Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..

Goto down 
2 posters

Jste spokojeni s vítězem ?
 Ano
 Ne
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyMon Oct 22, 2012 12:45 pm

Dnes už zbývájí jen čtyři . Dnešek bude znamenat konec této epické sezony.
Dokončí Russel svoji cestu ?
Russel: Mám pocit, že teď hraji moji nejlepší hru  , ale všechno co se doteď stalo, neznamená nic, pokud to nedotáhnu do konce.
Nebo se proti němu otočí jeho věrné ženy ?
Melissa: Já a Laura jsme nejlepší kamarádky , tady ve hře . A mohly bychom se spolčit, udělat velký krok a vyřadit Russe  .
Laura: Věříme si s Melissou , tak proč si nechat navrátilce ve hře .
Will: Poslední kmenovou radou jsem si to podělal , když jsem hlasoval proti Russovi . Musím vyhrát imunitu , nebo jedu domů .
Dnes večer vše dospěje k rozuzlení. Zjistěte, kdo vyraje cenu milion dolarů a titul posledního trosečníka .



Po kmenové radě :
Russ: Wille , pro koho si hlasoval  ?
Will: Pro tebe ..
Russ: Ok .. to jsem potřeboval vědět ..
Laura: Will jde jako další ?
Melissa: Souhlasíš Russi ?
Russ: Jo ... končí ..




Soutěž:
Jeff: Pojdte lidi !
Jeff: Laura, Melissa , Will a Russ . Jste připraveni na  soutěž o imunitu ?
Všichni:Jo ..
Jeff: Vezmu imunitu .. Díky .. Imunita , je opět k mání .
Dnešní soutěž o Imunitu je velice jednoduchá . Jde o výdrž . Budete stát bosi na pilířích . Jednu ruku budete mít na sošce. A budete tam stát tak dlouho , jak budete moci . Tady jsou pravidla . Jestli dáte z nějakého důvodu nohu dolů z pilíře, sundáte ruku ze šošky , nbebo se dotknete druhou rukou sošky nebo pilíře, na kterém stojí , vypadáváte ze hry . Poslední , kdo zůstane stát , vyhrává imunitu, tím má zaručené bezpečí na dnešní radě a. Sundejte si boty a všechno zbytečné a psotavte se na své pilíře . Soutěž právě začíná .. Řekl Jeff a sednul si na lavičku .
Jeff: Uběhlo 30 minut .. Je pěkné vedro že ?
Russ: To je ..
Jeff: Jste tu hodinu .. Jak se daří Melisso ..
Melissa: Jde to ..
Jeff: Lauro ?
Laura: Myslím .. že to dlouho nevydržím .. bolí mě ruka a noha ..
Jeff: Jestli chceš , tak můžeš slézt ..
Laura: Končím Jeffe ...
Jeff: Laura jako první končí .. Zbývají tři  .. Hra je v plném proudu ..
Will: Mám křeče ..
Russ s Melissou usměv ..
Jeff : Dvě hodiny a 30 min .. 40 C ...
Jeff: Will , zvedl si nohu ... Je mi to líto .. končíš ..
Will : Jako fakt ?
Jeff: Je mi líto .. Končíš ..
Melissa : Chci imunitu Russi ..
Russ: Stejně tě vezmu sebou ..
Melissa : To já taky ..
Russ: Tak to dohrajme ..
Melissaa: Od začátku jsme měli dohodu .. Já , Laura a Russ
Russ: Chci vyhrát nebo prohrát čestně ..
Melissa : ok ..  jak chceš ..
Tři hodiny ...
Jeff: Russ .. končíš .. vymenil sis ruce ..
Russ: Sakra ..
Jeff: Na chvilky přestaneš přemýšlet a končíš .. Melisso , gratuluji .. dnes na radě jsi v bezpečí .. Vemte si věci a uvidíme se večer ..




V táboře :
Russ: Gratuluji Melisso ...
Melissa: Díky ...
Laura: Tak .. budeme hlasovat pro Willa ?
Melissa : Jop , všichni ho mají rádi .. myslím , že je veliké nebezpečí ho vzít do finále .
Russ: Přesně ..


Will a Laura
Will: Lauro .. pro koho budeš hlasovat
Laura: Ještě jsem se nerozhodla ..
Will: Hlasuj pro Russe .. Udělej něco důležitého .. nějaký velký tah .. všichni kteří ho neudělaly .. toho litovaly ..
Laura: Ok .. už by jsme měly vyrazit ..
Will: Jop ..




Kmenová rada Fang:
Přivedem členy poroty .. John ,Megan , Charlie ,Emily, Dan ,Utku ,Terry  a Cirie vyloučena na poslední kmenové radě
Jeff: Takže .. Melisso , je parádní mít dnes imunitu kolem krku že ?
Melissa: To si nedokážeš představit ..
Jeff: Lauro , proč by Melissa neměla hlasovat pro tebe ..
Laura: Dnes jsem vypadla jako první .. ona ví , že jsem nejlepší volbou do finále .
Jeff: Russi a co ty  ?
Russ: S Melissou jsem zde od začátku a ona ví , že jsem na její straně vždycky byl   a budu ..
Jeff: Wille ?
Will: Nikdo z poroty mě nemá rád .. hlasoval jsem a zrazoval své " spojence " .. Proto jsem dobrá volba do finále ..
Jeff : OK je čas hlasovat .. Melisso , jdeš první ..



Kmen Fang šel hlasovat .
Spoiler:



Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy



První hlas ,
Spoiler:



Přines mi pochodeň . Kmen promluvil. Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Zitra se utkáte v poslední soutěži o imunitu  ..
Melissa : Poslední ? Já že tohle bylo poslední ..
Jeff: Hra nikdy nekončí ..  Vemte si věci a  se vyspite



Hlasování:
Spoiler:




Po kmenové radě :
Russ: Finálová trojka !!
Melissa: Jeff mě pěkně naštval ..
Russ: Jo .. nečekal jsem , že se ještě bude hrát o imunitu .




Soutěž o imunitu :

Jeff: Pojdte lidi !
Jeff: Laura, Melissa  a Russ . Jste připraveni na  poslední soutěž o imunitu ?
Všichni:Jo ..
Jeff: Vezmu imunitu .. Díky .. Imunita , je naposled k mání .
Dnešní soutěž o Imunitu je velice jednoduchá . Jde o výdrž . Budete stavět schodiště k vítězství . V oceánu je uvázano pět klád . Vaším ukolem je doplavat a vezme nejvzdálenější kládu. Odepnete jí , přinesete zpátky a položíte na schodiště. Pak půjdete znovu a znovu a znovu a znovu .. Je to velice unavující soutěž .. takže žádný spěch ..
Trosečníci připraveni o poslední imunitu ?  Teď !
Jeff: Nejdřív plavte k té nejvzdálenější kládě .   Russel má svou kládu jako první . Odepíná ji a vrací se zpátky .  Melissa se vrací .. Russel nese svoji kládu a má první schod .. Melissa taky .. Laura se teprve vrací ..  Russel má druhou kládu .. Melissa taky .. Laura má první .. Russel má druhou a Melissa hned za ním . Melissa si sedá ...
Plavání si vybírá svoji dan .. Melissa se vrací po třetí kládu .. Russel se už sní vrací ..
Laura jde pro druhou ..  Russel má třetí a na chvíly si sedá .. Melissa má třetí a sedá si taky . Laura má druhou a sedá si .. Russel jde pro čtvrtou .. Melissa taky ..
Russel se pomalu vrací se čtvrtou . Melissa se opřela o čtvrtou kládu a odpočívá .. Russel si sedá a snaží se nabrat nějakou sílu ..  Melissa odpočívá .. Laura pořád sedí .. už je mimo hru .. Russel vyčerpáním sotva jde do vody .. Pomalu ale jistě za vítěstvím .. Melissa se vrací se čtvrtou .. Russel se konečně dostal k poslední kládě .. Zavěsil se a odpočívá .. Tuhle soutěž jsme měly v All star ..Jenže tam šly pro kládu celé kmeny .. Taky jde vidět .. už jsme tu třicet minut .. Russel odepíná a pomalu plave zpět ..
Melissa sedí na kraji .. Laura taky a čekají , dokud Russel se nevrátí zpět .. Russel je na břehu a sotva ji unese .. Russel .. vyhrává poslední imunitu .. Russi , zvedni se ze země .. Gratuluji .. jsi v bezpečí a ty jediný rozhodneš , s kým budeš sedět ve finále ..
Ted si odpočinte a pak vyražte  hned na kmenovou radu .. Vaše věci tam budete mít ..




Kmenová rada Fang:
Přivedem členy poroty .. John ,Megan , Charlie ,Emily, Dan ,Utku ,Terry  , Cirie a Will vyloučen na poslední kmenové radě
Jeff: Russi .. jsi ve finále ..
Russ: Je to opravdu báječné Jeffe .. abych pravdu řekl .. Nemyslel jsem si , že dojdu až do finále ..
Jeff: Pojdme si promluvit .. koho si vzit do finále .. Melisso , proč by Russ měl do finále si vzít tebe ?
Melissa: Jsme spolu od začátku .. Nehlasovala jsem pro něho ani jednou a ani bych nehlasovala .
Jeff: Takže by si vyloučila Lauru ?
Melissa : Na to je těžké odpovědět Jeffe ..
Jeff: Lauro .. co ty ?
Laura: Russ ví , že jsem nejlebší volba do finále .. To ví každý z těchto lidí ..
Jeff: OK , jediný kdo bude hlasovat je Russ . Russ vyhodí , jedním hlase osmnáctého člověka a posledního člena poroty .. Russ .. jdi na to ..



Kmen Fang šel hlasovat :


Jeff: Dojdu pro hlas .
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlas


Osmnáctou vyloučenou osobou a posledním členem poroty
Spoiler:



Přines mi pochodeň . Kmen promluvil. Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít
Gratuluji . Dostali jste se v téhle hře tak daleko , jak je jen možné . 10 lidí , na jejichž vyloučení jste se podíleli  , má teď v rukou váš osud . Čeká vás poslední noc .. Užijte si to a uvidíme se zitra na poslední kmenové radě .





Finálová kmenová rada :
Přivedem naposled členy poroty .. John ,Megan , Charlie ,Emily, Dan ,Utku ,Terry  , Cirie , Will a Melissa vyloučena na poslední kmenové radě
Jeff: Přelstili jste , přehráli a vydrželi déle než vaších 18 soupeřů a po 39 dlouhách a náročných dnes jste se dostali až sem . Dnes má váš osud v rukou porota 10 lidí , které jste pomáhali vyloučit . Oni rozhodnou , který z vás odsud odejde a bude se moci pyšnit titulem Hvězdného Trosečníka . Každý začne svým proslovem .. Lauro ..


Laura: Dotáhla jsem to do 39. dne . Chtěla jsem tady hrát tu nejlepší hru , co dokážu , a můžu upřímně říct, že se mi to povedlo. Moje síla byla v mých sociálních schopnostech. V tom, jak jsem se snažila zjistit, ke komu se přidat. Naštěstí jsme s Russem měli alianci už od začátku. Vydržela jsem v jeho alianci, a proto jsem se dostala tak daleko. Byla jsem loajální a zasloužím si tu být. Děkuji ..



Jeff: Russi ..

Russ: Chci poděkovat za to, že jsem mohl hrát s vámi. Chci vám říct to, že jsem byl dobrý soupeř v soutěžích.Vyhrál jsem pár  individuální imunity. V táboře jsem tvrdě pracoval. Ani jednou jsem se nedostal do sloučení a tohle je ... tak parádní .. Miluju tohle hru a chci ji vyhrát .. Snad si myslíte to samé i vy .. Děkuji ..



Jeff: Poroto, za okamžik dostanete první možnost oslovit Lauru a Russe. Dám vám chvíli na rozmyšlení.

Jeff: Dobře, poroto, po dlouhých 39 dnech hledáte informace, které vám
pomohou při milionovém rozhodnut



Jeff: Johne .. začínáš .

John: Russi , chci se zeptat .. Proč jsem byl vyhozen jako první ..
Russ: Kvůli tajné imunitě . Proto jsme vyloučily jako prvního tebe ..
John: OK .. díky ..



Jeff: Megan .. jseš na řadě ..
Megan: Díky Jeffe .. Russi .. zajímalo by mě .. řekl si někomu o té tajné imunitě  ?
Russel: Přemýšlel jsem o tom , ale nakonec jsem si to nechal pro sebe .
Megan: Lauro .. Myslíš si , že si zasloužíš být ve finále ..
Laura: Došla jsem sem .. tak si to myslím ..
Megan: ok .. díky ..



Jeff: Charlie ..
Charlie: Gratuluji vám oběma , ale už vím na  100 %  pro koho budu hlasovat .. Hodně štěstí oboum ..



Jeff: Emily
Emily: Lauro .. ty jsi nic nepředvedla .. Několikrát tě pár lidí oslovilo at něco předvedeš .. proto budu hlasovat pro Russe .. Díky ..



Jeff: Dane ..
Dan: Russi .. chci aby si mi vysvětlil .. proč jsem šel do poroty tak brzy ..
Russ: Bavil ses s Terrym a to nám přišlo dost podezřelé .. Proto jsme se domluvily , že pár lidí bude hlasovat pro tebe a někdo pro Terryho .. Terry nakonec hlasoval pro tebe a to rozhodlo ..
Dan : Díky ... chtěl jsem zjistit , jestli řekneš pravdu nebo ne .. Hodně štěstí ..



Jeff: Díky .. Utku ..
Utku: Chtěl jsem se zeptat .. Russi a Lauro .. věděli jste , že pro mě budou hlasovat ?
Laura: Ano ..
Russ: Ano ..
Utku: Díky a .... hodně štěstí ..



Jeff: Terry ..
Terry: Chci poděkovat Russelovi , že dodržel slovo .. Nebylo to sice k ničemu .. ale to se dalo čekat .. Přeji oběma hodně štěstí a at vyhraje ten nejlepší ..



Jeff: Cirie ..
Cirie: Chci vám pogratulovat .. Russel se konečně dostal do sloučení a finále ..
Russ : díky ..
Cirie: Chci se zeptat .. řekl ti někdo , že já a Will hlasuje pro tebe ?
Russ: Ne , ale nechtěl jsem to risknout , proto jsem zahrál imunitu ..
Cirie: Ok .. díky ..



Jeff: Will ..
Will: Russi .. šel bych do poslední trojce , kdybych nehlasoval se Cirie proti tobě ?
Russ: Těžko se to řekne .. i kdyby ne .. nehlasoval bych pro tebe rád ..
Will:  Škoda že jsem si to tak podělal .. hodně štěstí ..



Jeff: Melisso .. ukonči to .
Melissa: Russi .. proč si vyhodil mě a né Lauru ..
Russ: Byla si silný soupeř do finále .. udělal jsem to pro výhru ... promin ..
Melissa: Díky ..



Jeff: Díky, Meliss
Melissa: Není za co.



Jeff: Prospěšné z obou stran. Skvělé otázky.Poroto, máte hodně informací. Dám vám chvíli, abyste si promysleli, co jste slyšeli. Teď je čas hlasovat. Dnes hlasujete pro vítěze . Pro osobu, která si podle vás nejvíce zaslouží titul posledního trosečníka a milion dolarů, který k tomu patří. Naposledy je čas hlasovat. Terry, jdi první.



Porota šla hlasovat :
Spoiler:



Jeff: Dojdu pro hlasy .
Jeff: Russi , Lauro , Poroto , díky za skvělou sezonu Survivor .. Jeden z vás vyhrál milion dolarů . Uvidíme se v New Yorku při čtení hlasů . Řekl Jeff a odešel ..



V New Yorku
Jeff: Nadšené publikum . Posadťte se . Je fajn vysílat živě z New Yorku . Musím vám pogratulovat .. Lauro a Russi . Tahle hra je těžší než si dokážete představit .. Ani já to nedocením .. Takže klobou k dolů před vámi . Jsi nervozni Lauro ?
Laura: Trošku ..
Jeff: Co ty Russi ..
Russ: Taky trošku ..
Jeff: Přečtu hlasy ..



První hlas,
Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:



Hlasování:
Spoiler:

Nejoblíbenější hráč sezony a vítěz 100 000 Dolarů:
Mezi čtyřmi nejoblíbenějšími ..

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

A vítěž je :
Spoiler:


Naposledy upravil Dias258cz dne Thu Jun 20, 2013 1:05 pm, celkově upraveno 8 krát
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyMon Oct 22, 2012 2:01 pm

Jo aha ono to tu ještě neni... Sad
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyMon Oct 22, 2012 2:07 pm

Ještě ne ^^ Nejspíš ve středu až .. Zitra se budu učit + dodělám info o Fans vs Favorites 2
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyThu Oct 25, 2012 8:01 am

Hotovo .. máme vítěze
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyFri Oct 26, 2012 3:58 pm

Hm hm hmm........ Takže když první imunitu vyhrála Melissa, začal jsem si asi říkat, kterej z chlapů to nakonec odnese, páč jsem fakt netušil... to byla asi nejlepší část epizody Smile pak následovala soutěž, při který, musím se přiznat, mi bylo úplně jasný, že žádná ženská nemá proti Russellovi šanci. Možná kdyby ty klády tahali po žebříku na ¨nějakou plošinu ale takhle ne Very Happy No a když vyhrál, tak mě opravdu hodně nakrknul, že vykopnul Melissu, protože pak už bylo jasný, že nad Laurou vyhraje. Na jednu stranu Russa chápu (taky mám pár vítězů, co udělali něco podobnýho Wink ), ale stejně to naštve, protože jsem začal doufat, že by mohla Melissa vyhrát... No a nakonec je vítěz Russell, proti Lauře žádný překvápko. Nehrál vůbec špatně, vidět byl, tak proč ne. Pár lidí bych možná viděl vyhrát radši, ale nevadí Smile Dílu dám 9/10
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyFri Oct 26, 2012 4:05 pm

První sezona za námi xD Hele můžeš plosím napsat 3 nejoblíbenější hráče ?
1 - ?
2 - ?
3 - ?

Chci dát 100 000 za Sprint

u mě to je

1- Russ
2- Utku
3- Will
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Lacszlo
Oblíbený hráč
Oblíbený hráč



Poèet pøíspìvkù : 833
Join date : 03. 07. 12
Age : 31

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyFri Oct 26, 2012 4:11 pm

aha, ok Smile

U mě:

1 - Kate

2 - Utku

3 - Cirie

Wink
Návrat nahoru Goto down
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyFri Oct 26, 2012 4:15 pm

Ok hotovo ^^
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyWed Dec 19, 2012 5:10 pm

HODNOCENÍ CELÉ SÉRIE:
Russ .. né že by to byla dokonalá hra, spíš byl tak trochu v pozadí, ale ke konci vybojoval imunitu a s tím i milion dolarů, kdyby šel do finále s Melissou, nejsem si jistý, jestli by výhru obhájil .. ale kdyby co by ...
Dávám 4/5
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  EmptyTue May 21, 2013 3:36 pm

Ok hráč sezony .
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..    Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor: Tuamot - 16 - Konečně konec ..
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor: Tuamot - 5 - píp
»  Survivor: Tuamot - 14 - Blindside
» Survivor: Tuamot - 4 - Podraz
» Survivor: Tuamot - 2 - Co se děje ?
» Survivor: Tuamot - 9 - Sloučení

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S01: Survivor: Tuamotu ✓-
Přejdi na: