Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
 Strašně !
 ANo
 Ne
 Vůbec T_T
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě   Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě EmptySat Oct 27, 2012 9:16 am

Kmen Favoritů: ( po kmenové radě )


Andrea(!) : Dostala jsem na kmenovce čtyři hlasy a bála jsem se , že jdu domů .. dobře že nikdo nepřešel  ... jenže .. jsme kmen favoritů a to z jedné třetiny znamená .. podvody ..



Malcolm(!) Ráno jsem si přivstal a .. prohledal pár stromů , až na ten velký na pláži .
Nechci se chlubit , ale podruhé za dvě hry máááám imunitu .... Malcolm jen tak domů nepůjde .



Erik: Stromová pošta ... Katalog .. máme katalog lidi !
Phillip: Vyberme plachtu .. nejdůležitější ..
Malcolm: Ok berem plachtu a ještě dvě věci ..
Brenda: Vemem pohodlí ?
Utku: Když jsme rybářské náčiní vyhrály ..  , tak proč ne ..
Erik: Ok bereme plachtu a pohodlí .. Jedno zbývá .
Steph: Hrnce a nože ?
Utku: Taky jsem se na to díval .
Malcolm: Rozhodnuto ..




Kmen fanoušků :

LJ, Paul
LJ: Hele, Paule, chtěl jsem se ti svěřit - mám tajnou imunitu . (ukáže mu ji). Nikdo jinej to zatím neví, ale tobě věřím a jsem si jistej, že do budoucna už společně vymyslíme, jak jí použít v náš prospěch...
Paul: WoW .. to je super .. Řeknu ti pravdu , opravdu jsem ti ze začátku nevěřil . Myslel jsem si , že hraješ na obě strany .. Takže ... díky že mi věříš ..



Paul:(!) LJ mi dnes ukázal , když ostatní spaly , tajnou imunitu . Bud mi opravdu věří nebo je to sakra dobrý hráč a ví , že já jsem jeho největší hrozba , tak mi ji ukázal aby mě uklidnil . Trošku zamotané .. ale to je Survivor , proto jsem sem přišel a proto mám tuhle hru hrát .


Evelin: Stromová pošta ! Katalog !
Všichni radostí zařvali Joooo ! , Jůůů ! Radost na všech tváří .
Felix: Kolik věcí si můžeme vzít ?
Paul: Je tu napsané tři ...
LJ:  rybářské náčiní, plachta, stavitelské potřeby?
Felix: Stavitelské potřeby ? Bez toho se obejdeme ne ? Já bych vzal pohodlí ale jak chcete .
Paul: Pohodlí máš doma ..



Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Fanoušci, podívejte se na nový kmen Favoritů.  Natalie byla vyloučena na kmenové radě . Připraveni na dnešní Soutěž ? Všichni jenom kývly hlavou na Jeffa . Jeff: Půjdeme postupně . První si vezmu zpět Imunitu . Díky . Imunita je opět k mání .
V dnešní soutěži budete závodit jeden na jednoho při klouzání kluzkým koridorem , s cílem získání míčku s číslem , který vám náhodně přiřadím v každém kole . Jakmile budete mít míček , tak ho hodíte do vašeho košíku. První osoba ,která dostane svůj míček do svého košíku , získává bod za svůj kmen . První kmen se čtyřmi vyhrává odměnu a imunitu . Pojdme k odměnám . Dnes ráno jste dostali ve své kmenové poště  katalok Sears s tunou produktů , ze kterách jste si mohli vybrat . Favorité , vybrali jste si plachtu , nejspíš aby jste byly v suchu , pohodlí a velké vybavení hrnců a nožů ... aby jste si mohly jídlo uvařit .
Fanoušci , vy jste šli odlišnou cestou ...rybářské náčiní, plachta, stavitelské potřeby ..
Jde o hodně . Dobrá , Favorité , bude sedět jeden člověk , musí to být muž .
Will: Já budu sedět .
Jeff: Ok , Wille , zaber své místo na lavičce . Rozlosujeme souboje a začneme .


Jeff: Jdeme na to .. První kolo Paul za Fanoušky a Malcolm za Favority . Hledáte číslo 1 .
Trosečníci připraveni ? Start !  Oba se skvěle rozběhly . Trošku bitva . Malcolm má svůj .. Paul taky .. Oba vedle .. Paul těsně vedle .. Malcolm skoruje .. Favorité vedou 1:0
Další kolo . Utku za Favority proti Alanovi za Fanoušky . Jdete pro číslo 7 .
Trosečníci připraveni ? Start !
Čím více rychlosti , tím rychleji kloužete . Utku má míček . Alan uklouzl . Utku má více času . Utku ! Skoruje . !
Další dva . Evelin za Fanoušky a Philip za Favority . Jdete pro číslo 10 .
Trosečníci připraveni ? Start !
Obě jsou u míčku . Evelin na poprvé skoruje .. 2:1 .
Další kolo . Felix proti Erikovi . Číslo 6 .. Trosečníci připraveni ? Start !
Erik má svůj míček .. Felix těžko zvedá .. Erik se strefil .. 3:1 .
Betty proti Andree .. Andrea to může vyhrát . Jdete pro šílo 2 .
Trosečníci připraveni ? Start !
Betty uplně bez problému . Andrea se plazí ke svému číslu . Betty skoruje !
Favorité vedou 3:2
Kate jde proti LJmu ..  Jestliže Kate skoruje . Favorité jsou v bezpečí s velkou odměnou .
Trosečníci připraveni ? Start !
Kate i LJ jsou rychle u míčku . Kate pouští míček ale už ho má . Velká odměna v sázce ..
LJ musí uhrát bod . Kate .. těsně vedle . Favorité cítí odměnu .. LJ se strefuje !
Dojde na poslední bod.  Hanna za fanoušky proti Steph za favority .
Vítěž vyhraje odměnu a imunitu pro svůj kmen . Jdete pro číslo 5 .
Trosečníci připraveni ? Start !
Hanna má svůj míček . Steph hned za ní . Hanna těsně míji .. Steph taky . Hanna znovu mijí .
Obě se snaží . Steph skoruje za favority ! Favorité vyhrávají imunitu a odměnu !
Favorité . Pojdte si pro imunitu a velkou odměnu . Fanoušci .. uvidíme se večer na kmenové radě .



V táboře Fanoušků :

LJ, Paul, Betty, Evelin a Alan
Paul: Koho chcete vyhodit ?
Betty: Hannu nebo Felixe .. oba stojí za prd ..
Evelin: Souhlasím .. Co ty LJ ?
LJ: Souhlas, ani jednoho z nich tu nepotřebujeme... jen nevím koho dřív...


Hanna, Felix , Lucy :
Lucy: LJ , budeš teda hlasovat s náma ? Hlasuje pro Betty .. je k ničemu ...
LJ: nechce se mi jít do remízy... je to moc riskantní


Felix a Evelin..
Felix: Pro koho hlasuješ Eve .. ?
Evelin: Chcou vyloučit tebe ...
Felix: Hlasuj pro Betty .. prosím ...
Evelin: Já nechci do remízi ..
Felix Když mi pomůžeš .. přežít tuhle kmenovou radu .. Dám ti nápovědu k imunitě .
Evelin: Uvidím co se dá dělat ..



Kmenová rada Fanoušků .
Jeff: Takže , Felixi .. Velká odměna a k tomu imunita a vy jste znovu tady ..
Felix: Stojí za prd Jeffe .. Mohly jste do našeho kmene dát nějakého siláka místo slabých lidí
Paul: Můžu Jeffe ?
Jeff: Ovšem
Paul: On si stěžuje že máme slabé lidi a víš co je na tom ironie ?
Jeff: Povídej .. řekl s usměvem .
Alan: Chce říct co mi všichni .. Je to slabý hráč ..
Jeff: Felixi .. máš hlavu na špalku ..
Felix: Ja vím ..
Jeff: Považuješ se za slabého hráče ?
Felix: To právě ne ..
Jeff: LJ .. je Felix slabý hráč ?
LJ: Neřekl bych že je vyloženě slabý... ale v soutěžích se mu zatím nikdy příliš nedařilo...
Jeff: OK , je čas hlasovat . LJ , jdeš první



Kmen Fanoušků šel hlasovat



Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost. Ok .
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:


Spoiler:


Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Pořád se nic neděje . Stačí se zvednout a bojovat . Vemte si věci a vratte se do tábora .


Hlasování
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 7:32 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě   Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě EmptySat Oct 27, 2012 9:58 am

Jak jako že se nic neděje? Tu poslední větu nechápu... podle mě se toho děje sakra hodně Very Happy Evelin, pěkná mrcha teda... už jsem se lek... proč jsi chtěl abych použil tu tajnou jako? Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě   Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě EmptySat Oct 27, 2012 10:19 am

Se budu ptát každou kmenovku ... A je na tebe jestli se rozhodneš či ne ji použít ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě   Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě EmptySat Oct 27, 2012 10:22 am

Jasan Smile si jí nechávám zatím u sebe, nevěřím že by se mi ještě někdy povedlo znova jí získat Very Happy a na Felixe jí opravdu nevypatlám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě   Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě EmptySat Oct 27, 2012 10:34 am

Dneš pošlu ještě jednu ^^ Bude parádní díl .. Zatím si vymýšlej otázky ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě   Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě EmptySat Oct 27, 2012 11:00 am

ok, na něco snad přijdu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě   Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !
» Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .
»  Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: