Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška

Goto down 
2 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole .
1
Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_left100%Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_right
 100% [ 1 ]
2
Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_left0%Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_right
 0% [ 0 ]
3
Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_left0%Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_right
 0% [ 0 ]
4
Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_left0%Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_right
 0% [ 0 ]
5
Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_left0%Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 1
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška   Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška EmptyFri Jan 18, 2013 5:47 pm

Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Vezmu si zpět imunitu . Není lehké se ji vzdát Troyi. Imunita je opět k mání. Takže .. se všichni posaďme a řeknu vám o co dnes půjde. V dnešní soutěži o imunitu vám budu pokládat otázky o vašich spoluhráčích a když odpovíde správně, máte bod. Vemte si bloky, které jsou za vámi a začneme.


První Otázka.
Která z hráček je Modelka ? Ukažte ..
LJ: Lena
RC: Maria
Patrick: Maria
Troy: Jane
Alex: Maria
Všichni dobře až na Troye ..


Druhá otázka.
Který hráč napsal do příhlášky že je podobný Russelovi H. a Jeff Kentovi ..
LJ: Ian
RC: Walter
Troy: Walter
Patrick: Ian
Alex: Walter

LJ a Patrick správně .


Třetí otázka.
Prvních 5 lidí, kteří vypadly .. Po sobě
LJ: Ester, Lana, Victor, Samuel, Clare . LJ jenom chyba.. místo Lana tam patří Lena, ale tohle ti uznám.
Troy: Ester, Lena, Victor, Sam a Clare
RC: Lena,Ester, Victor, Sam a Clare
Alex: Lena, Ester ... dál neví
Patrick: Lena, Ester, Victor, Samuel a Clare
LJ, Troy a Patrick správně ..


Čtvrtá otázka.
Kdo pochází z Michiganu a vlatní kadeřnictví.
LJ: Jane
Troy: Jane
RC: Jane
Alex: Jane
Patrick: Jane
Všichni dobře, jde vidět že tahle hráčka byla dost populární když to víte ..


Pátá otázka.
Kdo pracuje na Farmě ?
LJ: Alex .. to je špatně
Troy: Barbara
RC: Walter
Alex: Walter
Patrick: Samuel

Takže Patrick a LJ jediný kteří budou psát a ostatní ve hře končí .. Jestli LJ uhodne. Vyhrává imunitu a jestli Patrick uhodne a LJ ne .. půjdeme na další otázka.

Šestá otázka a možná poslední
Která hráčka opustila hru kvůli evakuaci ..
Patrick: Napsal Carol a je to správně. A co LJ ?
LJ: Píše Carol a je to správně ... LJ vyhrává imunitu. Pojd si pro ni .. LJ, dnes nebude moc býti vyloučen .





Kmen KaPiTo:


LJ, Troy
LJ: Troyi... vím, že se mnou nemluvíš... ale moc dobře víš, že jsem pro Barbaru chtěl hlasovat už původně, řekl jsem ti to dost jasně... ona si to zasloužila - ale jestli jsem naštval tebe, je mi to líto...
Troy: Tak mi řekni, pro koho chceš hlasovat teď ?
LJ: Pro Patricka, je největší hrozba... pevně doufám, že pro něj bude hlasovat RC s náma. Hlavně když za něj nezahraje svoji imunitu, to by byl malér... jinak bych tě měl asi varovat, že pokud se ale rozhodne držet dál s klukama, s největší pravděpodobností se zbavěj tebe - já ti ale hlas nedám ani za nic, to přísahám...
Troy: Já přemýšlel o RC ... myslím že hrála ve středu, nikoho nezradila a dokáže i docela dobře komunikovat. Byla taková nestraná a v ní vidím velký problém ..
LJ: Jenže ta má tajnou imunitu, ukázala mi ji... a říkala, že ji za sebe na příští radě zahraje... navíc se jí pokouším přesvědčit, ať hlasuje s náma pro Patricka - chápeš, navrátilci táhnou za jeden provaz - a když budem hlasovat pro ni, je nám to k ničemu - to jsou pořád jenom 2 hlasy proti jejich třem...
Troy: A pro koho chcou hlasovat ?
LJ: Říkala, že hlasují pro tebe... mají tě za větší hrozbu než mě...
Troy: Ok .. Patrick jde dnes domů LJ ...
LJ: Jak si můžeš být tak jistý?
Troy: Milý LJ ... zrádče za včerejší noci .. mám tajnou imunitu ..
LJ: Cože? A kdes k ní proboha přišel? To zní... šíleně! Ale je to zároveň tak super!
Troy: Jak jsem koupil v aukci tu pomoc při soutěži, tak k tomu byla indicie k imunitě ..
LJ: Wow... to bych teda nečekal... předpokládám, že se jí za sebe chystáš zahrát... takže jsme dneska večer oba v pohodě...
Troy: Jelikož máš imunitu, ano ...
LJ: Super.





RC a LJ
RC: LJ ... Troy hrál na prd hru že jo ?
LJ: Podle mě ano... myslím, že porazit ho ve finále by měla být hračka...
RC: Ok ... mluvil si s ním ? Ví že jde domů ?
LJ: Říkal jsem mu, že se pro něj chystáte hlasovat... nesnažil se s tebou promluvit? Říkal jsem mu, že pokud existuje šance, že se k nám někdo přidá, budeš to ty... divil bych se kdyby se Troy nesnažil aspoň trochu zabojovat...
RC: Právě že nebyl .. to mi je na tom podezřelý LJ ... Chci s tebou do finále, proto ti důvěřuji ...
LJ: Díky... zkusím zjistit, co za tím vězí, ale nevím, jestli se mnou Troy bude mluvit... po tom posledním hlasování...
RC: OK ... však on není ani hrozba LJ .. že ?
LJ: No, popravdě... ale tak já se ti svěřím. Říkal mi, že našel tajnou. Neukázal mi jí, ale zdál se v klidu, takže jí asi má... takže ať se stane cokoliv, dnes večer půjde domů buď Patrick, nebo Alex... já mám imunitu, ty máš imunitu, Troy má imunitu... takže se radši znovu zamysli nad tím, pro koho budeš večer hlasovat - jak víš, doporučuju ti Patricka...
RC: Do hajzlu ... a příště se zbavujeme Troye LJ ?
LJ: Vždyť víš o co mi jde - radši bych ve final 3 všechny navrátilce. Ale ještě nevím - musím to pořádně promyslet...
RC: Kdo je nebezpečnejsim ve finale .. Troy, ci alex ?
LJ: To právě kdybych věděl. Na první pohled určitě Troy, Alex toho moc nepředvedl, aspoň tedy ne sám za sebe... jenže zas mám obavu, že porota složená z nováčků milion navrátilci nedá, když vedle něj bude sedět aspoň jeden sympatickej nováček - a to Alex je...
Rc: zkus na Troye tohle. Ze alex a patrick hlasuji pro me a mi tri pro Patricka, ale ty a Patrick date troye a ja s alexem Patricka .. jestli zahraje, Patrick jde domu a jestli ne, tak jde domu Troy
LJ: RC, promiň, ale tohle já Troyovi neudělám... nepotřebuju, aby mě nenáviděl ještě i on...
RC: Chápu








Kmenová rada KaPito :

Jeff: Přivedeme členy poroty .. Walter, Maria, Ian, Jane,Tom a Barbara vyloučena na poslední kmenové radě.
Jeff: LJ .. kdyby si nevyhrál imunitu. Šel by si domů ?
LJ: Ano. Myslím, že za téhle situace by to tak asi dopadlo...
Jeff: Troyi, dnes nemáš na krku náhrdelník a jsou tu tři lidi z Toka a potom ty a LJ .. Jaké šance si dnes dáváš?
Troy: Víš Jeffe ... Dnes jsem se ani nesnažil přemlouvat někoho z Toka .. oni ví, pro koho já a LJ budeme hlasovat a doufáme, že RC změní strany ..
Jeff: Rc .. takže dva navrátilci za tebou přišly, aby si jim pomohla ...
RC: Přesně .. ale já mám skvělý vztah a proto jsem jim řekla .. že budu držet s nimi ..
Jeff: LJ .. Tři navrátilci pořád ve hře ... je možné že dojdete všichni tři do finále ? Což by bylo epický abych pravdu řekl ..
LJ: Epické? Podle mě pomalu až utopické! (smích) Ale neřekl bych, že je tenhle scénář moc pravděpodobný,
Jeff: Troyi, jsi připraven na hlasování?
Troy: Jen do toho ..
OK je čas hlasovat . Nemůžete hlasovat pro LJho. Alexi, jdi první.



Kmen KaPiKo šel hlasovat
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy.


Spoiler:



Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Gratuluji finálová čtyřko .. zitra se utkáte o poslední výzvu o imunitu. Vemte si věci a jděte do tábora





Rozhovor s vyřazeným:

Spoiler:



Spoiler:



Naposledy upravil Dias258cz dne Sat Jun 08, 2013 2:38 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška   Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška EmptyFri Jan 18, 2013 6:56 pm

Hotovo
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška   Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška EmptySat Jan 19, 2013 6:04 am

Pěkný blindside ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška   Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška EmptySat Jan 19, 2013 5:36 pm

si říkal že dáš dvojdíl! Very Happy btw, proč RC nepoužila tajnou? to si byla až tak jistá, že jí nepotřebuje? Hm, ta si o sobě teda myslí Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška   Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška EmptySat Jan 19, 2013 5:38 pm

Protože 13 episod jen ? Tak jsem to rozdělil .. snad se tě to tak nedotklo xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška   Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška EmptySat Jan 19, 2013 6:40 pm

proč by se mě to mělo dotýkat? já se jen divím xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška   Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška EmptySat Jan 19, 2013 6:50 pm

V poho .. měla být sranda
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška   Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Madagascar - 13 - Zklámání pro celoživotního fanouška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Madagascar - 2 - Je to navrátilec
» Survivor: Madagascar - 14 - Finále
» Survivor: Madagascar - 6 - Má imunitu .
» Survivor: Madagascar - 7 - Sloučení
» Survivor: Madagascar - 5 - Nepatří mezi nás.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S03: Survivor Madagascar ✓-
Přejdi na: