Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím

Goto down 
3 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole !
 1
 2
 3
 4
 5
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  EmptyFri Feb 01, 2013 2:30 pm

Soutěž
Jeff: Pojde sem!
Jeff: Čím dál méně lidí .. Připraveni na dnešní soutěž o odměnu ? V dnešní soutěži
o odměnu budete házet kokosy do vlastní sítě, jakmile síť spadne a vlajka vyjede nahoru, vyhráváte odměnu. Teď k té odměně. Ten kdo vyhraje, pojede se podívat na západ slunce z velké skály a k tomu si dá dezert, hlavní chod a něco na pití ...
Od všech zazněl potlesk a nadšení
Jeff: Trosečníci připraveni ? Teď !
Jeff: Podobnou soutěž jsme už měly .. to bylo týmová, teď jde o to, kdo se ji naučil a kdo ne ...
Zoe to vůbec nejde
Zoe: Snažím se Jeffe ...
Jeff: Snaž se víci ..
Zoe: Abych ho nehodila po tobě Jeffe (Smích)
Jeff: Liam má dost, Ryan taky, Adam též, Jane taky a Rick taky ... každý kokos je důležitý ...
Liamovi se to kývá ... ale nepadá až dole ... ještě jeden ! Rickovi se to kývá ... Liam háže ... minul ... Rick háže ... a je to tu .. Rick vyhrává odměnu !
Jeff: Ricku.. gratuluji .. Pojd ke mě.. dnes si užiješ hezký západ slunce.. vím že sám tam jít nemůžeš .. tak si jednoho vyber ..
Rick: Chris
Chris: Díky ...
Jeff: Ještě jednoho ... ve třech to je lepší ...
Rick: Ryane ?
Ryan: Díky díky díky kámo ...
Jeff: Vydejte se tímto směrem .. užijte si to ..
Ryan: Díky ...
Chris: Mějte se blbečkové ... (smích)



V táboře

Zoe a Liam
Liam: To co řekl Chris nebylo slušné ... tenhle chlap nemůže vyhrát milion, proto si myslím, že si ho zde ostatní drží ...
Zoe: Je to idiot ... moc bych ho neřešila ... Jakmile odejdeme ... tak Chris s Adamem a Ryan s Natashou budou bojovat o Ricka ..
Liam: V tom případě by jsme měli říct jedné dvojci, aby vyhodily jednoho z té druhé dvojce, aby to měli jednoduší a nemuseli by se bát, že půjdou domů ..
Zoe: Skvělý nápad ! Uvidíme co imunita ...



Na Odměně

Rick,Rayen, Chrise
Rick: Jsem moc rád, že tu jsem s Váma dvěma, doufám, že si to dneska užijeme... Pokud chcete mluvit o strategii, tak klidně, ale já bych si od toho všeho nejradši odpočnul.
Chris: Souhlasím ... strategie až odejdeme
Ryan: Uvidíme jak dopadne závod o imunitu ...



V táboře

Rick, Natasha
Rick: Promiň, že jsem nevzal tebe nechtěl jsem tu nechávat Adama s Chrisem o samotě. Dělo se tady něco zajímavýho, když jsme byli pryč?
Natasha: Pár lidí se dalo do práce a snažily se mě přesvědčit, ale neboj se ..
Rick: Supr. Jen doufám, že Adam je stejně čestný jako ty.


Rick, Adam
Rick: Promiň, že jsem tě nevzal někdo musel zůstat v táboře a hlídat. jestli budu mít ještě možnost, tak vezmu tebe....
Adam: To je v pohodě .. hlavně že si to vymyslel ..



Soutěž
Jeff: Pojde sem!
Jeff: Připraveni na dnešní soutěž o imunitu ? První si vezmu imunitu. Těžko se ji vzdává Ryane .. .. Imunita je opět k mání .. V dnešní soutěži
o imunitu každý má provaz, který je připevněn k vaši vlajce. Musíte rozdělit tak velký oheň, aby lano propálil, první komu se to podaří, vyhrává imunitu a nebude moc být vyloučen na dnešní kmenové radě. Dám vám minutku a začneme ..
Jeff: Tahle soutěž právě začíná. Máte křesadlo a mačetu .. všude máte dost dřeva ... Adamovi jde z toho kouř ... Chrisovi taky .. Jane taky není mimo partu .. Rickovi to jde ... Rickovi to dost jde .. má velký oheň a jen přidává dříví ... že by jsme dnes měli tak rychle vítěze ? Rick má vlajku nahoře .. Rick vyhrává imunitu !
Jeff: Ricku.. gratuluji .. Pojd si pro imunitu .. dnes nemůžeš být vyloučen .. z ostatních, dnes někdo půjde domů ... vratte se do tábora .. Gratuluuji ..
Rick: Díky ...



Rick, Jane
Jane: Doufám, že sis nemyslel že budu hlasovat pro Adama. Jestli si o sobě myslíš, že umíš lhát tak mylně. To byla poslední kapka!
Rick: Tak se tak nečerti.. Za to hlasováním pro Chrise jsi si doopravdy pomohla... Nikdy jsem neřekl, že pro něj budu hlasovat taky, jen, že to bude lepší pro tebe... měla to být zkouška jestli se ti dá věřit a jenom to na nás nehraješ, ne na mě, ale na Natashu a Rayena... A tím, že tu na mě křičíš si možná ulevíš, ale nijak nepomůžeš...


Rick:! Po návratu ze super výletu jsem se okamžitě vrátil do hry... Přiběhla Jane a křičela na mě, Vubec nechápu, proč to udělala... Pokud mi nevěřila, tak mi to nemusela takhle omlátit o hlavu a mohla toho využít... Třeba je to, ale mistermind a celý to zapadá do jejího plánu.(smích)



Rick, ostatní z aliance
Rick: Lidi, teď za mnou byla Jane a křičela na mě, jak na nějakého malého haranta. začínám se bát, aby na mě příště nevlítla s mačetou.(Smích) Co jinak? Jak to vidíte?
Chris: Je to m*cha, je čas aby šla domů .. souhlasíte ?
Rick: Jestli není nikdo proti? Snad nemá symbol...
Chris: Jestli jo ... tak někdo z nás jde předčasně do poroty ...
Natasha: To je naprd ...
Rick: To by bylo fakt na nic... Můžeme to risknout nebo hlasovat, po někoho jinýho... Ale jednou to stejně budeme muset zkusit
Ryan: Takže hlasujeme pro Jane ... Myslím že tu zůstala až příliš dlouho ... (smích)
Natasha: Je čas udělat papa .. (smích)



Jane, Zoe, Liam
Jane: Dnes musíme přesvědčit ostatní aby pro mě hlasovali. Použiju imunitu.
Zoe: WoW...
Liam: Imunitu ? Kde si ji našla ?
Jane: Našla jsem jí v táboře.
Zoe: Super ... pro koho chceš hlasovat ?
Jane: Buď to bude Chris nebo Ryan.
Liam: Chris má dobrý vztah s Adamem ... takže bych chtěl pryč jeho ....
Zoe: Ok ... doufám že budou hlasovat pro ni ...


Zoe:! Od teď .. uvidíte jinačí Zoe .. ted je ten čas, kdy musím začít hrát agresivně a proto .. musím udělat změnu ve volbě ..

Zoe a Liam
Zoe: Přemýšlela jsem ... všichni si tu chcou Chrise nechat .. tak proč nevyloučit Ryane, který má dobrý vztah s Nate a nebo teda Adama ...
Liam: Taky jsem o tom přemýšlel ... ale když to Jane neřeknem .. nebude nám věřit na 100% ...
Zoe: Musíme si to rozmyslet ..
Liam: to je pravda ..
Zoe: Tak co uděláme ...




Liam(!) Mám strach, co když budou hlasovat pro mě ? Jsem fyzicky silnější tak nevím, proč by měly hlasovat pro ni a ne pro mě ...


Rick:! Dnešní kmenovka asi nebude žádná procházka růžovým sadem. Jane možná zahraje imunitu, pokud ji má a pokud si všimne nebezpečí...To by znamenalo, že někdo z těch dvou dvojic co tu máme by šel domu...Přemýšlím jestli by to bylo dobře nebo špatně (smích)




Kmenová rada :


Jeff: Přivedeme členy poroty .. Ela a Connor vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Ricku, jaky je to pocit, mit na sobe imunitu, kterou vetsina nikdy nevyhraje ani po 2 hrach.
Rick: Jsem rád, že se na to ptáš.(smích) Je to úžasnej pocit, vědět, že jsem dneska v bezpečí. Přál bych to všem zažít...
Jeff: Zoe, dnes se ti na soutěži o imunitu moc nevedlo ..
Zoe: To je pravda, ale můžeš za to ty ...
Jeff: Já ?? (smích)
Zoe: Jo ! Ty !
Jeff: Tak mi řekni v čem za to mohu já ..
Zoe: Tím že to komentuješ .. tím mě rušíš Jeffe (smích)
Jeff: Je to moje práce ..
Zoe: Moje práce je vyhrát milion ...
Jeff: Ok .. tak já budu mlčet příště ..
Zoe: To doufám (smích)
Jeff: Ricku, po tom co si zradil jeden kmen, a presel k druhym. Prijali te ? Nebo se citis odstrceny ?
Rick: Zradil? To je trochu silný slovo nemyslíš? Každopádně mě v Palaki přijali jako jednoho ze svých a já jim za to z celýho srdce děkuju....
Jeff: Adame, je to pravda ?
Adam: Na sto procent ... Rick je s námi ...
Jeff: Není to fér Liame ... Oni mají Ricka a vy nikoho ..
Liam: To není pravda .. Máme Jane ... přešla k nám a všichni to vědí ..
Jeff: Je teda pravda, jak řekl Liam že jsi přešla k bývalému Mattu ?
Jane: Ano Jeffe, a mám k tomu pádný důvod.
Jeff: A jaký to je ??
Jane: Nebudu spolupracovat s někým kdo mě vyřadí nejbližšího spojence. Navíc jsem se chopila příležitosti, která mě bohužel nevyšla a taky za to možná zaplatím.
Jeff: OK .. Ryane, jdeš první ..
Ryan: Ovšem




Kmen šel hlasovat
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Jane: Jeffe .. musím dnes použít moji imunitu .
Jeff: Díky .. jakékoliv hlasy proti Jane, se nebudou počítat ..
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..

Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Tohle byla další z bláznivých kmenových rad. Vemte si věci a jdětě do tábora ..


Rozhovor s vyřazením:
Spoiler:


Hlasování:
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  EmptyFri Feb 01, 2013 4:31 pm

Ku*evsky dobrá epizoda .. takhle kdyby si to udrželo formu .. budem nejspíše všichni rádi ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  EmptyFri Feb 01, 2013 4:55 pm

Jop dobrá epizoda Smile Jako Rick ve hře jsem překvapen, jinak ani moc ne Very Happy Čekal jsem teda, že půjde Chris....
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  EmptyFri Feb 01, 2013 5:32 pm

Chris je docela slušně nesmrtelná postava Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  EmptyFri Feb 01, 2013 5:44 pm

Lacszlo napsal:
Chris je docela slušně nesmrtelná postava Very Happy
Proč myslíš ? xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  EmptyFri Feb 01, 2013 6:57 pm

po sloučení se pro něj furt hlasuje xD a vlastně to má vždycky hrozně těsně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  EmptyFri Feb 01, 2013 7:19 pm

má dobrý spojence Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  EmptyFri Feb 01, 2013 7:30 pm

Že by překonal Phila s 22ky
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  EmptyFri Feb 01, 2013 7:37 pm

je to dost dobře možný Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím    Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 8 - Jsem "píp" jako nikdy předtím
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 7 - Já jsem king !
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: