Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka

Goto down 
4 posters

Ohodnoťte epizodu jako ve škole
 1
 2
 3
 4
 5
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 11:26 am

Soutěž
Jeff: Pojde sem!
Jeff: Připraveni na dnešní soutěž o imunitu ? První si vezmu imunitu. Díky .. Imunita je opět k mání .. V dnešní soutěži o imunitu vám budu pokládat otázky o vašich bývalých hráčů. Otázek bude šest, kdo uhodno nejvíce otázek, vyhrává imunitu a nebude moc být vyloučen na dnešní kmenové radě. Posaďte se a začneme

Jeff: První otázka:
1) Která z učastnic napsala " Jsem hezká a muži udělají všechno co budu chtít "
Rick a Zoe dobře, ostatní špatně .

2) Čím byla účastnice Natasha .. myslím povolání ..
Opět Rick a Zoe dobře, k tomu dobře to má i Liam

3) Který trosečník napsal " Jsem jako Jeff Probst ... dělám si srandu .. nikdo není jako já "

Ela je správná odpověď .. A Rick a Zoe dobře ..

4) Který člověk je z Sheffieldu ?
Rick to samořejmě ví, protože on je z toho města a k tomu Zoe to má dobře ..

5) Který člověk je z Bostonu
Rick a Liam dobře .. Ryane, Boston Rob není v této sérii
Ryan: Alespon jsem to zkusil (smích)

6) Vypište pořadí vyřazených a zakončíte to Adamem ..

Ryan, Liam nic ... Jane to taky nemá dobře ..
Rick .. Anna, Charlot, Victorie,Luke, Jess, Pavel, Ela, Connor, Adam
To je špatně .. Zoe může vyrovnat .. ale má tam chybu ..
Rick vyhrává imunitu .. pojd si pro ni ..




V táboře

Rick, Chris, Rayen
Rick: To je pěkný od Jeffa, že nikdo nemusel domů. Ale jakej je plán na dnešek? Stejnej jako včera?
Ryan: Já jsem to chtěl mít zase spíše co nejdřív za sebou .. alespoň má jeden z nás imunitu na krku, takže se bojím více, protože je možné, že budou hlasovat pro mě ...
Chris: Taky si myslím že jdou po tobě Ryane .. nevím jestli teď jestli má někdo z těch tří imunitu nezahraje právě za Zoe
Rick: taky si myslim, že budou volit tebe, jsi pro ně největší hrozba, když mám imunitu na krku já... Zase jsi tu jeden z nejsilnějších chlapů v rozstřelu bys měl hravě porazit kohokoli.... Měl bys dneska vybrat ty....
Ryan: Tak vyřadíme Jane jestli chceš, tvoji největší kamarádku ..
Rick: Jo přímo ji miluju... Ještě se pokusim vyzvědět něco od Liama co by nám pomohlo... Neboj to zvládnem
Chris: Ok ... hodně štěstí ..



Liam, Rick
Rick: Tak koukám, že situace se mění každým dnem... Bude to asi krásná remiza co myslíš ty?
Liam: Taky by nemusela ... Mluvil jsem se Zoe a řekla že mám s tebou promluvit, jestli bys nehlasoval pro Ryana a potom by jsme se zbavily Jane a pak ty s Chrisem proti mě a Zoe .. Takhle budou dvoje hlasování pro nás pohodička a nemusíme se bát že půjde někdo z nás čtyř domů .. Zoe s tím souhlasí, byl to její nápad .. Mluvil jsem s Chrisem, který by do toho šel, kdyby si šel do toho ty .. nemám důvod tě vyhodit, myslím že Ryan a Jane, mají největší šancy nás porazit ve finále a sám to dobře víš .. Jane hrála fér, nikoho neposlala do poroty a Ryan byl v ustraní a mnoho lidí už vyhrálo v této pozici a my čtyři ? Kdo by pro nás hlasoval když budeme ve finále s těma dvouma Ricku ..
Rick: Máš pravdu, že Rayen s Jane jsou nebezpečný... A taky vim, že by bylo lepší kdyby byli v porotě... Ale, proč se máme nejdřív zbavit Rayena... Jane už tady kalí vzduch hodně dlouho
Liam: Věděl jsem že se zeptáš ..
Zoe: Můžeme se s Chrisem přidat ??? At nejsme paranoidní .. (smích)
Liam: Jistě .. právě se Rick zeptal, proč nevyhodíme Jane dříve ..
Chris: Vždyt jsme se bavily že může mít imunitu .. to by byl velký Risk ..
Liam: Přesně to jsem chtěl říci .. já ani Zoe imunitu nemáme, nic před váma tajit nechceme ..
Chris: Toho si vážíme ..
Zoe: Tak jdete do toho ?
Chris: Jestli jde do toho Rick, jdu i já ..
Rick: A kde vidíte ten problem? Vy stejně budete hlasovat pro Rayena, ne? Takže když ji zahraje, tak pujde domů, když ne tak bude soutěž...
Zoe: Ale jde o to, aby jsme vám věřily ..
Rick:Vy po nás chcete to samí... A tohle nikoho z nás neohrozí...
Liam: Tak to udělejme takhle Já a Chris budeme hlasovat pro Ryana k tomu Jane a Zoe a ty Ricku pro Jane a k tomu Ryan ..
Chris: To se mi líbí ..
Zoe: Já jsem pro .. A když Jane zahrajeme imunitu, jde domů Ryan a když nezahraje a bdue to remíze, tak dáme Ryana .. jelikož je silnější než Jane .. pak by šla domů Jane a pak by to bylo dva proti dvoum ..
Chris: Jsem znovu pro .. ale nechám to na RIckovi
Rick: Mě furt přijde, že to zbytečně komplikujeme...Myslíte to udělat kvůli prokázání důvěry nebo proč? Když bude remiza, tak bych vyhodil Jane je chytrá a jdou ji skládačky a má i dost výdrž... Naopak silnejch chlapů jako Ryan je tu dost a mylsim, že bysme ho zvládli porazit ne?
Zoe: Přesně kvůli důvěře .. kdyby si nám třeba dost důvěroval, tak bys ses vzdál imunity, ale mi chceme, aby každý tým měl stejný podíl na vyřazení dotyčného .. Jane ve skládačkách klidně mi dva zvládneme Ricku .. ale v síle ani ne .. jediný, který by bojoval proti Ryanovi si ty, Liam je unavený a Chris nějak velkou silu nemá ..
Chris: Tak hlasujme pro Ryana ... myslím že maj i docela pravdu .. Jane ke mě přišla a řekla .. "Chrisy, nechceš se přidat" Jenom tohle zničeho nic na mě vybalila .. ta končí .. zatímco Ryana má moc lidí rádo, hned sním papá
Rick: Jenže tak ji berem jenom my dva Chrisy... Ostatní ji maj za hrdinku a bál ybch se ji víc než Ryana...Všichni vím, že ke konci nejosu žádný silový souteže ale spíš skládačky...Navíc imunitu už dvakrát vyhrála a Rayen myslím ani jednou...Když se zamyslíte, dko je větší hrozba hrdina, kterej dobře zahrál imunitu a nikoho nezradil, nebo člověk, kterej nepředvedl skoro žádnou hru? Pro mě teda ta první osoba a to je Jane...
Liam: Cokoliv .. podáme si teda ruce ?
Rick: Ok, takže Jane



Rick, Chris
Rick: tak co myslíš? Věříš jim? protože jestli nás dneska vypečou jsme nahraný...
Chris: Myslím že jim věřit můžeme .. zjistily že jsou velké hrozby, to by poznal každý .. mě nemá nikdo rád a ty si byl v čele hlavních strategických tahů .. takže já hlasuji pro Ryana a ty pro Jane a jestli Jane zahraje imunitu, jde domů Ryan a jestli ne, bude to remíza a jde domů Jane


Janne, Chris
Jane: Pojď do toho s námi. Ricka a Ryana neporazíš.
Chris: Sorry Jane, ale nepůjdu, dal jsem slib už někomu jinému dnes .. pro koho chcete hlasovat ?
Jane: a komu? ještě nevím...
Chris: To ti neřeknu ...



Rick, Rayen
Rick: Budou hlasovat, pro tebe, to se dalo čekat...V remize by, ale mohli poslat Jane domu, snažil jsem se je přesvědčit vším co mám (smích) Věříš si kdyby byl souboj?
Ryan: Proti Jane ? Docela ano, ale nemohla by to být nějaká blbá skládačka ..


Jane, Zoe, Liam
Jane: Koho máte v plánu dnes vyloučit?
Zoe: Nejspíš Ryana, je silnější než Chris
Jane: fajn, snažil se vás někdo dostat na jejich stranu?
Zoe: Ne .. to ne
Jane: Fajn, ale jelikož je Ryan silnější, neměli bychom ho vyloučit. Porazil by nás v případě remízy snadněji.
Liam: Já se sním klidně utkám .. alespoň to budeme mít za sebou .. co myslíš Zoe ?
Zoe: Taky bych do toho šla .. jestli to bude skládačka nebo tak, tak ho s Jane porazíme .. toho bych se nebal ..
Jane: ok, Ryana, ale chtělo by to aby hlasovali pro mě a já zahraju imunitu. Říkám to vám dvěma, protože vám věřím a chci se s vámi dostat do finálové trojky.
Zoe: Super .. si samé překvapení .. Rick tě nemá rád a Chris taky ne .. takže je naděje ..



Rick!: Jestli věřim Liamovi a Zoe? Ne, ale Chris jim věří a to úplně stačí.... Byli by, tak hloupý kdyby si do finále vybrali Jane a ne nás dva...





Kmenová rada :


Jeff: Přivedeme členy poroty .. Ela,Connor,Adam a Natasha vyloučena na poslední kmenové radě.
Jeff: Jeff: Ricku, je to ty,Chris a Ryan proti ostatním třem, nebo se utvořily nové aliance ?
Rick: Furt tu jsou dvě aliance, které jsou proti sobě, nemůžu, ale vědět co se stane zítra... Survivor je nevypočitatelná hra a stát se může cokoliv. Jeden den jsi nahoře druhej mužeš být dole....
Jeff: Zoe, dnes si byla hned za Rickem ..
Zoe: Já vím Jeffe .. ale s tím nic už neudělám .. nechci si říkat coby kdyby ..
Jeff: Chrisi, mluvíte o skrytých imunitách ?
Chris: Podle mě .. jestli nějaké ve hře je .. tak ji má Jane .. je dost chytrá a mazaná hráčka ..
Jeff: Chris naráží, že by Jane mohla mít imunitu, ale Jane to popírá, jaký je tvůj názor Ricku ?
Rick: Souhlasim s Chrisem. Ale to se asi někdy dozvíme....
Jeff: Jane, Chris si myslí, že bys mohla mít skrytou imunitu .. je to pravda ? Máš ji nebo se netrefil ?
Jane: Svoji imunitu jsem už využila a další nemám.
Jeff: Ok, je čas hlasovat, Liame, jdeš první ..




Kmen šel hlasovat
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost.
Spoiler:
Jeff: Díky .. jakékoliv hlasy proti Jane, se nebudou počítat ..
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas,
Spoiler:

Jeff: Přines mi pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Gratuluji, právě jste se dostaly do finálové pětky. Vemte si věci a jdětě do tábora ..




Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 12:34 pm

Epizoda hotová ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 12:44 pm

celkem dobrej dil, ale priste to bude asi dost ocekavany, kdyz jsou 4 proti Jane
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 12:46 pm

Taky se mi díl líbil ^^ Myslím, že Rick s Chrisem nemají moc velkou šancy vyhrát .. větší šancy má Rick .. ale jde o to, s kým tam půjde, jestli se tam dostane ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 12:54 pm

pokud by se Jane dostala do finale, tak by asi vyhrala, zato rick ma sance podle me asi tak jako chris a to dost maly, takze bych spis tipoval takovou zoe, ktera nikoho moc nestve a mohli by si ji vzit do finale a tam by je porazila
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 1:11 pm

jop supr díl:) no jo finale to je otázka... ješte, že v tý pirotě nejsi ty pavle:D tybys byl ten typ co se nepřenes pres vyloučeníVery Happy
Návrat nahoru Goto down
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 1:14 pm

Ricku, počkej až vytáhnu další imunitu! Smile
Návrat nahoru Goto down
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 1:16 pm

nejde o to pres co se prenesu, ale ty jsi mel vic stesti nez rozumu, abych tak rekl
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 1:18 pm

jo uz jenom čekám kdy ji zase vytahnes:D ale tak pro tebe hlasuji jenom kdyz mam imunitu:D spis mě nastves kdyz ji vyhrajes
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 1:22 pm

to jeje věc názoru:) já bych řekl, že lepší spojence:D
Návrat nahoru Goto down
Jane
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 134
Join date : 14. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 1:33 pm

no tak spojence ja mela taky. Najednou si nakraci rick do naseho kmene a... konec hry... admine tak už to můžeme ukončit. A nebo si aspoň vsadím na Ricka. Je totiž předem jasný, že mu dáš titul, co si budem povidat. afro
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 1:36 pm

Proč bych mu měl dát jen tak titul ? Si ho musí zasloužit a za druhé, tam musí dojít ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Pavel
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář
Pavel


Poèet pøíspìvkù : 202
Join date : 13. 12. 12
Age : 29

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 1:42 pm

si mame s Jane stejnej nazor na to ze ma rick az prilis moc stesti...navic je dost divny ze zoe a liam se k nemu v pohode pripojili i kdyz v kmeni na nej byli pekne nastvany a ted se chovaj jako nic...ale co, pokusim se mu to moje vyrazeni oplatit v HvV a jako Heroe uz rozhodne hrat nehodlam Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 1:49 pm

Štěstí je součást hry .. podle Russa ne no xD Už jste ve final 5 a 85% by vyhodilo kohokoliv, proti kterému by neměly šancy ve finále .. můj názor .. a k tomu Liam udělá pro milion cokoliv, ale největší zásluhu má los ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 3:02 pm

nemuzete mi uprit ze dnesni otazky o imunitu jsem vedel:) stesti je relativni podivej se na zacatek sezony kdyby mi admin nadrzoval rozhodne nejsem v mensine;) a za situaci ktera byla ve vasem kmeni si muzete sami... kdyby liam neprisel tak je remiza mezi zoe a rayenem a pak bych nechtel bejt v kuzi admina protoze by vpodstate rozhodl o slozeni finale:)
Návrat nahoru Goto down
Rick
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 542
Join date : 30. 11. 12
Age : 30

Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka EmptyFri Feb 22, 2013 3:10 pm

navic to rika clovek se dvema imunitama, kterej v minuly epizode ziskal podrobny info o tom co chystame:)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka   Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Maldives - 10 - Je chytrá a mazaná hráčka
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Maldives - 1 - Vítejte v Survivor
» Survivor Maldives - 13 - Finále
» Survivor Maldives - 5 - Byl to blázinec
» Survivor Maldives - 2 - Zatím netuším kdo ji má
» Survivor Maldives - 12 - Chci aby mi důvěřoval

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S04: Survivor Maldives ✓-
Přejdi na: