Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo

Goto down 
2 posters

Líbí se vám tato epizoda ?
 Strašně !
 Ano
 Ne
 Vůbec T_T
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo    Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  EmptyMon Oct 22, 2012 12:34 pm

Po kmenové radě :

Melissa: Taková kmenovka vždycky bolí ..
Laura: Jo ...
Russ: Mi tři musíte držet při sobě .. Takhle se dostaneme s vyrovanými šanci do finále ..
Laura: Přesně ..
Melissa: Kdo půjde příště ..?
Russ: Řekneme Terrymu že hlasujeme pro Cirie a Cirie a Will , at si hrají pro koho chtějí ..



Cirie a Will
Will:Tohle nám vyšlo ...
Cirie: Teď přibřat jednu z těch mladých a vyloučíme Russa a Terryho ...
Will: Souhlas



Terry a Russ:
Russ: Mám pro tebe návrh ..
Terry: Poslouchám .
Russ: Ty, já , Laura a Melissa .. Vyhodíme příště Cirie ..
Terry: Ok , dávám ti své slovo ..
Russ: Nápodobně ..




Soutěž:

Jeff: Pojdte sem !
Jeff: Připraveni na dnešní soutěž ?
Ano!
Jeff: Půjdeme postupně .. První si vezmu imunitu .. Díky ..Imunita je opět k mání .
Jeff: Dnešní soutěž o imunitu budete s rozpaženými rucemi užívat pouze vršky dlaní ,
abyste drželi dvě tyčky proti horní liště. Když dáte ruce níž, stačí i jen o malou trošku, tak tyčky spadnou . Tyčky spadnou , jste venku ze stoutěže . Poslední , kdo zůstane, vyraje imunitu a má zajištěno bezpečí na kmenové radě .

Tahle soutěž začala . Jde o koncentraci . Nesmíte se nechát unést ..
Laura .. půl minuty a Laura končí .. Cirie končí ..
Cirie: Aaaaa...
Jeff: Posaďse Cirie a odpočívej . Will ... končí ze soutěže .. Poslední tři . Russel , Melissa a Terry ..  Z ničeho nic končí Melissa .. Poslední dva .. Russel a Terry bojují o imunitu a bezpečnost .. Každý ji dnes odřebuje .. Russel začíná bojovat . Terry má jednu tyčku hned na kraji . Terry si to upravuje .. Terryho tyčka padá .. Russel vyhrává imunitu a má zajištěnou finálovou pětku .. !
Russel je dnes v bezpečí , ale s ostaních půjde někdo domů .. Uvidíme se večer ..


V táboře:

Will: Blahopřeji Russi ..
Cirie: Takže jde Terry ? Byly bychom idioti , kdyby jsme pro něj nehlasovali ..
Laura: Souhlas ..
Cirie: Ok ..


Russ, Melissa a Laura
Russ: Nevyloučíme první Cirie ?
Melissa: Taky jsem o tom přemýšlela ..
Laura: Měly by jsme se rozhodnout . Cirie nemá šanci nic vyhrát .. Terry má v porotě všechny z jeho kmene ..
Russ: Musíme to promyslet ...


Kmenová rada Fang :
Přivedem členy poroty .. John ,Megan , Charlie ,Emily, Dan a Utku vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Russi , je to paráda mít imunitu kolem krku ? Zrovna v tuto dobu ?
Russ: Je to bezvadné Jeffe , podle mě , je tohle zásadný .
Jeff: Terry , naposled si zahrál skrytou imunitu . Jaké si dáváš šance dnes ?
Terry: Nulové Jeffe .. nevím kdo by mi pomohl ..
Jeff: Cirie, myslíš si , že Terry má další imunitu ? Mluvily jste o tom ?
Cirie: Teď když si to řekl .. začínám o tom uvažovat ..( Smích )
Jeff: Ok , je čas hlasovat . Melisso , jdeš první ..

Kmen Fang šel hlasovat .

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.
Spoiler:
.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy


První hlas ,
Spoiler:


Přines mi pochodeň . Kmen promluvil. Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Poslední dva navrátilci .. Vemte si věci a hezky se vyspite..


Hlasování:
Spoiler:



Rozhovor s vyřazením:
Spoiler:





Po kmenové radě :

Russ: Cirie , chci se omluvit že jsem pro tebe hlasoval . Slíbil jsem mu to ..
Cirie: V pohodě Russi .. Dodržel si jen slib ..

Cirie(!): Russ pro mě hlasoval . To znamená , že jde domů ...

Russ, Laura a Melissa:
Russ: Poslední musí odejít a jsme ve finále ..
Laura: Tečka ..


Soutěž:
Jeff: Pojdte sem !
Jeff: Připraveni na dnešní soutěž ?
Ano!
Jeff: Půjdeme postupně .. První si vezmu imunitu .. Díky Russi ..Imunita je opět k mání .  
Při dnešní soutěži bude každý z vás házet kotvou, upevněnou na lanu tak , aby si přitáhl tři pytle .  První tři z vás, kteří budou mít všechny tři pytle , postupují do druhého kola . Ve druhém kole , musíte pytle otevřít a poskládat lehké puzzle ..  
První z vás ,který poskládá skládačku , získá imunitu a dostane se do finálové čtverky .. Tak začneme ..
První tři pustupují do druhého kola .. Trosečníci připraveni ? Teď ! Russ zahakuje první .. Will taky .. Cirie minula . Laura minula .. Melissa má první .. Russ minul . Will má druhý ! Skvěle to ovládá .. Cirie má svůj první .. Laura má též první pytel .. Will má třetí .. dotáhne ho k sobě ? Will! Postupuje do druhého kola . Místo pro další dva .. Russ zahakuje má druhý .. Melissa má druhý .. Laura má druhý ... Cirie , Russ . Musíte máknout !
Russ: Snažím se Jeffe..
Jeff: Snaž se víc !
Melissa má třetí .. Cirie zahákla druhý ... Laura má třetí !!!
Laura,Melissa a Will postupují ..
Začněte se skládačkou ...  První kdo ji poskládá , má imunitu .. Melissa a Will mají už něco poskládaného .. Lauře to moc nejde ..
Laura: Za to můžeš ty Jeffe !
Jeff: Já vím , promin ..
(smích)
Willovi už moc nezbývá .. to ani Melisse .. která to dokázala !!
Melissa se dostala do finálové čtverky .. Užijte si den . Uvidíme se večer ..



V táboře:
Russ: Hezká práce ..
Melissa: Díky ..
Laura: Cirie ?
Russ: Jo ... myslím , že zde byla dlouho ..
Laura: Ok .
Will: Pro koho se hlasuje ..
Russ: Pro koho chceš ty ?
Will: Cirie ?
Russ: Jo .. o tom jsme se bavily ...




Will a Cirie :
Will: Hlasují pro tebe ..
Cirie: To mě došlo . Myslíš , že Laura by přešla ?
Will: můžeme to zkusit ..
Cirie: Lauro .. můžeš na chvíly ..
Laura: O co jde ?
Cirie: Hlasuješ pro mě ?
Laura: Nejspíš ..
Cirie: Víš o tom , že jestli se Russ dostane do finále .. Má milion ? Nikoho nepodvedl ..
Will: K tomu vyhrál pár imunit .. stejně jako Melissa ..
Cirie: Hlasuj dnes pro Russe ... a příště půjde Melissa a mi tři máme zaručenou finálovou trojku .. Hraješ i pro sebe .. To že se celou dobu vezeš na zádech .. za to hlas nedostaneš.. Udělej něco , ať dostaneš nějaký hlas ..
Laura: Ok .. Russ teda ?
Cirie: Jop ..
Will: Myslím že ji máme ..
Cirie: Taky myslím .. Semínko v hlavě ..




Kmenová rada Fang:
Přivedem členy poroty .. John ,Megan , Charlie ,Emily, Dan ,Utku a Terry vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Už jde do tuného .. Russi , konečně jsi daleko
Russ: Jop ..
Jeff: Jak by tě mrzelo , kdyby si teď vypadnul ?
Russ: Rána do srdce Jeffe .. nešel jsem sem po třetí , abych skončil v porotě .. dvě kmenové rady před finálem .. tohle už musím splnit
Jeff: Cirie .. co když dneska půjdeš tamtou cestou .. Jak ti bude ?
Cirie: Jeff .. po čtvrté a mám dost .. Jestli se mi nepodaří dostat konečně do finále .. s hrou končím ..
Jeff: Melisso . Nevím jestli se tě na něco ptát . Tahle rada ti může být ukradnutá , ale i přesto .. Chceš někomu předat náhrdelník imunity ?
Melissa: Ani omylem Jeffe.
Jeff: Ok , připomínám .. dnes je poslední doba .. použít skrytou imunitu , jestli někdo má .. Will , jdeš první ..




Kmen Fang šel hlasovat .
Spoiler:




Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě poslední možnost.

Spoiler:


Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy



První hlas ,
Spoiler:



Přines mi pochodeň . Kmen promluvil. Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Ani po čtvrté to nevyšlo .. Vemte si věci a hezky se vyspite..




Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:03 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo    Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  EmptyMon Oct 22, 2012 1:54 pm

Táák, a dva favoriti jsou ze hry venku Very Happy Jsem rád že Cirie nakonec vydržela dýl než Terry, i když jen o jednu kmenovku... Russell nakonec zahrál imunitu, pokud to chápu právě proto nakonec Laura nehlasovala proti němu? Buď to anebo je blbá a loajální Very Happy Příště očekávám odchod Willa, pokud tedy nevyhraje imunitu, což není až tak nepravděpodobný... No a jestli bude finále mezi holkama a Russem... neumím si představit, že by nevyhrál... Very Happy

Fandím: 1 Russell, 2Melissa, 3Will, 4Laura

Hodnocení dílu: 10/10 Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo    Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  EmptyMon Oct 22, 2012 1:56 pm

To z tou Laurou jsem si házel kostkou xD Jestli padne sudá .. bude hlasovat pro Russe .. a jestli lichá .. tak zůstane u hlasu Cirie .. xD Tenhle díl se mi asi líbil nejvíc .. No .. spíš Díl se mi libil nejvíc a pak to sloučení .. To je TOp 3 dílu této série .. Ale nevím jak bude finále ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo    Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  EmptyMon Oct 22, 2012 1:57 pm

souhlas, tenhle díl je jeden z nejlepších z celý série Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo    Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  EmptyMon Oct 22, 2012 2:06 pm

a psalo se to docela samo ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo    Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 15 - Dávám ti své slovo
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 4 - Podraz
» Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
» Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!
»  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: