Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány

Goto down 

Líbila se vám tato epizoda ?
Strašně!
Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Bar_left50%Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Bar_right
 50% [ 1 ]
Ano
Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Bar_right
 0% [ 0 ]
Ne
Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Bar_right
 0% [ 0 ]
Vůbec!
Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Bar_left50%Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Bar_right
 50% [ 1 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány    Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  EmptyFri Nov 16, 2012 12:56 pm

Kmen favoritů:


LJ(!): Díkybohu, konečně něco zafungovalo! Doufám, že se mi podaří dál s děvčaty spolupracovat a že si uvědomí, že hrozba číslo jedna je teď pro ně především Malcolm... i když - možná mám lepší nápad...



Malcolm,Andrea,Phil, Kate a Paul
Malcolm: Andreo, Kate ? Musíte LJmuříct, že s ním jste, atˇzde nebobíhá jako pes .. víte jak to myslíš ? "Jasně vyhoďme Malcola, je silná hrozba atd atd ." To znáte ne ?
Andrea: Neboj ...Musíme se dostat do finálové pětky.  
Phil: Takhle chci hrát .. finálová pětka s lidma, které mám rád.



LJ, Andrea, Kate

LJ: Děvčata, strašně moc vám děkuju za podporu a slibuju, že vám to jen tak nezapomenu!
Andrea: Není zač ... Naprosto s tebou souhlasím . Malcolm , Phil a Paul musí skončit ..
Kate: Není jinačí možnost ... Nechci zase skončit .. chci ten milion a proti tobě mám velkou šancy ..



LJ, Evelin

LJ: Dík žes nakonec držela se mnou... myslím že máme šanci ještě se ve hře chvíli udržet... díky Andree a Kate... možná by z toho mohla být i final 4...
Evelin: Doufám že mě nezradíš LJ .. Udělala jsem to pro Fanoušky
LJ(na Evelin): Pro fanoušky? Hm... hele, o tom si musíme promluvit... holky jsou sice ochotný spolupracovat, ale chtěj vyhodit Paula... chápu jestli se ti to nelíbí... ale Paul se na nás stejně po sloučení naprosto vybodnul, vidíš jak jsme kvůli němu dopadli... já jsem připravenej pro něj hlasovat a doufám, že ty taky...
LJ: Já vím že bylo... jenže Paul - vždyť se od nás distancoval, úplně nás zazdil, v podstatě už bych ho za fanouška ani nebral... pokud chceš stát ve finále proti někomu, kdo nemůže za žádnou cenu vyhrát... myslím že máš slušnou šanci proti mě... a pak taky proti Philovi...



Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Jste připraveni na dnešní soutěž ? První si vezmu imunitu. Evelin. Imunita je opět k mání. V dnešní soutěži vudete balancovat na malém špalíku a přitom mezi dvěma lanky držet kokos. Pokud vám kokos spadne nebo sestoupíte ze špalíku, končíte. Poslední vyhrává imunitu a bude v bezpečí na kmenové radě. Vylosujeme si místa a začneme. Sedm lidí .. Nohy musí být v pohodlí . Teď zvedněte kokos. Paul se už kolíbá. Klíčem je rovnováha. Paul končí a Andrea hned za ním. Evelin končí . O imunitu bojájí čtyři lidí . Bohužel Kate vypadává. Poslední tři muži . Phil, Malcolm a LJ . LJ už to nevydržel a končí. Vydržte .. Phil pouští což znamená že Malcolm vyhrává Imunitu! Malcolme, pojď sem. Gratuluji , jseš v bezpeční na dnešní kmenové radě.
Malcolm: Díky Jeffe..
Z ostatních jeden půjde domů . Uvidíme se na kmenovce .


Malcolm, Andrea, Kate , Phil a Paul ..
Malcolm: LJ ?
Paul: Je větší hrozba než Evelin ..
Andrea: Tak domluveno .. mi jdeme hrát ..
Phil: Dostanete oscara ..
Andrea: To si zasloužíme...


Malcolm a Evelin ..
Malcolm: Hlasujeme všichni pro Ljho, myslím, že jeho čas právě skončil ... Doufám že si to nepokazíš, protože chci s tebou do finále.
Evelin: Díky že si za mnou příšel ..
Malcolm: Není zač ..


Kate,Andrea
Kate: Zní to šíleně, vím že si kluci myslí že to na LJho hrajeme, ale co když vyloučíme Paula ? Co myslíš ?
Andrea: Chtěla jsem se zeptat na totéž .. (smích)
Kate: Tak co myslíš ?
Andrea: Musíme si to rozmyslet ..



Kmenová rada Favoritů :
Privedeme členy poroty . Utku, Brenda, Steph a Erik vyloučen na minulé kmenové radě.
Jeff: Malcolme, poslední tři fanoušky a co jsem viděl na poslední kmenové radě je , že odešel favorit, proto se vracím zpět k otázce. Opravdu je konec mezi fanoušky a favoritama ?
Malcolm: Myslím že už to nemá smysl. Je jedno jestli se nakonec dostane fanoušek nebo favorit.
Jeff: Phile, dnes si málem vyhrál svoji první imunitu ..
Phil: Bylo to tak těsný Jeffe, ale já se nevzdám. Ještě mám času když tu budu do konce..
Jeff: Brzdi Phile .. ty víš že tu budeš až do konce ?
Phil: Jo..
Jeff: Jak to víš ?
Phil: S kým jiným by chtěli na konci sedět ?
Jeff: Ok, teď k holkám. Kate, dlouho nikdo nezahrál imunitu. Bavíte se že by ji mohl mít třeba taký LJ, který jich pár našel?
Kate: Určitě se o tom bavíme .. ale k žádnému závěru jsme nedošly.
Jeff: Andreo, v tvoji první sezoně jsi byla velká fyzická hrozba. Myslíš že by si mohla jít dnes domů ?
Andrea: Ale to jsme tu všichni Jeffe . Já, Kate, LJ, Malcolm, Paul ..
Jeff: Ostatní ?
Andrea: Ostatní taky, ikdyž né tak velké.
Jeff:Ok je čas hlasovat . Paule, jdeš první


Kmen Malakal šel hlasovat
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chce-li někdo použít skrytou imunitu ,má právě možnost.OK.
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
I bojovník jako LJ nedokázal Favoritům vzdorovat napořád. Vemte si věci . Dobrou .


Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány    Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány  EmptyThu Dec 20, 2012 5:51 pm

Žádný koment LJ ? xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 13 - Pokazil si všechny moje plány
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !
» Survivor: Fans v2s Favorites - 11 - Jako sestry .
»  Survivor: Fans v2s Favorites - 14 - Chtějí se vás zbavit

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: