Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Strašně !
 Ano
 Ne
 Vůbec T_T
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 7:18 am

Kmen Fang :
Russel(!) Poprvé za tři sezony Survivor , jsem se dostal do sloučení . Snad jsem prolomil kletbu a půjdu až do finále . Mám na to , ale budu se muset dost snažit . Budu velká fyzická hrozba a k tomu mám imunitu . Nikomu o ní nejspíš neřeknu


Cirie(!) Sloučení ... Mohu jít s Russem nebo s Terrym . Oba dva se mě už ptaly , jestli zůstanu s ním nebo s ním . Musím si to rozmyslet .


Terry(!) Tohle bude velký boj . 5 proti 5 a k tomu tu je Will a Cirie . Cirie jsem utukl a za chvíly půjdu na Willa


Spoiler:



Russel: Wille , můžeme si promluvit ? Chtěl jsem se zeptat . S kým jsi na lodi  ?
Will: Zatím nevím . Nikdo zatím za mnou nepřišel , tak nevím jestli domů nepůjdu já ..
Russel: I já bych mohl jít domů a nic s tím neudělám . Proto se ptám .. Finálová dvojka ?
Will: Kdo bude třetí .
Russel: Někdo od nás . Můžete na chvíly ? Chci se zeptat , jestli  držíme při sobě ? Je nás šest , ještě zkusíme přemluvit Cirie ...
Melissa: Souhlasím .
Will: Budeme finálová šestka . Sedmou vyloučíme Cirie .. Nebo klidně před Johnem . Nevypadá silně ..
Dan: To se mi líbí .
Utku: Hotovo ..



Terry: Cirie , už se tě někdo ptal s kým máš jít ?
Cirie: Nikdo a nevím jestli nejsem na odstřel . Viděla jsem Russela , jak zpracovává Willa ..
Terry: A víš co to znamená .  Jestli odejde někdo ode mě . Půjdeš sedmá .. možná i hned za mnou , protože si velká hrozba .
Cirie: Tohle já všechno vím .
Terry: Tak se tě chci zeptat .. Pojď s náma . Klidně obětuji Johna a Megan .. A budeme finálová trojce .
Cirie: Souhlas ...



Soutěž
Jeff: Pojďte sem !
Jeff: Nyní jste se dostali až do sloučení , gratuluji . Jaké je jméno kmene Wille ?
Will: Fang
Jeff: Ok, Lidi , jste připraveni na vaší první soutěž o individuální imunitu ?
Jeff: Půjdeme postupně . První si vezmu zpět Imunitu . Díky . Kmenová Imunita končí . Teď budete hrát o tohle .. Inviduální Imunita .



Dnešní soutěž je velmi jednoduchá budete se držet stožáru, co nejdéle budete moct . Jestliže spadnete, jste venku ze hry . Poslední osoba, která zůstane na stožáru, vyhrává imunitu . Má garantovánu šanci 1:11 na výhru milionu dolaru . Rozlosujeme si místa
Dobrá , všichni vylezte nahoru a začneme .
John: nemám rád výšky .
Jeff: Tak a začínáme . John a Dan slezaji níž .
Cirie má problémy . Cirie a John končí .. Zbývá vás 10 . Utku si snaží najít pozici . Emily a Megan se nehýbaji . Russel se snaží najít místo .Dan odstupuje a sedá si na lavku . Utku končí .. 8 vás zbývá .. Právě uběhlo 20 minut . Melissa odstupuje . Charlie končí a hned za ním Laura .
Russel, Terry , Megan,Emily,Will ..
1 hodina pryč ..
Will seskakuje dolů . A jsme na čtyřech . Russel má problémy a končí ..
Russel: Damn ..
Jeff: Terry, Megan a Emily .. Všichni tři z Aitu ..
Terry: Nechte mě vyhrát holky ...
Megan: Vždyť si měl nejvíc imunit v tvé poslední sérii ..
Terry: Končím .. Bolí mě nohy
Jeff: Terry končí .
Emily hned za Terrym .
Megan vyhrává první inviduální imunitu v této sérii !
Gratuluji . Jsi dnes v bezpečí . Což není pravda u ostatních .


V táboře Fang:

Russel,Will, Melissa,Utku,Laura a Dan
Russel: Tak pro koho chcete hlasovat ?
Will: Klidně bych se zbavil Terryho nebo Cirie ..
Utku: Moje slova ..
Russel: Ale Cirie se bavila s Terrym docela dlouho .
Melissa: Já nechci losovat kameny ..
Will: Mám nápad. Co když půjdu za Terrym a zeptám pro koho budou hlasovat a ktomu mu řeknu , že Russel má imunitu . Třeba tomu uvěří
Russel: Jo , třeba tomu uvěří ..Můžeš to zkusit



Terry a Will

Will: Chci se zeptat , jdu domů ?
Terry: Ne , proč ?
Will: Nikdo se semnou nebaví ani nikdo za mnou nepřišel , pro koho mám hlasovat ...
Terry: Já myslel že ses přidal k Russovi .
Will: Nepřidal ... Myslím , že pro mě budou hlasovat ..
Terry: Víš , co , tak hlasuj pro Russe ..
Will: Pro Russe hlasovat nebudu ..
Terry: a to proč ?
Will: Protože má skrytou imunitu a já nepůjdu domů ..
Terry: Jak to víš ?
Will: Viděl jsem ji , když se koupal , tak ji měl zabalenou v tričku ..
Terry: Co navrhuješ ?
Will: Já chci pryč Cirie...  Je nebezpečná a umí skvěle manipulovat ..
Terry: To vím .. v každé sérii se zbaví nejsilnějších
Will: Přesně .. Budete hlasovat pro Russe , oni všichni pro mne a já končím a hádej kdo půjde po Russelovi a Utkovi . Hádej Terry ...
Terry: Takže Cirie ?
Will: Já pro ni hlasovat budu .. Chci ji pryč . Umí si s lidmi hrát ..
Terry: Řeknu to ostatním ..



Russel a Cirie:
Russel: Chci se zeptat Cirie .. pro koho budeš hlasovat ?
Cirie: Já nevím ..
Russel: Will mluvil s Terrym a prý budou hlasovat pro tebe .. proto jsem tady , nechci aby si vypadla a nechci abych vypadnul já , nebo někdo z mojího kmene .. Nezasloužíme si jít domů , když jsme tu po třetí a ty po čtvrté .
Cirie: S tím souhlasím ..
Russel: Proto tě prosím . Pomoc nám a mi pomůžeme tobě .. Finálová šestka ..
Cirie: Pro koho bych měla hlasovat ?
Russel: Když Terry rozhodl , ať hlasujou ostatní pro tebe . Tak hlasujme pro někoho z jeho aliance . Myslím si , že by mohl mít Terry imunitu ..
Cirie: Pak se teda ozvy .. až se rozhodnete ..
Russel: jistě .. Když to bude 6 hlasu pro někoho od nás a 6 od někoho pro ně .. Budeme losovat kamýnky , tak doufám , že se domluvíme.. a díky ..
Cirie: Taky děkuji ..


Kmenová rada Fang :
Jeff: Moc lidí tu dnes mám .. Russi , jaké to je dostat se po třech pokusech až do sloučení ?
Russel: Jeffe , ani nevíš jak jsem štastný , že jsem se dostal až do sloučení  .
Jeff: Jsem rád , že jsi až zde .. Cirie, jaké to je v táboře ?
Cirie: Docela už některé zahrnuje paranoie ..
Jeff: I tebe ?
Cirie: Trošililinku ..
Jeff: Terry , mluví se hodně o tajných imunitách ?
Terry: Docela dost . Dnes parkrát na ně přišla řada ..
Jeff: Chce někdo říct , že má imunitu ? Blbá otázka asi že ?  (Smích)
Jeff: Utku, jak budeš dnes hlasovat ?  
Utku: Chci udržet silnou svoji alianci .. Jsem čestný a nikoho v životě nezradím ..
Jeff: Will , tohle je od něho hezké .. nemyslíš ? S takovým člověkem by chtěl mít alianci každý ..
Will: Je to dobrá vlastnost a jestli s ní vyhraje .. Klobou dolů ..
Jeff: Johne , nejsi hrozba . Takže se nebojíš že by si vypadnul že ?
John: Řekl si to správně Jeffe.
Jeff: Lauro , bojíš se , že by si mohla dostat nějaký hlas ?
Megan: Ne ..
Jeff: A ty Emily ?
Emily: ne ..
Jeff: Bojí se vůbec někdo ? .... Nikdo ? Tak to jeden bude sklamán ..
Jeff: Ok , je čas hlasovat . Cirie , jdeš první .




Kmen Galu šel hlasovat .

Jeff: Dojdu spočítat hlasy . Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu.Přečtu hlasy..



První hlas,

Spoiler:



Přines mi pochodeň . Kmen promluvil. Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít .
Jeff: Tohle rozhodně nečekal . Vemte si věci a jděte do tábora . Dobrou noc.




Hlasování:
Spoiler:


Statistiky
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 12:58 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 1:00 pm

Přidány statistiky ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 1:45 pm

Tak jak jsem čekal, všechno se to točilo kolem Willa a Cirie Very Happy Díl se mi moc líbil, začíná se to zamotávat, John mi vůbec chybět nebude, popravdě vůbec nechápu, proč šli po něm - dědek byl nejstarší, žádný extra výkony by asi nepředved, spíš bych čekal že poletí někdo jako Charlie nebo Terry z původního Aitu (teda pokud si Cirie a Russell nechtěj podržet Terryho protože je taky star hráč)... Dílu dám 10/10, konečně dostali prostor i jiný lidi, což je super Wink Fandím Cirie, Willovi, Russellovi, Utkuovi...

Jo a nepochopil jsem proč se Jeff na Radě ptá Megan jestli se bojí že dostane hlasy když měla kolem krku imunitu... Very Happy a ta tabulka mi přijde trochu zmatená... jinak super Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 1:57 pm

Ok , to stou Megan opraveno ... Nechápu jak se to mohlo stát .. a ta tabulka je pro mne zmatená též .. Dělám jinačí ...
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 2:01 pm

ok Smile doufám že tě tím neštvu, občas se ve věcech trochu takhle šťourám... jsem na to děsnej xD


Naposledy upravil Lacszlo dne Sat Oct 20, 2012 2:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 2:02 pm

Vůbec ne , jsem za tebe moc rád . Kdyby jsi to zde nečetl , tak to asi nedělám ^^ Dělám další díl .. tak nevím do kolika tu budeš ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 2:07 pm

no, asi tak do půlnoci... to bys měl stihnout

taky teď píšu, po dlouhý době na tom mám jak čas, tak i náladu Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 2:08 pm

Až skončí film si zase přečtu kousek od tebe .. Jinak .. přemýšlím , že kdo vyhraje milion dolaru .. budu losovat ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 2:18 pm

no zas jestli ve finále skončí např. Russell, Melissa a Utku a ty pak vylosuješ Melissu že má vyhrát tak jsem zvědav jak jako porotu přesvědčí ve svůj prospěch Very Happy

a už jsi přečet aspoň S1? Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 2:24 pm

Se mě ta FTC nechce moc dělat xD Ale ještě je nějaký čas .. Jsem v půlce ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 2:34 pm

jj, chápu, mě FTC psát taky vůbec nebaví... se na tom vždycky seknu třeba na pár dní xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 2:40 pm

Very Happy Very Happy Za chvíly mám dopsanou soutěž ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 3:13 pm

Ok
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení EmptySat Oct 20, 2012 3:33 pm

Už dodělávám kmenovku ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení   Survivor: Tuamot -  9 - Sloučení Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?
» Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!
»  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
» Survivor: Tuamot - 4 - Podraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: