Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Jedná se o vlastní textový příběh známé TV Show Survivor. Tohle forum patří lidem , kteří viděly všechny série Survivora a nemají co na práci . Jednou týdně napíšu jednu episodu . Když váš oblíbený hráč nevyhrál , třeba vyhraje u mě ^^
Chcete zjistit nadcházející série? Zaregistrujte se !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.

Goto down 
2 posters

Komu fandíte? (více odpovědí)
 Randy
 Luis
 Olivia
 Savage
 Michael
 Alan
 Holly
 Kristina
Zobrazit výsledek
AutorZpráva
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. Empty
PříspěvekPředmět: Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.   Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. EmptyWed Jun 26, 2013 7:12 am

Soutěž:

Jeff: Pojďte lidi . První přivedeme Savage z Ostrova vyhnanství.  Jste připraveni na soutěž o imunitu ?
Kmen: Jo
Jeff: Začneme postupně. První si vezmu imunitu.. díky Randy .. Imunita je opět k mání.

V dnešní soutěži budete muset vyhrabat ve sněhu sekeru. Přeseknout lano, které uvolní vlajku. První komu vlajka vyjede nahoru, vyhrává imunitu a je v bezpečí na dnešní kmenové radě.  Dám vám minutku a začneme.

Luis(!) Je nesmírně důležité, ať vyhraji já nebo Olivia. Když jeden z nás vyhraje, tak druhý jde na EI a jsme v bezpečí a takhle budeme muset pokračovat pořád a pořád dokola.


Jeff: Ok, začneme. Připraveni? Teď! 
Každý má velký sud a v něm je spousta sněhu a někde v něm je sekera. Musíte ji najít. Savage se do toho pustil. Jdou mi vidět jenom nohy. (smích) Doufejme, že tak Savage nezůstane. 
Savage má sekeru, Luis a Randy taky. Kdo dřív bude u lana. Luis je rychlejší než Savage. Savage hodil sekeru, ale minul. Luis prosekává lano! Luis! Vyhrává imunitu! 

Pojd si pro ní. Gratuluji, dnes domů nepůjdeš a domů půjde někdo z ostatních. Teď jde o to, koho pošleš na ostrov vyhnanství ?
Luis: Pošlu tam Olivii. 
Olivia: Díky.. 
Jeff: Tady máš mapu, kterou už nejspíš nepotřebuješ. Ostatní, vemte si věci a jděte do tábora. 




Kmen

Luis(!) Stalo se to, co jsme potřebovaly. Dokázal jsem ze sebe vymáčknout opravdu všechno. Dal jsem do toho 150% a jsem zničený, ale stálo to za to. Na EI jsem poslal Olivii. Myslím, že to nikoho nepřekvapilo. Tohle je ten zlom ve hře. Teď se musí obrátit proti sobě a bude to sranda.



Savage, Michael, Randy a Alan. 

Randy: Dnes jde domů Kristina. Doufám, že všichni souhlasí.
Savage: Ok. Myslím, že nemají šancy.
Randy: Přesně. S Luisem to jsou tři. Končí prostě.



Randy, Holly a Kristina

Kristina: Pro koho se dnes bude hlasovat ?
Randy: Pro jednu z vás.
Kristina: Si děláš srandu, že jo ?
Randy: Proč myslíš. Už váš nepotřebujeme. Jste jenom přítěž.
Kristina: Několikrát jsme vám zachránily zadek.
Randy: A my si toho vážíme, ale už vás nepotřebujeme. Co na tom nechápeš. Konec. 
Kristina: To je odměna?
Randy: Sbohem.

 

Holly, Kristina a Luis

Kristina: Chceš jít do finálové čtverky?
Luis: Jdou po vás co ? Já jsem slyšel, jak vás Randy hodil přes palubu a ani se nedivím. Měly jste nám věřit.
Kristina: Dnes domů pujde on. Promluvím s Alanem. 



Kristina a Alan

Kristina: Randy nám řekl, že hlasujete pro nás. Ale já, Holly a Luis hlasujeme pro něho. Přidej se k nám. Já, ty a Holly ve finálové pětce vyhodíme Luise a Olivii a jsme ve finálové trojce. Mě a Holly nikdo nemá rád. Máš milion dolarů. Jednoduché.


Alan(!) Kristina ... tak veliká možnost si vydělat milion. Opravdu to dávalo smysl. Mám šancy proti Savagovi, Mikovi a Randymu? Vůbec, ale chci být za zrádce? Já nevím.. 



Kmenová rada
Jeff: Přivedeme členy naší poroty. Kath, Lewis a Luren, vyloučena na minulé kmenové radě.

Jeff: Takže, Luisy. Vyhrál si imunitu a poslal Olivii na EI. 
Luis: Takový byl plán. Když jeden z nás vyhraje, druhý jde na EI a nebude moc být vyloučen. A teď musí jít ti ostatní proti sobě. Sranda. 

Jeff: Takže, Randy, je možnost že půjdeš domů ?
Randy: Vůbec. 
Jeff: Proč si si tak jistý ?
Randy: Já, Savage, Michael a Alan. Čtyři proti Třem. Konečná pro Kristinu, Holly.

Jeff: Kristino, překvapilo tě to ?
Kristina: Upřímě ano. Já a Holly jsme jim 3x zachránily kůži a takhle se nám oplatí? Ohavnost.

Jeff: Luisy, stačí přibrat jednoho a hra se obrátí.
Luis: Já vím a taky jsme na tom zapracovaly. Randy je namyšlenej a to ho potopí.

Jeff: Ok, je čas hlasovat. Savagy, jdi první. 



Kmen šel hlasovat

Spoiler:





Jeff: Dojdu spočítat hlasy .
Chceli někdo použít skrytou imunitu, má právě možnost. 
Spoiler:
 
Po přečtení hlasů je rozhodnutí definitivní, vyloučená osoba musí okamžitě opustit kmenovou radu. Přečtu hlasy..


První hlas, 
Spoiler:


Jeff: Musíš mi přinést pochodeň . Kmen promluvil . Řekl a uhasil pochodeň . Je čas jít. 
Jak jsem říkal naposled. Hra se každou chvíly mění. Vemte si pochodně a dobrou noc.



Rozhovor s vyřazeným:
Spoiler:




Hlasování:

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.   Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. EmptyWed Jun 26, 2013 7:15 am

Fandím - Luis, Alan a Olivia a trochu Savage

 Nefandím - Holly a Kristina



Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.   Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. EmptyWed Jun 26, 2013 8:30 am

Jó,konečně to obrátili.....
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.   Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. EmptyWed Jun 26, 2013 8:31 am

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
rody
Hráč a Čtenář
Hráč a Čtenář



Poèet pøíspìvkù : 307
Join date : 25. 12. 12
Age : 25

Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.   Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. EmptyWed Jun 26, 2013 8:41 am

IDeal final three:

Kristina,Holly,Luis

Kristina-nemá šanci
Holly-nemá šanci
Luis-ONE MILLION DOLLAR!!!
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.freeforums.org/
Dias258cz
Admin
Dias258cz


Poèet pøíspìvkù : 2295
Join date : 28. 04. 12
Age : 30

Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.   Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. EmptyWed Jun 26, 2013 4:25 pm

Ideal jo, ale ještě jsou 2 skryté.
Návrat nahoru Goto down
http://survivor.yours.tv
Sponsored content





Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. Empty
PříspěvekPředmět: Re: Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.   Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly. Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Survivor Alaska - 12 - Stalo se to, co jsme potřebovaly.
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Survivor Alaska - 8 - Velký tah respektuji
» Survivor Alaska - 10 - Jsem naštvaný
»  Survivor Alaska - 16 - Finále
»  Survivor Alaska - 15 - Nechám na památku.
» Survivor Alaska - 6 - Mám plán, ale ty do něj nepatříš.

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Série :: S06: Survivor: Alaska ✓-
Přejdi na: