Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?

Goto down 
2 posters

Líbila se vám tato epizoda ?
Ano
Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  Bar_left100%Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  Bar_right
 100% [ 2 ]
Ne
Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  Bar_left0%Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  Bar_right
 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 2
 
Back

AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  EmptyFri Oct 26, 2012 3:53 pm

Kmen Favoritů:

Erik: Uvaříme před soubojem o imunitu rýži ?
Malcolm: Myslím , že je to dobrý nápad .. Takhle by jsme to mohly dělat každý den .. Vždycky před zápasem trošku ..
Brenda: Souhlas ..
Utku: Dnes jim zase nakopeme zadky ..
Andrea: Přesně .. nemají šancy proti Favoritům ..



Kmen fanoušků po kmenové radě:
Alan: Dnes večer jste to pěkně potentily jako ... To chcete znovu prohrát ?
Hanna: Oliver byl slabý .. tak to moc neber zle ..
Paul: LJ .. pro koho si hlasoval ?
LJ:Já? Pro Olivera. Omlouvám se, že jsem některým z vás řekl původně něco jinýho, rozhodl jsem se až na poslední chvíli. Na tom klukovi mi prostě něco absolutně nesedělo... doufám, že jsem tě, Paule, nějak nenaštval, a ani vás ostatní.
Paul: Ok ..teď hlavně vyhrát ..
Betty: Dnes vyhrajeme .. tak už se nehádejte

LJ:(!)Už od prvního dne jsem se rozhlížel tak nějak nenápadně všude možně po okolí, jestli se mi nepodaří najít skrytou imunitu. A představte si, dneska se mi to podařilo! Díkybohu mě při tom nikdo neviděl, a tak si to můžu zatím nechat pro sebe...



Soutěž:
Jeff:Pojďte sem!
Favoriti, podívejte se na nový kmen Fanoušků. Oliver byl první vyloučený . Připraveni na dnešní Soutěž ? Všichni jenom kývly hlavou na Jeffa . Jeff: Půjdeme postupně . První si vezmu zpět Imunitu . Díky . Imunita je opět k mání .
V dnešní soutěži si každý kmen vybere 5 plavců , tři skládače  a jednoho klíčníka .
Až řeknu , první člověk vyrazí na plošinu , vyšplhá nahoru a rozbije pouzdro. Tím uvolní klíč , potopí se pro něj a poplave zpět . Až nasbíráte všech pět klíčů, klíčník otevře truhlici s kousky skládačky . Skládači je vezmou a složí puzzle .. Kmen , který ji složí jako první , vyhrává . Chcete vědět o co hrajete ?
Všichni: Jo ..
Jeff: Vítězová dostanou imunitu a nejdou na kmenovou radu . A taky hrajete o odměnu . Rybářské náčiní a také o bambusovou rybářskou lodku , která na vás bude čekat v táboře . Jde o hodně .. Favorité .. máte jednoho člověka navíc .. kdo bude sedět ?
Andrea Já Jeffe ..
Jeff: Posaď se na lavičku .

Plavci:
Favorité: Malcolm , Erik, Utku , Will a Kate
Fanoušci: Paul , Alan, LJ , Betty a Evelin

Klíčník:
Favorité: Phillip
Fanoušci: Felix

Skládači:
Favorité: Brenda, Natalie, Steph
Fanoušci: Lucy,Stella , Hanna


Jdeme na to .. O odměnu a imunitu . Připraveni ? Start !
Malcolm a Paul .. Paul je dřív na plošině .. Malcolm tam je taky .. Paul se vrací s klíčem .. Malcolm hned za ním .. Paul je zpět a jde Alan .. Malcolm se vrátil a vyráží Erik , který dohání čas .. Oba dva se vrací zpět . Utku jde do vody .. Alan se vrací a jde LJ . Utku se potápí pro klíč a vrací se .. Lj rozbijí schránku a potápí se pro klíč . Utku se vrátil a jde Will . Lj se vrací a jde Betty .  Will rozbijí schránku a vrací se . Kate jde za favority . Betty se vrací a jde Evelin .. Kate nemůže najít klíč .. Evelin rozbijí a hledá klíč . Kate má poslední klíč pro Favority a vrací se  . Evelin se vrací též .  Phillip začíná odemykat truhlu . Evelin se vrací . Phillipovi zbývá poslední klíč . Evelin dává klíč Felixovi který začíná odemykat . Favorité jsou už u skládačky . Brenda , Natalie a Steph  pracují na skládačce . Fanoušci začíná ... Favorití vyhrávájí imunitu a odměnu ! Favorité gratuluji .. podruhé za sebou . Nikdo z vás nejde domů a k tomu máte velkou odměnu . Fanoušci , pro vás nic nemám , akorát večřerní schůzku na kmenové radě , odkud jeden z vás odejde domů .



V táboře Fanoušků :

Hanna , Stella ,  Lucy a Felix
Stella: Vyhodíme Alana ? Bude velká hrozba ..
Hanna: Ok , souhlasím .. Lj bude hlasovat s náma ..
Felix: LJ .. vyhodíme Alana ok ?
LJ: Hele, nevím jestli to je úplně dobrej nápad... dalšího chlapa? To bysme mělo ještě promyslet...


Alan,Paul,Betty a Evelin
Paul: Musíme něco vyhrát .. musíme nechat silné lidi ..
Alan: Stellu ?
Betty: Jop , souhlasíš Evelin ?
Evelin: Chci něco vyhrát ...
Paul: Hanna, Stella , Lucy a Felix beztak jsou v alianci ..
Alan: Založíme taky ? Čtyři nejsilnější ..
Evelin: To zní dobře .. Co LJ ? Hlasuje s nima ?
Paul: Nemám páru .. LJ .. Stellu ok ? Nás pět se dostane do sloučení .. Souhlasíš ?
LJ:Jasně, souhlasím . Stella dneska končí...



Kmenová rada Fanoušků .


Jeff: Už by jste mohly něco vyhrát .. Paule , proč nedokážete vyhrát ?
Paul: Já ti nevím Jeffe ..
Jeff: LJ , jak budeš dnes večer hlasovat ?
LJ:Kmeni se zatím příliš nedaří a tak je třeba zbavovat se slabých článků, abys nás netáhly ke dnu.
Jeff: Alane ?
Alan: Chci udržet kmen silný .
Jeff: Stello , naposledy dostalas nějaké hlasy .. bude se to opakovat ?
Stella: Myslím že ano ..
Jeff: Jakto , že ses dostala do takové situace ?
Stella: Prý jsem nejslabší , ale to si nemyslím.
Jeff: Betty , je Stella nejslabší ?
Betty: Jop .. Jestli chceme něco vyhrát .. musí jít domů ..
Jeff: Ok , jsem zvědavý jak to dnes dopadne a doufám , že už budou samý silný lidi ochotný vyhrát .. Lucy , jdeš první .


Kmen Fanoušků šel hlasovat:
Spoiler:


Jeff: Dojdu spočítat hlasy . Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu.Přečtu hlasy..

První hlas ,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Druhou vyloučenou osobou ze Survivor Fans vs Favorites
Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň .
Jeff: Váš problém je jasný .. jste rozdělení . Musíte se sjednotit . Vemte si věci . Dobrou noc .


Hlasování:
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 7:28 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  EmptyFri Oct 26, 2012 4:04 pm

Bezva epizoda... promiň že mi to tak trvalo, ale skoro jsem se ke copmu za pöslední 2 dny nedostal... doufám, že příště už vyhrajem xD
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  EmptyFri Oct 26, 2012 4:05 pm

si přečetl rychle ne ? xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?    Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Fans v2s Favorites - 2 - Dalšího chlapa ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Fans v2s Favorites - 9 - Chaos
» Survivor: Fans v2s Favorites - 16 - Závěr
» Survivor: Fans v2s Favorites - 4 - Dám ti nápovědu k imunitě
» Survivor: Fans v2s Favorites - 5 - Sundejte šátky
» Survivor: Fans v2s Favorites - 7 - Pane bože !

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S02: Survivor: Fans vs Favorites ✓-
Přejdi na: