Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný

Goto down 
3 posters

Líbila se vám epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný   Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný EmptyFri Jun 21, 2013 9:09 am

Soutěž:

Jeff: Pojďte sem! 
Jeff: Pojďte lidi . Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmen: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky... Imunita je opět k mání.

V dnešní soutěži budete muset být potopeni co nejdéle. Jednoduché, ale vyhrát může jenom jeden. Ten kdo bude pod vodou nejdéle ze všech. Vyhrává imunitu a k tomu ještě rozhodne, kdo půjde na ostrov vyhnanství s tím, že toho koho vybere uchrání před kmenovou radou a má šancy najít skrytou imunitu. Dám vám minutku a začneme.


Jeff: Připraveni? Teď! Pořádně nadechnout. Většinou v této soutěži budete moc dýchat přes mříže, ale tohle je víc o výdrži. 
Jako první vypadává Olivia, hned za ní Luis a Kristina. Lewis bojuje, pořád je pod vodou. Michael to nevydržel a nemá nárok na imunitu. Savage vyplouvá, hned za ním Lewis. Zbývá Luren, Kath, Holly, Alan, Randy. 
Kath s Holly vyplouvají. Máme tu krásný čas. Jste pod vodou dost dlouho. Alan vyplouvá. Zbývá Randy a Luren. Luren vyplouvá. Ne. Pořád je pod vodou. Randy se nachytal! Luren ho poklepala za rameno a Randy vyplaval. Nádherný trik!
Randy: To neplatí Jeffe. 
Jeff: Platí. Nechal ses napálit.
Randy: Do haj*lu
Jeff: Na mě se nezlob. 

Luren, pojd si pro imunitu. Gratuluji a dnes domů rozhodně nepůjdeš. Ze zbylích, půjde někdo dnes domů. Gratuluji. 
Luren: Díky Jeffe. 
Jeff: Ještě se musíš rozhodnout. Kdo půjde na ostrov vyhnanství. Ta osoba se vrátí na příští soutěž o imunitu.
Luren: Chci tam poslat Alana. 
Jeff: Tady máš mapu, čeká na tebe loď. Luren je dnes v bezpečí. Vemte si věci a jděte do tábora.






Kmen

Lewis(!) Takže. Včera to nedopadlo pro nás dobře. Domů šel Adam a není ani v porotě, jelikož by dal pro mě hlas. Nevypadá to pro nás dobře. Alespoň Luren byla tak chytrá, aby poslala Alana a je to 5:5. Takže se včerejší kmenovka bude opakovat a hráčů je méně a tím větší sázky na to že Jeff přečte můj hlas.


Luren, Olivia, Kath, Luis a Lewis
Luren: Dnes, vyhodíme Randyho. 
Lewis: Někoho musíme přetáhnout. 
Luren: Holly. Promluvím sní.
Lewis: Snad to výjde. 


Luren a Holly
Luren: Chci se zeptat. Myslíš, že dojdeš na konec? Chlapy budou držet při sobě a jdeš domů. 
Holly: Já o tom přemýšlela. Neboj se.
Luren: Hlasuj dnes s náma pro Randyho. Pak já, Olivia a Kath pošleme ve finálové šestce holky domů. Máš šancy 1:4 a já ti slibuji, že půjdeš se mnou do finále s Kath.
Holly: Se mě líbí. Budu o tom přemýšlet.



Holly, Michael, Savage, Randy a Kristina
Michael: Dnes to bude znovu nerozhodně. Podle mě je absurdní, že by někdo od nich přešel, když jsme viděly co se stalo včera. 
Randy: Vyhodíme Lewise. 
Kristina: Je to hrozba. Dobře .. 


Holly(!) Luren dala tak neuvěřitelný argument, že mám z toho celou hlavu zavařenou. Mohla bych udělat velký tah. Opravdu ano. 



Ostrov vyhnanství
(Trosečník na ostrově bude mít o 50% nižší šancy na výhru v další soutěži o imunitu)

Alan(!) Tohle nebylo těžké. Prohledal jsem všechno a nakonec ji našel. Jeffe. Musíš to příště lépe ukrýt (smích). Ale má to horší stránku. Všude samý sníh a nevím jestli je bezpečné na něm spát. 





Kmenová rada


Jeff: Takže, Luren, bezpečí je dobrá věc co ?
Luren: Ani si to nedovedeš představit. Moje aliance dostala včera zásah a musel odejít Adam.
Jeff: Luisy, včera dost bláznivá kmenová rada. Ani jeden z 12, z 12 lidí nepřešel
Luis: Aliance jsou základ. Takže se ani nedivím.
Jeff: Michaele, jak to dnes bude probíhat.
Michael: No .. já, Savage, Holly, Kristina a Randy hlasujeme pro někoho a druhá pětice též. 
Jeff: Takže Luren, vy ostatní jste taky spolu ?
Luren: Přesně.
Jeff: Takže Luisy, máme dnes očekávat to co včera ?
Luis: Buď a nebo někdo přejde. 
Jeff: Ok je čas hlasovat, Savage, jdi první.


Kmen šel hlasovat

Spoiler:





Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. 
Spoiler:
 
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas, 
Spoiler:






Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít. 
Další bláznivá kmenová rada a už dva lidé za to že byly loajální, odešly domů. Vemte si pochodně a dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:



Soutěž:

Jeff: Pojďte lidi . První přivedeme Alana z Ostrova vyhnanství.  Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmen: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky Luren... Imunita je opět k mání.

V dnešní soutěži budete muset balancovat na plošině, která bude na vodě. Kdo vydrží nejdéle, vyhrává imunitu a k tomu ještě rozhodne, kdo půjde na ostrov vyhnanství s tím, že toho koho vybere uchrání před kmenovou radou a má šancy najít skrytou imunitu. Dám vám minutku a začneme.


Jeff: Ok, začneme. Není to lehké jak se zdá. Plošiny jsou strašně nestabilní. A ani jsem to skoro nedořekl a už se Alan válí ve studené vodě. Voda je extrémě studená. Lewis bojovník se krásně zachránil. Už jsem ho viděl ve vodě. 
Po pár minutách
Michael a Olivia padá. Randy padá též. 
Po dalších minutách
Už zde dlouho nikdo nespadnul. 
Kristina spadla a dotkla se plošiny Lewise a padá též.
Lewis: To neplatí Jeffe! To udělala naschvál!
Kristina: Neudělala!
Lewis: D*vko. 

Kristina(!) Lewis je sprostý. Prý jsem ho shodila naschvál.. jo měl pravdu (smích) ale nadávky by si měl odpustit.

Jeff: Luis padá a Savage hned za nimi. Je to tady. Luren znovu vyhrává imunitu! Po třetí za sebou! Pojd si pro ní. Gratuluji, dnes domů nepůjdeš a půjde někdo z ostatních. Teď jde o to, koho pošleš na ostrov vyhnanství ?
Luren: Pošlu tam Alana. 
Alan: Pane bože .. 
Jeff: Tady máš mapu, kterou už nejspíš nepotřebuješ. Ostatní, vemte si věci a jděte do tábora. 




Kmen

Luren, Olivia, Lewis a Luis
Luis: Už nás není moc. 
Luren: Proč vždycky vytáhne Jeff jednoho z nás. Dva krát po sobě. 
Luis: Jsme prokletí.
Luren: Takže .. dnes jde domů Randy ? 
Luis: Jo .. 
Luren: Promluvím s Holly .. Jste ochotní ji dát imunitu, kdyby ji někdo z nás vyhrál ?
Lewis: Absolutně. 
Luis: Ovšem
Olivia: Taky .. 
Luren: Tak tohle bude naše eso..


Luren a Holly
Luren: Co se stalo ? 
Holly: Nemělo to smysl. Alan by mě pak zabil. 
Luren: Máme nabídku. Když přejdeš k nám a na další kmenovce to bude znovu 5:5. Tak jestli někdo z nás vyhraje. Dáme ti imunitu ať ti domů nepůjdeš, za to, že ses k nám tak objetovala.
Holly: Pro koho hlasujete ?
Luren: Randy. 
Holly: Ok. 
Luren: Prosím Holly. Pak vyhodíme Kristinu. 
Holly: Taky ji nemám ráda. 





Kmenová rada


Jeff: Přivedeme prvního člena poroty. Kath, vyloučena na minulé kmenové radě. 
Jeff: Olivio, jak jde život v táboře?
Olivia: Docela dobře Jeffe, jenom si všichni myslely, že budeme na pláži, sluníčko a my tu mrzneme. Hlavně že zde není sníh.
Jeff: Randy, co si myslíš o ostrově vyhnanství ?
Randy: Je tam samý sníh a Alan byl zničen. Opravdu zničen. Já to vím, já ho znám a když Luren řekla že tam jde znovu. Tak to nehrál a byl opravdu dost naštvaný. 
Jeff: Michaele, drží tvoje aliance pořád pospolu nebo si myslíš, že existuje šance, že by někdo mohl přeběhnout
Michael: Jestli někdo přeběhne, tak nemá šancy vyhrát milion. Všichni z aliance na něho budou naštvaní.
Jeff: Luren, ty kroutíš hlavou.
Luren: Tahle hra jde o to přelstít. Raději být zrádce, než nic nedělat a jen se vézt. 
Jeff: Ok, je čas hlasovat. Lewisy, jdi první. 



Kmen šel hlasovat

Spoiler:





Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. 
Spoiler:
 
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas, 
Spoiler:


Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít. 
Luisy, Luren a Olivio. Pořád jste ve hře a všichni víme, že se může stát cokoli. Vemte si pochodně a dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Mon Jun 24, 2013 11:41 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný   Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný EmptyFri Jun 21, 2013 1:00 pm

Překvapilo mě že poslední díly má
Spoiler:
vše pod palcem. Bohužel fandím spíš skupině, která je v menšině.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný   Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný EmptySat Jun 22, 2013 4:25 am

To já samozřejmě taky.Holly je pěkná blbka.Doufám že se Luren ,Luisovy a Olivii povede nějaký převrat.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný   Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný EmptyMon Jun 24, 2013 5:26 am

to s tím exilem je děsná kravina, jako dost podstatně to hru ovlivňuje... ale zas zamezilo to třetímu losování kamenů, za který bych tě asi musel zabít Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný   Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný EmptyMon Jun 24, 2013 5:30 am

jinak, to mi chceš jako taky tvrdit, že oni dělají na Aljašce soutěž s potápěním? jako a to nezmrznou? :Dse vůbec divím že se jim produkce srala s prosekáváním ledu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný   Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný EmptyMon Jun 24, 2013 5:33 am

doufám že příště poletí Olivia a Luis s Luren budou vyhrávat imunity a navzájem se posílat do exilu a dostanou se tak až do finále, aby to celý aspoň k něčemu bylo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný   Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný EmptyMon Jun 24, 2013 8:30 am

postavily "bazén" né tak studený a tam se hrála soutěž xD A právě proto jsem ten exil tak udělal, aby to nebylo jen vylučování těch menšin a myslím, že se mi to povedlo a tím ta hra je OK. Platí to do final 5 jak imunity.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný   Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
»  Survivor Alaska - 15 - Nechám na památku.
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.
» Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
» Survivor Alaska - 14 - Je to hezká holka.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: