Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..

Goto down 
3 posters

Jak se vám líbila epizoda ?
 Nemohu se dočkat další epizody !!
 Nářez !
 Dobrá.
 Čekal jsem víc.
 Nuda !
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  EmptySun Mar 24, 2013 11:27 am

Kmen Hrdinů:


Pavel, Lisa
Pavel: Liso, co to mělo znamenat? Myslel jsem, že chceš být s námi.
Lisa: Kdybych hlasovala s váma, nic by to neznamenalo, jelikož Sierra hlasovala s ostatníma ..
Pavel: Sierra hlasovala pouze s debbie pro Jane, takže kdyby si nedala hlas Siere, tak by vypadl Rafe, ale to uz je jedno...platí pořád, že chceš být s námi nebo jsi přešla k druhé alianci?
Lisa: Já nevím Pavle .. pro koho chcete hlasovat, kdyby jsme prohrály ?
Pavel: Ještě sme se nerozhodli. Koho navrhuješ ty?
Lisa: Mě je to opravdu jedno ..
Pavel: Pokud nemáš nic proti, tak pro Debbie.





Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Zloduši, poprvé vidíte kmen Hrdinů. Sierra, byla vyloučena na minulé kmenové radě. Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky...
V dnešní soutěži čtyři členové každého kmene budou držet velkou síť a zbylí členové budou házet do sítě protivníka kokosy. Jakmile jeden tým síť upustí, druhý kmen vyhrává imunitu a nečekáho kmenová rada. K tomu hrajeme o odměnu .. plachta ...když příjdou bouřky, budete šťastní, že tuto věc máte..

Stojí to za to ? Zloduchové, jeden musí seďet, kdo to bude? Abi si sedne.. Dám vám minutku a pak začneme .


Kdo drží síť:

Zloduchové: Pete, Rick, Barbara a Corinne
Hrdinové: Grant, Carter, Debbie a Rafe



Ti co hází:
Zloduchové: Lj, Stephan, Jeff, Erinn a Kat
Hrdinové: Pavel, Paul, Jane, Lisa a Angie


Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni? Start!
Oba týmy dali několik silných hráčů k síti i k házení .. takže půjde o to, který kmen se vícekrát strefí. Paul se trefuje, Jane se trefuje .. Jeff se trefuje a to samé i Angie .. Lisa nedohodila ... Kat nedohodila ..
Po 10 minutách ..
Jeff se strefuje do sítě a kmen Hrdinů to začíná cítít ... LJ se strefuje a kmen hrdinů pouští síť .. ZLoduchové, vyhrávájí imunitu a plachtu ! Pojdte si pro to, nikdo z vás nejde domů .. Hrdinové, máte čas aby jste si vyjasnily kdo půjde domů .. Vemte si věci a jděte do tábora.



Kmen Hrdinů:


Pavel, Rafe
Pavel: Rafe omlouvám se, že jsem ti dal hlas. Naprosto sem netušil kdo pro koho hlasuje a musel sem se rozhodnout komu mam verit a bohuzel sem uveril Lise, která mi řekla, že pro tebe bude hlasovat. Rozhodně nechci, aby sme šli proti sobě.
Rafe: Nevěřím že by Lisa šla proti nám, promiň, ale od tebe bych nečekal že by si mi dal hlas ..
Pavel: Já od sebe taky ne, ale nechtěl jsem aby šla domů Jane nebo dokonce já a myslel sem, že máme většinu a musel sem se podřídit, takže promin za ten hlas. Každopádně já si myslím, že Lisa je přítěž a hraje na obě strany.
Rafe: Uvidíme jak se rozhodne celá aliance, to že chci někoho vyloučit sám neznamená že to chcou ostatní, dám ti vědět ..
Pavel: Díky, cením si toho.



Pavel, Debbie
Pavel: ahoj, ani jeden z nás nehlasoval tak jak řekl tomu druhému, ale nemám ti to za zlé. Tušil jsem podle tvé odpovědi, že s námi nepůjdeš a tak jsem spíše věřil Lise, která mi taky lhala a řekl bych, že krom toho, že je v soutěžích nejslabší, tak teď začíná i lhát a hrát strategicky. Co říkáš na to se jí zbavit?
Debbie: Pořád patřím k hlavní alianci, jenom jsem nechtěla dát hlas Sierri ..
Pavel: Jasně, ale to chcete teď vyloučit Jane, Paula nebo snad dokonce mě? Musíme se zbavit někoho kdo táhne kmen ke dnu a Lisa byla v obou soutěžích úplně marná, takže dělejte jak chcete, ale já se pouze snažím udělat to nejlepší pro kmen.
Debie: Něco ti řeknu .. všichni si začínají všímat že mluvíš skoro s každým, jestli nechceš odejít před sloučením, znovu, tak trochu uber ..
Pavel: Já vím, že chodím skoro za každým a také vím, že si toho určitě lidé všimli, ale nikdo mi nemůže upřít snahu pomoct kmeni a vylučovat ty nejslabší o čemž všichni ví a navíc jsem patřil v soutěži o imunitu k nejlepším, takže si nemyslím, že bych se měl obávat vyhazovu víc než ty.



Pavel, Carter
Pavel: Cartere mám pro tebe návrh...určitě sis všimnul, že potřebujeme vyhodit někoho slabého, protože neustále prohráváme, takže co kdyby si mi pomohl zbavit se Lisy...je to pro dobro kmene a slibuji ti, že pokud to výjde, tak příště půjde ten na koho ukážeš prstem a tím myslím opravdu kdokoli...my dva bysme si měli krýt záda a né jít proti sobě, přeci jen patříme mezi ty fyzicky silné hráče a ve sloučení by se nás mohli pokusit zbavit. Co ty na to?
Carter: Ok, rozhodl by ses tak že by odešla i Jane? Protože mi dva nejsme pohromadě tak velký terč jako ty s ní ..
Pavel: Sice bych jí zradil velice nerad, ale jsem ochoten to pro naše spojenectví udělat.
...po chvilce Pavel: Mluvil jsem s Debbie a příjde mi, že si myslí že to tu řídí a v soutěžích taky nestoji za nic. Pro koho z těch dvou by jsi dnes hlasoval radši? Pro Lisu nebo pro Debbie?
Carter: Rozhodně Lisu
Pavel: OK s tím nemám problém, ale potřebujem sehnat ještě jeden hlas.
Carter: Navrhnu to alianci.. hlavně už nemluv s tolika lidmi, ten tvůj agresivní styl hraní se několika lidem nelíbí ..
Pavel: Dobře, tak já budu hrát víc v tichosti, aby sme mohli rozjed náš plán.
Carter: Tak večer tam napište Lisu ...
Pavel: Ok.


Grant, Carter, Lisa, Angie, Debbie a Rafe
Rafe: Hlasujeme pro Pavla ?
Carter: Klidně, celou dobu mě otravoval tak jsem mu řekl ať hlasuje pro Lisu, ale neboj .. nejdeš domů ...


Lisa(!) Jak si to Carter dovolil .. ale teď si nemohu udělat nepřátele .. Takže se pomstím později


Pavel (!): Debbie mě začíná čím dál tím víc štvát a rozhodně nechci, aby příště šla Jane, takže jsem Debbie zakopal boty do písku, když byla plavat a měla je v táboře. Myslím, že si toho nikdo nevšiml. Můj plán spočívá v tom, aby byla Debbie na příští soutěži tak špatná, aby ostatní odsouhlasili její odchod i přes to, že určitě mají spadeno spíše na Jane a mě...jak už jsem říkal, tentokrát už nemám v plánu hrát jako hrdina, naopak tady udělám trochu chaos.



Pavel, Jane, Paul
Pavel: Tak jsem zkoušel něco vymyslet a mohla by jít Lisa. Doufám, že jste pro.
Paul: Konečně půjde ta slabá domů ..
Jane: Jasně, že souhlasím. Chtěla jsem pro ní hlasovat už minule. kdo je ještě s námi?
Pavel: Carter rikal, ze nekoho sehnal, tak snad to dopadne. Navíc sem rekl Lise, aby hlasovala pro Debbie.
Paul: Dohodnuto ..
Jane: Snad to dodrží.




Kmen Villains


Rick!: Konečně hraju s normálními lidmi, který nemusi vodit za ručičku a zbytečně na sebe upozorňovat to za mě teď budou dělat oni



Rick, LJ
Rick: Zatim to vypadá docela slibně ne? (smích)
LJ: Moc
fajn, pokud to takhle půjde dál, rozhodně si nebudu stěžovat... mluvil
jsi s Jeffem, viď? Myslím, že naše pětka bude skvěle fungovat, jen by to
chtělo ještě někoho přibrat, tak, pro jistotu...
Rick: Myslím, že Pete by se mohl přidat... Hlavní je, že furt vyhráváme...
LJ: Jo, to jo... hlavně když to tak půjde dál... i když co se Peta týče, zrovna toho bych si tu nechtěl nechávat moc dlouho... pokud je někdo z nás opravdickej villain, pak je to podle mě on...
Rick: To máš asi pravdu... Navíc jak jsem s ním mluvil, tak by asi stejně neměl zájem... Musíš se usmířit s Barbarou, alespoň na tak dlouho dokud jibudeme potřebovat...
LJ: Ok, zkusím to... ale řekl bych že to bude docela fuška...


Rick, Pete
Rick: Tak co Pete, jak to zatím vypadá?
Pete: V pohodě, dnes zkusím přemluvit Kat, jestli by nepřešla a vyhodily pojednom LJho a Jeffa .. oba dva už mají peněz dost ..
Rick: A furt platí, že počítáte i se mnou? Jinak koho jste ještě přibrali ?
Rick: Já, Abi, Stephan, Erinn a Ty ... to je pět, plus ještě někoho zkusíme přibrat


LJ, Kat
LJ: Ahoj, mluvila s tebou Corinne o alianci? Jen se chci ujistit, že všechno klape, jak má...
Kat: Jo, Corinne mi všechno řekla ..
LJ: Bezva, to jsem rád... takže jsme v pohodě? Protože až budem jednou muset jít na kmenovku, musíme fungovat jako tým...
Kat: Souhlas ..



LJ, Barbara
LJ: Barb, můžem si prosím promluvit?
Barbara: Ale ale ale ... kdo pak to najednou za mnou přišel ?
LJ: No tak, nebuď hned taková... jen jsem si chtěl vyjasnit, jak to mezi náma je... ale koukám, že to asi nebyl dobrej nápad...
Barbara: Tuto sérii odejdeš dřív ty než já .. pak teprve uvidíš že jsem mrcha ..
LJ: Když to chceš brát takhle... fajn, asi nemá smysl, abychom se dál bavili, takže nazdar...


LJ(!): Barbara je na hlavu padlá - ta ženská má horší sociální cítění než Abi! Ty dvě se můžou vzít za ruce, jedna jak druhá... nejhorší na tom je, že vlastně nevím, co jsem Barb tak strašnýho proved - hru si v Madagascaru podělala úplně sama...



Jeff K, LJ, Corinne, Kat
Jeff K: Přemýšlel jsem jestli nepůjdeme na
radu místo Heroes, už bych chtěl mít za sebou, jestli naše aliance má
navrh nebo ne .. Co si myslíte ?
LJ: No to podle mě není vůbec dobrý nápad... k čemu nám to bude? I kdyby se
ukázalo, že navrch máme, nechci přijít o počty... je fakt, že lidem
tady asi moc věřit nemůžeme, ale copak hrdinům ano? Ale nwm no, co
myslíte vy, holky?
Kat: Myslíš že Abi nebo Stephan nebo Barbara je nějaký počet ? Akorát budou sedět na další výzvě o imunitu ..
Corinne: Jak chcete, máme pár lidí a můžeme toho využít ..
LJ: No, nejsou to vyloženě počty, ale přijde mi chytřejší snažit se je
získat na naší stranu, než je začít vyhazovat a pak se ve sloučení
nechat zlikvidovat od hrdinů
Jeff K: Myslel jsem že by jsme se
stmelily tak, že zaečneme vyhazovat nepřátele .. .. Jinak by mohly
někoho přebrat na druhou stranu a byl by konec definitivní ..
LJ: No já fakt nevím... neměli bysme se zeptat i Ricka, co si o tom myslí?
Jeff K: Ok, zeptám ..
LJ: Tak když to vezmeš kolem a kolem, budou s tím muset souhlasit i
ostatní... a pokud s tím na ně vyrukuješ, víš, myslím, že ti to moc
neprospěje... a tím pádem ani alianci ne...
Corrine : To je pravda, ale tak se podívej na kmen ... všichni hledají skrytou imunitu a každý přemlouvá toho druhého .. Kmenová rada by všechny uklidnila ..
LJ: No jak myslíte, ale já nikoho přemlouvat nebudu, ani nemůžu, když s tím nesouhlasím... ale pokud se na tom kmen shodne, odporovat nebudu...



Jeff K, Pete, Stephan, Abi a Erinn
JeffK: Mluvil jsem s pár lidma a chtěly by jít na radu , tak se chci zeptat i vás
Pete: Na radu ? Proč ?
JeffK: Protože všichni víme, že kmen je rozdělení a já osobně chci vědět která aliance má navrh
Abi: Já nejsem proti ...
Pete: Ok souhlas ... Bude sranda


Pete, Stephan, Abi, Erinn, Kate a Coriine
Pete: Pro koho budeme hlasovat ?
Abi: Zbavila bych se nejspíš Ricka ..
Pete: Souhlasíte?
Abi: Jo .. je fyzická a k tomu velká fyzická hrozba


Kate a Corrinne:
Kate: S jakou aliancí půjdeme ?
Corinne: To nevím, ale musíme se rozhodnout ..
Kate: Uděláme chybu a jdeme jako další
Corinne: To je pravda ...
Kate: Nebo zahodíme hlasy ?



Kat(!)S Corinne nevíme jak hlasovat .. je to srandovní, chodíme za každým a nikdo nás nepokládá za hrozbu, což je srandovní ..



Kat, LJ, Jeff K a Corrine
Kat: Já a Corrinne chceme vyhodit Stephana .. je to hlava u druhé aliance a k tomu není ani tak silný ..
JeffK: Souhlasím s váma .. Stephan jde dneska domů ..
LJ: Ok, nemám problém...


Corinne(!) Ty rozhovory mezi aliancemi jsou tak krátké, někdo něco navrhne, řeknete ano a hned příjde další .. je to docela vtipný ..



LJ, Stephen, Erinn
LJ: Zdravím, lidi... podívejte, tajk jsem tak
přemýšlel, že by nebylo na škodu kdybychom táhli za jeden provaz, no ne?
Jsme tu už pár dní a já pořád nějak nevím, komu můžu a nemůžu věřit -
ale něco mi říká, že vám dvěma ano...
Stephan: To je dobrý nápad, já , Erinn, Barbara, Pete, Abi a Rick jsme spolu v alianci .. klidně se přidej ..
LJ: Wow, až tak? No, rozhodně o tom budu uvažovat, zní to slibně...



LJ, Rick
LJ: Ricku, prosímte, potřebuju s tebou probrat... mluvil
jsem se Stephenem a ten řákal že jsi na jejich straně, ať se taky
přidám... je to pravda? Vypadalo to, že s tebou počítají, tak chci vědět
co a jak... měl jsem za to, že si navzájem kryjem záda...
Rick: Nech
mě to vysvětlit... Jak by jsme si měli krýt záda, kdybych nevěděl co
chystá druhá strana? Nevím co Steven řiká, ale s nim jsem o ničem
nemluvil.... Nemusíš my věřit, ale nemám důvod tě zrazovat... Co jsi mu
vůbec řekl nebo odpověděl?
LJ: Trochu jsme se bavili, zkoušel jsem jestli se mi jeho s Erinn nepodaří dostat na naši stranu... a oni mi místo toho řekli, že se mám přidat k nim, že mají většinu - no a Stephen začal vypočítávat lidi... tak jsem mu řekl, že o tom pouvažuju, přece ho nepošlu do háje, ne? Blbý je, že to pořád vypadá na remízu... a ten trouba Jeff prosadil, ať jdeme na radu. Nemůžu si pomoct, podle mě to byla chyba... a vymstí se nám to...
Rick: Mě řekl, že jste s tím všichni souhlasili a v podstatě že máme počty na
naši straně.. Takže si to vymyslel? Nám ne, ale Jeffovi jo... Vím, že
budou hlasovat buď pro tebe nebo pro Jeffa s tím, že pro tebe bych s
nimi nehlasoval, takže to bude Jeff z jejich strany... Teď záleží co
my... Celý to vůbec nepromyslel a ani se s námi neporadil navíc mě ani
neřekl pro koho chce hlasovat... Co myslíš ty? Jsem villain nechci si
hrát na hrdinu a tahat kameny...
LJ: No musím říct, že mě tahání kamenů taky nijak neláká a Jeff mě docela naštval, když přišel s tím nápadem jít dobrovolně na kmenovku, nesouhlasil jsem ani náhodou, ale hádat se s ním nebudu... celý mě to pěkně štve... ale zas nechci udělat nějakou blbost, co když těch pět nechá nás dva hlasovat pro Jeffa a sami vyřadí mě? To by si mi fakt moc nelíbilo... jinak Jeff chce hlasovat pro Stephena, nechápu, proč vždycky svolá poradu bez tebe...



Jeff K. a Rick
Jeff K: Musíme si promluvit. LJ, Kat, Corrinne a Já jsme se domluvily jestli nebude lepší jít na kmenovou radu, at zjistíme jaká aliance tu vede a která naopak ne .. Co ty na to ?
Rick: Myslíš jako dneska nebo příště schválně prohrát? Opravdu si myslíš, že je to dobrej nápad? Kdo s tim vuebc přišel, že se to dozvídám až od tebe?
Jeff K: Dnes jít místo hrdinů .. vymyslel jsem to já a Corrinne, LJ, Kat s tím souhlasí ..
Rick: Diť máme pouze jedno členou výhodu na hrdinama... Navíc to podle mě nejde to šlo jenom ve One world, když byli na jednom ostrovu...
Jeff K: Prostě tam půjdeme a řekneme, že chceme mít kmenovou radu .. Potřebujeme jít na radu a zjistit jestli máme navrch nebo ne .. tím že půjdeme na radu naší alianci upevní, než někdo přejde ..
Rick: Jak chceš pokud si mylsíš, že je to dobrej nápad tak jsem taky pro...Podle toho co jsem slyšel od lidí, tak ostatní budou případně hlasovat pro tebe... Pokud si, ale myslíš, že máme většinu, tak klidně pujdem... Teď jestli tam Corrine nechce jít schválně, aby tě v klidu vyhodili
Jeff K: To se dnes dozvíme ..



Rick,Kat
Rick: Dneska je tu pěknej blázinec... Pete mi řekl, že jsi s nima, ale chci to slyšet od tebe
Kat: Ještě nevím jak budeme s Corinne hlasovat Ricku ..
Rick: Corrine s timhle nápadem přišla, tak asi s Jeffem ne? Spíš mě zajímá jak ty osobně to vidíš... Vím, že jsi schopná a důmyslná... Chci hlasovat, tak aby se netahali kameny
Kat: Na 99% Hlasujeme s váma a s Jeffem ... chceme pryč Stephana .. není silnej a myslím že on je ten nebezpečný v jejich alianci .. on je ta hlava
Rick: Víš chci aby mezi námi panovala důvěra, takže ti chci říct, že Jeffovi moc nevěřím... Všichni tu jsou pro peníze on jedinej jich má hodně podle mě je tu aby si užil skandály a podrazy... Pete bude hlasovat pro něj ne? Tak proč ho neposlat domů?
Kat: A právě proto si ho tu chci nechat .. s kým jiným jít do finále než s LJm a Jeffem ...
Rick: Líbí se mi, že přemýšlíš do předu, ale jde o to aby se tam vůbec dostaly... Podívej se na Peteho, ten si vybral finalistu hned na začátku a stálo ho to život ve hře...
Kat: Hlasujeme pro Stephana a konec ... zbytečne to nehrotme ...




Rick, Pete, Abi, Erinn, Stephen
Rick: Hele lidi trochu mě zaráží, že se mnou nemluvíte...
Pete: Hlasuj dnes pro LJho a vše bude v pohodě ..
Rick: Díky za stručnou odpověd, ale chci hlasovat pro Jeffa.... Kvůli němu jdeme na radu a má vypadnout jeden z nás...
Rick: Mi jsme rádi že jdeme na radu .. alespon se ukáže která strana mince má navrh a je to sranda ..
Abi: Klidně si zahod hlas, je mi to u pr*ele ..
RIck: Šarmantní jako vždy, pomalu nevím kde se to v tobě bere....Dobře, ale nechápu, proč nechcete vyhodit Jeffa? (Teď mluvím hlavně na Peteho, Abi ignoruju) Furt je nás jenom pět...
Pete: Protože Jeffa si chceme všichni vzít do finále .. proto
Rick: Koukám, že to tady je univerzální odpověď(smích) Furt jste mi neřekli jestli na to máme počty... Kat mi řekla, že s námi není....
Pete: Fatk je s námi .. schválně jsme ji řekly ať říká že s námi nění, ale opak je pravdou
Rick: Dobře, ale proč by mi říkala, že ne, když ví, že jsem taky s Váma? Tohle se mi nezdá, nedá se ji věřit
Pete: Moc to řešíš, prostě tam příjdeme a LJ půjde domů ... nevím co po nás chceš ...
Rick: No chtěl jsem vyhodit Jeffa a zjistíme jestli je Kat s náma nebo ne... Takhle mužou zahrát za LJ imunitu a někdo z nás pujde domu...
Pete: Ale ty to rozhodně nebudeš ..
Rick: To nemůžu vědět navíc nechci, aby vypadl někdo z mých spojenců... Myslím, že bychom měli hlasovat pro Jeffa pokud chceme mít jistotu, že se tu zítra sejdeme všichni...
Pete: Hlasuj si jak chceš, ale my hlasujeme pro LJho ..


Rick:! Samozřejmě jsem trochu lhal, ale myslím, že jsem Jeffovi zasadil brouka do hlavy, ať už mi věří nebo ne....


LJ, Stephen
LJ: Prosimtě, můžeš na chvíli? Poslouchej, uvažoval jsem o
tý spolupráci, cos mi navrhoval... a jsem pro. Teda pokud budete
hlasovat pro Jeffa - ten chlap mě tak naštval s tou dobrovolnou cestou
na kmenovku, měl by za to pykat...
Stephan: Hlasujeme pro Ricka ... a naopak naše aliance chce jít na radu .. ukáže se kdo má navrh
LJ: No já jen říkám, mě naštval... Ricka? ale já myslel, že je na vaší straně...
Stephan: To .. to není ..
LJ: no tak dobře... budeme teda hlasovat pro Ricka...



LJ, Erinn
LJ: Erinn, prosímtě, můžeš na chvíli? Prosímtě, pro koho teda hlasujeme? Chci být v obraze...
Erinn: Pro Ricka ...
LJ: Ok... teda, ale já myslel, že ho máme na svý straně? Co proved?
Erinn: Je velká strateigkcá hrozba ...
LJ: Hm... to je fakt... no, tak díky za info! Rád jsem to s tebou probral



Rick, Steven
Rick: Koukal jsem, že tě Pete nepustil moc ke slovu.... a to si druhá strana myslí, že ty jsi vůdce, ale koukám, že to má pod palcem Pete.. An ty se nou nebudeš s Erinn halsovat pro Jeffa? Přidal by se LJ a bylo by to ....
Stephan: Já s nima souhlasím .. LJ už vyhrál a nezaslouží si zde být .. je mi líto, ale nás nepřemluvíš ..
Rick:Samozřejmě máš pravdu a na prosto s tebou souhlasím... Když, ale budeš myslet do budoucnosti, tak LJ je v soutěžíš silnější a navíc by se s námi spojil, kdyby šel domu Jeff...Jako bonus bys dostal kyselej obličej Abi, nestálo by to za to?(smích)
Stephan: Možná příště, ale teď to jinak nebude ... LJ se dnes dobře nají ...
Rick: Ok, ale nezlobte se když pro něj hlasovat nebudu...Takže je dost možný, že se nají dobře někdo jinej
Stephan: Tak vyhoďme Barbaru .. stejně jenom všem nadává ..
Rick: Nechci tě do ničeho nutit... Jo když už jsme sami, tak ti chi říct, že druhá strana bude hlasovat pro tebe, přišel s tím Jeff... To byl taky jeden z důvodů, proč ho tady nechci, přijdeš mi jako rozumný člověk... Takže Barbaru?
Stephan: Ovšem



Pete a Barbara
Pete: Hlasujeme pro Ricka, je fyzická hrozba a k tomu velká strategická hrozba ..
Barbara: Já hlasuji pro LJho .. chci toho parchanta pryč
Pete: Nebud hloupá, zahodíš hlas a můžeš jít domů ..
Barbara: To vy zahodíte hlas ..
Pete: Jestli pro něj nebudeš hlasovat tak si blbá ...



Rick, LJ
Rick: Tak co jsi zjistil ty? Já ti snad zachránil život,
pokud to vyjde, budeš mi muset koupit dům na pláži(smích).. Ne dneska
budeme hlasovat pro barbaru jestli nic nenamítáš... Je v tom bordel Kat
možná hlasuje s Petem pro tebe... Jeff nevim co plánuje, ale Stephen a
Erinn a my dva hlasujeme pro barbaru, takže jsi v suchu
LJ: Aha, to zní zajímavě... jenže já jsem taky mluvil se Stephenem a s Erinn a ti mi říkali, ať hlasuju pro tebe...
Rick:
To je bomba... Tohle je teda dokonalý, ještě, že jsem mu neřekl, že
jsme spolu...Asi jsem tě chránil s moc velkou důrazností....Takže co
teď? Vrátit se zpátky k Jeffovy a hlasovat pro Stephena?
LJ:
Nwm... nic lepšího mě nenapadá. Podle mě se prostě snaží nějak rozdělit
naše hlasy za každou cenu... asi bude nejbezpečnější hlasovat podle
původní dohody. Odkud máš že Pete přetáhl Kat na svoji stranu?
Rick:
Myslím, že je naštvanej, že jsem mu řek, že pro tebe hlasovat nebudu... S
tou Kat to nevím jistě, Pete řikal, že je s ním. Já se ji na to neptal,
ale řikala, že na 99% hlasuje s Jeffem.. Myslím, že se za chvíli
uvidíme... Každopádně ty už můžeš být v klidu
LJ: Heh, no to nikdy nevíš... snad z toho nakonec nějakým zázrakem remíza nebude, ale člověk nikdy neví... hlavně když se všechno vyvine v náš prospěch...



Rick:! Stephen má štěstí, že si už nestihneme před radou promluvit...Jestli ta krysa nepůjde domu, tak si na něj počkám v Ponderose..





Kmenová rada


Na kmenovou radu přišly první hrdinové a hned za nimi kmen Villains .. Kmen Hrdinů vůbec nevěděl která bije ... Oba dva kmeny se posadily ..

Jeff: Tak tohle je poprvé, co zde jsou dva kmeny .. Co se děje Jeffe ?
JeffK: Chceme vyloučit druhou osobu z našeho kmene ...
Jeff: To znamená že hrdinové mají volno
JeffK: Přesně ..
Jeff: Tak dobře, hrdinové, změna plánů .. vemte si věci a jděte do tábora ..

Jeff: Vitám vás teda na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheň představuje život.

Jeff: Tak tohle bude zajímavé .. Jeffe, ty si říkal že musíte vyřešit problém v kmeni .. Popiš mi to celé, protože tohle nechápu ..
JeffK: V tomto kmeni jsou dvě aliance a obě aliance chtějí vědět co se děje ..
Jeff: Takže Kat, souhlasily s tím všichni ? Nebo většina řekla že to tak bude a šly jste prostě na radu ?
Kat: Myslím že v tom většina souhlasila ..
Jeff: Ricku, není to bláznívé jít na radu když je to teprvé druhá kmenová rada této hry ?
Rick: Člověk na týhle hře vidí, jak moc je jiná oproti normálním seriím... Tohle je naprosto šílené a já můžu jen doufat, že to dobře dopadne...
Jeff: Abi, jaké je to v táboře ?
Abi: Zmatek Jeffe ...
Jeff: Pete, pořád se chová jak ve Filipínách ?
Pete: Pár špatných slov padlo do konverzace
Jeff: Oškolivých?
Abi: Jsem zloduch Jeffe ... (smích)
Jeff: OK, nebudeme to odkládat .. Jde se hlasovat. LJ , jdeš první



Kmen Villains šel hlasovat

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,
Spoiler:

Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít

Co říct, jedna z nejvíce bláznivých rad, ale prosím vás, už nechoďte na kmenovou radu když máte imunitu .. Vemte si věci a jděte do tábora.



Rozhovor s vyžazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sun Mar 24, 2013 12:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  EmptySun Mar 24, 2013 12:00 pm

Hotovo .. jakmile sem napíšete komentář, napíšu vám do vašeho tématu jaký twist nastal ..
Jinak epizoda znovu cool .. ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  EmptySun Mar 24, 2013 5:34 pm

ještěže je Barbara taková nána pitomá, vůbec bych nečekal, že bude to hlasování nakonec takhle snadný... poprvý co jsem byl připraven jít do tahání kamenů xD

btw, co moc nechápu... Jeffa si chtěj vzít s sebou do finále, protože je bohatej, ale mě chtěj vyhodit, protože jsem už vyhrál a nezasloužím si tam bejt? to nedává úplně smysl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  EmptyMon Mar 25, 2013 8:47 am

takhle jsem to bral ..
Když dojde vítěz do konce .. tak řekne .. měl jsem na sobě tak velký terč, ale přitom jsem se sem dostal .. tohle kdyby řekl, dám mu hlas ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  EmptyMon Mar 25, 2013 9:19 am

tohle spis muzou rikat vzdycky kdyz hrajou s novackama, tady ma polovina lidi terc na zadech
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  EmptyMon Mar 25, 2013 9:24 am

ale né tak velký jak LJ, hrál k tomu víckrát než většina , když nepočítám Corinne která hraje po čtvrté .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  EmptyMon Mar 25, 2013 10:39 am

Já o tom zatim takhle nepřemejšlel, ale asi na tom něco bude Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  EmptyMon Mar 25, 2013 2:13 pm

podle mě je to blbost! vítěze si s sebou chce vzít do konce každej, protože nikdo nedá milion člověku, co už jednou vyhrál Very Happy teda pokud s ním zrovna není ve finále kretén jako Russell Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  EmptyMon Mar 25, 2013 3:00 pm

Tady jde vidět jak to bereme každý jinak ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..    Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 2 - Další bláznivá kmenová rada ..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas
» Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále
» Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: