Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení

Goto down 
5 posters

Líbila se vám epizoda ?
Ano
Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Bar_left100%Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Bar_right
 100% [ 2 ]
Ne
Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Bar_left0%Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptyFri Apr 26, 2013 10:38 am

Soutěž:

Jeff:Pojďte sem!
Jeff: Pojďte lidi . Všehny kmeny vidí kdo opustil hru . Debbie, Erinn a Abi..

Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunity .. díky...
Jeff: Kmenová imunita už není. Dnes budete hrát o tohle .. Individuální iminuta, jestli ji získáte, tak jste jedinná osoba, která nemůže opustit hru, kromě dneška, jelikož každý nahrdelník získá jak muž tak žena .. Zahoďte šátky, protože jak víte, se slučujeme .. ( Od všech trosečníků zazněla radost )
Jeff: V táboře vás čeká trochu jídla, ale první se utkte v souboji o imunitu.
V dnešní soutěži budete balancovat ve vodě na kousku dřeva.. Jakmile se dotknete rukou plošiny, končíte, jakmile spadnete do vody, končíte .. Myslím že je to všem jasné .. Dám vám minitku a začneme ..

Jeff: Připraveni? Teď pouze na nohy .. Vlny už začínají do vašé plošiny narážet .. Jeff, skvěle vyrovnává .. A máme prvního kdo spadnul do vody a to je Rick.. Grant nevydržel a dotknul se podložky .. Dva jsou venku .. Jeff znovu nádherně vyrovnal svoje tělo .. Lisa padá hlavou do vody .. Angie se ani nepohnula .. Carter taky ne .. Pete ... dotknul ses podložky rukou .. končíš .. LJ a Pavel padají do vody a nemají šancy na imunitu .. Jeff skončil a zbyvají dva muži a dvě ženy
Rafe proti Carterovi a Angie proti Corinne .. Corinne se snažila vybalancovat, ale nepovedlo se .. Angie má první imunitu .. Carter padá taky .. Rafe a Angie vyhrávají imunitu !! Pojdte si pro to .. gratuluji .. dnes nemůžete být vyřazeni .. a pro vás ostatní, dnes někdo odejde domů ..




Kmen:



Corinne, Pete, LJ , Jeff a Rick
Corinne: Měly by jsme se rozhodnout pro koho hlasujeme ?
Pete: Vím že mě nemáte rádi, ale raději budu na pátem místě než na sedmém .. proto by jsme měly držet při sobě ..
LJ: To chápu... teď jen ale přijít na to, kdo je slabej článek...



Pavel, Corinne
Pavel: Co podniknem? Vis o nekom, komu muzem verit a spojil by se s nama?
Corinne: Věřím Rickovi, LJmu a Jeffovi ..
Pavel: Rickem si nejsem moc jistej, protože mě podrazil v minulý sérii, ale tobě věřím...a něco ti taky prozradím jako důkaz...mám skrytou imunitu, takže kdyby mě nebo tebe chtěli vyloučit, tak ji zahraju... teďka akorát potřebujem získat většinu.
Corinne: To je super! Půjdeme s Rickem a spol a pak se ho když tak zbavíme až začne dělat velké potíže ..
Pavel: Jasně...hlavně prosím nikomu neříkej, že mám imunitu. Použiju ji stejně pouze za sebe nebo za tebe. Navíc by se mě pak mohli chtít zbavit...a až budete dohodnutý pro koho se hlasuje, tak mi dej vědět.
Corinne: Napadlo mě, že by sis měl s Rickem nb LJm promluvit ty, aby ti víc věřily ..
Pavel: Dobře, tak já za nimi zajdu.

Pavel (!): Sice mají Heroes početní výhodu, ale já s nimi nechci mít nic společného po tom jak se ke mě chovali v kmeni, takže jim něco nakecám a pak je vyloučím jednoho po druhém



Lj(!): Původně jsem se chtěl sice zbavit před sloučením Granta a ne Debbie, teď jsem ale rád, že se to nestalo. Máme teď kromě něj ve sloučení další borce jako třeba Pete, Carter nebo Rick a fyzicky jsou na tom mnohem líp než já. Takže aspoň v něčem jsem menší hrozba než jiní a to by mi mohlo hrát do karet...



Rafe a Pete
Rafe: Vím, že ti odešla Erinn, jak Carter řekl, že jste byly spojenci a Corinne prý hlasovala s nima .. co říkáš se pomstít, první by mušel jít nejspíš Rick, takže ho tam napiš, protože ten poletí domů a pak se zbavíme Corinne, souhlasíš ?
Pete: OK ..
Rafe: U nás budeš na pátem místě a u nich nemáš prý žádné přátele ..



Pete, Rick
Rick: Vím, že jsme spolu měli rozpory, ale budeme si muset pomoct pokud chceme přežít... Pro koho řekli tobě, že hlasují?
Pete: Poslouchám ..
Rick: Kolik máme možností? Vrátit se ke zloduchům a mít šanci v remize, nebo bejt s hrdinama a nechat se vyhodit v první chvíli, až nás nebudou potřebovat...Nevim pro koho ti řekli, že budou hlasovat, ale nemyslím si, že to bude pravda
Pete: Prý mám vyhodit Jeffa, ale nevěřím Pavlovi a spol, jelikož vyhodily Erinn a přitom Pavel mi dal slovo, že půjde s náme do remízi .,. Takže jsem na vaší straně .. Pak mi řekni pro koho hlasujete ..


Pete(!) Opravdu nevím pro koho .. Musím to zvážit .. v jaké alianci dojdu dál (smích)



Rick,LJ
Rick: Tak jsme to oba přežili, což je teda supr....
.Každopádně musíme vymyslet co budeme dělat... Máme možná, tak Peteho,
jinak mi připadá, že si všichni hrajou furt na hrdiny a zloduchy...
LJ:
Já jsem taky rád že jsme to oba přežili ve zdraví... ale Peteovi
nevěřím. A jako jo, ty původní vazby mezi hrdinama a padouchama pořád
fungujou, jen si nejsem vlastně jistej proč... byli jsme na ně přece
rozdělení sotva 6 dní, pitomej tejden! To ani pořádný vztahy nemohly
vzniknout...
Rick: Pete řikal, že ho Pavel už jednou vypekl, tak že s
nima nechce mít nic společnýho...ale víš jak už jednou mě chtěl poslat
domu...Nemáme, ale moc na výběr... Zkusit je rozhádat, ale nevím moc
jak, protože jinak půjdem jeden za druhým domů
LJ: Hele, jak jsi na tom s Rafem a Lisou? Věří ti?
Rick:
Věřili mi dost hodně na to, aby mi ukázali, že mají symbol, ale
poslední dvě kmenovky tou důvěrou dost otřásli... Proč? Co takhle nějak
ukecat Pavla? Třeba, že pro něj chtěj hlasovat nebo tak něco?
LJ: Spíš jsem přemýšlel - na hrdiny a padouchy jsme byli rozdělení jen chvilku, ale po promíchání jsme byli na ty kmeny po třech rozdělení pěkně dlouho... a lidí z Gan tu máme 5! 5 z 11 lidí! Stačí jim dvě kmenovky a mají hru pod kontrolou. Sice asi není pravděpodobný, že by s nima Pete spolupracoval, ale... prostě mě tak napadlo, co kdybych se pokusili ty, já, Jeff, Grant, Rafe a Lisa spojit proti nim? Třeba by to zabralo...
Rick:To zní jako dobrej nápad, teď záleží jestli vyjde s
Rafem prmluvim, ale nic neslibuju... Ty už jsi mluvil s Grantem? Bylo by
to fer, kdyby si někdo chtěl hrát na hrdiny a zloduchy,tak by to bylo
tři na tři....
LJ: Promluvím s ním, třeba hned teď. Ty zkus Rafa a pak si řeknem, jak to dopadlo...



Pavel, Carter, Angie, Rafe, Lisa a Grant
Pavel: Tak koho se dneska chcete zbavit? Máme převahu, takže můžem domů poslat kohokoli.
Rafe: Nejraději bych hlasoval pro Ricka ..
Carter: Pod to se klidně podepíšu ..
Rafe: Tak domluveno a hlavně to nikdo nepoplettě .. máme zaručenou finálovou šestku ..
Pavel: Tak s tímhle plánem souhlasím. Tentokrát vyhrajou Heroes.

Pavel (!): Tak po tomhle rozhovoru opravdu nevím jak budu hlasovat. Rád bych byl s Corinne, ale nebyli by sme ve většině, což je vždycky špatný. Snad mi nikdo nebodne nůž do zad, ikdyž by to v tuhle chvíli nebylo moc chytrý rozhodnutí.




LJ, Grant
LJ: Ještě jsem ti nestihl poděkovat za to, jaks mě a
Jeffovi pomohl na poslední kmenovce. Doufám, že tě to nějak moc
netrápí... Jinak, vím že jsme nikdy nebyli vyloženě spojenci, ale stejně
- myslíš, že je mezi náma možná další spolupráce?
Grant: Trochu ano,
Debbie si tu zasloužila být nejméně až do sloučení .. ale to mi všichni
.. Udělal jsem to pro to, abych s váma spolupracoval, nikomu jinému
věřit ani nemohu ..
LJ: Copak u hrdinů tě nemají rádi?
Grant: To nevím, ale strávil jsem s nimi pár dní .. Klidně půjdu s váma, když
mi slíbíš, že Já, ty a Jeff dojdeme až na konec ..
LJ: Nevidím důvod proč bysme nemohli, klidně si na to můžem plácnout...
Grant: Přísahej na svoji rodinu a já na svoji .. A abys mi důvěřoval že to
myslím vážně, tak jsem našel skrytou imunitu hned druhý den jak jsme
vyhodily Debbie ..
LJ: Přísahám, my tři až do konce... jinak, mohl bys promluvit s Lisou a
Rafem? Napadlo že bysme mohli vytvořit alianci proti lidem z Gan, je
jich moc a pokud se rozhodnou spolupracovat, bude malér... my s Jeffem
si vezmeme na starost Ricka...
Grant: Už jsem s nima mluvil a staří Heroes drží při sobě a chtějí získat Peta ...
LJ: Sakra... tak to budeme muset vymyslet něco jinýho...
Grant: Když dobře počítám tak já, ty, Rick, Jeff a Corinne a musíme zkusit přemluvit Peta ..
LJ: Jo, ono to nějak půjde... musí. Pete by byl hlupák, kdyby přeběhl...
ale stejně, copak u hrdinů není nikdo tak mimo jako on u padouchů?
Všichni drží při sobě? Ty to přece musíš vědět...
Grant: Ne .. dvojce
Lisa a Rafe dali slovo Carterovi a Angie .. a k tomu Pete si raděj
nechá páté místo než aby přešel k nám .. Můj názor
LJ:
Pátej na straně padouchů? He, neboj, pokud k tomu budu mít co říct, tak
daleko se určitě nedostane... ale je fajn že si to myslí. Noa co Pavel?
Grant: O něm nemám ani ponětí .. zkus s ním promluvit ..
LJ: Ok, promluvím...



Rafe,Rick
Rick: Tak jsem zjistil pár novinek a chtěl bych je s tebou probrat....Hrdinové nejsou jednotní, tak jak si myslíš, nemůžeš se divit byli jste většinu doby v jiných kmenech... U zloduchů je to podobný... Bojím se ale, že lidi z Ganu by mohli klidně ovládnout hru po tomto hlasování...Jde o to, že mám s tebou a Lisou probrat jednu nabídku... šlo by o to, že Ty,já a Lisa bychom se spojili s LJ, Jeffem a Grantem...Měli bysme zaručenou Final 6 a s tvojí imunitou kdo ví co víc?
Rafe: To nepřichází v úvahu .. LJmu, Jeffovi nevěřím vůbec nic .. nechci je tady .. vím jak hrály a nedá se jim věřit .. Já, Grant, Lisa, Carter, Angie a Pete hlasujeme pro Peta .. bud se přidáš k většině, nebo půjdeš domů, ale já tě potřebuji, pak to bude totiž Carter, Angie proti Mě, Lise a tobě ..
Rick: Tak s ehned nerozčiluj, měl jsem to s tbeou jenom probrat... Pro Peteho? Předtm si řikal Jeffa... No jde o to, že Petemu nemůžeme věřit... Byl u zloduchů, že ho Pavel teď podvedl s Erinn a prý s hrdiny nechce mít nic společného...I kdyby to byla bouda, tak ty se nemáš čeho bát máš imunitu kolem krku, takže bych to odnesl nejspíš já... Jsem rád, že se mnou počítáš...
Rafe: Nebo raději zůstaneme u Jeffa .. je pravda že Peteho by jsme mohly ještě potřebovat a k tomu se říká .. první nápad je vždy správně ..
Rick: Dobrá tedy


Rafe(!) Doufám, že Rick mi dokáže nějakou loajalitu, protože jestli ne, tak můžeme být ve velkém maléru ..


LJ, Jeff, Corinne, Rick, Pete
LJ: Lidi, pro koho teda chcete teďka
hlasovat? Já osobně bych navrhoval Cartera. Ten kluk je dobrej v
soutěžích, měli bysme podle mě využít toho, že teď nemá imunitu... dokud
není pozdě.
Jeff: Já s tebou nesouhlasím ... Vyloučil bych Lisu .. má dobrý vztah k Rafovi a k tomu ji to dobře myslí ..
Pete: Já si to myslím taky .. hrály jsme s ní ve Filipínách a ta nezradí nikoho z té aliance ..
LJ: Lisu? Ale vždyť je marná... té se budeme moct zbavit kdykoliv. Vážně to chcete? Ricku, Corinne, vy s tím souhlasíte?
Corinne: Mě je to jedno, chcete vyhodit Lisu, napíšu ji, chcete vyhodit Pavla ? Napíšu ho .. je mi to opravdu jedno ..
RIck:
Jsem za jedno s LJ... Carter je hrozba a měl by jít pryč, když ne on
tak Pavel... přece se nezbavíme důchodkyně, která ve Filipinách
nevyhrála ani jednu imunitu ne?
Jeff: Podle mě není správný čas vyloučit Cartera .. není to strategická hrozba .. takže navrhuji Lisu a Pavla
LJ: Pavel vypadá, že by s náma mohl spolupracovat a v tenhle moment se hodí každá pomocná ruka, takže... holt ta Lisa


LJ(!): Jeffovi jsem doteď veřil, no víceméně skoro na 100%, ale asi to bylo hlavně proto, že mi nic jinýho nezbývalo. Teď po tom, jak hrozně bránil Cartera... prostě nevím. Rozhodně se ale musíme začít zbavovat lidí z Filipín, protože je jich tu mnohem, mnohem víc, než by mělo... a to mě děsí.



LJ, Pavel
LJ: Ahoj Pavle, můžem si promluvit? Chtěl jsem se tě
zeptat, jak moc zadobře jsi s ostatníma hrdinama? Doslechl jsem se, že
pokud někdo mezi ně úplně nezapadá, tak jsi to ty...
Pavel: Jsem na
ně naštvanej za to jaký na mě byli v kmeni. Oni za mnou sice dolejzaj,
ale radši bych šel s váma. Tak jako tak budu na dně aliance. Jde jen o
to, aby ste mě pak nezradili, když vám teď pomůžu.
LJ:
Řeknu ti, ti hrdinové mi na první pohled přijdou jako pěkně semknutá
skupinka... zato u nás by se to mohlo třebas ještě i pěkně zamotat.
Takže myslím, že u nás budeš mít šanci dostat se dál... každopádně pokud
nám teď pomůžeš, minimálně já ti to určitě nezapomenu...
Pavel: Budu
ti věřit. Můžete se mnou počítat. A co až nastane remíza?Přemlouvali
ste někoho z Heroes, aby při druhém hlasování otočil?
LJ:
Vždyť je nás 11, remíza bejt nemůže. Ale zkoušel jsem zapracovat na
Grantovi, byl se mnou a s Jeffem v Bogata docela dlouho, trochu jsme se
sblížili, tak snad zabere...
Pavel: Jasně...promiň asi sem se přehlídl...takže jsem nejspíš rozhodující hlas...pro koho mam teda hlasovat?
LJ: Možná to bude znít divně, ale chceme hlasovat pro Lisu... tak nějak doufáme, že pokud mají hrdinové v zásobě nějakou imunitu, tak tohle snad budou čekat nejmíň...
Pavel: To je pravda no...snad to teda dopadne.



Jeff a LJ
Jeff: Ty víš proč jsem chtěl zachránit Cartera ... jestli
se proti nám ostatní obrátí, tak je to právě on, který nám může pomoc ..
jsme dobří přátelé, ale to neznamená, že nepůjde domů .. jenom jsem
chtěl aby jsi to věděl ..
LJ:
Jasný, Jeffe, já to chápu... ale snad chápeš že mě napadl jako první. S
tím jak dobrý je na soutěže, prostě, nechci ho tu mít dlouho. No ale
snad má v Grantovi, Rickovi a nás dvou dostatečnou konkurenci (smích)
Jeff:
Ty víš že ti tady věřím ze všech nejvíc a proto, po této kmenovce,
budeme hru ovládat my .. Měly by jsme založit novou alianci a vzít dál
jen ty, kterým se dá věřit, kteří nepřeběhnou a budou k nám loajální ..
LJ: Souhlasím... klidně si tu nechám třeba Granta dýl než Petea, jestli je to to, co myslíš...
Jeff: Přesně tak to myslím .. Pak bych se zbavil Pavla a Rafa ..
LJ: Souhlasím... zvlášť když Rafe s náma ani spolupracovat nechce...



Jeff(!) Cartera si tu chci nechat, protože by se mi mohl ještě hodit, kdyby mi začalo téct do bot .. takže to byl strategický tah ..



LJ, Grant
LJ: Mluvil s tebou Jeff, nebo někdo, o hlasování?
Grant: Nikdo ..
LJ: Aha... zvláštní. No, každopádně Jeff si prosadil, že se má hlasovat pro Lisu, tak bych předpokládal, že si to pokusí obhájit sám... co se dá dělat. Prostě hlasujeme pro Lisu, tak abys to věděl.



Kmenová rada :
Přivedeme členy poroty .. Erinn, Abi a Debbie, vyloučené na minulé kmenové radě ..

Jeff: Takže, Rafe, věřil si, že bys mohl vyhrát první individuální imunitu za muže ?
Rafe: V této podobné soutěži jsem skončil jako první ve finále, taky to bylo o výdrži, takže jsem si nevěřil ..
Jeff: Angie a co ty ?
Angie: Měla jsem to o hodně lehčí než Rafe, byly jsme jenom tři ženské ..
Jeff: Jeffe, když si přišel do téhle řady, myslel sis že dojdeš do sloučení ?
JeffK: Doufal jsem, to je vše o co jde ..
Jeff: Co tě dostalo až sem ?
JeffK: Je to dost lehké, jde o to si najít alianci .. jelikož se známe, tak víme kdo je loajální a kdo ne ..
Jeff: Takže Liso, co si teď asi fanoušek u televizních obrazovek myslí ?
Lisa: Čeká jak dopadne hlasování, jestli mu nevypadne favorit, kterému fandí už z minulé sezony nebo se mu zalíbil až teď ..
Jeff: Pete, hraješ jinačím způsobem než na Filipínách nebo dost podobným?
Pete: Abych pravdu řekl, tak se svojí hrou nejsem moc spokojený, ale je možný, že se ve sloučení rozjedu ..
Jeff: Cartere, nehodí to na Peta terč když řekl že se teprve rozjede ?
Carter: Nemyslím si že by na tom tolik záleželo, třeba se vůbec nezmění, protože nebude muset, když skončí s dobrou aliancí .
Jeff: LJ, jseš teď spokojený se svojí aliancí či pozicí ?
LJ: Spokojený - no rád bych byl, ale nevím, uvidíme po téhle kmenovce. Spoléhám na pár lidí, kterými si ale ještě nejsem stoprocentně jistý, a tak ani nevím, jak to vypadá s mojí pozicí... doufám že dobře (smích)
Jeff: Pavle, poprvé ve sloučení, jaký máš z toho pocit ?
Pavel: Dost smíšený, ale jsem rád, že jsem se do něho dostal.

Jeff: Ok, je čas hlasovat, Cartere, jdi první ..





Kmen šel hlasovat:

Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..



První hlas,
Spoiler:



Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít


Vypadá to, že muži mají navrh. To neznemená, že se ženy nedostanou na konec.. vemte si věci a jděte do tábora ..



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Sat Apr 27, 2013 10:38 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptyFri Apr 26, 2013 12:02 pm

strašně se těším ! bude jedna z nej ep na tomto forku ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptyFri Apr 26, 2013 12:04 pm

uz se tesim
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptyFri Apr 26, 2013 12:05 pm

potřebuji od třech amigos odpovědi na kmenovce
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptyFri Apr 26, 2013 1:20 pm

Pořád se čeká na Ricka no ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySat Apr 27, 2013 10:25 am

OK na Ricka čekat nebudeme, takže se pokochejte dobrou epizodou xD
Jakmile si přečtete epizodu, napište do svojí místnosti a pošlu vám další informace o další ep ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySat Apr 27, 2013 11:04 am

Já jsem vlastně docela rád že v této sérii nehraju.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySat Apr 27, 2013 11:06 am

Proč pak ? xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySat Apr 27, 2013 11:36 am

Nechtěl bych být součástí toho zmatku.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySat Apr 27, 2013 12:01 pm

díkybohu, vyšlo to xD sice škoda Lisy, myslím že krom Jeffa K to byla jediná osoba, kterou bych byl schopnej porazit ve finále, + zbejvaj už jen 2 ženský, ale zas jsem jí neměl rád, to to docela kompenzuje Very Happy a hlavně, vše jde, jak má Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySat Apr 27, 2013 12:19 pm

za to jak hraju v týhle sérii by si porazi asi i mě :-)
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySat Apr 27, 2013 12:20 pm

Se divím že neřešíte že už je 4 porotce .. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySat Apr 27, 2013 12:29 pm

to teda...rikal sem si ze je to nejak brzo na 4 porotce
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySat Apr 27, 2013 12:39 pm

taky mě to překvapilo, myslel jsem že Lisa bude první... nechápu co taková Erinn nebo Debbie nebo Abi můžou vědět o tom, co se teprv dít... navíc mě zřejmě všechny nesnášejí, takže je tam nevidím rád xD

Pavle, neporazil, já fakt nepočítám s tím že vyhraju podruhý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení EmptySun Apr 28, 2013 5:11 am

nádherná epizoda:) Omlouvám se za nepřítomnost nějak jsme teď slavili před maturitama a nebyl vůbec čas...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení   Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Hv2sV - 8 - Sloučení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Hv2sV - 7 - Bude sloučení ?
» Survivor Hv2sV - 5 - Co by udělal asi Boston Rob
» Survivor Hv2sV - 6 - Strategický hlas
» Survivor Hv2sV - 15 - Promo
» Survivor Hv2sV - 15 - Finále

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S05: Survivor Heroes vs Villains-
Přejdi na: