Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.   Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. EmptyFri May 24, 2013 1:03 pm

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Ženy , poprvé vidíte kmen Mužů . Akira, byl vyloučen na minulé kmenové radě. Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky... Než přejdeme k soutěži, tak zahoďte šátky. (všichni byly ohromeni). Nové šátky se budou losovat.

Jeff: Takže, tady máme nové kmeny.
Kmen Tuahn:
Luren, Luis, Lewis, Kristina, Anna, Adam a Krista.

Kmen Bethel:
Randy, Holly, Michael, Olivia, Savage, Kath a Alan.


Jeff: Jane, jelikož sis vylosovala prázdný šátek, tak půjdeš na ostrov vyhnanství. Jakmile jeden kmen prohraje, vystřídáš vyloučenou osobu v kmeni. Tady máš mapu, člun na tebe čeká.


Jane(!) Hůř to pro mě dopadnout nemohlo. Alespoň na takových ostrovech bývá imunita, takže mi něco říká že tam na mě čeká..



Jeff: Ok, teď k soutěži. V dnešní soutěži budete všichni připoutání k sobě a musíte udržet rovnováhu, jakmile jeden spadne do vody, ostatní tam skončí též, aby to nebylo jen tak lehké, tak ta plošina se může hýbat. První kmen, který spadne, jde na kmenovou radu a někoho vyloučí. Dám vám minutku a začneme.
Jeff: Hra právě začíná. Do plošin naráží voda a začínají se hýbat. Stačí jeden člověk a spadnou všichni ostaní. Dnes se ukáže, který kmen umí spolupracovat.
po 10 minutách.
Jeff: Je to tady. Krista padá a stahuje z plošiny celý svůj kmen.


Kmen Bethel, gratuluji, pojdte si pro imunitu, večer nikdo nepůjde domů. Kmen Tuahn? Dnes se uvidíme na kmenové radě.





Tuahn:


Adam(!):Takže od nynějška máme v kmeni 4 ženský a 3 chlapi.No to snad nemyslíte vážně. Počítám že se ženský nejdříve zbaví nás tří aby byly ve sloučení silnějším pohlavím a mohli muže jednoho po druhým vyházet. Něco takového nesmíme s Luisem a Lewisem dopustit. To se nesmí stát. No nic. Zkusíme to udělat jako Chris Daughwerty ve Vanuatu a třeba to vyjde.




Adam,Luis a Lewis:
Adam: Co říkáte na nové rozdělení kmenů?
Lewis: Jsme tři, ale za to držíme dost při sobě a oni jsou čtyři, možná tam jsou nějaké trhliny a ty musíme zjistit. Vypadá to, že Luren je tady vedoucí, takže k té by jsme se neměly přiblížit ať nemá žádné informace..
Adam: Jo přesně tak.Ta si tu hraje na velkou hráčku takže budeme se od ní držet co nejdál a na kmenovce by jsme měli pro ni hlasovat. A Anna nevypadá moc na to že by s něma nějak držela a Luren nenávidí.
Lewis: Jestli jeden z nás půjde domů a Jane se vrátí, tak to bude 5 proti 2. A jelikož jsme teď spojenci, tak bych vám měl říct, že dnes ráno jsem našel skrytou iminitu (ukázal ji). Adame, měl by si jít promluvit s Annou a kdyby něco, tak ji řekni o imunitě, že ji klidně ukážu.
Adam: Jdu na to.



Adam,Anna
Adam: Měl bych návrh ,Anno.Víme že nenávidíš Luren protože je proti tobě a je vedoucí.Mi 3 chlapy pro ni dnes večer hlasujem ale potřebujeme čtvrtého.Jestli by ses byla ochotná přidat se k nám a vyloučit někoho koho se chceš zbavit jsme ti k dispozici.Důkaz že nám můžeš věřit je tajná imunita kterou našel Lewis a klidně ti ji ukáže.
Anna: Máte ji ? Nejraději bych vyhodila Kristinu, protože pak příjde Jane a ty dvě jsou dost semknuté.
Adam: Ala,téma navrátilci je zase tady,co? Promluvím si s klukama.


Luren, Kristina a Krista
Kristina: Anna možná přejde, bavila se s klukama.
Luren: Neboj, vyřeším to ...



Luren a Anna
Luren: Domlouvaly jsme se s holkama a hlasujeme pro Adama.
Anna: OK, není zrovna nejsilnější. Souhlasím.


Luren a Lewis
Luren: Dneska hlasujte pro Annu, je falešná a už mě jednou zradila, takže pro ni hlasujte, nechceme vás podvést. Stejně příště dojde Jane, takže za tím nic nehledejte.
Lewis: OK..


Luren(!) Všechno musím dělat já. Už mě to nebaví, je to vyčerpávající (smích)


Adam,Luis a Lewis:
Lewis: Mluvil jsem nakonec s Luren, teda ona přišla za mnou a prý máme hlasovat pro Annu. Dnes zahrávají imunitu, tak prý, jestli tu chceme zůstat, tak máme hlasovat pro Annu.
Adam:Ukázala ti tu imunitu?Jestli jo tak to uděláme takhle-dnes vyhodíme Annu ,Luren zahraje imunitu,zbaví se jí.
My příště zahrajem tu svou a Luren si zabalí svoje saky paky. Pokud ti jí neukázala,já jí rozhodně nevěřím.
Lewis: Neukázala, prý ji našla ráno v táboře, protože zahrávaly imunitu na poslední kmenové radě, což sem si potvrdil.
Adam: Hmmm,tak nyní by jsme měli trochu zauvažovat strategicky. Co tvůj názor Luisy?
Luis: Myslím, že bych měl začít intrikovat stejně jako můj bratr. Měl by jsem jít i přes mrtvoly. Jde o to, aby jsme se dostaly do finále..
Adam: Tak co Luren nebo Anna?Za mě tedy Luren protože pokud zahraje imunity neva odejde Anna a pak stejně zahrajem imunitu my a odejde.Pro koho hlasujete vy?
Lewis: OK, odejde Anna, ale pak příjde Jane a jsme v koncích a už vůbec nemáme žádnou šancy. Když budeme hlasovat pro Annu, Luren zahraje imunitu a budou zde dva navrátilci a třeba s nimi pomůžeme se jich zbavit. Luisy, tvůj bratr?
Luis: Můj bratr je Rick z Maledivů a je to zloduch.
Lewis: Rick? Ten který zradil koho mohl ?
Luis: Přesně tak ..
Adam: Dobře,hlasuju tedy pro Annu ,vy dva tedy taky?A jinak Luisy máš skvélého bráchu.Obdivoval jsem jeho styl hry.
Luis: Chci aby jste věděly, že nechci podrazit přátele jako on například Pavla. Chci s vámi až do konce a to myslím na 100%
Lewis: Wow .. to jsem tedy nečekal. Zažívám deja vu jako Coach, když zjistil to stejné u Brandona.. ale ty nejsi tak psychycky narušený.. doufám (smích)
Luis: Jsem moc rád, že jsem vám to řekl a nikomu to neříkejte prosím.
Adam: O tom nikomu ani muk brácho spolehni se.Upřímně si myslím že Maledivy byli jedna z nejlepších sérii,co kdy CBS hned po FvF ,HvV.(smích) Hlasujete tedy pro Annu?
Lewis: Jop, Anna jde domů ..
Adam: Jdeme na to.



Adam(!): Pane jo,já mám za spojence bratra jednoho z největších zloduchů v historii hry hned po Russel Hantzovi nebo Johnymu Fairplayovi ! Žasnu,cítím se ještě víc jako součást survivora.


Lewis(!) Můžeme holkám věřit? Ani náhodou, ale musíme jim věřit. Mám imunitu. Nevím jestli ji použiji nebo ne. Se dozvíme(smích)


Kmenová rada
Jeff: Adame, tři chlapy, čtyři ženy, musíš uznat že to není zrovna nejlepší pozice ..
Adam: Není,ale musíš uznat že Chris Daughverty byl sám proti 6 ženám a dokázal vyhrát.Takže je možné všechno.
Jeff: Takže Anno, pro holky to musí být skvělé, být ve výhodě a když vyrazíte chlapa, tak příjde Jane a bude to 5 proti 2.
Anna: Zní to velmi dobře Jeffe, ale tohle je Survivor.
Jeff: Adame, jsou ženy jeden celek ? nebo tam je někdo, kdo je mimo alianci žen ?
Adam: Ženy jsou jen bytosti z Venuše a nemyslím si že jsou jeden celek.
Jeff: Kristo, dnes si doslova stáhla celý svůj kmen. Jaký je to pocit ?
Krista: Moc dobrý ne, ale mám tu několik spojenců, kterým věřím.
Jeff: Myslíš že kvůli tomu můžeš jít domů ?
Krista: Je to možný, jo.
Jeff: Kristino, má tento kmen nějakého šéfa, vedoucího ?
Kristina: Myslím, že po strategické části toho dělá nejvíce Luren.
Jeff: Takže Luren, jsi šéf ?
Luren: Samozřejmě (smích)
Jeff: Ok je čas hlasovat, Kristo, jdi první.



Kmen šel hlasovat

Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít.
Anna tohle rozhodně nečekala. Zitra budete mít nového člena kmene. Vemte si věci a jděte do tábory.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:



Naposledy upravil Dias258cz dne Sat May 25, 2013 4:34 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.   Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. EmptyFri May 24, 2013 3:11 pm

No konečně vypadl někdo pro koho jsem hlasoval.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.   Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. EmptyFri May 24, 2013 3:14 pm

Very Happy snad to bude pokračovat xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.   Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. EmptyFri May 24, 2013 3:15 pm

To doufám.Hodně rád bych něco předvedl. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.   Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. EmptyFri May 24, 2013 3:18 pm

Držím palce xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.   Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. EmptyFri May 24, 2013 3:19 pm

Tak začneme další epizodu dneska? Nebo se nejdřív prospíme?xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Sponsored content





Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.   Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Alaska - 4 - Nepatříš mezi mé ovečky
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
» Survivor Alaska - 14 - Je to hezká holka.
»  Survivor Alaska - 15 - Nechám na památku.
» Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: