Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?

Goto down 
4 posters

Oznámkujte ep jako ve škole
 1
 2
 3
 4
 5
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyMon Apr 22, 2013 9:03 am

Pošta:


Všem kmenům došla pošta ve které stálo, že všechny tři kmeny jdou na kmenovou radu .. První na radu jde kmen Gan, pak Kmen Attol a nakonec Bogata ..





Kmen Gan:


Pavel, Corinne
Pavel: Tak koho se dneska zbavíme?
Corinne: Erinn nebo Peta ..
Pavel: Mě je to v celku jedno, ale když bych měl vybrat, tak Erinn, protože Peta budem ještě potřebovat.



Pavel, Angie, Carter
Pavel: Jakej je plán?
Angie: Pete nebo Erinn .. ani jednoho nechci vyloučit, ale někdo domů jít musí .
Pavel: Peta budem ještě potřebovat v soutěžích, ale je to na vás.
Carter: Ok, Erinn jde domů ..



Pavel, Pete a Erinn
Pete: Doufám, že držíš s náma a pošleme Cartera domů .. bude velkou hrozbou ve sloučení ..
Pavel: Nemějte strach. Udělám co je třeba.


Erinn(!) Jestli dnes Pavel dodrží slovo, tak bude remíza a jestli ne, tak já nebo Pete jdeme domů ..



Kmenová rada Gan:
Jeff: Takže Erinn, jaká je situace v kmeni ?
Erinn: Myslím že si docela dobře rozumíme, takže toho se moc nebojím ..
Jeff: Pete, jak bys hodnotil svoji hru ?
Pete: Teď když jsme v tak malém počtu, tak moc nehraji, ale jakmile se dostanu do sloučení, tak to se teprve uvidíme..
Jeff: Corinne, hraješ po čtvrté, myslíš že to může hrát svoji roli ?
Corinne: Ovšem, ale ve sloučení budu mít největší terč, takže by byla hloupost mě vyhodit
Jeff: Angie, co si myslíte že se stane příští den ?
Angie: Bude sloučení, opravdu jsme se na tom shodli..
Jeff: OK, nebudeme to nijak zdržovat .. Pavle, jdeš první .




Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..




První hlas,
Spoiler:






Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít


Uvidí se, jestli zitra bude sloučení a jestli ne, tak se celá hra znovu zkomplikuje ..



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:





Kmen Attol:



Rick a Rafe
Rick: Dneska asi poslední kmenovka před sloučením.. My to dokázali
Rafe: Jsem ti to říkal, takže jde Abi ?
Rick: Klidně, rád s eji konečně zbavím... Ale chtěl jsem se tě zeptat, jak moc věříš Lise? Když jsem se ji ptal co bude dělat ve sloučení řekla, že neví a je moc brzo to řešit...
Rafe: Lise věřím na 100% a ona mě též .. takže ji mám v hrsti
Rick: Tak to je dobře, takže dneska Abi
Rafe: Jasně ... dnes to nebude komplikované



Abi(!) Kvůli tomu twistu, že všechny kmeny jdou na radu, mohu jít domů ... Takže ... musím Rafa a Lisu poštvat proti Rickovi ... jenom tak domů neodejdu ... alespoň je pěkně rozhádám ..



Abi a Rafe
Abi: Tak .. jak to dneska vypadá ?
Rafe: Ty víš jak ..
Abi: Nevadí když se na něco zeptám ? Jak to máš s Rickem
Rafe: Rick stojí na mojí straně a moc dobře to víš ..
Abi: Nechápu že mu to všechno žerete .. na minulé kmenové radě se nemohl rozhodnout a málem si šel domů ..
Rafe: Vím .. sám mi říkal že pro mě chtěl hlasovat, ale rozhodl se správně ..
Abi: Já hlasuji pro Ricka .. možná by jste měly taky ..



Rafe a Lisa
Rafe: Chci se zeptat, jak moc věříš Rickovi ?
Lisa: Od minulé kmenové radě moc ne ..
Rafe: Přesně .. a k tomu jsem mluvil s Abi, která pro něho hlasuje ..
Lisa: Musíme se rozhodnout, protože se mi do remízi moc nechce ..



Abi a Rick
Abi: Ricku .. co ti musím slíbit nebo co musím udělat aby si mě nechal ve hře ... Rafe je velká strategická hrozba ...
Rick: To vím, ale co po mě vlastně chceš? Abych šel do remizy?
Abi: Přesně ... Ricku .. tahle hra je pro mě tak důležitá .. nikdy tě nezradím .. přísahám na smrt svoji maminky
Rick: Nechtěj mě rozesmát... Možná kdybys mě už jednou nezradila, tak by jsme se o tom mohli bavit, ale takhle?... Pamatuj si že karma je kurv*
Abi: Takže mě dnes vyloučíš ?
Rick: Líbí se mi, jak jsi se změnila, že už nejsi taková bitch jako minule, ale bohužel jsi si vybrala špatný tým a zradila mě
Abi: My jsme tě chtěly do aliance, ale ty ses více bavil s lidmi od LJho ..
Rick: Jestli si nevzpomínáš já byl s Vámi v alianci, to vy mě podrazili a já málem šel domu... Jenom škoda, že za to budeš pikat ty a ne Pete, ale neboj na něj taky dojde...
Abi: Jak myslíš, tak budu hlasovat s Rafem pro tebe .. Promin, ale sám řekl že ti tak moc nevěří, když ses přímo před ním usvědčil, že si přemýšlel docela dost dlouho, pro koho hlasovat .. myslím ... proč by Rafe nechával takovou velkou hrozbu ve hře .. jak strategickou, tak fyzickou ..
Rick: Kdyby to byla pravda, tak proč by jsi po mě chtěla ať hlasuju s tebou pro někoho jinýho? Mohla si mi nic neříct a já bych šel třeba večer domu...
Abi: Protože ti věřím víc než Rafovi .. nemám ani jednoho z těch dvou rád, ale jestli mi to zachrání krk, tak klidně tých pár dní vydržím
Rick: To mě těší.. dobře budu hlasovat s tebou nemám vlastně co ztratit ... Chtěl bych hlasovat pro Refa, bez něj Lisa bude ztracená...



Rick:! Jestli Abi věřim? Nevěřím, ale má docela přesné informace, nemohla vědět o tom co jsme si povídali s Rafem... To znamená, že ji to ten šašek řekl...Chtěl jsem hrát líp nebýt zase za zloducha, ale očividně to jinak nejde...



Abi(!) Rick mi to všechno sežral, teda .. alespoň to tak vypadalo .. tak třeba půjdeme do remízi a ikdyž nejspíš půjdu po druhém hlasováním domů ... alespoň mu nebudou tak věřit ..




Kmenová rada Attol:
Jeff: Rafa, dva hrdinové proti dvoum zloduchům ..
Rafe: Jo , je to tak, ale myslím, že dnes domů půjde jeden ze zloduchů ..
Jeff: Liso, co si myslíš že nastane zitra ?
Lisa: Sloučení, mluvily jsme o tom a opravdu si myslíme, že dojde ke sloučení ..
Jeff: Abi, jak se cítíš, myslíš že bys mohla dnes odejít domů ?
Abi: Rozhodně ano, ale uvidíme co se stane.
Jeff: Ok, je čas hlasovat, Ricku, jdi první ..




Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,
Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy . Přečtu hlasy

První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít


Znovu se v kmeni vyrovaly počty hrdinů a zloduchů, což bude zajímavé sledovat .. Vem te si věci a jděte do tábora. Dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:
Spoiler:








Kmen Bogata:

Grant(!) Hned ráno, se všichni rozeběhly ke studně, ke stromové poště a všichni hledaly skrytou imunitu .. Nikdo ji nemohl najít, hodinu jsme prohledávaly všechno, hledaly ve vodě, v písku, v divných stromech a najednou jsem se podíval nahoru na jeden strom a hádejte ... našel jsem ji .. nevím co s ní udělám, ale rozhodně tohle mi může zajistit milion dolarů ..



LJ, Jeff, Grant
LJ: Chlape, mysleli jsme že ti můžem věřit! Tys věděl že má Debb imunitu?
Grant: Né, nevěděl jsem to ale tušil .. jelikož byla tak klidné a kdybych s ní nepromluvil, tak by se mě na nic nezeptala ..
LJ: Ok... a hlasoval bys s náma teda pro ni tentokrát? Protože jinak bude
remíza... já do ní klidně půjdu, ať už by se pak mělo stát cokoliv. Co
ty, Jeffe?
Jeff: Naprosto s tebou souhlasím ..
Grant: Nebudu pro ní hlasovat, ale budu hlasovat pro toho druhého, pro koho bude hlasovat ona ..
LJ: Ok... díky.



Jeff(!) Já a LJ jsme k sobě dost loajální ale jde o to, co udělá Grant a jestli nenašly imunitu, protože jestli ano, tak mají 50% šancy, že se strefí ... V takových případech, může jeden z nás jít domů ..




Debbie a Grant
Grant: Včera to nemělo chybu ..
Debbie: Vůbec si to netušil co ?
Grant: Neměl jsem ani páru .
Debbie: Pro koho chceš hlasovat ? Já navrhuji LJho .. v souboji ho porazíme snáž než Jeffa ..
Grant: OK .. souhlasím s tebou ..
Debbie: Já jdu zkusit najít imunitu ..
Grant: OK, hodně štěstí ..




Jeff a LJ
Jeff: Jenom se bojím toho, že jeden z nich našel imunitu a nakonec se spojí a vyhodí jednoho z nás ..
LJ: Já vím, je to risk... ale co jiného nám zbývá?
Jeff: Hlasovat pro Granta ? Ale v souboji to je sebevražda ..
LJ:
Myslíš v rozdělávání ohně? No já nevím... možná bych to risknul. Navíc
po týhle trojitý radě už bude ve hře jenom 11 lidí, takže maximálně pak
už jen tak jedna kmenovka a pak sloučení... takže ho už vlastně ani
nepotřebujem na soutěže...
Jeff: Když dneska nebyla ani soutěž a všechny tři kmeny jdou na radu ... myslím že tohle je pro každý kmen poslední rada ..
LJ:
Nebo tak... takže budem hlasovat pro Granta? Ta představa se mi i
docela líbí... ve sloučení by mohl nadělat docela paseku...
Jeff:
Jenže nám odešla Kat a i sní jsme měly problémy napočítat převahu ve
sloučení .. A za to Grant by šel s náma do toho víc než Deb ..
LJ: No já nevím... podle mě jeden jako druhý hned po sloučení přeběhnou zpátky k hrdinům. Nevěřím ani jednomu...
Jeff:
Zůstal bych u prvního plánu a vyloučit Debb... už to jsou tři kmenovky,
kdy jsme ji chtěly vyhodit .. Bud nám to projde, nebo jeden z nás
opustí hru ..
LJ: Jsi si jistý? Podle mě dává mnohem větší smysl vyřadit Granta... Jeffe, prosím, promysli to ještě... Debbie je slabá soupeřka a ve sloučení bude mnohem snažší se jí zbavit...
Jeff: Ok popřemýšlím o tom




Kmenová rada Bogata:

Jeff: Takže, Jeffe, co se stane po této kmenové radě ?
JeffK: Myslím si, že dojde ke sloučení, bude 11 hráčů dohromady a opravdu na 100% si myslím, že sloučení nastane ..
Jeff: Deb, včera si zahrála imunitu .. a jsou to dva hrdinové a dva zloduchové, bude remíza ?
Debbie: Přesně tak ..
Jeff: Grante, bavily jste se o tom, že by v táboře mohla být ukrytá další skrytá imunita ?
Grant: To si piš Jeffe .. všichni jsme ji celý den hledaly .. byl to docela blázinec ..
Jeff: LJ, máš pořád na sobě velký terč kvůli tomu, že jsi zde jedinný vítěz, nebo to ostatní přijaly ?
LJ: Nevím, jestli to přijali, každopádně si nemyslím, že bych kvůli tomu měl mít na sobě terč. Tím chci říct, jak moc je pravděpodobné, že bych zase vyhrál, kdybych se znovu dostal do finále? Spíš bych se těmhle lidem divil, kdyby si mě do finále nechtěli vzít jako člověka, kterého je tak snadné porazit...
Jeff: Ok, je čas hlasovat, Jeffe, jdi první ..




Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít




Zitra možná podle Jeffa nastane sloučení, takže se uvidí, jestli máte pravdu, vemte si věci a jděte do tábora ..



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sun May 19, 2013 5:22 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyMon Apr 22, 2013 9:03 am

Hotovo
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyMon Apr 22, 2013 12:23 pm

No bezva... ani jeden kmen se nepředved :/ a přitom by to bylo naprosto boží, kdyby vypadli Rafe, Carter a Grant všichni najednou! xD
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyMon Apr 22, 2013 12:30 pm

Vy jste měli asi největší šanci ho vyhodit Very Happy Kdyby hlasovali pro mě tak by šel třeba Rafe domu
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyMon Apr 22, 2013 12:40 pm

já vím, tys to měl asi nejtěžší... já se snažil, fakt že jo, ale když se Jeff seknul, že chce Debbii, nic jsem s tím už neudělal Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyMon Apr 22, 2013 12:51 pm

budem muset něco vymyslet Smile
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyMon Apr 22, 2013 1:27 pm

nic jinýho nám nezbejvá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyMon Apr 22, 2013 1:46 pm

sice je ve sloučení 6 Heroes a 4 Villains, ale já už s Heroes nechci mít nic společného, takže uvidíme co se bude dít...bude to zajmavý každopádně
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyMon Apr 22, 2013 1:56 pm

tak to je super Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? EmptyTue Apr 23, 2013 6:45 am

Je pravda, ale za to je sloučení namícháno docela dobře, ikdyž právě tyto tři ženské jsem tam chtěl :/
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?   Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ? Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 3 - Bude to podraz ?
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 9 - Vyřadit tě bude pro mě potěšení
» Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas
» Survivor Hv2sV - 10 - Jsi velmi velká hrozba.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: