Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Strašně!
 Ano
 Ne
 Vůbec T_T
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 7:45 am

Po kmenové radě :

Russ: Co se stalo ?
Cirie: Terry ? Pro koho si hlasoval  ?
Terry: pro Dana .. Sám mi řekl , že rozdělujete hlasy ..
Will: Co už .. o jednoho méně .



Cirie a Will
Cirie: Jestli Terry vyhraje imunitu nebo použije skrytou .. Jdu domu já nebo ty ..
Will: Co budeme dělat .. ? Jestli Terry vyhraje imunitu ?
Cirie: Vyloučíme Russe nebo Utka ?
Will: Russa bych nechal . Nechal nás ve hře ..
Cirie: Tak půjde domů Utko ? Je to velká fyzická hrozba ..
Will: Souhlas ..




Soutěž:

Jeff: Pojdte sem !
Jeff: Připraveni na dnešní soutěž ?
ANo!
Jeff: Půjdeme postupně .. První si vezmu imunitu .. Díky ..Imunita je opět k mání .
Jeff: V dnešní soutěži budete co nejdéle viset na tyči . Po 20 minutách budete moci využívat pouze nohy. Když spadnete do vody, v soutěži končíte . Poslední člověk který vydrží . Vyhrává imunitu a z poražených bude někdo vyloučen a poslán na ostrov .
Vylosujeme si pozice a začneme .. Soutěž začíná ..
Melissa,Laura,Cirie,Will,Russ, Utku a Terry ..
Utku bojuje .. Sedm lidí bojuje o imunitu .. Utku končí .. Utku jako první končí .. Sedni si ..
Po 20 minutách ..
Teď přejdeme pouze k nohám . Bude to o hodně těžší ..
Cirie končí jako první z žen .. Zbývá pět .. Russ končí a Terry hned za ním . Zbývají tři . Will , Laura a Melissa ..
Po 50 minutách
Oběh v nohou je beztak pryč .. Nejraději bych dal všem imunitu .. Protože si to zasloužíte .. Will končí ..
Po 1 hodině a 5 minutách ..
Laura má potíže .. a už se nedokázala udržet ..
Melissa vyhrává imunitu !!
Melisso , pojd si pro Imunitu .. Dnes jsi v bezpečí . Z ostatních bude někdo poslan do poroty .. Uvidíme se na kmenovce ..



V táboře:

Russ: Hlasujeme všichni pro Terryho ...
Laura: Souhlas ..
Cirie: Ale co když použije Imunitu .. Jeden hlas vyrazí jednoho z nás ..
Will: At dva volí Utka .. Je to velká hrozba ..
Melissa: Bohužel s Willem souhlasím ..
Russ: Ok .. Já , Laura , Melissa a Utku budou volit Terryho .. Cirie a Will Utkua ?
Utku: Co se děje ?
Russ: Volíme Terryho ne ?
Utku: Jo , nic jiného nezvývá ..
Russ: ok ..
¨


Kmenová rada Fang :
Přivedem členy poroty .. John ,Megan , Charlie ,Emily a Dan vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Melisso , je perfektní mít v tuto chvíly imunitu kolem krku ..
Melissa: Jo , je má první takže jo ..
Jeff: Terry ... poslední z Aitu .. Jak to podle tebe dopadne ?
Terry: Jeffe ... myslím že jdu dnes domů .. Nikdo se semnou v táboře nebaví .. Tak to dokazuje.. že jdu domů..
Jeff: Cirie a Russi , vy víte jaké to je selhat ..
Cirie: Jeffe, ikdyž to je super hráč . Pořád to je nepřítel .. Celá porota je tvořena s Aitu ...Všichni mají Terryho rádi ..
Jeff: Utku , dnes si vypadnul brzo ..
Utku: Jo , špatně jsem se chytnul a pak mi ruka uklouzla a byl jsem ve vodě ..
Jeff: Ok , je čas hlasovat . Lauro , jdeš první ..


Kmen Fang šel hlasovat .
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy


První hlas .
Spoiler:



Přines mi pochodeň . Kmen promluvil. Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Další blindside .. Dva krát po sobě .. Vemte si věci a hezky se vyspite..


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:04 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 8:42 am

Pro Lasczo .. [You must be registered and logged in to see this link.] Nechceš si udělat ? Dal bych tě do Fans vs Favorites ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 9:49 am

zas ta červená věta Very Happy

Jinak epizoda sice kratší, ale o to zajímavější, Raro začíná trochu téct do bot... I když Terry nwm nwm jestli bude s Cirie a Willem spolupracovat... Chudák Utku, a já mu fandil, tak si holt musím počkat co předvede v S2 Very Happy

Fandím: 1Cirie, 2Russell, 3Will, 4Terry, 5Melissa, 6Laura

Hodnocení dílu - 9/10 Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 10:51 am

Já taky .. on je stejný jako James xD spíš podobný ..Ale jako James .. velká hrozba ..
PS: Ted už to není červené xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 1:40 pm

jo, postavičku bych si moh vyrobit... jen nechápu co potom? Když v tom budu jedinej, proč mám psát pro koho chci hlasovat? to mi teda vrtá hlavou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 1:42 pm

Tak já budu hlasovat pro ostatní z "tvého" kmene .. Alespoň se zabavíš při tom čtení .. ^^ ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 1:43 pm

takže si prostě vyrobím človíka co bude jedním z fanoušků a to je celý Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 1:47 pm

jo a vždycky napíšeš , pro koho chceš hlasovat .. Napíšu díl ale kmenovku ne .. Napíšu ti otázku , na kterou se ptá " jeff " Přes PM ty odpovíš + pro koho chceš hlasovat .. Thats it .. Můžeš se zabavit .. Kdyžtak napiš kterého fanouška chceš .. Třeab se snate legendou jak b. rob .. nebo někdo takoví a jestli se ti bude chtít hrát ještě znovu , když ted nevyhraješ .. Tak proč ne .. Až mi odepíšeš na otázky od " jeffa " + pro koho chceš hlasovat .. Doplním kmenovku ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 1:56 pm

aha, ok Very Happy tím kterýho fanouška chci myslíš že si můžu vybrat jeden z těch 10 ksichtíků?
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 1:57 pm

Jj ^^ Jestli chceš ^^ Mám hotový obrázek kmene favoritů .. Tak čekám .. klidně napiš číslo toho "ksichtíku" a jaké jmeno tam chceš .. ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 3:13 pm

všechno co je v tý příhlášce vyplnit? i jí pak dát do topicu? nebo ti jí mám nějak poslat
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside EmptyMon Oct 22, 2012 3:18 pm

j do topicu sem
[You must be registered and logged in to see this link.]
+ tyhle otázky .. Ted nevím jestli tam tyto otázky jsou nebo ne .. ^^ Máš i do 10 minut vyplněné ^^

Bydliště:


Povolání:


Záliby:


Proč ses přihlásila do Survivora:

Proč si myslíš, že „přežiješ“ Survivora:


Trosečník, kterému se nejvíce podobáš:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 14 - Blindside     Survivor: Tuamot - 14 - Blindside Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 14 - Blindside
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
» Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení
» Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!
» Survivor: Tuamot - 4 - Podraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: