Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji

Goto down 
3 posters

Líbila se vám epizoda?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji EmptySat Jun 15, 2013 4:39 am

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem! 
Jeff: Pojďte lidi . Kmen Bethel , poprvé vidíte kmen Tuahn .  Krista, byla vyloučena na minulé kmenové radě.  Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Musím se zeptat. Savagy, co si myslíš, že se děje v druhém kmeni?
Savage: Už po druhé šla domů žena, takže je možné, že už to muži proti ženám není.
 

Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky... Imunita je opět k mání.
V dnešní soutěži dva členové každého kmene budou přivázáni ke kolu . Tři další členové budou točit kolem . Jak se bude kolo otáčet, v se budete potápět a nabírat vodu do pusy, nahoře ji pak vyplivnete do trubky. Až se trubka naplní , skutálí se míček ke skládačce. Kterou jeden člen kmene musí složit. Samozřejmě hrajete navíc o odměnu . Steaky, zelenina, nealko pití a samozřejmě koření. Prohrávající půjdou na kmenovou radu a někoho vyloučí. 
Jeff: K tomu navíc. Kmen Bethel musí jednoho posadit.
Kath: Dnes si sednu já Jeffe.
Jeff: OK, Kath se posadí a ostatním dám mitku a začneme.


Přivázáni ke kolu:
Bethel: Olivia a Holly
Tuahn: Jane a Luis

Ti co kolem otáčí:
Bethel: Savage, Alan a Michael
Tuahn: Lewis, Adam a Kristina

Ten kdo skládá:
Bethel: Randy
Tuahn: Luren


Jeff: Připraveni? Teď! Musíte otáčet kolem co nejrychleji. Holky se zatím strefují do trubky. Kmen bethel točí kolo rychleji než Tuahn, což znamená, že to budou mít rychleji vyplněné a taky že jo. Kmen Bethel už začíná skládat. Teď jde o Randyho. Skládačka není nejtěžší, ale přemýšlet se musí. Kmen Tuahn už taky má míček a Luren musí dohnat čas. Ale Randymu opět puzzle vyšla a míček má v cíli. Kmen Bethel znovu vyhrává imunitu!!!
Kmen Bethel, gratuluji, pojdte si pro imunitu a odměnu, večer nikdo nepůjde domů. Kmen Tuahn? Dnes se uvidíme opět na kmenové radě. Vemte si věci a jděte do tábora.




Tuahn:

Adam(!): Minule se nám ten blinside se skrytou imunitou povedl ,tak je to tři na tři .Ted jen aby to nebyla remíza.



Adam, Luis a Lewis

Adam: Tak vypadá to dneska na remízu.Co navrhujete?
Luis: Když nám to nevýjde, tak klidně půjdu do remízy. Co vy ?
Adam:Já si stejně myslím že žádná z nich nepřejde a tak bych to zkusil .1:2 že půjde jeden z nás ,nebo jedna z nich.
Luis: Šance je stejná u obou týmů. Takže jsem připravený házet kostkami.
Adam: A nebo tahat kameny.Jde jen o to pro koho chceme hlasovat.
Lewis: Luren je sama, tak rozdělíme navrátilce. Jane dnes jde domů a Adam zkusí promluvit s Luren. Už jsem s ní mluvil a říkala že se bojí že by šla jako další..
Adam: Dobře ,takže jí mám říct aby se k nám přidala?
Lewis: Přesně, nějak ji přesvědčit
Adam: OK



Adam,Luren

Adam: Tak co? Nechtěla by si s náma do final 4?
Luren: Ale co potom. Nechci skončit na 4 místě ..
Adam: Pokusím se tě nějak procpat až do finále i kdybys nevyhrála imunitu.
Luren: Co když budu hlasovat pro Jane a vy tři pro mě. Odejdu jako pěkná husa.
Adam: Aha, ty mi nevěříš. No v tom případě se ti klidně zavážu neporušitelným slibem. My tři se chceme Jane zbavit a to si můžeš klidně ověřit detektorem lži.
Luren: To může říct kdokoliv Adame ..
Adam : Jsem si plně vědom že to může říct kdokoli. A já tak trochu počítat že tohle řekneš.Jsi chytrá hráčka a chytře hraješ.Právě proto tě potřebujeme na svoji stranu a stejně proto jsem si myslel že mi neuvěříš.
Adam: Ale musíš to zvážit .Právě proto ,že jsi chytrá hráčka tě potřebujeme.Přidej se k nám a vybudujeme alianci ,která zlikviduje všechny ostatní v téhle hře. Dokážem je všechny obehrát.Rozhodně by si to měla zvážit ,nemám s tebou úmysli jako LJ s Jane.
Luren: uvidím teda...
Adam: Tak jo .


Luren, Kristina a Jane
Kristina: Takže budeme hlasovat pro Luise? Ve výzvě by šel lehce porazit.
Jane: Já souhlasím s Kristinou.
Luren: OK, Luis jde snad domů. Adam možná pro něj bude hlasovat též.


Adam,Luis a Lewis

Adam: Řekla že ještě uvidí.Ale já si myslím že se rozhodne dobře.
Luis: Musíme doufat. Nic jiného nám nezbývá.
Adam: Tak jo. My hlasujeme pro Jane a pokud ona nebude napoprvé,napodruhé určitě bude.
Luis: A jestli ne, tak buď se budou losovat kameny, nebo se utká někdo z nás s Jane ve výzvě.
Adam: Tu všichni porazíme,je přece slabá. Já do toho jdu s optimismem.


Luren a Lewis
Lewis: Nechci na tebe tlačit, ale máme něco společného.
Luren: A to co ? 
Lewis: Nechci do remízi. 
Luren: Tak hlasuj s náma.
Lewis: Rád bych, ale nechci hrát s navrátilcemi.
Luren: Tak co uděláme? 


Luren(!) Nevím co dělat. Jestli se přidám k mužům, tak nemám velkou šanci vyhrát ve finále. Musím si to promyslet a udělat ten nejlepší tah.


Kmenová rada
Jeff: Takže Jane, další prohra. 
Jane: Už mě to nebaví a myslím že mluvím za ostatní. Tohle je strašný a druhý kmen si leží, jí a baví se.
Jeff: Kristino, téma navrátilci je fuč ?
Kristina: Podle mě na to každý vždycky myslí, ale dnes jsme celý den dělaly co jsme mohly, jenom oni měly silné lidi u toho kola.
Jeff: Takže Adame, drží muži a ženy spolu zvlášť ?
Adam: Ano tento kmen je nadále pohlavně rozdělený ,sice si myslím že jsme se s holkama docela zblížili ale co se hry týče,pořád je to muži proti ženám.
Jeff: Luisy, proč jste nedaly nejsilnější hráče ke kolu.
Luis: Jeffe, já myslím že jsme tam daly ty nejsilnější, jenže nemáme tak silné lidi jako má druhý kmen.
Jeff: Jak moc by si byl zklamaný, kdyby jeden člověk od vás, změnil svůj hlas Adame.
Adam: Určitě by jsem byl zklamaný, ten člověk by byl za zrádce a padoucha. Tím by nezradil jen mě ale i toho druhého co tu zůstane.Zanechal by tu...řekněmě...zlost v srdci.
Jeff: Lewisy, kýváš hlavou.
Lewis: Jo, protože ten člověk by nebyl hráč, byl by to člověk, který chce být ve hře a udělat velký tah a to respektuji a třeba se to dnes stane
Jeff: Adame, co si udělal proto, aby dnes večer nebyla remíza, aby se nelosovaly kameny, aby si nešel třeba domů ty.
Adam: Všechno co se dalo, Jeffe.
Jeff: Ok je čas hlasovat, Adame, jdi první. 



Kmen šel hlasovat

Spoiler:





Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. 
Spoiler:
 
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas, 
Spoiler:


Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít. 
Další bláznivá rada. Jedinné co musíte je sebrat se. Dobrou noc.


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat Jun 15, 2013 8:10 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji EmptySat Jun 15, 2013 4:44 am

Už se těším.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji EmptySat Jun 15, 2013 8:11 am

Ep hotová
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji EmptySat Jun 15, 2013 8:35 am

Jo, dobrá epizoda.Už se těším na další.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji EmptySun Jun 16, 2013 6:13 pm

Ale ne, chuděra moje Jane. A to už jsem si myslel, že v týhle řadě budou ženský konečně dominovat... že ty proti nim něco máš? xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji EmptyMon Jun 17, 2013 3:59 am

opravd vubec nic.  xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji EmptyTue Jun 18, 2013 4:47 am

No že vyhrála zatím jen jedna a do sloučení se taky vždycky nedostane skoro žádná Very Happy
Návrat nahoru Goto down
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji EmptyTue Jun 18, 2013 6:16 am

Víš to je hra a pokud ji ženy nedokážou hrát...já mám ženy taky rád ovšem když ,proti nim nehraju.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji EmptyTue Jun 18, 2013 9:24 am

Tak v této sezoně to ani jinak nejde. Nějaké pohlaví musí být vyšší a v nerozhodnuté věci jsem losoval. Všechno není tak jak si přeji. 
Prakticky soutěže, odměny, kdo pro koho hlasuje(v případě když se nemohu rozhodnout co by bylo idealní) Samozřejmě nepřejde někdo když tam je s nějakým člověkem celých 30 dní. (ikdyž viz Borneo a final 4.  je házení kostkou.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji   Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
» Survivor Alaska - 14 - Je to hezká holka.
»  Survivor Alaska - 15 - Nechám na památku.
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.
» Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: