Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.

Goto down 
4 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole.
 1
 2
 3
 4
 5
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptyThu Jan 03, 2013 3:24 pm

Kmen Palaki 

Rick!: Šílená rada, teď musím hasit požáry, který jsem založil...Myslím si, že domu půjdu, až mě nebudou potřebovat, což snad zatím není

 

Adam(!) Kmenová rada byla taková sranda .. fakt jsem se popadal za břicho a Chris .. trochu mu vadilo že vyloučil Pavla, kterému věřil, ale podrazy jsou srandovní .. když si vzpomenu na Kate ve One World .. to nemělo chybu .. Teď jde o to, ať nejdu domů já .. to by byla dost velká sranda a byl by to krásný podraz ( smích )

 

 

Adam a Chris

Adam: V pohodě ??
Chris: Jo .. bylo mi trochu líto Pavla .. ale podle mě nečekal, že jsme ho podrazily ..
Adam: Jsem se snažil nesmát ..
Chris: Všimnul jsem si ..
Adam: A co Rick ?
Chris: To bude v pohodě .. nemá jinačí možnost .. a pak se ho zbavíme, až ho nebudeme potřebovat ..

 

 


Soutěž

Jeff: Pojďte lidi . Matto, poprvé vidíte kmen Palaki. Pavel, byl vyloučena na minulé kmenové radě. Jste připraveni soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: Dneska bude soutěž o imunitu ale jinačí .. Podle mě je čas na sloučení ..
Od hráčů zaznělo Jůůů . Jupí .. potlesk a prostě radost ..

Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky. Kmenová imunita není. Dnes můžete vyhrát inviduální imunitu. Dnes tu máme dvě imunity, jeden je pro chlapy a druhý pro ženy. Teď k soutěži. Dnešní soutěž je velmi jednoduchá budete se držet stožáru, co nejdéle budete moct . Jestliže spadnete, jste venku ze hry . Poslední žena a muž vyhrává imunitu. Rozlosujeme si místa

Dobrá , všichni vylezte nahoru a začneme .

Tak žačínáme .. Chris jde hned dolů ..

Jeff: Co se stalo ?

Chris: Potřebuji na WC Jeffe ..

Jeff: Jsi mohl jít před soutěží ..

Chris: Jsem myslel že vydržím ..

Jeff: I potřeba na WC vás může stát milion dolarů . Se dozvíme večer .

Natasha: Tohle je zlé .. zlé zlé zlé ..

Jeff: Natasha jde dolů ..

Jeff: Zbývá osm lidí .. Hned za ní Zoe .. Poslední dvě ženy . Jane a Ela ..

Ela: Je to tvoje Jane ...

Jeff: Co děláš Elo ?

Ela: To slunko je děsný Jeffe ..

Jeff: Tak slez dolů ... Jane vyhrává imunitu za ženy !

Jeff: Ryan padá z vrchu dolů .. Jsi v pohodě ? Nebo mám zavolat zdravotníky ?

Ryan: V pohodě .. dobře že tu byl písek ..

Jeff: Tohle bylo strašidelné .. Liam slézá .. už jste tu skoro hodinu .. Adam, Rick a Connor soutěží ..

Adam: Je to na tobě Ricku ...

Jeff: Adam končí .. Rick proti Connorovi

Jeff: Dvě hodiny ... Oba už nemohou .. Rick sklouzává .. dolů a snaží se zastavit ... ale padá na zem .. Connor a Jane vyhrává imunitu ! Jste v bezpečí na dnešní kmenové radě .. Z ostatních, někdo půjde domů ... teď kde budete bydlet . Tady máte mapu a vzadu jsou dva čluny. Poplujete podle mapy a postavíte nový přístřešek .. Dostanete nářadí a hlavně pít pít pít . Je 40 stupnů, tak dávejte bacha .. Vemte si věci .

 

 

Celý nový kmen

Ryan: Jíííídlo !!!
Natasha: Dáme si do nosu ...
Connor: Máme šunku .. mnam .. a kuře .. to si uděláme večer, co říkáte ..
Ryan: Souhlas ..

 

 
Jane:(!) Nevím jestli to zařvat do světa! Připluli jsme s novým kmenem na naší novou pláž a v zásobách jsem našla... imunitu!

 

 

Rick, Adam, Chris, Natasha a Ryan

Rick: Bláznivá rada, omlouvám se, že jsem první hlasování hrál na remizu, chtěl jsem si být jistý, že všichni volí, tak jak řekli... Pochopte už mě vypekli nechtěl jsem se znova spálit... Každopádně se mnou můžete počítat, přeběhnout nemůžu, druhý kmen jsem zradil a těžko by se mnou chtěli něco mít... Bylo by zbytečný se zbavovat hlasu, kterej se Vám muže hodit....
Adam: V pohodě .. byla to tak větší sranda ..
Chris: Příští jde teda Ela nebo Jane ..souhlas ?
Natasaha: .. souhlas
Rick: Takže jde Ela nebo někdo z bejvalího Matta?
Rayen: Když vyloučíme Elu .. pořád budeme mít přesilu dvou lidí jestli dobře počítám ?? Ela umí tak dobře mluvit .. že je nebezpečné ji mít v kmeni ... Podle mého názoru .. Nebo jednoduše vyloučíme někoho z Matta .. kdo je největší hrozba Ricku ? Ty si tam s nimi byl ?
Rick: Rozhodně Connor, ale ten teď vyhrál imunitu.... Liam je docela silnej hráč a mohl by vyhrávat imunity... Je ale fakt, že Ela umí moc dobře mluvit a tím je nebezpečná... Nemůže mít imunitu?
Ryan: Nemyslím si ..
 

 

Connor, Liam a Zoe

Connor: Máte plán ?
Liam: Musíme někoho přibrat ..
Zoe: Zkusme to na Jane .. Co Rick?
Liam: Který Rick , pro mě žádný neexistuje ..
Connor: Tak jdeme za Jane ..

 

 

 

Jane, Rick

Rick: Vím, že na mě jsi naštvaná, ale nechtěl jsem jít domu kvůli blbýmu losování... Pavel si to měl líp ohlídat.... Pokud se mnou už nechceš nic mít chápu to, ale furt bych byl rád tvým spojencem...
Jane, Rick
Jane: Dobře, šance je vždycky. Teď mi ale řekni co máš v plánu.
Rick: Ještě se neví pro koho se bude hlasovat, buď někdo z Matta nebo Ela... Nevím k čemu bych se víc klaněl, co ty?
Jane: No takhle. Mám plán... spojíme se s druhým kmenem a vyhodíme Chrise. Ať ti zrádci z našeho kmene nemusím déle snášet postupem času je povyházíme.
Rick: Bohužel si myslim, že pro druhej kmen jsem zrádce já... Silně pochybuju, že by se mnou chtěli mít něco společnýho...
Jane: Neboj, je to jejich jediná šance. vzali by kohokoliv ale pro nás je to příležitost. Nemyslíš?
Rick: Ty jsi s nima už mluvila? Já nevim Jane jakmile nebudou potřebovat můj hlas tak jdu do poroty....
Jane: S námi je tam ješte Ela, s ni jsem uz od zacatku a až my nebudem potřebovat je tak je vyloučíme aniž by o tom mohli vědět.
 
 

Connor, Liam a Zoe a Jane

Connor: Mohu se zepatat .. vím že vás je ohodně více ve vašem kmeni .. proto se třeba zrovna ty .. nedostaneš do finálové čtverky .. proto ti chceme navrhnout tuhle možnost jít s náma do finálové čtverky ..
Zoe: Nejsme tak silní jako ostatní z tvého kmene ... tak co říkáš ? Hlasujeme pro Chrisa ... doufám že se k nám přidáš .. Liam zkusí přemluvit Ricka, který by skončil jako pátý a ty čtvrtá .. pokud nevyhraješ odměnu .. což není nemožné když si vyhrála dneska a máš skvělou kondičku .. Víc mě nenapadá (smích)
Jane: Myslela jsem na to od minulé kmenové rady, když mě vyloučili spojence. Mám jen jednu malou podmínku. Ela musí jít s námi.
Connor: Souhlasím..

 

 

Jane, Ela

Jane: Věřím ti a doufám že je to tak i z tvé strany. Máme možnost zbavit se Chrise a zbytku zrádců z bývalého kmene. Druhý kmen nám nabídl alianci
Ela: Finálová dvojka ? Ruku na to ?
Jane: To zní skvěle. Ruku na to!

 

 

 

Rick, Ela, Jane

Jane: Jste pro aby dnes šel Chris?
Ela: Souhlasím ... co ty Ricku ? Toho blbačka nemohu vystát .. budu hrát férově .. mé slovo má hodnotu ..
Rick: Věřím Vám, ale je to jistý, že Matto hlasuje s námi? Protože jestli ne, tak nechci zbytečně dávat svoji hlavu na špalek... Chrise bych klidně poslal domu, ale co ostatní?
Jane: Ricku, myslím že je to jejich jediná šance. Jinak by šli postupně domů. Jdem na to.

 

 

Rick!: Tak jsem se sloučili,očividně Connor a spol se ještě přes to nepřenesli a myslím, že mě tu nechtěj za každou cenu...naštěstí mám několik možností, jak dneska hlasovat... Buď budu s Rayenem, kterej je doopravdy fajn chlap, ale táhne sebou zrádce Chrise s Adamem... Nebo s Jane a Mattem, Jane to dlužim... Ale nevim jestli dokážu věřit někomu z Matta...

 

Ryan(!) Dnes Rick běhal za Jane a Elou, takže se uvidí, jestli se mu dá věřit a jestli ne .. může mě to stát můj život ve hře a s tím já už nic neudělám .

 

Liam(!) Palaki nedrží při sobě .. což je nejlepší věc pro náš kmen .. takže se můžeme vrátit večer s přesilou ...

 

 

Ela, Adam, Chris, Natasha a Ryan

Chris: Doufám že držíme při sobě .. nevím jestli se dá věřit Rickovi .. po té minulé kmenovce ...
Ryan: Musíme se uklidnit .. tolik různých věcí každého napadá ...
Ela: Pro koho se hlasuje ?
Ryan: Pro Ricka .. je to silný hráč .. a nebo vyhodíme někoho z bývalého Matta ..
Ela: Mě je to jedno ..
Adam: Tak dáme Ricka .. ok ?
Natasha: Souhlas ..

 

 

 

 

 

Kmenová rada :

 

Jeff: Vítám tolik lidí na kmenové radě ..

Jeff Jane, jaká to je mít dnes na krku imunitu ? Nejdeš domů a k tomu máš hlas .. Je valuta ...
Jane: Jeffe, je to neskutečný pocit. Poprvé co se na kmenové radě cítím bezpečně.
Jeff: Liame, vypadáto že Matto má ve sloučení problémy .. snažíte se někoho přibrat na svoji stranu, nebo jaká je vaše strategie ?
Liam: Jsme jenom tři .. proto se snažime někoho přesvědčit, když jsou naposledním místě, tak proč by nešly do čtvrtého místa.. máme volno .. Tak kdo chce, at si přisedne ..
Jeff: Zoe, co Rick, byl s váma, ale pak se rozhodnul změnit kmeny.
Zoe: Mě nějaký Rick nezajímá .. podle mě je to zrádce a on na to doplatí .. Uvidíš
Jeff: Ricku, nechci tě dát do oprátky, ale jsi jeden z největších chlapů zde .. nebojíš se, že by si byl velký terč ? A k tomu si zradil svůj kmen .. Může tě to pronásledovat ?
Rick: Díky Jeffe, moc mi pomáháš (smích)
Jeff: To já rád ..
Rick: Máš pravdu, ale nejsem tu jediný silný chlap a jak vidíš dneska na krku nemám imunitu já, ale Connor.
Jeff: Connore, drží staré Mato při sobě ?
Connor: Ovšem ..
Jeff: Chrisy, je to samé u Palaki ..?
Chris: Jop .. teda doufám (smích )
Jeff: Ricku, bavily jste se o tom, kdo může mít imunitu ? Padlo o tom nějaké to slůvko ? Rick: Zatím moc ne, nikdo to nějak moc neřešil, ale podle mě ji už někdo má...
Jeff: V bezpečí je Jane a Connor, pro ty hlasovat nemůžete, ostatní jsou na ráně .. Je čas hlasovat .. Liame jdi první .

 



Kmen Matto šel hlasovat

Spoiler:

 

 

 

Jeff: Dojdu spočítat hlasy .

Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. Ok.

Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

 

První hlas,

Spoiler:
 



Dojdu pro hlasy. Přečtu hlasy.



Spoiler:


 

Kousek od kmenový rady

Spoiler:
 

 

 

Rozhovor s vyřazením:

Spoiler:
 



Hlasování

Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Fri Jan 25, 2013 1:21 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptyThu Jan 03, 2013 5:24 pm

Mám z téhle epizody špatnej pocit Very Happy každopádně těma kuličkama jsem ji udělal alespoň pořádně zajímaovu
Návrat nahoru Goto down
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Jane     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptyFri Jan 04, 2013 9:42 am

Netušim o čem mluvíš a nevím jestli se na to těšit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptyFri Jan 04, 2013 5:54 pm

Ještě pár textů a kmenovka .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptyFri Jan 04, 2013 6:18 pm

měl jsem to v plánu dodělat dneska, ale nepřišel jsem v době co jsem doufal, takže to přesunu na zítřek .. Pardon ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptyFri Jan 04, 2013 6:34 pm

ok, tak to dobrou noc Smile
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptySat Jan 05, 2013 7:58 am

Dokončuji kmenovku . Do 13:30 to tu bude !
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptySat Jan 05, 2013 9:02 am

Hotovo .. o půl hodiny pozdě .. xD ale myslím že to stálo za to ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptySat Jan 05, 2013 9:14 am

Docela se divim, že Rickovi to stále vychází. I když je můj nejoblíbenější hráč Russell, tak Rickova hra je podle mě až příliš a rozhodně nevede k výhře. Jen všechny naštve. Eli je mi líto. Doufám, že to vyhraje Jane, která jako jedna z mála drží slovo.
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptySat Jan 05, 2013 9:20 am

Rick má štěstí .. Mezi Chrisem a Elou se losovalo a padlo to na Elu no ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptySat Jan 05, 2013 9:29 am

Bez štěstí to v týhle hře nejde, ale před porotou to o štěstí není. Takže Chris a Rick budou mít co dělat. Ela hrála čestně, což se mi na ní líbilo a to samí Jane. Jsem zvědavej, kdy ostatní příjdou na to, že je Rick jen oblbuje a využívá. Připadá mi to jako když v OW Colton obelhával všechny okolo, protože to byli úplný tupci. Snad se ještě něco stane a nebude to jen série jednoho člověka a bandy důvěřivejch budižkničemů. Teďka fandím Jane a lidem z Motto.
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptySat Jan 05, 2013 9:33 am

Jane má skvěle nakročeno s Dvěma imunitama ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptySat Jan 05, 2013 9:35 am

Neříkám, že hraju jak Rupert nebo někdo z hrdinů, ale to jsem ani nechtěl... Říkat, že hraju agresivnější hru než Russell mi příjde jako pitomost, pokud je to tvůj oblíbený hráč tak jsi ho viděl hrát a to znamená, že víš jak hrál... já se k jeho stylu hry ani nepřiblížil... Zradil jsem akorát Matto, který mě chtělo vyhodit a tebe když by šlo na losování Smile
K tomu jestli vyhraji nebo ne se vyjadřovat nebudu, protože to neví nikdo
Návrat nahoru Goto down
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptySat Jan 05, 2013 10:31 am

Právě, že Russell (v Samoi) skoro nikoho nezradil. Držel se pořád těch samejch lidí až do konce. Lhal jen lidem mimo alianci a svým agresivním přístupem si zjednával respekt. Každopádně měl hru dost promyšlenou.
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. EmptySat Jan 05, 2013 10:47 am

Russel byl v trochu jiný situaci, když si to přečteš, tak by se mě nejspíš Matto s Jane zbavili jen jak by to šlo... Neříkám, že to neudělá i zbytek Palaki, ale alespoň budou mít výčitky svědomí Very Happy
Russel byl až moc arogantní a lhal na potkání a sliby, který dal neplnil..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





  Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.     Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 6 - Musím hasit požáry.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 13 - Finále
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: