Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba

Goto down 
4 posters

Komu fandíte ?
 LJ
 Grant
 Rafe
 Rick
 Corinne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptyWed Jul 17, 2013 10:46 am

Soutěž:

Jeff: Pojďte sem!
Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Trosečníci: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu. Díky.
V dnešní soutěži o imunitu budete muset přitáhnout pomocí háku dva pytle se skládačkou. Postupují dvě osoby. Ti dva se utkají v souboji, kdo poskládá dřív skládačku. Vyhrává imunitu a má zaručenou finálovou čtverku. Vylosujeme si místa a začneme.

Jeff: Připraveni ? Teď!
Grant hází. Nestrefil se. 
Corinne hází a taky nic. 
Chvíly to potrvá, než se to naučíte.
LJ to zkouší a má svůj první. 
Rick to zkouší a má svůj první.
Rafe to zkouší a nic. 
Všichni to zkouší znovu a znovu. 
LJ má svůj druhý, teď jde o to ať mu nevypadne. Lj postupuje! 
Rick to zkouší a povedlo se. Rick a LJ. Nikdo jiný neměl ani jeden. 

Jeff: Jeden na jednoho. Připraveni? Teď! 

A taky má pravdu. LJ! Vyhrává imunitu! 

LJ, pojd ke mě.. Gratuluji, jsi opět v bezpečí. Z ostatních, někdo bude vyloučen. Máte čas zjistit kdo to bude. Vemte si věci a jděte do tábora. Gratuluji bro. 





Kmen:

LJ(!): Bože, konečně! Tak douho jsem čekal, až se Jeffa zbavím a ukážu mu, že si s někým jako já neměl vůbec zahrávat... teda, to zní možná trochu domýšlivě, ale ten chlap mi zkrátka hejbal žlučí od prvních dní a jsem rád, že to s ním nakonec takhle neslavně dopadlo...


Corinne a LJ
Corinne: LJ. Mohu s tebou mluvit ? Potřebuji ti něco říct .
LJ: Jistě. O co jde?
Corinne: Jdu dneska domů ? LJ, hraji po čtvrté a naposled a já nechci aby mi znovu zhasla pochodeň. 
LJ: Já ti rozumím, ale definitivní slovo ještě nepadlo... spíš bych to viděl na Granta.


LJ(!): Corinne se pořád jak pitomá ohání tím, že hraje už počtvrtý a jak by to pro ní byla potupa zase nedojít do finále, bla bla bla... no a co jako? To si myslí že to někoho zajímá, že jí kvůli tomu politujem a jen kvůli tomu dotáhnem do finále? Ale no tak... holka ještě nemá ale vůbec nic jistý.



LJ, Rick
Rick: Je supr, že jsi vyhrál imunitu... Mám nápad co slíbit Corrin finále a zbavit se Rafa dokud to jde?
LJ: Taky se mi nechce tahat s sebou Rafea až do finále... myslím že to je dobrej nápad. Po Rafeovi Grant... snad jí dojde že to dává smysl.
Rick: Je jedno jestli si vemem Granta nebo Corrin to už záleží na nás... Rafe tam nemůžem pustit, protože je prostě moc dobrý
LJ: Souhlasím... půjdeš s tím za ní já nebo ty?
Rick: Mužem za ní klidně oba...
LJ: Ok... Corinne, můžeš na chvíli?


Rick, Corrin, LJ
Rick: Ahoj Corrin, nevypadá to s Váma s Grantem moc dobře, ale můžem ti pomoct... Hlasuj s námi dnes pro Rafe a my tě s LJ vezmem do finále...
Corinne: Díky bohu a příště půjde Grant ? 
LJ: Jo... přece říkáme že vezmem do finále tebe.


Rick:! Finále se blíží a začíná to být zajimavý...Mám dobrý šance se do finále dostat, teď akorát musím zvednout své šance na vítězství... Rafe musí jít do poroty, je asi jedinej co předvedl slušnou hru, navíc mi půjčil imunitu, kterou jsem vydával za svoji + vyhrál asi tucet individuálních imunit



Rafe, LJ a Rick
Rafe: Tak nám to vyšlo. Doufejme, že ve hře nejsou imunity a půjdeme do finále. Pro koho chcete hlasovat ? Hlasoval bych pro Granta .
Rick: Vyšlo to bezvadně... Klidně Granta, je to už jedno, buď pujde dneska nebo zejtra
LJ: Proč s něčím takovým proboha vůbec začínáš? Tohle je nám všem přece naprosto jasný...
Rafe: Jenom jsem paranoidní. 


Corinne a Grant
Corinne: Dnes hlasuj pro Rafa. Nebudeš sám. Rick a LJ ho chtějí podrazit. 
Grant: A nechceš to Rafovi říct a měly by jsme už zaručenou finálovou trojku ?
Corinne: O tom jsem přemýšlela, ale máme proti němu šancy ?


Grant(!) Rafe jde dneska možná domů. Jde o to, jak se rozhodneme. Myslím, že by Corinne nebo já vyhrály ve finále nad Rafem. Nehrál jsem tak slepou hru jako naposled. Takže se uvidí. 



Kmenová rada:
Přivedeme členy poroty .. Erinn, Abi, Debbie, Lisa, Pete, Carter, Pavel, Anige a Jeff vyloučena na minulé kmenové radě ..

Jeff: Finálová pětka. Takže LJ. Musíš být rád, že máš dnes na krku imunitu.
LJ: To si nedokážeš představit Jeffe. Jsem fakt rád.

Jeff: Grante, už se zde řeklo, že LJ, Rick a Rafe mají alianci. Je to pořád tak?
Grant: Je to tak a tím že odešel Jeff, tak jsem s Corinne v dost špatné situaci.

Jeff: Corinne, jak se snažíš vydržet ve hře déle ?
Corinne: Hodím lvům Rafa. Hrál bezvadnou hru a není jediný důvod, si ho nechat ve hře. Jestli se to stane, je konec pro všechny v této sezoně.

Jeff: Ricku, musíš souhlasit, že Rafe předvedl dobrou hru a když nemá imunitu, proč ho nevyhodit ?
Rick: Páni Jeffe tohle bych od tebe nečekal,Rafe ti něcoo udělal?

Jeff: Corinne řekla, to co jsem řekl já. Proto se ptám, proč ho nevyhodit. Je to hrozba, lidi ho mají rádi. Nic ve zlém Rafe, ale chci vědět co si o tom ostatní myslí.
Rick: Ok dobře Jeffe.(smích) Rafe předvedl moc dobrou hru, ale paradoxem je, že většinou ti co hrajou dobrou hru se do finále nedostanou. Asi všichni jsme to zažilii. Otázkou teda zůstává jestli to bude i Rafův případ nebo ne

Rafe: Ale jestli dne budu vyloučen, tak příště bude remíza a budou se losovat kameny. To přece LJ ani Rick nechtějí. Pochybuji, že by Corinne a Grant proti sobě hlasovaly. 
Jeff: Ricku, nějaká odpověď?
Rick: Jen to, že rozhodnutí už padlo nemůžu říct jaký, protože to by pak přišli diváci o překvapení...

Jeff: OK, je čas hlasovat. LJ, jdi první. 



Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,

Spoiler:


Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít


Finálová čtyřka. Zitra, se utkáte o poslední imunitu a někdo z vás se stane posledním členem poroty. Vemte si pochodně a jděte do tábora. Dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Mon Jul 22, 2013 2:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptySat Jul 20, 2013 4:32 am

Už je sobota.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptySat Jul 20, 2013 4:54 am

a dokonce už 11hodin Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptySat Jul 20, 2013 4:12 pm

Mám menší osobní problémy, tak se mě do toho moc nechtělo. Wink Do středy to dám, ikdyby co by Wink
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptySun Jul 21, 2013 2:32 pm

tak jak, už máe všecko domluveno? já nevím že by ses mě ptal koho chci vyhodit, ale asi si to jen nepamatuju Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptySun Jul 21, 2013 4:04 pm

všechno vím LJ Wink
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptySun Jul 21, 2013 4:33 pm

okej ;)a dopiš už to, za chvíli možná už budu ve vyvolených, tak nebudu moct finále dopsat WinkVery Happy
Návrat nahoru Goto down
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptyMon Jul 22, 2013 10:11 am

Lacszlo napsal:
okej ;)a dopiš už to, za chvíli možná už budu ve vyvolených, tak nebudu moct finále dopsat WinkVery Happy

 Snad nemyslíš tu reality show co chystá Prima?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptyMon Jul 22, 2013 1:33 pm

Dnes Wink
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptyMon Jul 22, 2013 2:14 pm

EP hotová

Ať vyhraje kdokoliv. Jsem spokojen, takže mě je jedno, jak se to dál odvine Wink
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptyMon Jul 22, 2013 2:47 pm

JEj já jsem zatím taky spokojenej Smile
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba EmptyMon Jul 22, 2013 3:12 pm

rody napsal:
Lacszlo napsal:
okej ;)a dopiš už to, za chvíli možná už budu ve vyvolených, tak nebudu moct finále dopsat WinkVery Happy

 Snad nemyslíš tu reality show co chystá Prima?

 Přesně tu xD
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba   Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 14 - Myslím, že tohle je nejlepší volba
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále
» Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: