Jane byl přece nápad Lisy.
Angie: A tom mluvíme, jste si dost blízcí, zatímco Sierra tu nemá nikoho a nepatří do žádné aliance ..
Pavel: reknu vám jeste neco...jak chcete zaridit, aby Jane a Paul hlasovali jak chcete vy? Když se oni dva dohodnou a Jane zahraje imunitu, tak může jít kdokoli, protože Lise bych dal hlas jen já.



Pavel, Grant
Pavel: Grante je mi jasný, že nechcete v soutěži vidět spojence jako jsem já a Jane, ale věř mi, že už nejsem ten Pavel z Maledivů. Chci co nejsilnější kmen a nemyslím si, že pokud budeme hlasovat tak jak je to dohodnutý, že by to pomohlo některýmu z nás dvou. Jsem si skoro jistej, že ve sloučení se tě pokusej zbavit jako hrozby. Já jsem hrozby nikdy nevyřazoval a ani to nemám v úmyslu, takže si to rozmysli...a ještě něco...kromě mě bude z naší aliance pro Lisu hlasovat ješte někdo, ale nemůžu ti prozradit kdo, abych toho člověka nepodrazil
Grant: Jestli použije Jane tu imunitu, tak jste v suchu tak i tak, tak nevím proč mě tu chcete ..
Pavel: Chceme silnější alianci, ale pokud nemáš zájem, tak už to s tebou řešit nebudu. Každopádně rada bude asi pěkně zajmavá.



Pavel, Lisa
Pavel: Liso možná mi to nebudeš věřit, ale tvoje aliance se rozhodla dělit hlasy mezi Jane a tebe. Mám pro tebe návrh...pojď k nám dokud jsi jim nic neslíbila jinak se tě kmen při nejbližší příležitosti klidně zbaví...a ještě něco...zaslechl jsem, že má Jane imunitu a bude jí dnes hrát, takže si to zkus spočítat sama.
Lisa: pro koho mam hlasovat ?
Pavel: Jelikož nechceme neustále prohrávat, tak pro Rafea. Pokud chceš, tak se můžeš připojit k alianci, ve které jsem já, Jane, Sierra a Paul.
Lisa: Moc ráda .. Ráda pro něj budu hlasovat ..



Pavel, Sierra, Jane, Paul
Pavel: Sierro musím ti něco říct. Ostatní se tě chtěli zbavit, ale rozmysleli si to a půjdou po Jane. Nakecal jsem jim, že má imunitu, aby sem je zastrašil, ale nemyslím si, že to vyšlo. Měli bysme rychle dostat někoho na naši stranu jinak nás jednoho po druhým vyházejí. Zkusím zmást Lisu, ale nevím jestly mi to zbaští.
Sierra: Pro koho mám hlasovat ?
Pavel: Nejlepší asi bude hlasovat pro Rafea, protože musíme udržet silnej kmen.
Pavel: Lisa bude hlasovat pro Rafea. Teda alespoň mi to tak řekla a Debbie chce hlasovat pro Lisu, takže je to na nás koho se zbavíme. Takže co navrhujete vy?


Pavel, Debbie
Pavel: Ahoj Debbie...netuším jakou pozici máš ve vaší alianci, ale zjistil sem, že jednotní úplně nejste. Dnes večer to může být 5 na 5, ale Jane dnes nejspíš zahraje imunitu a půjde někdo z vaší aliance...myslím, že kdyby jsi se spojila se mnou a mojí aliancí, tak by si se dostala dál a zbavili by sme se i hrozeb. Klidně zařídím, aby příště šel kdokoli na koho ukážeš prstem.
Debbie: Já hlasuji pro Lisu .. myslím že je nejslabší ..
Pavel: Dobře, zkusím to dohodnout, aby nás bylo víc.



Debbie, Rafe, Carter, Angi, Lisa a Grant
Debbie: Dnes tu byl sakra velký bordel ..
Angie: Hlavně nikdo nesmí přeběhnout .. Máme většinu .. tak pro koho chcete hlasovat, jestli Jane zahraje imunitu, tak je konec ..
Grant: Tak hlasujme pro někoho jiného ..
Debbie: Vyloučit Sieru nechci, podle mě se klidně přidá k nám .. Siero můžeš na chviličku ?
Sierra: Pro koho se hlasuje ?
Debbie: To se snažíme domluvit ..
Rafe: Tak vyloučíme Paula .. nějak zvládneme ne ?
Grant: Já s Carterem to vystojíme ..


Debbie, Rafe, Carter, Angi, Grant
Angie: Přemýšlela jsem, jestli by jsme nevyhodily Lisu .. je slabá ... ale zase dost loajální ..
Carter: Právě ..
Rafe: Máme na výběr .. Lisu, Jane, která má možná imunitu, Pavla nebo Paula a nebo Sierru..


Lisa(!) Mám na výběr, jít s Pavlem a spol nebo s Rafem a spol .. Je to těžké rozhodnutí, které může stát život ve hře ..


Pavel (!): Můj plán nejspíš nevíjde, takže se pokusím alespoň udělat poprask v táboře...před sérií jsem říkal, že už nechci hrát jako heroe a to dodržím. Schovám mačetu a vyliju čutory s vodou.




Kmenová rada Heroes :
Jeff:Vitám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheň představuje život.
Jeff: Takže Rafe, ty jsi ten, který byl ve hře před nějakou dobou než ostatní, jaké to pro tebe je a co se změnilo ?
Rafe: Tak hlavně že je to více o taktice než o přežití, opravdu jo a to je možná i důvod, proč Survivor nepřežije.. Lidem podle mě se líbí více přežití ..
Jeff: Díky za názor, třeba díky tobě nějaký ten čas Survivor bude ještě žít. Takže Angie ty a Pavel jste jediný, kteří se nedostaly do sloučení .. jaká pro vás hra bude ?
Angie: Budu mluvit rovnou i za Pavla jestli to nevadí .. podle mě na sobě nemáme tak velký terč, ale teď jak o tomto mluvím, si možná terč dávám (smích)
Jeff: Paule, co si myslíš .. který z hráčů má největší terč na zádech ?
Paul: Nejspíš LJ a Jeff Kent ..
Jeff: A z vašeho kmene ?
Paul: Nikdo .. podle mě je to u všechn a stejné rovině .
Jeff: Liso, jak funguje kmen jako dohromady ?
Lisa: Skvěle .. jenom ta dnešní soutěž nedopadla tak dobře jak jsme doufaly ..
Jeff: Cartere a jak to jde v táboře ?
Carter: V pohodě, jenom ke konci dne, než jsme šly teda na kmenovou radu .. tak se ztratila Macheta a pár čutor s vodou ..
Jeff: Zjistilo se co se stalo ?
Carter: Narostly jim nožičky a utekly ..
Jeff: Ok je čas poprvé hlasovat . Jane, jdeš první


Kmen Heroes šel hlasovat

Hlasování:
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. Ok.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,

Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Kmen, který má vyhrát musí spolupracovat, proto se nesmí vylévat voda a schovávat nářadí .. Vemte si věci a jděte do tábora, dobrou noc ...




Hlasování:
Spoiler:


Rozhovor z vyřazení:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Fri Apr 12, 2013 7:05 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2   Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 EmptySat Mar 16, 2013 7:28 am

Dobrej díl, ale v našem kmeni je podle mě až moc velkej zmatek, takže s tím budu muset něco udělat a pokud to nepůjde, tak ho budu muset ještě trochu přiživit, aby se začli bát i ti z většinové aliance. Snad příště vyhrajem imunitu.
Návrat nahoru Goto down
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2   Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 EmptySat Mar 16, 2013 7:35 am

uff... no vypada to dost zajimave. je dost tezky se v tom vyznat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2   Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 EmptySat Mar 16, 2013 11:48 am

u nás taky trochu bordel... mělo to bejt tak že jsem nejdřív mluvil s Rickem a až pak za ním poslal Jeffa... ale co už xD ale je fakt že v Heroes se skoro nevyznám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2   Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 EmptySun Mar 17, 2013 7:42 am

Rozhodně to, ale u náš je přehlednější než u Heroes... To že jsou trochu přeházený rozhovory asi nevadí en? Smile
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2   Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 EmptySun Mar 17, 2013 12:11 pm

no... ale zas až tak ne no xD Heroes to holt víc rozjeli... uvidíme jak to bude vypadat u nás až půjdem na kmenovku Smile
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2   Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 EmptySun Mar 24, 2013 10:37 am

No vypadá to dost brutálně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2   Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 1 - Heroes vs Villains číslo 2
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Heroes v2s Villains - season 5 - Informace o sérii
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále
» Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: