Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 9 - Přichází první člen poroty ..

Goto down 
4 posters

Oznámkujte epizodu jako ve škole
 1
 2
 3
 4
 5
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 9 - Přichází první člen poroty ..    Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  EmptySun Feb 10, 2013 5:27 am

Aukce

Jeff:Pojďte sem!
Vítejte na Trosečnické aukci.. hodně usměvů na vaších tvářích .. Teď k pravidlům. Každý má 200 amerických dolarů. Nesmíte se dělit o jídlo ani o peníze. Aukce skončí bez jakéhokoliv varování. Jdeme na to ?
Jo.. zaznělo od trosečníků ..

Jeff: První položka ... Hot dog s kečupem a k tomu miska hranolků
Liam: 200 !!!!!
Zoe: 200! Sakra !!
Liam: Hahaha .
Jeff: WoW ... Liame, pojd si pro to ...
Liam: Díky díky díky Jeffe
Jeff: Dobrou chuť ...


Jeff: Další položka .. tajemství .
Jane: 40 ..
Zoe: 100
Jane: 140
Zoe: 200
Jeff: První peníze .. díky .. právě sis koupila ..
Zoe: Však v tom nic není ..
Jeff: To je ten vtip ..
Zoe: Jeffeee ! Si děláš srandu !
Jeff: Promiň
Zazněl smích od ostatních ..
Liam: Dobrou chuť


Jeff: Další položka .. taky zakrytá
Jane: 200
Jeff: Jane dává všechno co má .. Právě sis koupila .. tři krásné donuty ..
Jane: Tak tohle miluji ...

Jeff: Další položka je .. ledová káva a miska bonbonu ..
Natasha: 100 ...
Ryan: 120
Natasha: 140
Ryan: 160
Natasha: 200 ...
Ryan: Sakra ! Jsem myslel že dá o 20 víc jen (smích)
Natasha: Ještě umím počítat brouku ..
Jeff: Užij si to
Natasha: Díky

Jeff: Malý twist ..
Rick: 200 !
Jeff: Rick dává hned dalších 200 ..
Rick: Mohu to otevřít
Jeff: Jo ..
Rick: V soutěži o imunitu, můžeš posadit jednoho člověka, který si dá tři hamburgery a Colu ..
Ryan: Wow ..
Jeff: Můžeš někomu dát jídlo nebo to udělat strategicky a posadíš někoho, koho nechceš nechat vyhrát imunitu .. promysly si to a řekneš mi to na soutěži ..

Zoe(!) Na co ty potřebuješ další eso v rukávu, když máš převahu tupče .. jsem si říkala ..

Jeff: Jablkový koláč ..
Ryan: 100 !
Jeff: Chrisi nic ?
Chris: Čekám na maso ..
Jeff: Pojd si pro to , ale má to háček. Bud si dáš tento kus koláče, nebo se ho vzdáš a dostanou kus koláče ostatní .. máš pět vteřin ..
Ryan: Dám to ostatním ..
Jeff: Pojde si pro to ..
Liam: Díky Ryane ..
Zoe: Mám hrdinu !

Jeff: Čokoládový dort ..
Natasha: WoW ..
Ryan: 100 ..
Chris: Nech si ho ...
Jeff: Ryane .. užij si ho ..
Ryan: Díky Jeffe

Jeff: Jediný penízky má Chris .. dopisy z domova ..
Chris: 200 ..
Jeff: Bud si můžeš nechat svůj nebo dát dopisy všem ostatním ..
Ryan: Chrisi ...
Chris: Je mi líto .. ale tohle potřebuji ..
Jeff: Tady máš ..
Chris: Moc mě to mrzí (pláč)
Zoe: To nevadí ...


Jeff: Aukce je ukonce ..

V táboře:

Rick, Ryan a Nate
Ryan: Poslouchej Ricku .. chci vyhodit pryč Chrisa ... teda my dva spíš .. Liam není zas tak velká hrozba .. je už slabý když poslední dobou nejedl .. kromě dneska .. Myslím, že by to byla skvělá šance, se ho zbavit .. Alespon by porota uviděla, že by všichni měly hrát poctivě a takový lidé si nezaslouží být ve hře ..
Rick: Taky si mylsim, že si to uplně nezaslouží, ale má imunitu... Uvidíme co se stane do příště, každopádně dneska získáme nádhernou převahu, což je super ne?
Nate: A co Jane ? Je to strategická žena .. Liam není hlava, spíš svaly, které neumí použít .. už vyhrála imunitu a k tomu našla skrytou .. co když ji najde znova ?
Ryan: To je pravda ..
Rick: A co když ji už má? Mohla by si myslet, že to zkusíme znova, když už jednu vyplejtvala a zahraje ji dnes znova...Když pošlem Liama nebo někoho domů mužeme pak rozdělit hlasy a už ji nic nezachrání
Nate: Asi jo .. a co Zoe .. co si o ni myslíte ?? Jinak .. Ricku, jdi za ni a řekni, že pro ni hlasujeme .. třeba ji zahraje .. ale nemyslím si že má dvě .. ale uvidíme co udělá ..
Rick: Nevim moc ji neznám... nemylsim si že na mě dá spíš promluvím s Liamem nebo Zoe a nenápadně to zmínim...
Ryan: Ok .. to se mi líbí ..
Nate: Finálová trojka kluci ?
Ryan: Ovšem ... ruku na to ...


Rick, Liam
Rick: No nic plán padá a bohužel někdo bude muset z kola ven a vypadá to bohužel, že někdo z Vás Jane by mě nemrzela, ale ty jo
Liam: Toho si vážím ... díky že jsem se mohl najíst .. myslel jsem si že si to udělal schválně ale nevypadalo to .. Díky
Rick: Rádo se stalo..
Liam: To je pravda ... takže jde Jane domů ?
Rick: Je to dost možný hodně lidí, včetně mě, naštvala... Ještě jsme se o tom moc nebavili.... Pro koho hlasjete vy?
Liam: Naštvala ? Jak ???
Rick: Dlouhý příběh, protože každýho trochu jinak... Neodpověděl jsi mi na otázku, takže pro mě?
Liam: Chtěly jsme pro Chrise ... takže nevím .. nejraději bych nejspíš Ryana .. ale Jane beztak půjde po tobě a Zoe totéž ..

Rick, Chris
Rick: Teď musíme pomstít Adama
Chris: O co jde ?
Rick: O nic, jen jsem se chtěl ujisti, že je všechno v pořádku
Chris: Díky ... víš .. dnes se toho moc událo .. takže Jane nebo Liam ? Rád bych Jane ..
Rick: Myslím, že všichni by ji viděli rádi v porotě... Bojím se, ale že by mohla mít další imunitu...Viděl jsi Russla kolik jich měl... Nechtěl by jsi ji přesvědčit, že pro ni hlasujeme, abychom věděli jestli ji má nebo ne a příště by šla už na stopro domů?
Chris: Myslím že se mnou už nikdy nepromluví ..


Soutěž
Jeff: Pojde sem!
Jeff: Připraveni na dnešní soutěž o imunitu ? První si vezmu imunitu. Není lehce se ji vzát Ricku.. .. Imunita je opět k mání .. V dnešní soutěži o imunitu se musíte potopit a zadržet dech co nejdéle to jde .. člověk který vydrží nejdéle, vyhrává imunitu a nebude moc být vyloučen na dnešní kmenové radě. Dám vám minutku a začneme ..
Natasha: Jeffe .. (pláč)
Jeff: Co se děje Nate ??
Natasha: Jeffe já chci domů .. já to bez rodiny nemohu vydržet .. už nemohu, jsem tak unavená, jsem ráda že ráno vstanu .. a nejvíc mě chybí rodina .. (pláč)
Jeff: A jak je to dlouho ..
Natasha: Bylo to potom, co Chris četl dopis z domova .. (pláč)
Jeff: A nemyslíš si že by chtěly, aby ses nevzdávala ?
Natasha: Spíš by chtěly abych byla s nima .. Je mi to líto (pláč)
Jeff: Mluvily jste o tom v táboře ?
Ryan: Všimnul jsem si, že Nate je nějak "zničená" ale že by to bylo až tak silné .. Já ji rozumím, taky mi chybí rodina ..
Zoe: (pláč) Vím jak se cítí, možná není tak silná jako ostatní ... ale je to .. zničující že musíte odejít ze hry kterou máte tak rádi ..
Jeff: Takže chceš na 100% Domů ?
Natasha: Jo (pláč)
Jeff: Tak jdeme ..
po minutě ..
Jeff: Co teď .. hrát soutěž o imunitu budeme hrát příště a teď tu máme ještě ty hamburgery a hranolky .. navrhnu vám věc .. nebudeme hrát soutěž o imunitu a dáte si trochu energie, jelikož to není vůbec lehké tady na Maledivách .. Souhlasíte ?
Ano zaznělo od všech ..
Jeff: Večer se uvidíme na kmenové radě, kde bude jeden z vás vyloučen ..



V táboře

Rick,Rayen, Chris
Rick: To co se stalo Natashe je teda pěknej hnus... Nezměníme to na Zoe? Když bude remíza tak ji někdo v souboji snadněji porazí než Liama a Jane...
Ryan: Klidně .. chudák holka .. že musela odejít tímto způsobem ... Tři proti Třem .. jestli mají imunitu .. jsme v koncích .. má někdo z vás imunitu ? Jestli jo, tak máme velkou šancy ...
Chris: Já nemám ... ty Ricku ?
Rick: Takovej klikař nejsem... Ale asi bych ji potřeboval nejvíc (smích)...Myslím, že za Zoe ji nezahrajou, proč taky? Celou dobu je tichá a jenom proplouvá hrou... Ani nemá cenu zkoušet někoho přetáhnout, protože v těchlech počtech těžko někdo přejde
Chris: Domluveno ... hodně štěstí tomu, kdo bude bojovat za náš tým ... omlouvám se za pár chvil, které jsem tu pošpinil ...
Ryan: V pohodě ... uvidíme se zitra ráno ..


Jane, Liam, Zoe
Jane: Vysvětlí mi někdo co se to včera stalo?
Zoe: Omlouváme se, ale zdálo se nám, že Chris je ztracená duše a nikdo mu nedá hlas ve finále .. doufám že se nic tak vážnýho nestalo Jane
Jane: Chci slyšet důvod proč jste mi o tom neřekli? i kdybych na to nepřistoupila tak bych hlasovala sice pro někoho jiného, tedy úplně to samé, ale udělaly jste to za mými zády.
Liam: Moc mě to mrzí .. aby si věděl, že ti důvěřujeme, tak za námi přišel Rick a vyklouzlo z něho že se chystají napsat nejspíš tebe ..
Jane: Super. Pro koho chcete hlasovat?
Zoe: Nevíme, chtěly jsme to probrat prvně s tebou ..
Jane: Byla bych ráda kdyby šel Rick. Ve finále by mohl být dost nebezpečný, protože hraje dobrou hru.
Liam: Já bych zase navrhoval Ryana, nikoho nenaštval to Chris ano a Rick? Má moc prstů ve vyřazených lidech ..
Jane: Už toho Ricka nemůžu vystát, tak prosím hlasujte se mnou. Nechceme přece riskovat, že jednoho z nás vyhoděj. Pokud budete hlasovat se mnou, tak vám slibuju, že s vámi půjdu do finále. Přeci jen máte se mnou větší šanci na výhru, než s Rickem nebo Ryanem.
Zoe: Tak jo ... Rick jde domů ...



Ryan, Jane
Jane: Ryane vím, že nejsme spojenci, ale chci vyřadit Ricka. Liam a Zoe te chtějí vyřadit, takže pokud nechceš jít domů, tak se mnou hlasuj pro Ricka.
Ryan: Sorry Jane, nezradím ani jednoho a vím, že neto je i naopak .. Vypadá to na zajímavou radu





Kmenová rada :


Jeff: Přivedeme členy poroty .. Ela,Connor a Adam vyloučen na poslední kmenové radě.
Jeff: Musím porotě objasnit co se dnes stalo .. Natashe se stískalo po rodině, byla uplně nadně, vyčerpaná .. všechno ji bolelo a nechtěla pokračovat ve hře ..
Jeff: Ryane, ty si měl blízko k Natashe, jak se cítíš, že ti odešel jeden z nejbližších spojenců ..
Ryan: Je to na nic Jeffe ..
Jeff: Bojíš se že dnes můžeš být vyloučen ?
Ryan: Pořád mám Chrise a Ricka, kterým věřím z celého srdce ..
Jeff: A Jane, ty máš vztah ze Zoe a Liamem?
Jane: Přesně ..
Jeff: Zoe, tebe se to dneska dotklo, když musela Natasha odjet ..
Zoe: Dost jsem ji litovala ..
Jeff: Ale Liame, teď máte stejnou šancy ..
Liame: Nechci být hnusný, ale jsem rád že odešla ..
Jeff: OK .. je čas hlasovat .. vidím že jste všichni skleslý a proto jsem se rozhodnul, že dnes se hlasovat nebude .. zitra se Natasha připojí jako další člen poroty .. Vemte si věci a jděte do tábora ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 9 - Přichází první člen poroty ..    Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  EmptyMon Feb 11, 2013 6:03 am

I Love auction king
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 9 - Přichází první člen poroty ..    Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  EmptyMon Feb 11, 2013 6:56 am

fajn... Smile jo, donuty byly moc dobré
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 9 - Přichází první člen poroty ..    Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  EmptyMon Feb 11, 2013 12:19 pm

Dobrý Smile akorát některý rozhovory neseděj například měl mít Chris imunitu pokud se nepletu a jak mi Liam děkuje, že se najedl, tam taky nesedí, protože původně jsem vybral jeho tady jedí všichni... A vlastně ta nápověda co jsem koupil byli úplně vyhozený peníze Very Happy Very Happy ale jinak fajn epizoda Smile
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 9 - Přichází první člen poroty ..    Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  EmptyFri Feb 15, 2013 12:44 pm

Natashu jsem moc rád neměl ale tenhle konec byl pro ní nějakej, já nevím, divnej... stejně za rodinou neodjela, tak nwm co si pomohla... navíc měla slušně našlápnuto na finále... každopádně to bude teďka ale ještě zajímavý Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 9 - Přichází první člen poroty ..    Survivor Maldives - 9 -  Přichází první člen poroty ..  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 9 - Přichází první člen poroty ..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 13 - Finále
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: