Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků

Goto down 
3 posters

Líbila se vám první epizoda ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptyFri Oct 12, 2012 5:29 pm

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Tuamot10

Jeff: Jsme na jedné z nejkrásnějších a nejodlehlejšich oblastí světa. TUAMOTU . Několik ostrovů roztroušených v moři jsou domovem deštného lesa , které jsou plné živočichů. Jak nádherných , tak nebezpečných. Do klidu této magické krajiny mohou bez varování přijít strašlivé bouřky . 16 Američanů , již rozdělených do čtyř kmenů,začne životní dobrodružství. Survivor je nejnapínavější show v historii televize , ale přitom také nejnebezpečnější . Vrací se čtyři bojovníci, aby dokončily , co začaly . Dva muži a dvě ženy , kteří nenaplnily svoje očekávání .


Na člunu daleko od ostatních:

Russel Swan(!)  Když jsem hrál poprvé , Survivor mi dal pěkně po tlamě . Ve Filipínách jsem se hned na začátku stal vůdcem ,což byla veliká chyba . Tentokrát jsem zpět a chci to všem vrátit.

Cirie(!) Jsem tu po páté a jsem připravena jako nikdy . Poslední dvě série mi nevyšly a proto nikomu nebudu věřit . Chci aby mi věřily oni , ale to neznamená , že já budu věřit jim .

Corinne(!) Konečně jsem zpět . Chtěla jsem jet na Heroes vs Villians , ale měla jsem něco na práci . Poprvé v Gabonu jsem byla nováček , byla jsem mrcha a mrchou chci ve hře zůstat .

Terry(!) Když jsem odešel jako poslední člen poroty , naštvalo mě to , ale i tak to bylo skvělé dobrodružství . Chtěl jsem se vrátit na HvV , ale nevyšlo mi to . Konečně jsem zpátky a budu bojovat jako tygr ! Na to přísahám . Ale jsem strašně rád , že jsem se mohl vrátit.


Jeff: Mají veteráni na to, stát se posledním trosečníkem ? Nebo milionu dolaru se chopí nový trosečník ? 39 dní, 20 lidí , 1 survivor .



Jeff přijel na velkou lod kde je ostatnních 16 lidí
Jeff: Vítejte v Survivor ...
Jůůůůůůůů zaznělo od lidí   potlesk
Jeff: V bílé košily , blond chlap , jak se jmenuješ .
Charlie : Charlie .
Jeff: Co říkáš na čtyři kmeny ? Tohle už tu dlouho nebylo ..
Charlie: Jestli nějaký kmen prohraje. Panika . Je nás tu jen čtyři v každém kmeni , tak budeme muset makat .
Jeff: Velký chlap , uprostřed . Jak se jmenuješ ?
Utku: Utku
Jeff: Utku ? Zajímavé jméno .
Utku: Dík
Jeff: Musíš uznat že je tohle naprosto sociální hra . Ale i fyzicky náročná . Už jsi viděl , že i ti nejsilnější chlapy byly touhle hrou poraženi ?
Utku: Rozhodně
Jeff: Jmenuj nějaké chlapy , kteří to nezvládly .
Utku: Penner ... Russel a James
Jeff: Každá sezona měla největší favority , takže čtyři bojovníci se vrací pro další šanci . Budou hrát s vámi .

Přijížděl člun k Jeffovi a ostatním .

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Navrat10

Nicole: Jsem strašně velká fanynka téhle soutěže a to že se vrací čtyři další hráči mě potěšilo .

Jeff:
Russel Swan , Survivor Samoa a Filipíny
Corinne , Survivor Gabon
Cirie, po čtvrté, stejně jako Boston Rob ..
a Terry , Survivor Panama
Jeff: Takže , všichni čtyři mají , co ani jeden z vás nemá . Zkušenosti .


Russelle , tady je šátek a mapa . Jsi v modrém kmeni . Jmenujete se Raro. Jdi se pozdravit .
Russel: Jak je nová rodino ?


Corinne , tady máš šátek a mapu . Jsi ve žlutém kmeni , který se jmenuje Puka.


Cirie, Tvůj šátek a mapa . Jsi v zeleném kmeni s názvem Hiki


a poslední je Terry , šátek a mapu . Jdi se pozdravit s kmenem Aitu , který má červenou barvu .


Jeff: Pokecat můžete v táboře . Ok , ve hře jsou individuální imunity .Víte , jaký dopad mohou mít na hru . Ale otázkou vždy je, kdepak jsou schované ? Tahle loď je nacpaná zásobami , která vám zjednoduší život . Máte 1 minutu dát co nejvíc věcí na svůj vor a pak odplout . Hra je v plném proudu .
Terry křičí rozkazy . Russel našel mačetu . 10 sekund . Pak musíte z lodi . Začněte nakládat na svůj vor věci . Kmen Hiki došel o všechno. Všichni z lodi hned ! Tři , dva , jedna . Pryč pryč ! Všichni ve vodě ..


Terry: Uvidíme se později Russy
Russ: Hodně štěstí .


Craig: Polovinu věcí jsme ztratily .
Cirie: To nevadí
Craig: Myslím si opak .


Craig(!): Nejsem zrovna štastný ze Cirie , je to manipulátor a lidi to vědí , proto vypadla poslední dvě série první . Pokusím se udržet tradici .




Kmen Raro v táboře:
Russel(!)Po třetí jsem tady a jsem rád , že jsem dostal šancy , když se mi to ve Filipínách nevydařilo.
Dan: Tak co jdeme jako první dělat ?
Russel: Přístřešek a někdo by mohl pro vodu .
Laura: Já půjdu pro vodu .
Dan: Půjdu ti pomoc . Zatím nachystejte věci na přístřešek .
Russel: ok .
Melisa: Utku ? řekla jsem to správně ?
Utku: Jo , přesně .
Melisa: Russy , mi tři v ALianci ? První aliance vydrží nejdéle .
Russel: Jsem pro . Souhlasíte tedy ?
Utku: Jo , Dan stejně vypadá namysleně a Laura nevypadá tak silně .


Kmen Puka v táboře:
Will: Konečně je to tady !
David: Mohly by jsme použít vor na spaní ..
Grace: To zní dobře .
Lily: Budeme mít tabor na pláži nebo v lese ?
Corinne: Na pláži to bude lepší . Není zde tolik hmyzu .
Will(!): Corinne .. Co na ní říkám ? Je to bezvadná ženská , ale já chci vyhrát .


Kmen Hiki v táboře:
Cirie(!): Konečně zpět .. Konečně mohu hrát a vyhrát .

Craig s Kate osamotě
Craig: Co myslíš ? Chceš si nechat Cirie ?
Kate: Vůbec .. viděla jsem ji hrát a je zde dokonce po pátý . Svou příležitost měla .
Craig: Finálová dvojka ?
Kate: Souhlas ..

Sam: Musíme jít pro vodu . Já tam zajdu .
Nicole:Půjdu s tebou
Cirie: Mě se nechce


Kmen Aitu v táboře:
Megan: Vemte všechny věci k tomu stromu .
Emily: Jasně ..
Megan: Jsem Megan ty ?
Charlie: Charlie.
Megan: Super , Charlie , můžeš vzít ty pádla , at neuplavají ?
Charlie: ... jistě .
Megan: Terry, někdo by měl začít stavět přístřešek a někdo pro vodu . Já zajdu pro vodu . Chce jít někdo semnou ?
John: Já půjdu ..
Megan: Díky , vy zatím pracujte .
Charlie: Ta je tak užvaněná ..
Emily: Měla by jít jako první , pokud se nepřevede v soutěži.
Charlie: Souhlasím , co ty Terry? Mi tři ?
Terry: Proč ne .
Emily: dohodnuto ..


(!) - mluví sám do kamery

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Navrat10

Soutěž:
Jeff: Pojďte lidi . Jste připraveni na první soutěž o imunitu ?
Kmeny: Jo
Jeff: O tohle jde . Imunita . S imunitou jste v bezpečí . Bez ní jste v potížích. Druhý kmen i třetí vyhraje imunitu . Poslední kmen jde na kmenovou radu, kde bude první člověk vyřazen ze soutěže. Navíc hrajete o odměnu . První kmen vyhraje kompletní sadu k rozdělávání ohně. Druhý a třetí kmen dostane křesedla . Nic moc , ale rozhodně vám to pomůže . Poražený .. nic .. Teď k soutěži.


(PS: Imunity jsou skované ve kmenové imunitě ve tvaru rybičky . Viz obrázek )

Spoiler:


V dnešní soutěži se budete potápět pro připnuté díly skládačky.
Jakmile ho vylovíte , jde další . Až budete mít všech osm , složíte pomocí nich slovo . První tři kmeny vyhrávají imunitu a jsou v bezpečí .

Jdeme na to , za imunitu a odměnu . Připraveni na první soutěž ? Start!


Russel jako první za Raro , Russel tuhle soutěž měl už na Filipínách .
Terry za Aitu ,
Cirie za Hiki a Corinne za Puka ,
návratilci jako první v týhle soutěži .
Cirie s tím bojuje .
Terry a Russel se vrací .
Corinne pluje zpět a za ní Cirie .

Charlie jde za Aitu ,
Utku za Raro a Will za Puka .Utku je neuvěřitelně rychlý .
Will a Charlie hned za ním .
Craig za Hiki . Cirie to trvalo.

John jde za Aitu ,
Utku se vrací pro další .
Grace za Puka a za Kmen Hiki jde Nicole .
Utku se vrací a jde po třetí za sebou ! Utku je jako stroj ! John se vrací a Terry se vrhá do vody .
Grace a Nicole jsou pozadu


Utku se vrací a místo něj jde Melissa . Nádherná šipka až dolů pro puzzle .
Kmen Raro s malým náskokem . Terry se vrací a místo něho jde Charlie .
Grace a Nicole se vrací .
Za Nicole jde Kate a za Grace jde Corinne .


Melissa je zpět , Charlie je též zpět . Kmen Raro a Aitu bojují o první místo a kmen Puka a Hiki o třetí .
Za kmen Raro jde Russel . Emily jde za Aitu .
Kate se rychle vrátila ! Je hned za Emily . Kate jde znovu !
Gorinne se vrací a jde Dawe .


Russel se vrací a Charlie hned za ním .
Za Russela to bere Utku . Za Charlieho jde Megan .
Kate se vrací a jde Sam . Puka je poslední . David se vrací bez části skládačky ! Za Davida to bere William


Utku se vrací a jde Dan , Megan se vrací a Terry se vydává pro sedmý .
Sam se vrací a jde Kate , která se dnes předvádí .
Will se vrací a místo něho jde Lily


Dan se vrací a pro poslední dílek jde Melissa .
Terry se vrací a místo něho jde Emily.
Kate se vrací a Nicole jde jako poslední .
Lily se vrací a Corinne se vydává pro poslední .


Melissa se vrací stejně jako Emily . Raro proti Aitu ...
Jde o skládačku . Raro mělo s Aitu náskok . Megan má nápad .
Raro vyrhává Imunitu ! Tohle bylo těsný , Aitu vyhrává Imunitu!
Tohle bylo tak těsný .
Hiki nebo Puka ? Tohle bude těsný taky ! Sam a Cirie dobře dohánějí čas ! Hiki ! Vyhrává imunitu !

Raro, pojďte si pro odměnu a imunitu .
Aitu a Hiki . Gratuluji , křesadlo a Imunita . Dobrou noc .
Puka, dnes večer se uvidíme na kmenové radě . Vemte si věci a jděte do tábora .



Kmen Puka v táboře:

Grace: Bylo to těsný , příště jim to oplatíme
David: Souhlasím .

Will a David osamotě :
Will: Corinne dnes docela válela , ale že bych byl rád , že ji tu máme ? To zrovna ne .
David: Potřebujeme ji . Co takhle Lily ? Byla nejslabší a v soutěži byla k ničemu .

David(!) - Vím že mám terč na zádech , ale Lily byla horší než já .. Což znamená .. Že musí zůstat . Jestli vypadne , jdu jako další .

David: Vyloučíme Corinne ?
Will: Souhlasím , šanci dostala , co víc chce .

Corinne , Grace a Will osamotě:

Grace: Hlasujeme pro Lily ? Nic nepředvedla .
Corinne: Souhlasím . Wille , souhlasíš s námi ?
Will: Jop .
Corinne: Tečka , dneska jde Lil .

Will(!): Corinne i Dawe chcou abychom hlasoval s nimi . Musím se rozhodnout co bude lepší . Když vyloučím Corinne , oslabím kmen , když Lil .. na nic nemohu přijít . Corinne je ale hrozba , vím že umí hrát to Lil ne . Musím myslet na sebe .

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Navrat10


Kmenová rada Puka:

Jeff:Vitám vás na kmenové radě.Vezměte si pochodeň ,která je za vámi a zapalte ji, protože jak víte,oheń představuje život.
Jeff: Corinne , jaké to je se vrátit do hry?
Corinne: Je to bezvadné , chtěla jsem jet už na HvV což se mi nepovedlo . Takže .. jsem ráda
Jeff: Will nebo William ?
Will: Jak chceš Jeffe
Jeff: Ok , takže Williame , V dnešní soutěži si válel , to samé Corinne , ale ostatním to nepřálo . V čem je chyba ?
Will: Vím , že jsme silnější než jsme dnes předvedly , proto příště vyhrajeme .
Jeff: Ok , budu vám držet palce . Lily , dnes ses moc nepřevedla ?
Lily: Dnešní soutěž nebyla nic pro mě . Nejsem nejlepší plavec ale za to jsem se snažila ve skládačce předvést a myslím že se mi to povedlo .
Corinne: Blbost . Jenom si tam stála . Jako jediná jsi dnes vůbec , ale vůbec nic nepřevedla
Lily: To není pravda . To že nehýbu rukama , neznamená , že můj mozek nepřemýšlí .
Jeff: Corinne , ty nejspíš budeš volit Lil že ?
Corinne: Je tu zbytečná . Řeknu to narovinu
Jeff: Davide ? Ty pro koho budeš hlasovat
David: Pro někoho , kdo si tu nezaslouží být
Jeff: Wille ?
Will: Chcu udržet ty správné lidi , kterým mohu důvěřovat .
Jeff: Ok je na čas hlasovat . Grace , jdeš první .



Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Navrat10




Trosečníci z kmene Puka šly hlasovat.
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy . Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu.Přečtu hlasy..



První hlas:
Spoiler:



Jeff: Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň .
Jeff: Blahopřeji , přežily jste první kmenovou radu . Bohužel , už jste jen čtyři .. A mimochodem , tady máte křesadlo . Vemte si pochodně a běžte do tábora .




Hlasování:
Spoiler:



Moje Hodnocení Dílu 10/10 ( Jako fanouška )
Souhlasíte ?   Co si myslíte o hráčích ? Napište do komentářů ! Uděláte mi radost , když se tu bude rozebírat každý díl


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Aug 13, 2015 10:34 am, celkově upraveno 11 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 2:45 pm

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Navrat10
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 2:57 pm

Hiki - Cirie není zrovna v nejlepší pozici, ale to se dalo čekat... doufám že budou vyhrávat imunity Very Happy

Aitu - super, Megan taky drží jen tak tak Very Happy i když mi není sympatická, doufám že ještě vydrží, nikdo podobný jako ona tam není a chyběla by tam... Terry v celkem dobré pozici

Raro - Russell taky v dobré pozici, momentálně. A asi by mě i překvapilo, kdybys jeho vyřadil brzo Wink pak už jsem zaregostroval jenom Utkua, kvůli jménu Very Happy

Puka - Will vypadá na pěknýho chytráka, doufám že to rozjede. Corinne zatím unikla, ale dokážu si představit, že by šla příště... Vypadla růžová hlava Lily Sad kdyby neměla růžovou hlavu, asi by mi to bylo úplně šumák Very Happy

Nápad s tajnýma imunitama mě docela zaujal, to tu ještě nebylo. Dám takových 9/10, maximální hodnocení si budu zatím šetřit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 3:04 pm

První jak jsem chtěl udělat tajnou imunitu , což bude v další sérii , jestli nějaká bude , že budou zabaleny v kmenové vlajce . ALe pak jsem se díval na filipíny a trklo mě . A jinak to s Russelem . To že ho mám rád , neznamená že nepůjde jako první .. Jako Kim v All star ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 3:05 pm

+ jsem se tě chtěl zeptat . že bych to all star vymazal . Ted vím jak psát a jaký to má mít systém . Opravdu dost o tom přemýšlím ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 3:12 pm

to s vlajkou zní taky zajímavě... já jen říkám že když půjde brzo, dost mě to překvapí Smile

All Stars... no jestli to chceš smazat, tak to smaž, ale chtěl jsem vědět, jak to dopadne... Sad a zmizí Ciriino počtvrté a Robovo popáté ale Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 3:14 pm

Chceš vědět kdo by vyhrál ? Jinak to se Cirii a Robem .. Je dám do další řady . Do fans vs Favorites 2 ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 3:53 pm

no jasan že chci vědět jak by to dopadlo Very Happy teda pokud to máš promyšlený až do konce... klidně komplet pořadí pokud ho víš Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 3:54 pm

ale nemusíš to psát sem třeba do zpráv nebo tak
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 4:00 pm

k posláno
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 4:02 pm

+ jestli tu budeš cca do půlnoci , tak sem hodím další díl .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 4:47 pm

no to nwm, asi těžko, stávám brzo do práce :/
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 4:48 pm

I zitra ? Neva . Zitra sem dám 2 epizody .. Cool
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 5:03 pm

ok Smile btw nevidim že by přišla nějaká zpráva
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 5:10 pm

Napíšu sem .. pak to smáznu když si to přečteš
z RI by se vrátil Penner ( los )
Ozzy zraněn ( los )
Amanda,Colby,James a big Tom finálová čtverka ..
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 5:34 pm

ok, to nezní špatně Smile dík za info, mízím....
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySat Oct 13, 2012 5:49 pm

Nemám hlasy dělat takhle ? Co myslíš ? Dík
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySun Oct 14, 2012 1:00 pm

to by nebylo špatný... ale zas těch obrázků Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySun Oct 14, 2012 1:02 pm

Právě no ale třeba to dám na poslední vote .. Ale uvidím . Moc se mi do toho nechce .. Třeba mě něco napadne . Nejlepší by bylo , kdyby se Jeff nahrál a četl hlasy podle mého příběhu xD ale to asi nevýjde xD
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptySun Oct 14, 2012 1:21 pm

no divil bych se xD
Návrat nahoru Goto down
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptyMon Jul 15, 2013 11:54 am

Ono tu dřív bylo nějaký all-star?
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků EmptyWed Jul 17, 2013 7:49 am

rody napsal:
Ono tu dřív bylo nějaký all-star?

 jj .. ještě pořád je, jenom jsem ho pro všechny zamknul Wink tam jsem experimentoval Wink
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků   Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 1 - Návrat čtyř bojovníků
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
» Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení
» Survivor: Tuamot - 13 - Co se k**va stalo ?!
»  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside
» Survivor: Tuamot - 4 - Podraz

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: